czy
2012.12.05
0 0
3046
A Lightroom 4-et tanulom most, és elég szimpatikus. Tölsd le a próba verziót, egy hónapi jó.
Csak nézegetésre a NikonView-t
Előzmény: unalmas lany (3045)
unalmas lany
2012.12.04
0 0
3045
Kérdésem lenne, h ki milyen képnézegetőt javasol és miért?
S ez az ICC színprofil most jó vagy rossz dolog? :)
unalmas lany
2012.12.04
0 0
3042
Alaposan körbejártam a dolgokat, mielött vásárlásra adtam a fejem! :)
Eredtelileg nem ez a (10 bitet tudó) videókártya volt tervben, de hiszek a bitekben. :)
Szokatlan a 24", mert megszoktam már a notebook kicsinek mondható képét.
De a jót ugye könnyű megszokni. :)
Előzmény: y3k (3039)
unalmas lany
2012.12.04
0 0
3038
Igazad van, jól beleástam magam.
Na, nekem a felsorolt videokártyáid közül épp az egyik van. :)
Ami tudja a 10 bites megjelenítést. :)
Előzmény: y3k (3035)
emyl
2012.12.04
0 0
3033
definiáld azt hogy "alsó kategóriás kártya"
neked lehet hogy a 20k alattiak, nekem meg lehet hogy a 100k alattiak... vagy éppen fordítva :)
Előzmény: Haja (3030)
unalmas lany
2012.12.03
0 0
3026
Szerinted az U2410-en van olyan csatlakozó?
S szerinted hiába vettem olyan videókártyát, ami tudja ezt a 10 bites dolgot???
Nyugtass meg, hogy tévedhetsz! :)
Előzmény: y3k (3024)
emyl
2012.12.03
0 0
3023
"ha elfogadsz egy tanácsot, akkor nem erőlteted ezt a 10 bites dolgot.."
ezt kifejthetnéd... végülis egy autónál sem hangzik túl jól, ha aszondják hogy a sebváltón a 3asnál magasabb számozású dolgokat ne erőltessük...
Előzmény: y3k (3021)
unalmas lany
2012.12.03
0 0
3022
Van D-SUB, HDMI, és DVI rajta. Na, ez mind displayport?
S mi a gond a 10 bittel??? Azt olvastam, annyira nem hülyeség...!
Előzmény: y3k (3021)
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!