Keresés

Részletes keresés

Nyúl úr Creative Commons License 2001.12.17 0 0 290
ez a levcsitárs az andrisnak való inkább
Előzmény: krist (287)
Toth Andras Creative Commons License 2001.12.17 0 0 289
"akik életüket kötötték az Ossianhoz"
Szerencsetlenek :)

"Gyulotetben elek!
Gyulotetben elek!
... mint a faklyalang!"

"Legyen mienk az e'...
Legyen mienk...!

Ho:o:...! Gyerunk!

Előzmény: krist (287)
Nausea Creative Commons License 2001.12.17 0 0 288
Már írtam is neki,höjj!:)
Előzmény: krist (287)
krist Creative Commons License 2001.12.17 0 0 287
Csemegeeee:

"...Hail! 24 éves rocker skac vagyok: delfinszürke szem..."

vagy:

"...Keresem azt a srácot, aki nov. 17-én Tbányán a Metal Milleniumon a Fekete Sereg koncerten a színpadon énekelt..."

És végül Nózinak is találtam egy levelezőtársat:

".."Minden megvolt, minden megtörtént velem, Mltam a jövőmbe cipelem. Tükörterem, ismétlődik életem, adj valami újat nekem!" Azoik számára ragadtam tollat elsősorban, akik számára ismerősek e sorok, és akik életüket kötötték az Ossianhoz. De ezen felül várom olyan 16-24 év közötti fiatalok leveleit, akikben túlteng a kreativitás és szívesen gondolkodnak a világ dolgain. Légy őszinte, magabiztos és szeress bulizni! A színészberkekben jól mozgok, a Pécsi Sándor Guruló Színház növendéke vagyok. Hiányzik mégis az életemből az az átlagnál lelkileg érzékenyebb lélek, aki számára fontosabb szempont egy emberben a belső érték és adott esetben lelki megnyugvást tuda nyújtani. 18 éves lettem és szeretném ezt a kor VELED kezdeni! Ha te is így gondolod és még kiutat jelent számodra ebből a romlott világból az Ossian nyugtató dallama, akkor ne habozz, írj! Cím: Tota, 3529 Miskolc, Gesztenyés u. 2. 5/3."

:-)))

Nyúl úr Creative Commons License 2001.12.12 0 0 286
gépeld be az egészet te
Előzmény: Espé (285)
Espé Creative Commons License 2001.12.12 0 0 285
A vallásos üzeneteket kihagytad az elsőből, pedig azok a kedvenceim. Pedig akár jó levél is lehetett volna, kár érte.
Előzmény: Nyúl úr (284)
Nyúl úr Creative Commons License 2001.12.12 0 0 284
Szemezgessünk!

aszongyahogy:

"Hiszek abban, hogy minden egyes rocker próféta, és egész lényével, életmódjával azt hirdeti, hogy napjaink gyűlölettel teli, globalizálódó, minden tradicionális értékeket szisztematikusan megtagadó és helyükbe új, kétes értékeket állító, erkölcstelen, erőszakos társadalma mellett igenis van alternatíva, amelyet követve igenis lehet még tiszta, igaz, őszinte életet élni, még ha nem is könnyen."

ez, de szép körmondat
fel egy jobb életre! rockerek, előre!

nade van még

"A következő hirdetés nem túl szokványos. Akinek az érdekét, vallását, nézetét sérti azt leszarjuk! Biszex csaj kerestetik harmadiknak bp-i párhoz. Lehetsz kezdő, profi mind1, csak írj a biszex_csaj@freemail.hu címre!""

máj görfrenc görfrend ugyebár, mellesleg még lázadunk is, és alternatívok vagyunk

je.

Nausea Creative Commons License 2001.11.08 0 0 283
Jólvan,probléma elfogadva,megértve. (Ja,és puszika neki!:)

Bezzeg itt csupa dark arc dolgozik (ha épp nem a rokszirádijót hallgatók vannak beosztva a műszakba)! Ma is "kénytelen" voltam végighallgatni az új P.Lostot,New Model Army-t,Love Like Blood-ot...stb

Előzmény: Thors Hammer (282)
Thors Hammer Creative Commons License 2001.11.08 0 0 282
Nusi: kiscicád dógozik, alszik - majd alszik és dógozik, ez a jelenlegi életritmusa :-)) Írni fog, nyugi, amint látja a klaviatúrát, mert nem álmos :-)
A nyomdai előkészítők hányatott sorsáról regényt lehetne írni! :-) De télleg. A mieink nagyon rendesek. Csak az a baj, hogy a Limbizkit a legmetalabb, amit hallgatnak :-)

Espé: pedig, sejtésem szerint, csak ezen múlik. Én bevállalnám, komolyan. Persze pénzért, nehogymár... :-)

Espé Creative Commons License 2001.11.08 0 0 281
De ezen a végigolvasáson nehogymár múljon a dolog, bassza meg! Nem vállaljuk be? Haha.

Elkeserítő, komolyan mondom.

Előzmény: Thors Hammer (279)
Nausea Creative Commons License 2001.11.08 0 0 280
Jól beszéltél,höjj!! De azért kitérhettél volna a nyomdai előkészítőkben dolgozók hányatott sorsára is!:)))

(Az illetékesnek üzenném,hogy erős entyempentyemhiányban szenvedek!)

Előzmény: Thors Hammer (279)
Thors Hammer Creative Commons License 2001.11.08 0 0 279
Nem akarok okoskodni, mert nem tudom, náluk hogy megy ez. De. Akár külsős tördelő, akár új tördelő program, teljesen mindegy, erre nem lehet fogni. Ugyanis mi azért csinálunk imprimatúrát, a filmre világítás előtti utolsó javítási stádiumot, hogy ilyenek ne is fordulhassanak elő. Akkor egy szerencsétlen flótás (nálunk én) odaül szépen a nyomdai előkészítőbe vagy bárhová, ahol csinálják az újságot, és VÉGIGOLVASSA az első betűtől az utolsóig a lapot. Javítgatnak, kitöltik az utolsó lyukakat, ha van még, aztán lehet filmre vinni. Sőt, még a kész filmet is meg lehet nézni, bár akkor már hiba nem nagyon fordulhat elő. Aztán mehet a nyomdába. Lehet, hogy ez túl macerás és időigényes, de mi kétheti lap vagyunk a Hammer havi, tehát nem hiszem, hogy ne tudnák megoldani. Én sokakkal ellentétben szeretem azt az újságot, meg néhány oda írót, de ez akkor is GÁZ, és kész. Ráadásul kicsike odafigyeléssel simán elkerülhető.
Előzmény: Espé (278)
Espé Creative Commons License 2001.11.08 0 0 278
De figyelj, a tördelést azt külsősök csinálják? Vagy ki tehet ezekről az elbaszott példányokról?
Előzmény: Thors Hammer (276)
Thors Hammer Creative Commons License 2001.11.08 0 0 277
Espé: biztos vagyok benne, hogy olvassa valaki :-) De nem érdekel, a tévedés jogát fenntartom magamnak, úgyhogy mindenki húzhat elfele. Később írok mélet, és majd jól kidumáljuk a nőket :-)
Thors Hammer Creative Commons License 2001.11.08 0 0 276
Melik kritikák nem tetszettek?

Amúgy igazad van, én már rég röpültem volna az újságtól, ha ennyit és ekkorákat hibáznék. Gáz.

Előzmény: Slint (268)
Espé Creative Commons License 2001.11.08 0 0 275
260. hozzászólás, természetesen.
Előzmény: diesel()diablo (273)
Nausea Creative Commons License 2001.11.08 0 0 274
Bazzeg!! Ki írta ezt??? Ráküldöm a Pityinger Lacit!
Előzmény: diesel()diablo (266)
diesel()diablo Creative Commons License 2001.11.08 0 0 273
mármint miben?
Előzmény: Espé (272)
Espé Creative Commons License 2001.11.08 0 0 272
Torznak kell hogy igazat adjak. :)))
BahnScorper Creative Commons License 2001.11.08 0 0 271
Ööööö... hát már te is? :-DDDDDDDDD
Előzmény: Espé (270)
Espé Creative Commons License 2001.11.08 0 0 270
Ööööö... hát már te is?
Előzmény: BahnScorper (267)
diesel()diablo Creative Commons License 2001.11.08 0 0 269
ja, és harmadik hónapja van OSSIAN!!!

bahn, azért ne tudja meg... :-))) nekem is csak akkor ugrott be, ahogy visszaolvastam, de tényleg majd'megfelelő a hirdetésre :-))

Előzmény: Slint (268)
Slint Creative Commons License 2001.11.08 0 0 268
Fikázzuk is, bizony, mert megint megvettem, 94 óta gyűjtöm, már 600 Ft, és ismét összecsúsztak a kritikák, lemezborítók keverednek, nekik meg van pofájuk árat emelni. Mocskos rohadt kurva anyjukat. Talán nem ártana egy rendes szövegtördelő.

A tartalomról nem is ejtenék szót, három hónap alatt már a második Linkin Park interjú, és a többi köcsög. Plusz az állandó zsenik, Grave Digger, Junkies.

Gratula köcsög Cselőtei, gratula fasz Hartmann, meg gratula még nagyobb fasz Milán , amiért ennyire képtelenek vagytok egy normális lemezkritikát megírni.

BahnScorper Creative Commons License 2001.11.08 0 0 267
és kis tenyérbemászó, de igazán kemény cicije,

Dízel, te rohadt mázlista... ;-))))) amúgy nekem is egyből ő ugrott be erről a hirdetésről... :-)

szóval van isten, csak kevés, mert eddig csak ő volt a cáfolat arra, hogy lányoknál a szépség és a fémes zenék szeretete mindig csak kizáró vagy alapon van jelen...

Előzmény: diesel()diablo (252)
diesel()diablo Creative Commons License 2001.11.08 0 0 266
figyu, ezt találtam a ragyogas.hu-n, téma az új machine head, helyedben minimum megvenném:

"Vannak aztán átlagosabb pillanatok is, a mélypont pedig számomra a Nausea, amihez sikerült valami rettenet kretén verzetémákat felénekelni, és a tempója sem ül igazán." :-)))

Előzmény: Nausea (264)
diesel()diablo Creative Commons License 2001.11.08 0 0 265
valamibe beletrafáltam? csak a monogramját írd le, és akkor összehasonlítom :-)

nausea, figyelj, rossz a sorrend! először zenekar, utána csöcsök!!! ez így megy, sajna!

Előzmény: Espé (261)
Nausea Creative Commons License 2001.11.07 0 0 264
Ez mondjuk nem igazából ebbe a topicba illik,de ide vésem be,mert nagyot nyihogtam rajta:

(Ozzy interjú)

-És mit tennél,ha kokót találnál a fiad szobájában?

Ozzy: -Azonnal felszippantanám!

:)))))

Nausea Creative Commons License 2001.11.07 0 0 263
Miféle buláról folyik itt a vaker? Ösmerhetem én is?:)
Előzmény: Thors Hammer (260)
Espé Creative Commons License 2001.11.07 0 0 262
Nem akinek, hanem aki.
Előzmény: Espé (261)
Espé Creative Commons License 2001.11.07 0 0 261
Te figyelj, Torz, ez az a lány, akinek ilyen elég alacsony, és vöröses seggig érő haja van? (Bár diesel nem ezt írta, de nekem ő ugrott be a leírás alapján.) Vagy ki? Mélben írd már meg. :)) (Bazz, remélem nem olvassa senki a stábból, vagy mittomén...)
Előzmény: Thors Hammer (260)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!