Keresés

Részletes keresés

sseek Creative Commons License 2004.10.25 0 0 3

Sziasztok!

 

Nagyon érdekelne, ha a teljesítők írnának valamit a futófelületről, ugyanis az eddig olvasott beszámolókból számomra nem egyértelmű, hogy az egész futás aszfalton történik, vagy vannak-e benne más anyagú szakaszok...

 

Szintén nagyon megköszönném, ha a Sparthatlon közbeni táplálkozásról (sópótlás, energia bevitel, mennyiség, ütemezés, élelmiszer típusok, stb...) is részletesen írnátok...

 

Ha egyszer teljesítem a versenyt, ígérem én is tételesen leírok mindent... :))))))

 

sseek

7241gabi Creative Commons License 2004.10.25 0 0 2

Jó napot!

Egyre inkább azt érzem, hogy a másik felem meg lett szándékosan fertőzve és én a jövő szeptember végét egy autóban fogom tölteni az útvonal mentén.

Kedves Ispi! Ebben neked igen komoly szereped van, úgyhogy leszel szíves őrületes tepóban elkezdeni a tájékoztatást!

:-))))))))

 

Egyébként az odaát kiírt pályázatodra : a legjobb kép  - szerintem - mikor BTimea és alow kísérik ultrafutót. Az nagyon ott van. És ez itt nem off:-))

 

Egyébként meg nálam van a kesztyűd. Már nem emlékszem ki nyomta a kezembe.

Előzmény: ispi70 (-)
Kanga M. Creative Commons License 2004.10.24 0 0 1

Szia! Kopp,kopp, szabad belépni?

 

Gratulálok a topikhoz és a telejesítéshez!

Hű olvasó leszek, bár érdemben nem tudok hozzászólni. Fantasztikusak vagytok!

 

Engem egyébként az érdekel, hogy lehet ilyen hosszú ideig  koncentrálni, magadra figyelni. Mi ennek a titka? Hogy nem estek szét fejben?

számomra ez az önmagad megismeréséneke nagyon magas foka. Jól gondolom?   

üdv: k.

Előzmény: ispi70 (-)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2004.10.24 0 0 0
Ígérem, hogy ide fogom írni az élménybeszámolómat! :-)
Vagy ahogy az indexen mondják: nem 0-szor szeretném teljesíteni. :-)
Előzmény: ispi70 (-)
ispi70 Creative Commons License 2004.10.24 0 0 topiknyitó

Üdv nektek!

 

Aki hallott már erről az ultrafutó versenyről, teljesítette vagy a jövőben teljesíteni szeretné, esetleg "csupán" érdekli az önismeretnek eme szélsőségesen csodás módja, szóljon hozzá, ossza meg gondolatait mindenkivel.

 

Magáról a versenyről részletes leírást, élménybeszámolókat nemsokára felteszek, aki segíteni akar, tegye meg bátran!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!