Keresés

Részletes keresés

Droli2 Creative Commons License 2023.09.30 0 0 257738

Igen, szerintem sem játszunk rosszul, emberhátrányban ezt kell játszani.

Előzmény: ivanandras (257737)
ivanandras Creative Commons License 2023.09.30 -1 1 257737

Hátha kiharcolnak valamelyik dózsásnak is egy pirosat.. bár amilyen a bíráskodás ma, meglep, hogy csak 1 pirosnál tartunk.

 

Egyébként szerintem nincs gond a játékkal, a liláat jobban megzavarta az emberelőny. Annyira szarok, hogy simán nyerhető meccs ez így is, de nem Szécsivel és a göröggel...

Előzmény: Droli2 (257735)
vöröscsillagtszelnök Creative Commons License 2023.09.30 -1 0 257736

csodálod?

Előzmény: Droli2 (257735)
Droli2 Creative Commons License 2023.09.30 0 0 257735

Nagyon idegesek a srácok, kicsit le kellene nyugodni. Ne kapkodjunk.

ivanandras Creative Commons License 2023.09.30 0 1 257734

Ott a balra kipassz volt a les a legvégén. 

Előzmény: eeszsz (257733)
eeszsz Creative Commons License 2023.09.30 -3 0 257733

...odafent úgy döntöttek hogy ma nem nyerhetünk

 

a piros lap előtt volt 1 csalás les,ami nem volt az,még a riporter szerint sem..

 

a pirosnál meg talán hozzá sem ért az újpestihez...

 

AJQA

ivanandras Creative Commons License 2023.09.30 -3 2 257732

Simán. Kétségem sem volt, hogy visszavonja, de gondolom, az arcvesztés lett volna. Igazi gusztustalan bírói ítélet... 

Előzmény: pippolinó (257731)
pippolinó Creative Commons License 2023.09.30 -3 2 257731

Beleakadt a kis pöcs lába Lagatoréba.Még rúgó mozdulatot sem tett Lagator.Kusnyír volt az utolsó ember, úgyhogy ez csak sárga lett volna.

pacheco.... Creative Commons License 2023.09.30 -1 2 257730

A férgese hullik, te mikor fogsz? 

Előzmény: Miller a sör (257729)
Miller a sör Creative Commons License 2023.09.30 -17 1 257729

Hentesek, gyilkosok, favágók... eddig azt hittem csak kondások vagytok 😁

vöröscsillagtszelnök Creative Commons License 2023.09.30 -1 0 257728

játszottunk Herczeggel, is center nélkül, mikor Oláh meg Rudolf volt a két kezdő csatárunk 

Előzmény: Törölt nick (257724)
gyberci1 Creative Commons License 2023.09.30 0 0 257727

Szécsi

Előzmény: vöröscsillagtszelnök (257726)
vöröscsillagtszelnök Creative Commons License 2023.09.30 0 0 257726

Szécsi lesz vagy Kyzi...

Előzmény: ivanandras (257723)
gyberci1 Creative Commons License 2023.09.30 0 0 257725
ivanandras Creative Commons License 2023.09.30 0 0 257723

Csatár meg majd én leszek vagy wtf?

Lokista Nyugger Creative Commons License 2023.09.30 0 1 257721

Ha valóban így kezdünk akkor nyerünk.  Mert most ez a legjobb csapat! De Blegó valahogy ezt nem így látja! 

Előzmény: Törölt nick (257720)
kolera4 Creative Commons License 2023.09.29 -1 3 257717

Még valami. Még nem láttam játszani David Nwachukwut,de meg fogom nézni vasárnap ha lesz időm.

Több ismerősöm szerint is,simán kezdhetne az első csapatban is,de cserének minimum befér.

Gyors,labdabiztos,jól és pontosan passzol. Bárány mellett lenne egy másik gyors gyerek. Mondjuk akkor 2 támadónk lenne kezdő,azt látni se bírja a Mister.

 

Akár csak 10-15 percekre beállhatna,de ha nem ő, akár más fiatal gyerek.

Az biztos,hogy ha az NB3at kinőtte,ott fejlődni nem fog. 5 meccs/5 gól,2 assist. Mennyi gólt rúgjon felvigyék?

Az ilyen gyerekekkel mi lesz? Blago láthatóan mellőzi a  helyi fiatalokat. Baranyait hagyjuk...

Hol itt a jövőkép?  Akkor "adjunk" fel egy 1 évet,nyíltan mondjuk ki év elején ,a biztos első osztály a cél . Ezt az évet beáldozzuk és megpróbálunk 1-2 fiatalt is beépíteni. Akkor szavam nem lesz,ha kikapunk Pakson simán. Mindegy lesz nekem Brighton vagy Liverpool stílusban.

 

 

Naa mindegy ,valahogy verjük meg az Újpestet. Mi lennék az összeszokottabb csapat,ott meg van legalább 3-4 kukázott a Without Club Fctől.

Nincs kifogás,nyerni kell.

 

kolera4 Creative Commons License 2023.09.29 -2 2 257716

Könyörgöm,mi nem Tottenham-Brighton vagyunk. Annyi a hasonlóság a meccseink között,hogy mi is füvön játszuk. Még csak Rapid Wien szint se. Hiába akarsz valamit lemásolni,HA NEM VAGY RÁ képes. A DEAC is szeretne Golden Stat Warriors lenni,nem ment ,így nem abban a szisztémában játszanak.

A kézis csajok is, ha Vipers akarna lenni be is baszna...

Én is úgy akarok sprintelni,mint Usain Bolt,hasonlóan edzek,én is edzem a lábam,azt még se jön össze. 

Több realitást. Van,hogy 3-at!!!!!! nem tudunk egymáshoz passzolni. 

Brighton....hagyjuk már.. 15öt kapnánk tőlük. A Brighton keményen letámad a meccsek nagy részében,mi egy Pakst nem tudunk 20 percig keményen letámadni. 

 

A másik: annyira mélyen volt ez a csapat és annyira lent volt a szint,hogy onnan már csak felfelé volt az út. 

Sok focistából csapatot csinált,pont. Ettől még nem lett Ancelotti . Most várnánk a továbblépést,hiszen ....

1 éve itt van,megcsinált 2 felkészülést,a sportigazgató szerint a játékosok végül az edző beleegyezése mellett érkeznek,ő választja ki ki lesz erősítés.

Minden adott tehát. Most kire kell majd fogni? Most épp a sok sérültre. Tavaly is ezt írtam,akkora szent tehén lett a pali.

Mindig lesz valaki hibás,a mester sose: vagy a játékosok nem értik a taktikát :D:D

Csatár kérdés: akkor vedd elő Blagot is a kérdésben,újra írom a sportigazgató szerint MINDENT egyeztetnek a vezetőedzővel,övé a döntő szó a végén.

2-3 meccs meglátjuk fejlődés felé indulunk vagy csúszunk le Mr Blagoval. 

 

Ha ő azt a játékot akarja látni,mint a Paks ellen és nincs semmi baj,akkor itt nagyobb a baj Blagoval,mint hittem.  

A másik dolog amit hiányolok tőle,nem hiszem a 2es csapatban 1-2 játékos nem üti meg csere szinten se a nagy csapat szintet. Az általunk utált zsoldos Puskás is be tud állítani 18-19 éves gyerekeket. 

Nem Blago lesz az aki fiatalokat épít be ez már biztos. 

Érthetetlen az is 1 évig jegeli Bévárdit majd kezdő a semmiből,Ojediran kezdő nem is játszott rosszul majd pad. 

Naa meglátjuk,a keret állítólag erősödött,több a variációs lehetőség. Még se ezt látom a pályán.

 

 

 

Előzmény: Sheverush (257710)
pippolinó Creative Commons License 2023.09.29 0 1 257715

Még szerintem nem vagyunk a gödör alján.Nem vagyok biztos  lilák legyőzésében, sőt inkább sajna zakó lesz.Szerintem ha visszaáll Dreskovic és Megyeri,meg Manrigue, akkor újra egy magabiztos védelmünk lesz, amire építhetünk.

Előzmény: Zolika. (257712)
Mester111123 Creative Commons License 2023.09.29 -2 2 257714

Miért ilyen fontos ez neked? :D

Már csak azért is rakják a mínuszt, mert látják, hogy frusztrál.

Előzmény: Törölt nick (257709)
pippolinó Creative Commons License 2023.09.29 0 1 257713

Szerintem nem kell nagy szakértés hozzá, hogy ha elveszíted a legjobb góllövődet, akire épült az egész támadójátékod, meg ekveszíted utána a kapusod, meg a védelen iszlopát a lefbiztosabb védődet.Majd a balhátvédet is két részletben, azért ez a mi keretünket megviseli.De ennyi kulcsjátékos elvesztése bármelyik csapatot.Elmentek lesérültek kulcsjátékosok, nem lettek pótolva, illetve akik beléptek helyettük, azt a taktikát nem tudják megvalósítani.

Zolika. Creative Commons License 2023.09.29 -1 1 257712

Én is nagyon bosszús voltam az utóbbi két meccs közben/után, de nem látom ennyire vészesnek a helyzetet. Azt se gondolom, hogy csak otthon tudunk nyerni. Nem vagyok szakértő, de játékban nem sok különbség volt a Kecskemét elleni hazai és a diósgyőri meccs között. A Kecskemét kihagyta, amit a Diósgyőr nem, illetve mi a hazain belőttük azt, amit Miskolcon nem.

Aki elhitte, hogy tényleg a bajnoki címert fogunk küzdeni, az most felébredt. Én azokkal értek egyet, akik szerint 2-8. helyig bármi lehet ebből. 

Ez a két vereség, arra jó volt, hogy a Dózsa így szarul fog járni holnap.

Önnek_igaza_van Creative Commons License 2023.09.29 -1 2 257711

Csak egy érdekesség: a Paks meccsen lefújás után Romancsuk teljesen kikészült, ki is feküdt lefújás után, talán teljesen kifutotta magát, nagyon látszott, hogy kifutottamagát, aztán rögtön Dzsudszákot láthattuk, de rajta ez nem látszott, neki elég volt az orrán venni a levegőt, és sétált , mintha most kezdődne a meccs. Loncaron is látszott, hogy nem úgy megy mint máskor. Úgy tűnik a kik a pályán vannak nem mindenki teszi bele a közösbe az energiát mint kellene. Egyrészt páran túlhajtottak, mások újak meg talán motiválatlanságból nem hajtanak... mondjátok már mi van a háttérben....mert valami történt ami ezt a jó csapategységet megbontotta, de mi?

Előzmény: Sheverush (257710)
Sheverush Creative Commons License 2023.09.29 -1 5 257710

Disclaimer. Nem tudtam egy hétig követni az eseményeket, még a híreket sem.

Most ámulok. És mielőtt megnézném a két meccset felvételről, kicsit kívülállóként hadd szóljak hozzá.

 

Valami a jelek szerint nem OK, a szélsők körforgója és Ojediran ki-be rakogatása jelzi, hogy nincs rend. A kőzéppályánk közepe meg azt, hogy a keret mégsem olyan mély, már most talán mindeki megértette, hogy Loncart miért kell "csapágyasra" játszatni.

 

A csatárposzt viszont akkora játékospolitikai hiba, amit látunk, hogy nincsenek szavak, Ha Majdevac nem bevethető, hogy engedtünk el két csatárt előtte, és maradt így egyedül Bárány? Nagyon féltem, hogy a szombat-szerda ciklusba belesérül. Asszem Janeiro alatt is így sérült le. Legalább nem játszik egész meccseket, ez is valami, de így életveszély, és hétvégén megint játszania kell.

 

Kicsit féltem a csapatot, mindig van, akiknek valamiért nem tetszik egy edző a legnagyobb sikerek alatt sem, csak addig befogják, aztán az első hullámvölgyben nekiesnek az addig felgyűlt epét ráfröcsögni. ÉS most kezd felerősödni, hogy nem is alkalmas a keret erre a játékra, stb. Mert tavasszal az volt? Meg kiismerték a taktikánkat. Lófaszt az a baj. Már tavaly ŐSSZEL kiismehették a taktikánkat. A Brighton és a Tottenham taktikáját is kiismerték, ahhoz még egy meccset se kell megnézni, tele a youtube fotelszakértőkkel, akik kielemzik Postecoglu és De Zerbi játékát, plusz a PL-ben olyan játékelemzői team van egy-egy csapatnál, hogy egy fotelszakértőt messze meghaladja a kapacitásuk, azok meg mégis nyerik a meccseket sorra egy relatíve gyengébb kerettel labdabirtoklós támadófocit játszva. Mert jó a taktika, nehéz levédekezni, nem könnyű annyit ad hoc változtatni egy csapat játékán, a focisták nem pikpakk programozható robotok.

 

És azért is féltem a csapatot, mert lehet, elveszti Blago az öltözőt, pláne ha a közhangulat odáig is behallatszik. Márpedig ha nekilátunk megint edzőt keresni, nagy melléfogás is lehet belőle, kb. mint Janeiro vagy Vitelki. Ez nem olyan király keret ám. Bár tudom, egyeseknek a Rapid elleni idegenbeli eredmény lett a szint, ami az alatt van az már onnantól kudarc.

 

 

pippolinó Creative Commons License 2023.09.29 0 1 257707

Tévedsz, az övé földig ér:)

Előzmény: Ebcsont42 (257706)
Ebcsont42 Creative Commons License 2023.09.29 0 0 257706

"Egyáltalán nem poénnak szánom, biztos vagyok benne hogy kezelés alatt áll."

 

Pontosan úgy ahogy Te is, én is, sőt ahogy itt Mindenki! Vagy ha úgy jobban tetszik, Neked is a s*ggedig ér a kezed! :)

Előzmény: Miller a sör (257705)
Miller a sör Creative Commons License 2023.09.28 -6 3 257705

Szerinted normális hogy egy foci topicban a jelenések könyvét idézgeti? Igaz hogy a ti saját házi hülyétek 15-20 éve de attól még biztos, hogy klinikai eset. Egyáltalán nem poénnak szánom, biztos vagyok benne hogy kezelés alatt áll. 

Előzmény: LokiFan16 (257703)
LokiFan16 Creative Commons License 2023.09.28 0 1 257703

Egyszer még talán jópofának tűnt ez a poén, de ha minden második hozzászólására rávágod akkor már nagyon nem lesz az.

 

Kicsit olyan már mint a mindig jövőre, rohadt unalmas. :) 

Előzmény: Miller a sör (257701)
Miller a sör Creative Commons License 2023.09.28 -6 3 257701

Tessék, ez van ha baszol szedni a gyógyszereket!

Előzmény: ChrisRea (257700)
ChrisRea Creative Commons License 2023.09.28 -3 2 257700

Ha már kikeseregtük magunkat újabb érdekesség:

Vezérünk rámutatott a migráncsokra mint AKIK  automata fegyverekkel lövik a határt. ÉS a 20 éves perspektíva amit Gyúrcsány is oszt.

 

 

Jelenések 6:4 Ekkor előjött egy másik ló, amely tűzvörös volt. Lovasának megengedték, hogy elvegye a Földről a békét, és emiatt az emberek egymást gyilkolják. Ennek a lovasnak egy hatalmas kardot adtak a kezébe.

Szerintem némiképp tudja-sejti a forgatókönyvet. Ez bizony ami köv 4 év problémája lesz. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!