Keresés

Részletes keresés

ALIEN(tm) Creative Commons License 2000.09.05 0 0 32
Hi All, itt nyú vagyok, de CoV fán vagy mi.
humorom nulla, meg miegyéb. ja és mindenhez hozzá tudok szolni:
szia monitor.

Válasz:

Hát nem válaszolt:(

fricy Creative Commons License 2000.09.04 0 0 31
Hancu: Bár én nem akartam a Mesternek írni, de a sör érdekel. Ha a mestert érdekli a dolog, ő is ott lehet.
Mikor és hol ?
Contact: emilcím.

fricy

Andreas Creative Commons License 2000.09.04 0 0 30
* Egy alázatos kérdés: az Iwo névben az "i" hosszú,vagy rövid?
Attól függ kocsmába megy vagy nőhöz :)
Előzmény: Bandyta (18)
Hancu Creative Commons License 2000.09.04 0 0 29
Persye némi sörökért szívesen nyitok forwardoló szolgálatot... :)))
Előzmény: CWorm (28)
CWorm Creative Commons License 2000.09.03 0 0 28
Szeretnéd, mi? A baj csak az, hogy csak Hancu és Pivo ismeri Pivo új címét... :(
Előzmény: Worm (27)
Worm Creative Commons License 2000.09.03 0 0 27
Látom elült itt a nagy lelkesedés ... :((

Valaki vágjon már meg Pivo mailcímével.

thx

Worm Creative Commons License 2000.08.30 0 0 26
:)))

Csekket akarok , Csekket akarok ....

Előzmény: Bandyta (25)
Bandyta Creative Commons License 2000.08.29 0 0 25
Kösz,Hancu.
Ha minden nap csak a tudás egy apró morzsájával is gazdagabb lettem,már nem éltem hiába!
Topicot az ember már nem vált úgy,mint gatyát egy bizonyos kor után...((::
Válasz a basic kérdésre továbbra sincs: mit olvassak,ha Shakespeare,Tolsztoj,Rejtő már kiolvasva??? Hol a LevCov covat,izé,rovat?
Lassan persze elnézve a szomsz.topicocat, nemhogy rovat,lovat,rovar,--már megint félrehord a klavi-
hanem újság se lesz.(:
Hol olvassak a Need for speed 6 : Disco fever készülő verziójáról? És a Need for speed 7: Dacia über alles? (igaz az,hogy szimulátor fokozatban csak hardcore gamereknek ajánlott,mivel a lada tipus választása után 5 évet kell várni a setup-ra ?)
a csekk még nem jött,bár a felettem lévő,James Bond stílű üzenet...lesz mire szórni a vagyonom?
BJMartin Creative Commons License 2000.08.29 0 0 24
CoVboy! Kérlek írj! Fontos lenne! Van 1-2 hasonló dolog! Az '.nfo'-s Mart aka BJMartin. plíz & thx
Előzmény: Hancu (0)
Hancu Creative Commons License 2000.08.29 0 0 23
* Egy alázatos kérdés: az Iwo névben az "i" hosszú,vagy rövid?

namost kérem ezt először is az Iwo rajongói topikjában kellett volna megkérdezni, de azért válszolok. Szóval az attól függ. Mármint, hogy mit ivott az Iwo. Ha rövidet, akkor rövid. Ha hosszút (értsd: lépés) akkor hosszú. ha mind a kettőt, akkor meg már úgyis mindegy.

Előzmény: Bandyta (18)
PUMA Creative Commons License 2000.08.28 0 0 22
Sajnálattal (?) kell bejelentenem, hogy a CoVboy + Hancu interjún időpontváltozást voltunk kénytelenek eszközölni: a csevejt CoVboy 576-os jó szokásával ellentétben nem késleltetjük :), hanem 1 nappal előrébb hozzuk. Tehát a CoVboy + Hancu interjúra augusztus 31-én, csütörtökön este 8 órakor kerül sor. Aztán ott legyen ám minden igazi rajongó! :)
Bandyta Creative Commons License 2000.08.28 0 0 21
Hajjaj...
azt hittem egy ilyen (: elég...
Adder Creative Commons License 2000.08.28 0 0 20
Az isten szerelmere nehogy CoVboy es Hancu a Guruba menjen, hisz hamarosan az lesz az EGYETLEN hazai gamer mag! A Hancu&CoVboy-ATOK a Gurut sem kimelne!!!!
Adder Creative Commons License 2000.08.28 0 0 19
Ugyan szkenneld ma'n be azt az ominozus levrovot, mer' oldalamat furdalja a kiva'ncsisa'g valamint nem fogok e'n kiadni masfe'l rongyot egy poce gurue'rt istenuccse!
Előzmény: Tenshinhan az okos (17)
Bandyta Creative Commons License 2000.08.28 0 0 18
Sőt!
Korr+Törd-Brazil=CoVboy!
Hát hogy nem vettem észre?! Akkor hát itt kell előfizetni,csak a stílusérzékem viszket...(:
Deja vue érzésem van.. nosztalgia. Annó a Cov-ot vagy 6-7 helyen keresgéltem,ha nem a megjelenés napján akartam venni.Ma meg,az információs szupersztráda idején mennyivel egyszerűbb ez!
8-9-23 topicot kell csak végignézni és íme, akár mindent soxorosan is megtudhatok!
(Ki viszi át a matávot a tulsó partra?)
De szép is lenne egy "Hölgyek,Urak,Szesz" fórum alá besöpörni az egészet!
(Na jó,ebből 2 nem stimmel)
Egy alázatos kérdés: az Iwo névben az "i" hosszú,vagy rövid?
Tenshinhan az okos Creative Commons License 2000.08.27 0 0 17
Én a PcGurut is veszem, és a mostani szám Levrovában Brazil helyett egy Mailer Démon nevű egyén írkál. Nagyon hasonlít a stílusa a CoVboyéhoz! Gyanús, nagyon gyanús. Én szinte biztos vagyok benne, hogy ő írta! Bocs, CoV, hogy lebuktattalak, de hát ez van...
Tenshinhan
PUMA Creative Commons License 2000.08.26 0 0 16
Halljátok feleim!

Imáitok meghallgattatott,
Örüljön szivetek, fogatok.
Hogy miért beszélek ily monoton?
A válasz nemes egyszerűséggel: nemtom.
Na de, hogy a lényegre térjek,
Inkább nem pofázok annyit, hisz nem vagyok én V-tech!
Jövő hét péntekre mindenki szabad légyen,
Ugyanis este 8 órától interjú lesz szépen.
Hogy kik lesznek az alanyai arról nem beszélek,
Legyen elég annyi, hogy mindkét csávó a Tóth kocsmában részeg.
Azt hiszem gyermekeim már ki is találtátok,
Bizony CoVboy és Hancu lesznek nálunk az ügyeletes sztárok.

Kicsit komolyabbra fordítva a szót:
Szeretnéd megkérdezni CoVboyt? Vagy Hancut? Akkor már most tedd magad szabaddá szeptember elsejére, este 8 órára (péntek)! Ugyanis ekkor fogja a Gamekapocs (http://kapocs.trefort.net) team vendégül látni őket egy könnyed moderált csevegésre, melyet a Trefort-NET Chat-en (http://chat.trefort.net) bonyolítanak le, a Gamekapocs szobában. Mindenkit várunk szeretettel, na és persze jó sok humorral!

Mike Creative Commons License 2000.08.24 0 0 15
Na vegre megtalaltam:

ELJEN!
mamint O, a fennyessegese tekintetu CoVboy!

Mike

na most mehetek az IWO-ba ennyi rajongast ellensullyozando

ripper Creative Commons License 2000.08.24 0 0 14
Én egy eredeti amerikánise US NAVY bombádzzó dzsekit vennék, lehetoleg a fél ujja legyen leszakadva. Vagy egy C64PCVC1541-II+floppyt.
Vagy ha egyik sem, akkor legalább egy tál tökös-mákost!

"Jó napot mindenkibe!"

Worm Creative Commons License 2000.08.24 0 0 13
Mestr !
Kérem a csekket !
Előfiz.No.2
Bandyta Creative Commons License 2000.08.23 0 0 12
Drága sztrovacsek barátaim,Hancu meg a többiek!
Hát már senkiben nincs meg a régi tűz,senki sem szán minket,nyomorult és kiéhezett CoV hivőket???
Követeljük a CoV újraindítását!Követeljük a megszokott papírminőséget,színesnyomást és betűsűrűséget!
Fijjugg!!
Adjunk a legendák alakjainak ötleteket az úJCoV
megjelentetéséhez:
az első szám tartalmából:
Intro: a Mester elmondja,miért is indul újra a lap,egyben megmagyarázza a késés okát (a nyomda sördöge,stb)valamint hogy miért kellett árat emelni és ez miért jó nekünk.Kitérhetne arra,lesz-e cd,poszter,szőlő,lágy kenyér.(lesz még)
Végül bejelentené a főszerkesztőváltást és a lap megszűnését.(Előfizetői csekk 34 oldal használati utasítással mellékelve.)
Játékleírások: Hancu beszámol a legújabb magyar fejlesztésekről: Ulti 3D,kicsit bugos még,pld a piros alsó nem a Kuoni pásztor,hanem Lang Györgyi
(magyar hangja Lang József),durchmarsnál,ha felsővel ütünk lefagy,és nem fut,csak tartánon.
Tücsök-bogár:Dada élete,1.rész: ÉN és az irc,egyelőre szingalézül,de a lett verzió hamarosan fenn lesz a neten.
és...tadadadamm!!! (állva és könnyekkel szememben folytatom)
A POSTA...itt már nem merek tippeket adni,csak kérem,esdek: legyen benne Hancu,sótész Gögy,Jahny
és a baseballütők,Zalalövő,Gettó-freskók és Adlib hangkártya tanfolyam meg pár scroll rutin.(soha nem értettem mi az, de most megigérem,menni fog.)

Mester!
Kérem a csekket!
Előfiz.No.1.

Pivo Creative Commons License 2000.08.23 0 0 11
Hozza már fel valaki Hancu topicját, mert megeszi a sárga irigység, és amikor legközelebb összefutok vele a Tóthban, megint belejti a kontaktlencséjét a sörömbe, és órákig kotorászik utána!

C

Thas Creative Commons License 2000.08.23 0 0 10
Én is csak a CoVboy miatt vettem az 576-ot.
Hancu: rá tudnád venni a mestert hogy meglátogassa a topicot?

Üdv.: Thas

Liquid_FX Creative Commons License 2000.08.23 0 0 9
Gundark kistárs! :)

Nem vicceletem. :)

Kovboj rulez forevör, yikes és miegymás. Vesszen a gonosz ellen. Éljen a Tehenész.

Csak a másik topikban elvárt viselkedést nyújtom, had legyen igaza mindenkinek.

üdv: likvid, mégmindigkovbojimádó.

Előzmény: Gundark (7)
Hancu Creative Commons License 2000.08.23 0 0 8
Well, attól tartok, ha most itt nekiállnék CoVboy emailcímeket, ICQ, meg telefonszámokat osztogatni, nevezett illető kissé morcos lenne, és nem átallaná alsó végtagját néhányszor gyors mozdulattal az alfelemhez érinteni... a legbiztosabb, ha bejelentkezel a War II nevű online gaméba, ahol Lákusz bátyó általában a nap 24 órájából usque 23-at online tartózkodik. Nézzetek körül a top playerek környékén és hamar megtaláljátok (ja, ajánlott nem szövetséges tábornokként kezdeményezni a dialógot, mert megeshet, hogy a "szija kovboj" megszólítás még el sem hangzik, de a túloldalról már megindul negyvenezer Tigris tank :))) )

Őtehénsége terveiről így fogadatlan szóvivőként csupán annyit árulhatok el, hogy tervei között kiemelten szerepel kifizetni a Tóth kocsmában hagyott néminemű tartozásait :)))

Előzmény: Worm (6)
Gundark Creative Commons License 2000.08.23 0 0 7
Liquid_FX kistárs! Nem kellene ezzel viccelned. Tudod a "másik oldal" odaát az 576 topicban ezen fog rágódni, hogy mennyire el vagyunk borulva. :)Mert Ők komoly emberek , önálló véleménnyel (abszolút objektiv) nem olyan széllel bélelt öregek mint mi. Ugyhogy komolyság. :)
Worm Creative Commons License 2000.08.23 0 0 6
Hancu !

Valahogy csempészd már be ide nekünk közokulásra a mester elérhetőségét , csakhogy felvehessük vele a kontaktot. Esetleg némi bennfentes információmorzsával is szolgálhatnád a CoVboy hívőket Őtehénsége terveiről.

Egyébként a sok koszos és laphű 576 rajongónak üzenem hogy csak CoVboy miatt vettem a lapjukat.

Liquid_FX Creative Commons License 2000.08.23 0 0 5
Hali!

Most, hogy az 576 topikba már nem teheti be ugy fehérember a lábát, hogy ne vádolnák meg SzJVC/576 ellenes összesküvéssel, és akutt Covboy imádattal, úgy döntöttem, ide írok, és töredelmessenn megvallok mindent:
IGEN!!! Imádom a Covboyt! Az 576ot is csak miatta vásároltam. Nem egyet, nem kettőt, hanem három példányt havonta. Egyet olvasni, egyet a szobám sarkában kialakított Covboy oltárra( rajta: a Mester képe, színarannyal futtatva, összes cikkeinek kézzel lemásolt példánya, valamint nagyszámú vodkás és sörösüveg- holdteltekor feketekakast is szoktam volt áldozni az Ő nagyobb dicsőségére). A harmadikkal pedig sötét éjszakákon át ólálkodtam az utcán, és nyugdíjasokat, valamint terhesanyákat kényszerítettem az FF8 leírás kívűlröl való felmondására.
Amikor hírül vettem, hogy elhagyta az 576-ot, csak azért nem vágtam fel rögtön az ereimet, mert indexes kistársaimmal :) egyetemben terveztem rituális öngyilkosságot elkövetni.
Most pedig gonosz bosszút forralok az uj szerkesztőség ellen. Amikor megláttam őket a stábfotón rögtön az az istentelen dolog jutott az eszembe, hogy milyen szép sorban állnak ott a téglafalnál...
Nem tudom már kontrolállni az indulataimat, valami megszakadt bennem, süllyedek...
Ahogy tanult kollégám, Stanley Ipkiss mondta volt a Maszk cimű örökbecsűben:

SOMEBODY STOP ME !!!

:))))))))))))))))

üdv: liquid, kovbojajnározó.

ToAd Creative Commons License 2000.08.23 0 0 4
HI!
Covboy volt a legkirályabb!! Jó beköpései voltak, mindig humoros, sör tehén és nő központuak.
A Cov sokkal, de sokkal jobb újság volt mint a mostaniak (Gamestar, Guru, stb), humorban is, rajzokban is, és tartalomban is. Igen, ha egy játékról leírást csináltak az használható volt. Rendesen kivesézték a progikat! Nem volt ritka a több újságon át menő leírások tömkelege, gondolok itt olyanokra mint az Ultima sorozat, az elfelejtehetetlen Elite leírás (vagy 10 újságban volt leírás), stb...
Azok voltak ám a szép idők!!!
Még mindig szívesebben lapozgatom a régi Covokat mint a mostani újságokat!
ripper Creative Commons License 2000.08.23 0 0 3
Oh, igen, azok a régi szép idok... Azt hiszem, azokat visszahozni nem lehet. Sajnos. (Hehh, Getto mester idióta rajzai felülmúlhatatlanok)

Bandyta: Azért volt nullázás: vajon mi volt Hancu
(AZ a Hancu?) 9. karaktere? (ha a space-t nem számoljuk) :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!