Üdv srácok, PC építéshez kérnék segítséget. Annyira lepusztult a gépem, hogy egy nyamvadt DVD írás is 2 óráig tart, percekig mentegeti a png-ket, meg ilyesmi. Elsősorban fotós célból használt gép kéne, játék nagyjából a pasziánszban kimerül... :) Photoshop, Capture NX, PTGui, meg persze a winamp menjen fürgén. :)
Gondoltam kéne egy 500-as vinyó, jó sok memória (XP csak 4-et kezel, úgyhogy gondolom Windows 7-re ideje váltani), egy jó videókártya, meg egy BluRay író-olvasó.
A lenti képre szeretném, hogy szavazzatok :) Köszi!
FOTÓPÁLYÁZAT - Első helyen állok, de szoros az állás, kérlek szavazz, és oszd meg ezt, hogy megnyerhessem a barcelóniai utazást. Minden szavazat számít, pár lépés az egész, 1 perc alatt kész. 1. Katt a Linkre! 2. Nyomj a "TETSZIK"-re a jobb felső sarokban! 3. Oldal alján a képeknél megkeresed a nevem :ILDIKO URBAN (napernyős kép) 4. Nyomd meg a képemnél a "VOTE" gombot! 5. Felugró ablaknál nyomd meg a KÉK gombot, amire "LOGIN IN WITH FACEBOOK" van írva! 6. Mégegyszer nyomj VOTE-ot a képemnél.
FOTÓPÁLYÁZAT - Első helyen állok, de szoros az állás, kérlek szavazz, és oszd meg ezt, hogy megnyerhessem a barcelóniai utazást. Minden szavazat számít, pár lépés az egész, 1 perc alatt kész. 1. Katt a Linkre! 2. Nyomj a "TETSZIK"-re a jobb felső sarokban! 3. Oldal alján a képeknél megkeresed a nevem :ILDIKO URBAN (napernyős kép) 4. Nyomd meg a képemnél a "VOTE" gombot! 5. Felugró ablaknál nyomd meg a KÉK gombot, amire "LOGIN IN WITH FACEBOOK" van írva! 6. Mégegyszer nyomj VOTE-ot a képemnél.
Akkor nálatok is a férfi pucolja a halat :-) (közösen fogjuk, de este mindig enyém az utolsó 2 óra a halakkal... volt hogy 20db-t kellett pikkelyezni, darabolni egyszerre. Tiszta nagyüzemnek éreztem :-) )
Köszöbet Kisbergicsnek a halszemért... másként nem jött volna létre ez az összehasonlító "teszt". (előzmények az objektíves fórumban... de lényegtelen)