Keresés

Részletes keresés

emyl Creative Commons License 2012.12.05 0 0 3050

nekem a faststone jött be képnézegetésileg

Előzmény: unalmas lany (3048)
czy Creative Commons License 2012.12.05 0 0 3049

Nem ismerem ezeket.

Előzmény: unalmas lany (3048)
unalmas lany Creative Commons License 2012.12.05 0 0 3048

Lightroom 4-et tervezem majd megvenni.

 

Az ACDSee vagy IrfanWiew nem jó képnézegetőnek?

Előzmény: czy (3046)
emyl Creative Commons License 2012.12.05 0 0 3047

na majd megnézem az enyimet hogy pontosan milyen típusú kályha...

Előzmény: y3k (3041)
czy Creative Commons License 2012.12.05 0 0 3046

A Lightroom 4-et tanulom most, és elég szimpatikus. Tölsd le a próba verziót, egy hónapi jó.

 

Csak nézegetésre a NikonView-t

Előzmény: unalmas lany (3045)
unalmas lany Creative Commons License 2012.12.04 0 0 3045

Kérdésem lenne, h ki milyen képnézegetőt javasol és miért?

 

S ez az ICC színprofil most jó vagy rossz dolog? :)

y3k Creative Commons License 2012.12.04 0 0 3044

Visszalépni fájdalmas:)

Előzmény: unalmas lany (3042)
Haja Creative Commons License 2012.12.04 0 0 3043

Akkor úgy kérdezem, hogy a legolcsóbb :)

 

Előzmény: emyl (3033)
unalmas lany Creative Commons License 2012.12.04 0 0 3042

Alaposan körbejártam a dolgokat, mielött vásárlásra adtam a fejem! :)

Eredtelileg nem ez a (10 bitet tudó) videókártya volt tervben, de hiszek a bitekben. :)

 

Szokatlan a 24", mert megszoktam már a notebook kicsinek mondható képét.

 

De a jót ugye könnyű megszokni. :)

 

 

Előzmény: y3k (3039)
y3k Creative Commons License 2012.12.04 0 0 3041

http://www.eizo.com/global/support/compatibility/monitors/20.pdf

 

Éredekes bejegyzés Nvidiák kapcsán...

Előzmény: emyl (3037)
y3k Creative Commons License 2012.12.04 0 0 3040
Előzmény: emyl (3037)
y3k Creative Commons License 2012.12.04 0 0 3039

Akkor innentől nincs akadálya:)

De kalibrálás még érdekes lehet, de ennek még nem olvastam utána mostanság.

Előzmény: unalmas lany (3038)
unalmas lany Creative Commons License 2012.12.04 0 0 3038

Igazad van, jól beleástam magam.

Na, nekem a felsorolt videokártyáid közül épp az egyik van. :)

Ami tudja a 10 bites megjelenítést. :)

Előzmény: y3k (3035)
emyl Creative Commons License 2012.12.04 0 0 3037

erről valami forrást ha lehetne kérni... már hogy melyikek tudják a 10bitet és melyikek nem...

Előzmény: y3k (3036)
y3k Creative Commons License 2012.12.04 0 0 3036

Nem a port, hanem a 10bites üzem ami rögös út még.

Előzmény: emyl (3028)
y3k Creative Commons License 2012.12.04 0 0 3035

Tévedhetek persze, de szerintem csak nvidiaQuadro/AmdFirepro támogatja a 10bitet, displayport önmagában nem jelenti ezt.

Előzmény: unalmas lany (3026)
emyl Creative Commons License 2012.12.04 0 0 3034

bruttó 20ezer forintos kártya az vajon alsó kategóriás-e?

http://www.hardverker.hu/catalog.php?product_id=344929

Előzmény: emyl (3033)
emyl Creative Commons License 2012.12.04 0 0 3033

definiáld azt hogy "alsó kategóriás kártya"

 

neked lehet hogy a 20k alattiak, nekem meg lehet hogy a 100k alattiak... vagy éppen fordítva :)

Előzmény: Haja (3030)
Mercutio_ Creative Commons License 2012.12.04 0 0 3032
Érdekel valakit Dell U2209WA még 7 hó garival 40-ért?
czy Creative Commons License 2012.12.04 0 0 3031

Jól beleástad magad :-)

Előzmény: unalmas lany (3018)
Haja Creative Commons License 2012.12.03 0 0 3030

Melyik alsóbb kategóriás kártyán van DP csatlakozó?

 

Előzmény: emyl (3028)
unalmas lany Creative Commons License 2012.12.03 0 0 3029

Köszi! Megtaláltam!

Kicsit megijedtem, h lesz-e a videokártyán is olyan? De van 2 is. :)

Előzmény: emyl (3027)
emyl Creative Commons License 2012.12.03 0 0 3028

miért kellene kísérleti járműhöz hasonlítani egy elterjedt ipari szabványt használó monitort?

attól hogy 20k alatti videókályhák közül nincs mindegyiken, még nem jelenti hogy nem használják vagy hogy nem kiforrott cuccról van szó...

Előzmény: y3k (3025)
emyl Creative Commons License 2012.12.03 0 0 3027

az u2410-en VAN displayport.

tuti, mert én is azon hajtom meg az enyimet...

Előzmény: unalmas lany (3026)
unalmas lany Creative Commons License 2012.12.03 0 0 3026

Szerinted az U2410-en van olyan csatlakozó?

 

S szerinted hiába vettem olyan videókártyát, ami tudja ezt a 10 bites dolgot???

 

Nyugtass meg, hogy tévedhetsz! :)

Előzmény: y3k (3024)
y3k Creative Commons License 2012.12.03 0 0 3025

Rossz a hasonlat, ha már autó, akkor valami kisérleti járművel példálóznék..

Tudomásom szerint hivatalosan még csak az ipari (értd: feláras) vga-k driverei támogatják, nem olvastam utána, de tuti, hogy az elérhető kategóriájú kalibráló eszközök elhasalnak vele, s kalibrálás nélkül meg 6 bitnek sincs értelme.

Előzmény: emyl (3023)
y3k Creative Commons License 2012.12.03 0 0 3024

Ne, ezek egyike sem, az egy másikfajta csatlakozó, elvielg a hdmi fölötti specifikációval.

Előzmény: unalmas lany (3022)
emyl Creative Commons License 2012.12.03 0 0 3023

"ha elfogadsz egy tanácsot, akkor nem erőlteted ezt a 10 bites dolgot.."

 

ezt kifejthetnéd... végülis egy autónál sem hangzik túl jól, ha aszondják hogy a sebváltón a 3asnál magasabb számozású dolgokat ne erőltessük...

Előzmény: y3k (3021)
unalmas lany Creative Commons License 2012.12.03 0 0 3022

Van D-SUB, HDMI, és DVI rajta. Na, ez mind displayport?

 

S mi a gond a 10 bittel??? Azt olvastam, annyira nem hülyeség...!

Előzmény: y3k (3021)
y3k Creative Commons License 2012.12.03 0 0 3021

Displayport az displayport.. ha elfogadsz egy tanácsot, akkor nem erőlteted ezt a 10 bites dolgot..

Előzmény: unalmas lany (3020)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!