Keresés

Részletes keresés

Matuska1985 Creative Commons License 2012.03.16 0 0 315

Visa electron? Azzal régen lehetet díjmentesen a Easyjetnél foglalni vagy a  Voloteanál. Máshol nem.

Előzmény: takacstamas (314)
takacstamas Creative Commons License 2012.03.16 0 0 314

Köszi, lehet hogy igénybeveszem a segítségedet. Másik kérdésem, hogy többen írták, hogy visa electronnal nincs foglalási díj, én ha kiválasztom a listából, ad hozzá díjat. 

Mivel több jegyet vennék nem mindegy...

Előzmény: Matuska1985 (313)
Matuska1985 Creative Commons License 2012.03.16 0 0 313

Én 12.000ft foglaltam egy kört BUD-BCN-PMI-FMM-BUD

Amúgy BCN felé nagyon esélyed van az átszállásra, mert onnan napi két-három járat van és általában mindig olcsók és még egy városnézésre is futja.

 

TakácsTamás:

Magyarországon nincs olyan bank akinek van Prepaid bankkártyája. Wirecard.com, neteller.com vagy moneybookers.com itt lehet regisztrálni és igényelni PP bankkártyát vagy szólsz nekem és segítek lefoglalni, mert nekem van.

Előzmény: Törölt nick (311)
takacstamas Creative Commons License 2012.03.16 0 0 312

Tisztelt hozzáértők!

 

Az lenne a kérdésem, hogy a CIB bank internetkártyája (forint alapú folyószámlához

kapcsolódó Mastercard kártya, amit a megfelelő összeggel töltök fel) az prepaid-nak 

számít a ryan szerint? 

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.16 0 0 311

Szia!

 

MEnnyiért sikerült ezt a kört foglalni?? Nagyon tetszene egy ilyen nekem is :-))

Előzmény: vipcsi (310)
vipcsi Creative Commons License 2012.03.15 0 0 310

Most esett le BUD-PMI törölve. Mi BUD-BVA-PMI,  PMI-CRL-BUD körre megyünk.

Előzmény: rebkaa (308)
vipcsi Creative Commons License 2012.03.15 0 0 309

Szia.

Csak fél órával csúsztatták a hazautat,de emiatt utolsó vonatot lekéssük, 1hét múlva indulunk PMI-re.

Thessalonikit kellett átvariálnom,húvét hétfőre,vissza pedig péntek 13.

BCN tuti jó, MAD-ban voltunk 1 hete,és foglaltam május elejére is,lányomat elviszem.

Azuon megéri az árát,telepíteni egyszerű,beállításokon múlik a siker,abban segítek ha gondolod.

RAK-ot megnézem 3-5 nap kb.? Küldöm mail-ben.

Előzmény: rebkaa (308)
rebkaa Creative Commons License 2012.03.15 0 0 308

Szia Tibor!

Készültél PMi-re, téged is érintett a törlés?

Mit sikerült intézned helyette?

Én a 27-i Manchester jegyemmmel benne vagyok a 14 napos értesítésben, de egyenlőre csak annyit kaptam, hogy 16.30-kor indul, napot nem változtattak.

BCN mindig fullos, oda megyek szombaton, ahhoz nem nagyon nyúlnak maradt 6.30 -as indulás.

A páromat csak izgatja a Toubkal, kérte, hogy nézzek nekik RAK-ot valamikor áprilisban.

Lehet, hogy megvenném az Auzon-t hogy ne kelljen téged "piszkálni"vele.

Bonyodalmas azt telepítgetni? Mert én computer antitálentum vagyok, a gyerekeim pedig csak a facebook-ban profik.

Előzmény: vipcsi (307)
vipcsi Creative Commons License 2012.03.15 0 0 307

Szivem szerint azt írtam volna,és akkor nincs belekavarodás a konverziókba,oda-vissza váltogatás,plusz a "kötelező" biztosítás,stb. amivel még drágábbra jön ki a jegy. De ezeket meg kell tanulnia annak aki ryan-el olcsón akar utazni.

Előzmény: Matuska1985 (306)
Matuska1985 Creative Commons License 2012.03.15 0 0 306

vagy szolni kell nekem és megtöbb a megtakarítaás :)

Előzmény: vipcsi (305)
vipcsi Creative Commons License 2012.03.15 0 0 305

Olyan összegnél érdemes odafigyelni, jelentős "megtakarítás".

Előzmény: Lady Gyöngyös (303)
Matuska1985 Creative Commons License 2012.03.15 0 0 304

Ha kell valakine foglalni Ryanair jegyet foglalási díj nélkül, rám lehet számítani újra :)

Lady Gyöngyös Creative Commons License 2012.03.15 0 0 303

Köszönöm a választ! végül is sikerült és nem terhelt többet.

Előzmény: vipcsi (302)
vipcsi Creative Commons License 2012.03.15 0 0 302

Nem a dupla konverzió miatt lett annyi,hanem a ryan árfolyama miatt. Nem szabad engedni,hogy átváltsa,terheljen az eredeti pénznemben,még a 2x konverzió is olcsóbb,mint a "FX rate".

Előzmény: encso1 (296)
vipcsi Creative Commons License 2012.03.15 0 0 301

Ott van az eb elhantolva,hogy amikor beírod a kártyaszámot,és a lejárati időt,akkor adja be a "more option"-t,és felajánlja,hogy átváltja neked eurora,dollárra,jó sz@r árfolyamon pl.1 eur=310 ft kb./hogy megkíméljen a gonosz bankod konverziós díjától/. Ha ott a felugró ablakban kiveszed a pipát akkor az eredeti ft összegben terhel,és hidd el így jó neked.

Előzmény: Lady Gyöngyös (297)
vipcsi Creative Commons License 2012.03.15 0 0 300

Van,felhívod őket,és átfoglalsz /ingyen/ olyan időpontra ami megfelel. Magyar üfsz: 06-1815-4429 normáldíjas.

Előzmény: mózes85 (299)
mózes85 Creative Commons License 2012.03.13 0 0 299

Sziasztok!

Kaptam egy levelet, hogy a foglalt járatom időpontjai megváltoztak és hogy a megadott linken fogadjam el a változtatást.Van ilyenkor bármilyen más lehetőségem, vagy kénytelen vagyok lenyelni a békát?

 

 

Lady Gyöngyös Creative Commons License 2012.03.13 0 0 298

Még annyi, hogy nekem Visa kártyám van ami elvileg USD alapú, de nekem mindegy volt eddig mert csak itthon használtam.

A ryanair ha forintban írja ki az összeget az alábbi topictárs szerint viszont USD-ban és nem EU alapon számolja az összeget??

Előzmény: Lady Gyöngyös (297)
Lady Gyöngyös Creative Commons License 2012.03.13 0 0 297

http://lokoszt.blog.hu/2012/02/21/hasznos_ryanair_videok_kartyadij_mentesseg_arfolyam_valtas

 

akkor ezért írják itt, hogy előnyösebb az árfolyamváltás, hogy a jegy ára inkább EU legyen.

Én is most akarok az egyik ismerősnek 4 db jegyet foglalni kb 170.000 HUF értékben akkor nekem is többet fognak beterhelni?? 

Előzmény: encso1 (296)
encso1 Creative Commons License 2012.03.05 0 0 296

Halihó

fizetésnél kiirta hogy 109e FT-t terhel, majd megjött az email hogy valójában 539USD-t fognak beterhelni.

Ami nem lenne rossz árfolyam, de a Mastercard euró alapú, igy a dupla konverzió miatt végül 120e Ft-t landolt a kártyán.

 

Tanács, hogyan lehet ezt elkerülni? Miért nem FT-t terhel a RA? Vagy ha már nem Ft, akkor lehet EUR terhelést kérni?

 

Üdv

Lady Gyöngyös Creative Commons License 2012.03.04 0 0 295

ez így van! csak a költséghatékonyság miatt írtam...mert mindenen spórolni akarnak, de ez kényelmes is.

Előzmény: freyya (294)
freyya Creative Commons License 2012.03.03 0 0 294

Szerintem a gyalogos beszállás messze a legkényelmesebb. Utálom a buszt, az álldogálást, a tömeget. Ezerszer jobb, amikor a gép közvetlenül odaáll az épület mellé, és a folyosón egyszerűen belesétál az ember.

Előzmény: Lady Gyöngyös (289)
Ízirájder Creative Commons License 2012.03.03 0 0 293

Ha figyelmesen nézed foglalás közben (nem árt!) az oldalt, látod, hogy ki lehet kapcsolni a biztosítást. Szerintem nem bonyolut, hogy ne pakoltass rá magadnak mindenféle plusz költséget.

Előzmény: taadee (285)
perselus Creative Commons License 2012.03.03 0 0 292

Valóban ott a pont. Képletesen és a valóságban is.

Előzmény: Lady Gyöngyös (284)
kékszemű Creative Commons License 2012.03.03 0 0 291

Na, mi van már megint? 13 budapesti járatát törli a RyanAir.

 

Ez valami WizzAir-es ügyeskedés lehet, ha a többi 170 repülőtéren tényleg nincs ilyen útlevél-ellenőrzési kötelezettség...

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.29 0 0 290

Cache és cookie ürítés

Előzmény: taadee (286)
Lady Gyöngyös Creative Commons License 2012.02.27 0 0 289

A ryanair az egyik legspórolósabb fapados cég! csak online check-in van nincs másra lehetőség! sőt régebben volt olyan, hogy a wc használatért is pénzt kérnek. A wizz-nél sem ingyenes a reptéri check-in. 

Budapest T2 terminálnál is gyalogos beszállást kérnek ezért átszervezik nekik ahogyan kérik ...stb ...

Előzmény: bbeurci (288)
bbeurci Creative Commons License 2012.02.27 0 0 288

Sziasztok!

 

Előre is elnézését szeretnék kérni - a számotokra valószínű hülye - kérdésért.

 

Egyrészt miért számol fel díjat a Ryanair díjít az online check in-ért (lehet olyan variácót választani, hogy nem így kérem, akkor hogy alakul az ár?)

 

És ha mondjuk ezt választom, akkor kb. hasonlóan kell eljárni, mint  Wizzairnál.

 

Háromszor repültünk eddig (ebből kétszer Malévval, egyszer Wizz-el) úgyhogy számomra még azért nem annyira bejáratott ez a dolog :-)))

 

vélemény Creative Commons License 2012.02.26 0 0 287

Szia!

 

Ryan biztosítás ügyben ugyanazt a kört futottam, mint te. Már majdnem megütött a guta. 

A megoldás:

 

A " Please select the country" menüben Latvia és Lithuania között szerepel a " Don't caver me " lehetőség. Nem a legelején, nem a legvégén. De lehet, hogy időnként változtatják. A következő lapon újra szerepel a biztosítás lehetősége, ott a világos szürke" I take the risk" opciót válaszd.

"Ügyes"

 

Előzmény: taadee (285)
taadee Creative Commons License 2012.02.26 0 0 286

Nem tudja valaki, hogy ezzel mit kell tenni? Minden helylekérésre ezt adja:

 

Error - Your session has been locked

We are experiencing some difficulties with the website. Please wait 10 seconds and if you are not redirected back click here.

If you have already submitted payment your new reservation or flight change MAY have been confirmed.

Before starting again please firstly check your email account to see if you have received an email travel itinerary or alternatively you can check to see if your transaction processed by going to Manage Booking section of our website and completing the information required in Option 2.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!