Keresés

Részletes keresés

hirvike Creative Commons License 2013.05.04 0 0 32629

Köszönöm a rendelést.

 

Két dolgot szeretnék még pontosítani:

- fehér vagy fekete?

- 3,66 m (4 yard) vagy 4,57 m (5 yard) legyen a rendelésed?

Előzmény: zöldtengerszem (32624)
Aledi Creative Commons License 2013.05.03 0 0 32628

Hirvike, 5 m tépőzárat én is szívesen vennék.

Timkebimke, nagyon jópofák ezek a nyuszkók. Profin megrajzoltad az arcukat is, le a kalappal! Az viszont szomorú, hogy már koppintják is :(

Előzmény: hirvike (32626)
timkebimke Creative Commons License 2013.05.03 0 0 32627

Sziasztok! a pofikat akrillal festem és alkoholos filccel kontúrozom. Ezekre az illatos nyuszikra van némi kereslet. a minta saját, és már koppintják is!

 

Előzmény: Kaoka (32608)
hirvike Creative Commons License 2013.05.03 0 0 32626

Sziasztok!

 

A téma még mindig a tépőzár - külön elnézést kérek azoktól, akiket ez nem érdekel, de úgy érzem tisztázni kell az árral kapcsolatos félreértéseket. (A yard kontra méter egy kicsit bekavart.)

 

Beszerzési hely*: http://www.zipperthatdoll.com/hookloop.html

Ár: 362 Ft / 91,44 cm (1,60 USD / 1 yard) -> 396 Ft/m + arányosított postaköltség

Szín: fehér, fekete

Szélesség: 2,54 cm (1 inch)

Fontos: kétoldalas, vagyis az egyik oldalán vannak a kampók és a másik oldalán vannak a hurkok. Ezt kérlek vegyétek figyelembe a mennyiség tervezésénél.

 

Postaköltség:

6-10 yard          11,45 USD  = 2.592 Ft

11-30 yard        13,90 USD  = 3.147 Ft

31-50 yard        17,05 USD  = 3.860 Ft

 

A minimális rendelés 10 USD, ami kb. 5,5 méter tépőzárat jelent, ez már megvan.

 

Példa a végleges árra ami az adott mennyiség rendelésénél lévő postaköltség arányos leosztásával jön létre.*** (Az egyszerűség kedvéért méterre átszámolva.)

6 yard         869 Ft/m

10 yard       680 Ft/m

20 yard       568 Ft/m

30 yard       511 Ft/m

 

Személyes átvétel Budapesten ill. Dunaharasztin lehetséges, de postázom is, ezt majd külön tudjuk egyeztetni.

 

*Az oldal alján látható fekete-fehér Barbie ruha szabásmintája ajándék minden rendeléshez; szívesen lemásolom, ha kéri valaki.

** Árfolyam: 1 USD = 226,37 Ft (forrás OANDA)

*** Akit érdekel, jelentkezzen át tudom küldeni a kalkulációt.

zöldtengerszem Creative Commons License 2013.05.03 0 0 32625

Klárikám !

Igen jó volt , de nem értelek miért hagyod a gurulós babát ??? Legalább egy visszajutna végre hozzád !

És hát Iokaste lelkét sem nyomná .... a többiek ha már eddig nem jelentkeztek biztos ritkán jönnek , még lehet h előkerülnek nem ??? Ha a címedet nem akarod megadni , add meg az enyimet , nekem egész nap hozhatja a postás , általában itthon vagyok , és majd mi talizunk , és odaadom neked , hmmm ? Majd priviben lelevelezzük ,jó ???

Előzmény: Kaoka (32606)
zöldtengerszem Creative Commons License 2013.05.03 0 0 32624

Igenis Micikém !

Ha szomorúan is , de vissszarendeztem .

Mondjuk nekem nem kell sok ,szóval így is jó , 1-2 méternél többet úgysem veszek . Már arra nem emlékszem , ugye ez is a Hunyadi fiúknál van ???  jaj nem most látom h írtad h a minitexnél , de ez akkor Dunaharszti ? vagy van Pesten is boltjuk , vagy Neten rendeled ? De normális bónetes oldalt nem találtam tőlük , tán rosszul kerestem ? Ha van egy linketek , dobjátok már be légyszíves :-)))

 

Ja és én is kérnék akkor olyan szupi tépőzárat , noha nem ismerem , de azért egy 4 métert biztosan el fogok tudni használni belőle 450 Ft-os áron az kedvező tényleg ha azt mondjátok h ez nagyon jó , én hiszek nektek :-)), aztán majd az átvételt megbeszéljük , én Pesti vagyok Pesten bárhol találkozhatunk , mert van bérletem ...

Előzmény: szarvasmici (32611)
Kaoka Creative Commons License 2013.05.02 0 0 32623

Kedves IO! Hagyjuk inkább az egészet, ne nyomja a lelkedet...:-) Ahogy látom semmi értelme, a többiek nem hajlanak a befejezésre, ez a kőr már így marad. 

 

 

Előzmény: Törölt nick (32609)
szarvasmici Creative Commons License 2013.05.01 0 0 32622

Yard, na arra nem áll rá a kezem/szám/agyam. :D

Előzmény: hirvike (32621)
hirvike Creative Commons License 2013.05.01 0 0 32621

Köszönöm a reklámot! :-)

 

Eddig 4 yard-ra van jelentkező, úgyhogy csak tessék, csak tessék! A rendelésfelvételt május 6-ig lehet megtenni, azután aki bújt, aki nem. :-)

 

Hogy egyértelmű legyen: én összesítem a megrendeléseket, megrendelem a tépőzárat, (aztán hevesen imádkozom, hogy meg is érkezzen), majd értesítem az érintetteket és egyeztetjük az átadás-átvételt. Fizetés készpénzben az átvételkor, postázás esetén pedig előreutalással (a belföldi posta értékét is hozzáadva.)

 

Még egy fontos info:Ez a tépőzár kétoldalas, vagyis az egyik oldalán vannak a kampók (amik dudorok, nem sörték) és a másik oldalán vannak a hurkok.

Ezt kérlek vegyétek figyelembe a mennyiség tervezésénél.

Előzmény: szarvasmici (32620)
szarvasmici Creative Commons License 2013.05.01 0 0 32620
Még 30 méternél is 13.90 a postaköltség.

CSAJOK!!! Mai árfolyammal számolva 1 méter ára 470 Ft! Szerintem nagyon baráti ár ezért a tépőzárért! Gondoljátok át. Nem csak babaruhákba, bármilyen cuccba tudjátok használni, ahová szívesen tennétek tépőzárat, de a magyar kereskedelemben kapható változatottúl böszmének találjátok. Ez a 2,5 cm széles tényleg nagyon vékony tépőzár darabolható hosszában is!

A 470 Ft-os ár 30 méter rendelése esetén értendő, ezért jó lenne, ha minél többen kérnétek.
Előzmény: szarvasmici (32619)
szarvasmici Creative Commons License 2013.05.01 0 0 32619
Belemásztam, tényleg változott, jól el is szállt. De semmi gond, mert megnéztem, hogy ha pl. 20 métert veszel, annak "csak" 13.90 a postaköltsége. Tehát a minél többet, annál olcsóbb elve érvényes.
Előzmény: hirvike (32617)
Hanna4901 Creative Commons License 2013.04.30 0 0 32618

Írtam mélt! Lonci

Előzmény: hirvike (32617)
hirvike Creative Commons License 2013.04.30 0 0 32617

Lehet, hogy azóta változtak a postai díjak.

Én ma kérdeztem meg, és azt írta a hölgy, hogy 6 yard (kb. 5,5 m) rendelése esetén - ami egyébként 9,6 USD, tehát csak kis jóindulattal érem el a 10 USD-os limitet - a posta 11,45 USD.

Előzmény: szarvasmici (32616)
szarvasmici Creative Commons License 2013.04.30 0 0 32616

Pontosítok kicsit. Kétszer rendeltem eddig onnan. Először összesen 4 m-t, ami $6,40, tehát nem volt 10 dolláros limit. Másodszor 10 m-t vettem, akkor meg a postaköltség csak $6,50 volt. (2012. november)

A 4 m-es tétel postaköltsége egyébként $6,25, tehát minél többet veszel, annál jobban megéri.

Előzmény: hirvike (32614)
hirvike Creative Commons License 2013.04.30 0 0 32615

Tudtam, hogy valami kimarad.... a tépőzár szélessége 2,54 cm (1 inch).

 

hirvike Creative Commons License 2013.04.30 0 0 32614

Akit érdekel puha, vékony tépőzár (pl. játékbabaruhák varrásához), kérem jelentkezzen.

 

Beszerzési hely: http://www.zipperthatdoll.com/hookloop.html

(Az oldal alján látható fekete-fehér Barbie ruha szabásmintája ajándék minden rendeléshez; szívesen lemásolom, ha kéri valaki.)

 

Ár: 368 Ft / 91,41 cm (1,60 USD / 1 yard)

 

Szín: fehér, fekete

 

A minimális rendelés 10 USD, ami kb. 6 méter tépőzárat jelent. Ennek a postaköltsége 11,45 USD = 2.632 Ft. Természetesen ha valaki beszáll, a rendelt mennyiség arányában osztjuk fel a postaköltséget.

 

Személyes átvétel Budapesten ill. Dunaharasztin lehetséges, de postázom is, ezt majd külön tudjuk egyeztetni.

hirvike Creative Commons License 2013.04.30 0 0 32613

Elszomorítottál. Azért pl. a Varrógépcentrumban sok amerikai dolgot láttam - elég borsos áron, de szerintem még így is megérheti. Csak pont ez nincs nekik.

 

Itt http://www.zipperthatdoll.com/hookloop.html rákérdeztem a tépőzár várható postaköltségére. Ha megvan, visszajövök, hátha érdekel valakit a becsatlakozás, mert a 10 dolláros alaprendeléshez kb. 6 méter tépőzár kell, az azért egy kicsit sok. :-)

Előzmény: szarvasmici (32612)
szarvasmici Creative Commons License 2013.04.30 0 0 32612

Óóóóh, Magyarországon ilyesmi nincs. Sajnos jónéhány dolgot csak külföldről tudsz beszerezni. A magas postaköltséget pedig úgy tudod csökkenteni, ha összefogsz valakivel/kel, és közösen rendeltek nagyobb mennyiséget.

Előzmény: hirvike (32605)
szarvasmici Creative Commons License 2013.04.30 0 0 32611

Na akkor Erzsike, rendezd vissza a gondolataidat, mégis csak én tudtam jól, vagy hát majdnem jól. Az történt, hogy nem hagyott nyugodni ez az 1650 Ft-os ár, ezért előkerestem régebbi számlákat, és kiderült a turpisság, rosszul lett feltüntetve a kilós ár, és így jött ki ez a barátságosnak mondható összeg.

 

Tehát a Minitexnél kapható plüss jelenlegi ára a pasztell színek esetében 5150 Ft, az intenzív színek (azt hiszem a csíkosak is) 5300 Ft/kg áron kaphatóak. 1 kg-ra nagyjából 2 m esik,

 

tehát 2600-2800 Ft körüli egy méter MAGYAR PLÜSS!

Előzmény: zöldtengerszem (32603)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.30 0 0 32610

(Márhogy olyan kevés varrnivaló van már csak rajta.. :D)

Előzmény: Törölt nick (32609)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.30 0 0 32609

Sziasztok!!

Nagyon rég nem jártam erre, babát varrni sem volt időm, de most kíváncsiságból bekukkantottam, s látom, előkerült a gurulós téma. Én anno az összes körömmel végeztem, viszont így is van egy restanciám: dárga Kaom, pont a te babád maradt nálam, amit Cameától vállatam át. Épp mostanában pakolászom a kreasarkom, s előkerült a WIP dobozból, akár egy délutáni alvás alatt be tudom fejezni,olyan kevés van rajta.. S ha elküldöd a címed mélben, szívesen postára is adom, ne nyomja a lelkem.. :D Pusszantás mindenkinek! IO

 

U.i.: Ha valaki kedvet érez a topic honlapjának/képtárának továbbszerkesztéséhez, nagyon szívesen elküldöm a jelszót, oda is feltölthetitek a talis fotókat, közös varrásokat - ha van még ilyen...

Előzmény: Kaoka (32597)
Kaoka Creative Commons License 2013.04.30 0 0 32608

Timke, egyre ügyesebb vagy. Nagyon szépek a festett arcok. Milyel festékkel fested és hogyan? Ecsettel, vagy valamilyen textil filccel?

Ekkora kereslet van a munkáidra? Hú...mennyi kérdés. :-)

Előzmény: timkebimke (32604)
Kaoka Creative Commons License 2013.04.30 0 0 32607

Era, majd kapunk fotót a babáról? 

Előzmény: kustrae (32601)
Kaoka Creative Commons License 2013.04.30 0 0 32606

Zt Erzsi! Ugye miyen jó volt a tali? Csak a sok fontos kérdést felejtettem ek feltenni az ügyesebbekenek.

Nem baj, majd jövőre... :-D Élőben minden baba más, mint fotón, már ezért is érdemes volt elmenni.

Előzmény: zöldtengerszem (32602)
hirvike Creative Commons License 2013.04.29 0 0 32605

1000 köszönet a tippért, de én Magyarországon gondoltam. :-(

 

Innen pár éve még egy ingyenes katalógust is szereztem - néha előveszem szívfájdításnak - de sajnos a postaköltség annyira megdobná, hogy már nem éri meg.

http://www.homesew.com/

Előzmény: szarvasmici (32594)
timkebimke Creative Commons License 2013.04.29 0 0 32604

Sziasztok! Hát esz a penész , hogy nem lehettem ott. Micit, Aledit még nem ismerem, jó lett volna ha ott lehetek , ez nagyon furin jött ki , szinte az utólsó napokban derült ki , hogy nem mehetek. Sajnos rég tudtam Babát varrni , még mindíg nyuszi dömping van nálam, pedig nagyon szeretnék már babázni is. Mutitom a bűnösöket, akik miatt nem érek rá semmire:zabbal ,levendulával , citromfűvel töltött  muszikat.

zöldtengerszem Creative Commons License 2013.04.29 0 0 32603

Köszi Mici elmentettem a tudatomba :-))) ....

 

Akkor az egész jó ár , na amint lehet megyek venni én is :-)))..., jaj de asszem már csak majd  a lagzi után .., na majd elválik ... :-)

Előzmény: szarvasmici (32596)
zöldtengerszem Creative Commons License 2013.04.29 0 0 32602

Sziasztok Lányok !

 

Én is nagyon jól éreztem magam a talin , ugyan kevesen voltunk , de hamar elszaladt az idő , és még igen Kao, utána letelepedtünk kinn a padra , és még legalább egy órát beszélgettünk :-))) ...

Köszönöm én is nektek a szép napot  , megcsodáltam Aledi tündérkéit , Kaoka babácskáit , Ahama két kötőskönyvét , és Szarvasmici pár kis csodababáját , Évi révén az angyalkát is , hát életben még csodálatosabb , mint a képeken :-)) , nem sok babája volt Micinek , de képzeljétek még leánykérés is volt , Mici egyik babájáért jött a megrendelője , és hozta a lánykát , ez a  fiúka meg virággal a kezében megkérte ..., nem voltunk sajna jelen a nagy eseménynél , de Mici elmesélte :-)))...

 

Aledi !

Örülök , hogy sikerült egy kis örömet szereznem a lánykádnak is , és majd kiváncsi leszek a cikkre , gratulálok , kár h az újságot nem lehet nálunk kapni ,mert megvenném szívesen :-)...

 

Na és képzeljétek én Kaokától  egy általa frissen tervezett csodaszép tündérlánykababát kaptam , Kaoka átküldte a képet nekem , én ezt szíves engedelmével föl is teszem ..., Kao a nekem küldött többi képet is lekicsinyítettem , ha gondolod szívesen fölteszem , azt a fincsi tortát , meg a szép babákat kár lenne nem megosztani a lányokkal , ugyan csak 5 képről van szó , de az is több , mint a semmi , szerintem ...

 

És ha sikerül : itt a kép az új kis szerzeményemmel , és a vigyori fejemmel .., az ugyan furi kicsit , de nem baj ..., a baba viszont nagggyon helyes :-)))

 

 

 

kustrae Creative Commons License 2013.04.29 0 0 32601

Szia Kao!Itt vagyok!Gyapjúfesztiválon voltam aznap...:) Nagyon kíváncsi vagyok a képekre!Engem valóban elnyelt a fb,meg a nemezelés. :D Van is egy nemezelt babám!!! Csak még pucér.A gurulósok mindig jók voltak,szerintem ne hagyd annyiban!

Előzmény: Kaoka (32600)
Kaoka Creative Commons License 2013.04.29 0 0 32600

Aledi, várom nagyon. Ti még tali után is dumcsiztatok? :-) Most olyan kevésfotót készítettem, nem is pakolom fel a képtáramba, nem érdemes. Aki kéri magánban átküldöm, de csak este. 

IQ. A Maranta, Kustraera, Stigi és a többiek, merre jártok? Csinálni kellene valami közöset, hogy jövőre legyen mit kielemezni a talin. Mert ugye lesz és jön mindenki? :-)

Előzmény: Aledi (32599)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!