Keresés

Részletes keresés

piisrác Creative Commons License 2007.01.09 0 0 656

 

 Sziasztok! Gabi amiket írtál teljesen kész vagyok tőle!!!

Én tegnap pisiltem be a munkahelyemen szűk farmerbe. Mielött mindenki megbotránkozna előre bocsátom hogy olyan helyen dolgozom hogy ezt meglehet tenni. Nagyon kellet már pisilnem gondoltam hogy mi lenne ha.... ezért kiültem a szabadba egy lépcsőre mikor már nagyon kellett, egyszer csak elszántam magamat.

Bár elötte elég sokat cívottam hogy meg merjem-e tenni,de aztán már annyira kellet,hogy igazán ez is hozzá járult,a bepisilésemhez.

Szóval ültem a lépcsön a szűk farmeremben,és egyszer csak elengedtem,csak úgy süvített bele a nadrágomba vagy fél percig nagyon jó érzés volt!!!

Aztán gyorsan mentem rendbe tenni magamat.

Bár úgy pisisen se volt rossz érzés.

 

        Képzeljétek már többszőr írtam és eltünt az írásom,kérdezném,hogy tudja e valaki,hogy ez miért van?

ÜDV:

Előzmény: gabriella28 (649)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.09 0 0 655
A fájdalmas feszítő érzés nekem se jó, de addig míg elérek, a nem fájdalmas, de erős vizelési inger az igen; meg a (be)pisilés is egy ilyen után.
Előzmény: Törölt nick (654)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.09 0 0 654
Én nem szeretem ilyen sokáig tartogatni. Maga a (be)pisilés tud jó érzéseket okozni, nem a már fájdalmas inger. Legalábbis nekem.
Előzmény: Törölt nick (650)


Törölt nick Creative Commons License 2007.01.09 0 0 653
Most is kell, mert reggel "nem értem rá" elmenni. Tényleg sokáig lehet élvezkedni ezzel. Igazából még jobban izgat, ha látok vkit, aki csinálja.
Előzmény: gabriella28 (652)
gabriella28 Creative Commons License 2007.01.09 0 0 652
Jó tréningel órákra eltudod nyújtani ezt a csodálatos érzést, és utána jöhet a megkönnyebbülés a felszabadultság érzete.
Előzmény: Törölt nick (650)
oldman2 Creative Commons License 2007.01.08 0 0 651

Kedves Gabi!

Ugye szűk, világos farmer volt rajtad? Imádom, Ha egy lány ilyenbe beerszti!

Előzmény: gabriella28 (649)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.08 0 0 650
Igen jó érzés olvasni ezeket a szivből jövő leírásokat. Még a merevedés is utolért.
Naon jó sokáig tartogatni, aztán a pisilés még wc-n is felér 1 élvezéssel, de bepisilni se kutya.
Tegnap este itt a gép előtt nagyon sokáig tartogattam. Kb 20 mp-ként nagyon erős ingert éreztem, a kezemmel mindig oda kellett nyulnom hogy be ne menjen. Aztán csináltam vagy 8 deci teát és elég gyorsan elszürcsöltem, közben böngészgettem. Rettentően élveztem az ismétlődő erős vizelési ingert. Egy idő után már éreztem, hogy nem igazán vagyok ura a helyzetnek és- mivel akkor nem pisilhettem be- egy ponton elmentem wc-re. Elővettem a farkam, de nem engedtem el azonnal, hanem próbáltam visszatartani. Szorítottam s közben annyira erős (és olyan jó) volt az inger, mint még soha, közben már kicsit csordogált. Pár másodperc múlva aztán a pisi győzött, hatalmas sóhajtások közepette vastag, erős sugárban hugyáltam; tüzet lehetett volna vele oltani.
gabriella28 Creative Commons License 2007.01.08 0 0 649

Üdv Timi! nálam ez úgy kezdődött teljesen spontán egy hipermarket parkolójában a kocsitól pár méterre egy kicsit, még pár lépéssel odébb totálisan bevizeltem, Párommal árúbeszerzésen voltunk egy nagykereskedésben, ez kb 120 km re van otthonunktól, ott még lehetőség lett volna szárazon ELINTÉZNI A DOLGOT! De úgy döntöttem hazáig kibírom, nagyon siettünk haza, nem akartam időzni, egyébként olyan igazi őszi szeles idő volt gyorsan beugrottunk a kocsiba és indultunk volna haza, de olyan dugóba kerültünk, hogy éreztem végem van nincs tovább, még azért vissza tudtam tartani, vagy félórányit mire nagynehezen eljutottunk egy hip. markethez, na mondom megállok, de itt már olyan érzéssel szálltam ki a kocsiból hogy azt hittem szét durranok iszonyatos kínok között kiszálltam, és az üzlet mellékhelységét szerettem volna felkeresni, de nem sikerült odáig elérni, a kocsitól pár méterre elkezdett csordogálni, olyan felszabadult örömérzés kiséretében, olyan felszabadultá válltam, hogy nem foglalkoztam vele, hogy ki látja szabályosan olyan örömérzést éreztem mintha elélveztem volna, csodálatos volt, hasamtól lefele mint a patakban fürdőttem volna eláztam, jó szeles idő volt fáztam úgy tünt az a pár méter mintha kilométerek lettek volna. találkoztam egy nagyon redes takaritó nénivel aki kézszárító alatt próbált segíteni, de úgy rá jött a nevetés ahogy elmeséltem a dolgot, hogy magunkra hagyott, mer a nevetéstől ő is majdnem bevizelt . Annyira szárítottam meg a nadrágom hogy ne legyen olyan feltűnő be tudjak menni az üzletbe ruhát venni mert a bugyimtól kezdve a harisnyanadrágom is cafat vizes lett, ezeket egy nylonzacskóba tettem a Wc ben hagytam mezitlábos cipőben egyszál nadrágba és ingbe mentem beszerezni a szükséges ruhadarabokat, a nagy sietség több órás késést eredményezett. Azóta időnként megismétlem a visszatartást és az önfeledt örömérzéssel járó bevizelést, de már nem nyilvános helyen, de mostmár párom is kedvet kapott hozzá, szoktunk néha pisisszexet csinálni. Bevizelést a fürdőszobában mikor még nem vetközik le teljesen az ember bugyi meg harisnyanadrág még rajtam van és úgyis mosásra vár szívesen bevizelek, pláne ha előtte jó sokáig sikerül visszatartani, szépen csordogál a víz, aztán jön a durranás.

Előzmény: pisistimi (647)
jpuhi Creative Commons License 2007.01.08 0 0 648

szia Timi.

Nincsenek képeid?

Előzmény: pisistimi (647)
pisistimi Creative Commons License 2007.01.08 0 0 647
Sziasztok.Sokat olvasom ám a hozzásolásokat..egyre izgalmasabb bevallom.reggel mikor felébredtem mindenem csupa víz volt..és hideg..az nem volt..a harinyám is teljessen elázott...de megszárad az a lényeg.Gabriella..ti mióta csináljátok???Utcán is becsurgatod??Én is várom leveleiteket,akit érdekel a téma,sziasztok...Puszi:Timi
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.06 0 0 645
De.
Előzmény: zsanettka07 (644)
zsanettka07 Creative Commons License 2007.01.06 0 0 644
Two: tehát azt a csajodat, akid most van, nem is szereted...
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.06 0 0 643
Időnként szeretem sokáig tartogatni. Volt már, hogy iszonyú sokáig. Hogy őszinte legyek vágyom arra h úgy jöjjek haza hogy idő előtt bepisiljek. Majd leírom ha meglesz. De te aztán nagyon tudod mi a jó. Szeretnék 1 ilyen csajt.
Előzmény: gabriella28 (640)
gabriella28 Creative Commons License 2007.01.06 0 0 641
reggelig azért már kicsit hideg lehetett a lucskos harisnya nem fázósan ébredtél? Milyen harisnya volt rajtad mert szerintem a lycrás hidegebb: mi a pisiszexnél inkább a kreppest választjuk, bár a lycráson gyorsabban csordogál.
Előzmény: pisistimi (636)
gabriella28 Creative Commons License 2007.01.06 0 0 640
Ha egyszer kipróbálod rájössz hogy klassz! Mi mondjuk alkoholt csak nagyon ritkán iszunk, nekünk többekközt talán a teljes szabadság érzetét jelenti, másképp nem tudom megfogalmazni. Ha visszatartod a vizelést de mondjuk az őrülés határáig, milyen jó érzés bepisilni, nem?
Előzmény: Törölt nick (638)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.06 0 0 639
Szia Timi! A berúgást leszámítva finom lehetett,
2 üvegtől asszem nagyon kellhetett.
Nézd + a linkeket amiket találsz, korábban is vannak. Rövid ingyenes videók és kurva sok kép lelhető. Keresőbe beírva "I need 2 pee" pl.
Előzmény: pisistimi (636)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.06 0 0 638
Szia! Hogy is mondjam... ? irigyellek. Amit leírtál az maga az éden, hát még csinálni... :))
Előzmény: gabriella28 (637)
gabriella28 Creative Commons License 2007.01.06 0 0 637
Mi a párommal kifejezetten szeretjük a pisis szexet. ahhoz, hogy ne kelljen annyit dolgozni mosni utána, jól elő kell készíteni a franciaágyat akkor maximum csak a lepedőket meg azt a 2-3 lenge holmit kell mosni ami éppen közben rajtunk van. mi szeretjük a hosszú élvezetet rengeteg ásványvizet iszunk előtte másnap a vízre szinte rá sem birunk nézni. A lényeg hogy több órán át ismételhető legyen az aktus mi mindig bevizelés előtt felveszünk valami erotikus holmit, bugyit harisnyanadrágot vagy ehhez hasonló lenge darabokat, élvezetes ahogy szép lassaan végigcsordogál? hátnem?
Előzmény: pisistimi (636)
pisistimi Creative Commons License 2007.01.06 0 0 636
SZasztok.!Szilveszter éjjelén ki tettem magamért,annyi bizonyos,2 üveg pezsgő csuszott le.Gondolhatjátok mire haza értem,be voltam rúgva rendesen,kicsit szégyeltem is magamat.lefeküdtem aludni,csak bugyi-és harisnya volt rajtam.Reggelre mindent eláztattam.nagyon kellemes érzés volt számomra,csak sokat kellett mosnom.Írjatok nekem,köszi szépen.sziasztok.Egyszer magam alá kakiltam-
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.05 0 0 635
Nahh... már megnyugodtam. Szóval az a nő ott alul a szenvedő képével iszonyúan erotikus és még be is pisilt.
Előzmény: oldman2 (634)
oldman2 Creative Commons License 2007.01.05 0 0 634
Nyugi, a közelben vagyunk!
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.05 0 0 633
Húhúúú!!!!!!!
Sehol senki?? Szólaljatok +!! Éppek most kell vkinek pisilnie? Neken pl nagyon.
Asssszem neki is kellhetett:):):)))))))))))))))
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.05 0 0 632
Nem vagy egyedül. Tényleg király lenne, ha több lányt is felizgatna, mert akkor lehetne kölcsönösen csinálni. Én bepisilnék, meg tartogatnám, meg ilyesmi vkinek akit érdekelne mert engem is érdekel u az.
Előzmény: jpuhi (631)
jpuhi Creative Commons License 2007.01.05 0 0 631

sziasztok.

nagyon felizgat ez a pisis téma. Mit nem adnék,haélőben is végignézhetném,ahogy egy lány bepisil.Ha van rá jelentkező,akkor irjatok. jpuhi@freemail.hu  előre is köszi.

Törölt nick Creative Commons License 2007.01.05 0 0 630
http://www.wet-site.com/
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.05 0 0 629
Csajok! Ide figyi!!!!!!!!
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.05 0 0 628
WetFun Creative Commons License 2007.01.04 0 0 627

Szia Bogarak00!

 

Eszméletlen jó az oldal amit ajánlottál! Ha tudnék sütni, most hálám jeléül megcsinálnám a kedvenc sütidet cserébe. Na sebaj, majd megtanulok. De nem felejtem, jövök Neked egyel. Köszi.

Előzmény: Törölt nick (612)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.03 0 0 622
Az a helyzet h engem az első pár napban rettentően felizgatott az is, amikor én írtam. Ma már más a helyzet, inkább szórakozás, vagy tartozás valahová, vkikhez...
Persze ez a perverzió bennem van, de most már könnyebben értelmezhető. Ha nagyon belegondolok, nem is rosszalkodok annyit, mint előtte. :))))
Előzmény: sandra_b (620)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.03 0 0 621
Ok, értem. végül is fontos h azt csináld amit jónak látsz. Rám nagy hatással volt először ez a topic és talán már nem érzem magam olyan különösnek, mióta bár csak így személytelenül, de ismerek más pisis embereket. Nekem jó irányú előrehaladást jelent h totál felszabadultan írhatok,cseveghetek hasonló emberekkel. Gondold meg, aludjál rá ahányat csak akarsz.
Előzmény: sandra_b (620)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!