Keresés

Részletes keresés

megyebiro Creative Commons License 2007.01.27 0 0 759
ez bekaki és nem bepisi
Előzmény: zsanettka07 (758)
zsanettka07 Creative Commons License 2007.01.27 0 0 758
Ülnek egy Jakuzziba. Tök jól eldumcsiznak, mireegyszerre csak a csaj (jakuzzi jobb sarkában, nekem bal sarka) felpattan és megpróbálja visszatartani, de nem sikerül és elkezd befosni a medencébe.
Előzmény: oldman2 (754)
transz-szex Creative Commons License 2007.01.27 0 0 757
Olyan képed nincs, amin tapogatod?!
Előzmény: Törölt nick (629)


transz-szex Creative Commons License 2007.01.27 0 0 756

Helló! Visszajöttem. :))) Hol vagytok pisilősök???

:)))))

Qki Creative Commons License 2007.01.27 0 0 755

"Ha ezt odabent elengedem mindhárom jogásznő széke alá befolyt volna,az tuti!" 

:)))))))

Én nem vagyok semmi jónak elrontója - de azért erről lebeszélnélek hasonló szituban - drága mulatság lett volna: félbeszakítják/elnapolják a tárgyalást, téged pedig kemény pénzbüntire ítélnek...

 

Előzmény: Alfrédi (750)
oldman2 Creative Commons License 2007.01.27 0 0 754

Kedves Zsani!

Értelmezd légyszi, hogymi is történik, mert nem jövök rá! Köszi!

Előzmény: zsanettka07 (753)
zsanettka07 Creative Commons License 2007.01.26 0 0 753
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.26 0 0 752
Szia pamall! Érdeklődő és 1ben aggódó kérdésemet felteszem: hogy vagy? ma még nem is írtál semmit. ha mást nem is, de életjelet szeretnék tőled kapni. :)
Előzmény: pamall (738)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.25 0 0 751
Wáááá!! már 2en bíztat-juk; ebből lesz vmi.
Pamall! holnap viz-it :)) díj nélkül
Előzmény: Alfrédi (750)
Alfrédi Creative Commons License 2007.01.25 0 0 750
Igen, pamall. Fogadd meg two jótanácsát és igyál sok folyadékot! Egy orvos sem mondhatna ennél jobbat. Igy a felhigúlt vizeletben a baktériumok kevésbé szaporodnak el és gyorsabban kiürülnek. Mehet napi 3l ásvviz vagy gyógytea. Csakhát,lehet,hogy igy még tőbbszőr fogsz bepisilni. Dehát istenem: Fő az egészség!!!
Alfrédi Creative Commons License 2007.01.25 0 0 749

Szia pamall

Olvastam,hogy megfordult a fantáziádban,milyen lenne felelés közben az órán totál bepisilni.?.....hát igen,csakhát ott vannak sokan(ez még mindig nem lenne baj)és velük naponta találkozol és meglehet,hogy kis pisisnek tartanak majd azután.

Hol lehet még bepisilni,ahol sokan látnak,de mégsem cikiznek késöbb? Lehet,hogy van több is?. De én egyet biztosan tudok. Elmesélek egy történetet.

Úgy 2 évvel ezelőtt beidéztek tanuként egy vidéki megyei biróságra. Tudtam,hogy a biró nő lesz,ezért az odaút alatt is már sokat ittam,hogy a tárgyalás alatt már nagyon kelljen pisilnem.(Ha férfiak többen is jelen vannak,nem vagyok annyira motivált,hogy pisilnem kelljen.)Aztán odaértem. Megláttam a birónőt,hogy milyen jó nő,beszéltem vele pár szót. Elmondta,hogy kint várjak,majd szólitani fog. De mégis kb. mikor?-kérdeztem. Miért,siet valahová? Á nem,csak úgy kérdeztem. Őn az egyetlen beidézett. 20 percen pelül szólitom.-válaszolta. Láttam ahogy bevonulnak a tárgyalóterembe. Az ügyész meg a védő is egyaránt nők voltak. Egyik hosszú copfos fekete,másik meg elegáns rövid szőkésbarna. Na.jól van! OK! Tudom mit kell tennem,- gondoltam. Innom kell egy csomó vizet! Ilyen alkalmat nem szalaszthatok el! Kellet már igy is eléggé(úgy 7-esre a 10-es skálán),de ez édeskevés volt.Ide több kellett! Kimentem az épületből azzal az ürüggyel,hogy az iratokat a kocsiban felejtettem.Ott felbontottam egy 1,5l-es ásv. vizes palackot és 3 perc alatt majdnem az egészet megittam. Tudtam,hogy 20 perc alatt ez kifejti jótékony hatását.Visszamentem a tárgyaló elé és vártam.Eltelt 10 perc,majd 15,20. Éreztem,hogy a vesém iszonyú sebességgel kezd dolgozni. Hólyagom percről- percre teltebb lett. Huha-gondoltam-ha ez igy megy tovább még 10-15 percnél többet nem birhatok ki. Nem tudtam mikor szólitanak és bent mennyi időt kell töltenem. Mert mindenki szeme láttára azért bepisilni nem akartam,csak nagyon közel kerülni hozzá. És nem szólitottak...Á, elmegyek wc-re, nem birnám ki úgyse,eltaktikáztam magam. Hólyagom iszonyúan feszül,szinte kökemény.. Akartam felvenni a tatyómat,hogy induljak a wc-re,mikor kiszolnak,hogy kéretik a tanut. Úristen,most mit csináljak? Már nem mondhatom,hogy bocs,de wc-re kell mennem,hiszen megtehettem volna idáig.És bent sem mondhatom 5 perc múlva,hogy had menjek már ki,mert hülyén jönne ki. Aztán bementem,nem tehettem mást. A birónő felé vettem az irány a hosszú teremben és járás közben éreztem igazán,hogy mennyire a végén járok. Elkérte a személyim,irkáltak,jegyeztek,jogokat felolvastak,figyelmeztettek. Szóval telt az idő. Mikor a birónő az érdemi kérdésekre tért,éreztem,hogy a záróizmom tartalékai a végét járják:erősebben kéne szoritani,hogy ki ne csurranjon. De ezt már nem lehet erősebben,lehetetlen! Közben arra is figyelnem kellett nehogy hülyeséget válaszoljak,a hangom remegett.Azt hihették csak izgulok. Aztán ááá...egy kicsi becsurrant. -Ügyésznőnek van kérdése a tanuhoz?-kérdezte a birónő. Igen-felelte baloldalról a szőkésbarna,tehát ő volt az ügyésznő.! Felé fordultam. A helyzet izgi volt,de tudtam végem lesz. Mikor 2. kérdését fogalmazta ismét csurrant egyet,most hosszabban,pedig tiszta erőből szoritottam.Nem tudtam látszik-e már a nadrágomon.?Majd ismét befolyt,mégtőbb. Ügyésznő most már látta,hosszan odanézett,zavartan próbált nem tudomást venni róla. Lábamon éreztem a meleget,de nem néztem meg a nadrágfoltokat,mert az még feltünőbb lett volna.Majd vége lett,elmehettem. A birónő is észrevette,ősszenéztek az ügyésznővel és kifelé menet is sokan láthatták. A wc-ben másfél percig sugárban húgyoztam. Ha ezt odabent elengedem mindhárom jogásznő széke alá befolyt volna,az tuti!Érdekes gondolat,hogy: és,ha megtettem volna....?Talán,ha csak nők lettek volna ott..

És Te,Magdi,megtetted volna?

Szia!

Előzmény: pamall (714)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.25 0 0 748
Sztem nem annyira nemtől függ. Ismerve a visszatartás és a pisilés mechanizmusát ez a dolog más, egyéni tulajdonságoktól is függ (idegi). Ha érdekel vkit, akkor kicsit majd kifejtem.
Az is tény h a nök húgycsöve kb 3 cm, ellentétben a faszik több, mint 20 cm- ével. Hogy ezek a méretbeli külömbségek dominálnak- e; sztem igen, vagyis szeretném, ha így lenne. Szal sztem a lányok előbb v könnyebben bepisilnek.
Előzmény: Alfrédi (746)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.25 0 0 747
Érdekel bizony. Az előbbi is felkavaró volt, jó lett volna látni, de majd ezután keresek ilyen helyeket.
Előzmény: Alfrédi (745)
Alfrédi Creative Commons License 2007.01.25 0 0 746

Nagyon nagy jelentőségű kérdés mindenkinek: Kik tudják tovább visszatartani a pisilést?

   

  1. Fiúk
  2. Lányok

         

Alfrédi Creative Commons License 2007.01.25 0 0 745

Helló two!

Majdnem bepisilő nő lehet bárhol,de legkocentráltabban olyan nyilvános,hosszú ideig tartó tömegrendezvényen láthatsz,ahol a wc-k száma nem ilyesmire van méretezve.Ilyen volt még régebben a BNV. Sok ember egesz nap,kevés wc. Dél körül a női wc-k előtt már kígyózott a sor. A bejútásra sokat kellett várni,mert odabent kevés fülke lehetett. A nők szidták a rendezőket,és megbeszélték egymás között,hogy kinek mennyire kell.Egy lány negyed órás keserves szenvedés és táncikálás útán csak a sor közepéig ért,majd nem birta tovább és előrement,ahol mondta,hogy mindjárt bepisil,engedjék be. Az ott állók látva a lány állapotát mondták,hogy rendben,menjen csak..Eközben egy, a  sor vége felé álló csinos,elegáns nő,aki szintén sűrűn egyik lábáról a másikra állt,nemtettszését fejezte ki a lánynak,mondván,hogy másnak is kell,mégsem furakodnak előre.A lány még nem jutott be,keresztbe tett lábakkal várta,hogy a bent levők kijőjjenek végre. Majd feltünt egy anya,aki a kislányát szerette volna beprotezsálni és épp a lánytól kérdezte mehet-e? A lány már nem is tudta mit válaszoljon,mikor is elkezdődött a kálvária. Két sietős nő tünt fel a szinen,akik határozottan az élre tőrtek és közölték a "kiállitóknak nem kell sorba állni"begyakorolt szöveget. Mondjuk az egyiken látni is lehetett,hogy tényleg kell neki,ezért is volt olyan határozott.

Értsék meg,hogy bepisilek!-mondta elkeseredetten a lány.

Én is már..egész nap nem hagyhatom el a standot és sietnem kell vissza.-válaszolta a harciasabb kiállitós nő. Valaki közben kijött és a szemfüles anyuka berontott a lányával a többieket megelőzve. A lány előrehajolt kicsit,megpróbálta egyik kezét lábai közé szoritani(szoknya volt rajta),másik kezével a falnak támaszkodott. Nem mozdult egy percig,csak lejjebb ereszkedett,már majdnem leguggolt. Ekkor valaki megint kijött a wc-ből,mondták a lánynak,hogy menjen,de alig birt mozdulni és a harcias nő beelőzte. A lánynak mintha sirásra állt volna a szája,a másik kiállitó nő azt mondta,hogy majd beengedi maga elé. A lány meg mintha azt felelte volna(nem jól hallottam 5m-röl),hogy most már mindegy. Rögtön a lábára néztem és láttam,hogy kicsit folyik végig a pisi.Továbbra is úgyanolyan görnyedt testtartásban volt,próbálta a többi pisit visszatartani. Ekkor kijött az anyuka kislányával,és a lány összeszoritott lábakkal becsoszogott.Mikor kijött,csak a harisnya hiányzott róla,szoknyafoltot nemigen láttam rajta  Amit láttam nagy élmény volt,de a lányt is sajnáltam picit.

Ha érdekel,van még:Népstadion1989. Amnesty international 8 órás koncert.?

Előzmény: Törölt nick (732)
BAOBAO Creative Commons License 2007.01.25 0 0 744
Hú, mi történt? Bepisiltem! :-)))))
Kanis Creative Commons License 2007.01.25 0 0 743
Ez a téma abszolút nem ide tartozik! Sem a fiad, se Te nem élvezted azt a bepisilést! Máskor nézd meg a fórum címét is: Hölgyek, urak, szex ! Valszeg vannak illyen témájú pedagógiai, szülői topikok. Off: végtelenül sajnálom szegény fiadat, hogy ilyen pedagógiai téveszmés szüleje van. És most csak azért nem használtam erősebb kifejezéseket, mert félek a kitiltástól!
Előzmény: mérges a (735)
piisrác Creative Commons License 2007.01.25 0 0 742

 

Sziasztok: alakulok most már csak az a baj,hogy nem kaptam meg az ímail címemre a regisztrációs teendőket!

Azt kéri tőlem a rendszer,hogy lépjek kapcsolatba az üzemeltetővel.

Aki tudja hogy  hogy kell azt megköszönném.

ÜDV:

Törölt nick Creative Commons License 2007.01.25 0 0 741
Cső! (húgycső:)) Én oda beírtam egy számot 1, 2, 3, 4... stb és működött. Prób +!
Előzmény: piisrác (740)
piisrác Creative Commons License 2007.01.25 0 0 740

Sziasztok az istennek se boldogulok a www.szexchat.cwi.hu  oldallal!!!

A végén kéri az útvonal megadását vagy valami furcsa szót azt se tudom mit jelent.

Kérlek benneteket aki tud segítsen!!!

Törölt nick Creative Commons License 2007.01.25 0 0 739
Szia pamall! jobbulást Neked!! és fogyasszál sok folyadékot. A pangó vizelet hátráltatja a gyógyulást.
Előzmény: pamall (738)
pamall Creative Commons License 2007.01.25 0 0 738
Sajna felfáztam!


















A héten már nem mehetek suliba! :)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.24 0 0 737
Szia! A JóIsten mindenkit megpróbál vhogy a helyes úton tartani; lehet h "őnagyságának" ez a módszer kellett. Úgy gondolom h ezután már nem lesznek gondok vele, bár nagy árat fizet ezért, lehet hogy 1 ideig cikizni fogják a suliban.
Csak te ne tedd vele ezt.
Előzmény: mérges a (735)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.24 0 0 736
Héééjh emberek! írt már vki sárgával a hóba?? az naon állat, csak nem túl maradandó. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
mérges a Creative Commons License 2007.01.24 0 0 735
Sziasztok! Én tulajdonképpen nem tartozom közétek, csak a történetem, ami a fiammal esett meg, az eset igen szomorú, bár csak az ő számára, de mint szigorú szülő azt mondhatom hogy a dolog következményeit igen csak megérdemelte! A történet: Ha megengeditek bemutatnám a fiamat: 17 éves kamasz fiú, rohadt gizda, vagány fiatalos cuccokba jár (pl Puma lapos spot cipők, Bofalook, stb), és az én elképzelésem szerint elég jó tanuló... Az iskolában félévi bizonyítvány osztás! A mai napon hozta haza a bizonyítványát. Az iskolában a mai napon vele ez történt: A fiún Vagány enyhény világos fiatalos ,enyhét feszülős farmer, kék-fehér-piros Puma(lapos) sportcipő található, haja tüsire zselézve(mellesleg szép szálkás 183 cm magas legény). A suliban nagyon rossz magatartása miatt figyelmeztették h állítsa le magát-késöbb le is állította magát az oka az hogy nagyon kellett pisilnie. Csak az volt a gáz, hogy az órából még volt 25 perc-hát jelentkezett hogy szeretne ki menni. Persze a tanár(teljesen jogosan!) nem engette ki, ennek következtében a 17 éves vagány kamasz fiam az óra vége elött mint egy 10 percel összehugyozta magát! mondani se kell hogy deréktól lefel mindene teljesen elázott, maga alatt kb 1 m átmérőjű tócsa éktelenkedet. De sajnos itt még nincs vége a mai napnak! A fent említett eset, és a rossz magaviselet együttesen egy szép Igazgatói intőt vont maga után. A gyerek haza jött az iskolából! : első pillantásra semmi különös , másodikra már valami nagyon szúrta a szemem, mondtam neki hogy gyere csak ide!-sunnyogva odajön hozzám és meglátom hogy mekkora folt van a nadrágján, kérdem mi történt, a válasz: egy kis baleset! jól van mondom. Köv, kérdésem, szeretném megnézni a félévit! kb vagy 5 perc könyörgés után át adta, a kis kék könyvecskét; Az érdemjegyeket olvazsgatom fentről lefele egymás után Irodalom:1, Történelem:1, Német:1, Statisztika:1, Marketing:1, a 12 db tantárgyból ennyi a bukás. Kérdem tőle mondom ez komoly?? azt mondja hogy igen-szemét lesütve... Hátra lapoztam, és mit láttam?? Azt a gyönyörű igazgatóit... azt hittem hogy megőrülök abban a pillanatban, azt sem tudtam hogy mit képzeljek, mondom neki kisfiam gyere csak ide! Fel áll és oda jön elém, mondom már értem hogy mi volt ez a kis baleset, és a félévi-minek köszönhető mind-ez????? a válasz egy hosszú csönd, az én válaszom meg Kettő akkora nagy pofont lekevertem neki, hogy abba a pillanatpan behugyozott, de úgy, én ilyet még nem láttam( a gyerek ugye állt, teljesen a nadrágja és cipője ismét elázott, alatta meg egy kurva nagy tócsa-folyt mindenfele.... mondani se kell hogy elsírta magát- mondom neki ne sírj inkább takaríts fel magad után..! a cipője is úgy átázozz hogy csak úgy cuppogott a lába amikor ment... Ez volt ma 16 óra körűl még mindig a szobájában pityereg és várja azt a pillanatot amikor merjen hozzám szólni egy szót is. Egy biztos nagyon haragszom rá, és még biztos bennem lesz ez az érzés a héten! És milyen érdekes-egy nagyon vagány Nagy gyereknek képzelő kamasz fiú, egy pillanatról a másikra milyen kicsi kis kisfiú lesz... hihetetlen! Köszönöm nektek hogy megoszthattam veletek a mai napunk eseményeit, és ezzel kicsit megnyugottam! Meg is látogatom a fiamat, hátha szeretne nekem mondani egyet s mást! :-S Legyetek jók.Üdv Péter
H11 Creative Commons License 2007.01.24 0 0 734
kedves zsanettka most olvastam a történeteidet, nagyon jók [image1]
Előzmény: zsanettka07 (571)
H11 Creative Commons License 2007.01.24 0 0 733
Kedves pisistimi probáld ki a pelenkát egyszer , az sem rossz! [image1]
Előzmény: pisistimi (636)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.23 0 0 732
Üdv! szerinted hol lehet leginkább olyan nőket látni aki csaknem bepisilnek? Busz+álló, disco wcje... ?
Előzmény: Alfrédi (731)
Alfrédi Creative Commons License 2007.01.23 0 0 731

Sziasztok! Szeretnék beszállni Közétek. Én is pisimániás vagyok mióta az eszemet tudom.Inkább a tartogatósok mint az elázósok kasztjához tartozom.(olyan vagyok,mint two) Izgat az,ha nyilvános helyen,nők közelében kell iszonyúan pisilnem és nincs hová elmennem.Ennél már csak az lehet izgibb,amikor egy nő kerül ilyen szorongatott helyzetbe és kétségbeesetten próbálja visszatartani...Már óvodás koromban izgatott a kérdés,hogy mi lenne,ha az óvonéni nem tudna egyáltalán elmenni wc-re?Lehet,hogy örökké kibírná? Merthogy a felnőttek sosem pisilnek be.Vagy egyszer mégis bepisilne? Akkor még nem tudtam eldönteni. De egyre jobban érdekelt,hogy mégis mi történne.? Késöbb,mikor tudtam,hogy a felnőttek is egyszer bepisilhetnek szerettem volna látni egy ilyet. De sose láttam. Olyat viszont láttam,hogy nők láthatóan feszengenek,lábaikat X-be rakják,vagy csak térdeiket diszkréten befelé döntögetik esetleg egy halk "sz"hang kiséretében. Idővel megtanultam jól beazonositani ezeket a jelzéseket. Ilyenkor azonnal elfogott az izgalom. Minden mást kikapcsoltam és figyeltem a nő mozdulatait,igyekeztem nem lemaradni semmiről,hátha elcsiphetek valamit,,,mondjuk végre egy bepisilést.

folyt köv.

Sziasztok!

oldman2 Creative Commons License 2007.01.23 0 0 730
Nem boldogulok ezzel az oldallal... Ma nagyon béna vagyok. HELP!!!
Előzmény: peewomen (723)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!