Keresés

Részletes keresés

Alsóbbrendű foslény Creative Commons License 2003.06.24 0 0 917
Jatszott valaki a Dizzy Lord vagy a Dwarf's Land cimu jatekokkal? Ezeket egy ismerosom irta, Konczol Laszlo, de asszem ezek is Ork soft neven jelentek meg. A Dizzy Lord egy Dizzy-szeru maszkalos jatek (eredetileg Spectrumra irta, de atirtuk EP-re), a Dwarf's Land pedig egy kepekkel illusztralt szoveges kalandjatek, nagyon jo szoveggel.
(endi)
varnagy Creative Commons License 2003.06.24 0 0 916
Köszönöm a segítségeteket. A problémám az, hogy a www.tar.hu-val kezdő oldalakra (EP128 oldala) nem tudok felmenni, így nem tudom onnan letölteni a programokat. Valószínűleg ezzel függ össze, hogy Stocker Dűániel oldaláról sem tudok letölteni.
Gyuri
Ep128 Creative Commons License 2003.06.24 0 0 915
Egy részük az itt emlegetetteknek letölthető az oldalamról...
(Link 3-4-hozzászólással lejjebb...)
Előzmény: varnagy (914)
varnagy Creative Commons License 2003.06.23 0 0 914
Sziasztok!
Stocker Dániel weboldalán tömőrített .zip formátumban megtaláltam az általam keresett EP programokat, (Asmon,Gen-mon,Zzzip,B-copy,Headjust)de nem tudom őket letölteni. Ha valakinek meg lennének el tudná-e nekem küldeni e-mailban?
gyorgy.varnagy@temic.com
lgb Creative Commons License 2003.06.23 0 0 913
Hi varnagy,
Attol fugg, min akarsz fejleszteni. En pl Linux-on, az sdcc pl C kodot is fordit neked akar, az sdcc z80-as resze meg eleg turheto Z80 assembler imho. En eppen sajat OS-t irok a fent emlitett cuccokkal, bar amennyi szabadidom van, 10 ev is lesz, mire elkeszul :) Amugy a google mindig segit, en ilyen dolgokban tobb/kevesebb kereses utan mindig talaltam vmi hasznalhatot, bar en eleve csak unix-okban gondolkodom, de imho sdcc talan van windows-ra is (max cygwin-nel vhogy ...)
Előzmény: varnagy (912)
varnagy Creative Commons License 2003.06.23 0 0 912
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ha szeretném nyúzni a polc mélyéről előszedett Enterprise-omat gépi kóddal, tudtok-e olyan címet mondani ahol ehhez assembler programot lehet letölteni. Lehetne ezt az EP32-es emulátoron is gyakorolni?
Az egyik oldalon találtam felhasználói programokat pl. a katzettás egység fej beállítására. Letöltenem nem sikerült. Tudtok-e olyan oldalt mondani, ahol ilyen felhasználói programokat lehetne letölteni?
Hol lehet beszerezni EP-hez lemezes egységet?
Válaszokat előre is kösz.
Gyuri
Ep128 Creative Commons License 2003.06.23 0 0 911
Érdekes kérdés... Anno a soros portot kommunikációra (is) találták ki, tehát elvileg pont "ilyesmire".
Nem nagyon tudom elképzelni, de hátha menne...
Az ENTERPRESS újság 92/2 -es számában találsz egy cikket (és egy kapcsolási rajzot) a soros kártyáról.
Megtalálható az OLDALAMON!
Előzmény: lgb (910)
lgb Creative Commons License 2003.06.22 0 0 910
Re ;-) Tobb projectem is fut most EP ugyben, de mindegyik ott vegzodik, hogy kene vmi olyan hw, amivel EP-t egy normal modemmel ossze tudnam kotni. Ha ismeritek a contiki project-et (contiki.sourceforge.net) annak van Z80-as portja, tehat elvileg EP-re is at lehetne vinni, es van benne webbrowser, mail kliens meg ilyenek :) tud tcp/ip-t ofkoz, eredetileg amugy C64-re irtak C-ben (!). Meg sajat OS (EIX a neve) miatt is erdekelne. Esetleg az a soros port dolog amit vhol olvastam eger miatt mukodne ilyen celra? Az a baj hogy arrol semmit nem tudok ...
Povi_ Creative Commons License 2003.06.19 0 0 909
Köszi a Krakout-ot!
Viszont van vele egy kis problémám. Tegnap megpróbáltam átalakítani EPTE-vel, hogy kimásoljam kazettára. A KRAK_OUT.PRG átalakítás után (a .tap file) rövidebb lett, mint az eredeti file. Na erre visszaalakítaottam a .tap-ot, és az így kapott prg file-ból hiányzott az utolsó 4kbyte. Ennek mi az oka?
Kedves eSZeS! El tudnád küldeni a krak_out.prg-t .tap file-á alakítva is? Előre is köszi!
Alsóbbrendű foslény Creative Commons License 2003.06.16 0 0 908
egzo!
Koszi a linkeket!
Előzmény: egzo (902)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!