Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.29 0 0 6902

Na ez nem Ausztria :-)

Itt nyár van, minden melegrekord ami létezik megdölt itt két nap alatt, még agusztusban is szokatlan lenne ez a meleg :-)

Előzmény: 95xf (6901)
95xf Creative Commons License 2012.04.29 0 0 6901

Lóg az eső lába:

Bujócska:

Csinált szivárvány:

Zolinka Creative Commons License 2012.04.29 0 0 6900

247x30sec, ISO3200

habilami Creative Commons License 2012.04.23 0 0 6899

Sziasztok Amatőr Fotósok!

 

A számotokra indult oldalon nemsokára indul a második játék! :)

http://fenykepezz.blogspot.com/2012/04/fontos-kozlemenyek.html 

stuksza Creative Commons License 2012.04.21 0 0 6898

Megy a gőzös!

 

 

2012.04.21. Győr, 109-es gőzmozdony vontatta nosztalgia vonat.

extekergo Creative Commons License 2012.04.18 0 0 6897

Köszi! :)

Előzmény: Zolinka (6896)
Zolinka Creative Commons License 2012.04.18 0 0 6896

A StarStax nevű program az. Ingyenes, csak a letöltésnél jelszót kér ami a készítő neve.

http://markus-enzweiler.de/StarStaX/StarStaX.html#download

Előzmény: extekergo (6895)
extekergo Creative Commons License 2012.04.18 0 0 6895

és melyik az a program?

 

Előzmény: Zolinka (6894)
Zolinka Creative Commons License 2012.04.17 0 0 6894

Nem volt nagy gond az utómunkával. Csak a fehéregyensúlyt kellett beálítani az összegzett képen, illetve 3 repülőt kellett kivegyek. Kb 5 perc volt az egész.

A képek összerakására találtam egy egyszerű kis programot, ami megcsinálta helyettem a nehezét. :-)

Előzmény: tomcat#01 (6893)
tomcat#01 Creative Commons License 2012.04.16 0 0 6893

Aztamindenit! 88? Nem kis utómunka lehetett vele. De megérte! :-)

Előzmény: Zolinka (6890)
habilami Creative Commons License 2012.04.16 0 0 6892

Az első szavazás tétje megérkezett! Érdemes beküldeni a legjobb amatőr fotókat, hiszen május 1. a határidő!

http://fenykepezz.blogspot.com/2012/04/megerkezett-az-elso-nyeremeny.html 

Előzmény: habilami (6889)
Zolinka Creative Commons License 2012.04.15 0 0 6891

Múlthéten Szilvásváradon jártam.




Zolinka Creative Commons License 2012.04.15 0 0 6890

Köszönöm!  :)

88 db fél perces képből készült.

Előzmény: tomcat#01 (6885)
habilami Creative Commons License 2012.04.11 0 0 6889

Új képek érkeztek a blogra! Továbbra is bárki küldhet be képet a legkülönbözőbb témákban.

 

http://fenykepezz.blogspot.com/

Előzmény: habilami (6883)
extekergo Creative Commons License 2012.04.06 0 0 6888

:)

Roadtrain Creative Commons License 2012.04.06 0 0 6887

Patent :) 

Előzmény: Zolinka (6882)
tomcat#01 Creative Commons License 2012.04.06 0 0 6886

Salzburg, Zoo

 

tomcat#01 Creative Commons License 2012.04.06 0 0 6885

Sőőőt! Már-mr remek! :-)

Hány fotóból készült?

Előzmény: Törölt nick (6884)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.06 0 0 6884

Nem rossz!!!

Előzmény: Zolinka (6882)
habilami Creative Commons License 2012.04.06 0 0 6883

Kedves Fotósok! Erre a blogra elsősorban Magyarországon készült képeket várnak. Ha összegyűlik a minimum kép, nyereményjáték indul! :)
A blog teljes mértékben civil kezdeményezés, mely a látogatók szórakoztatására és műveinek bemutatására épül. Cél az amatőr fotósok műveinek közzététele, munkájuk elismerése.

 

www.fenykepezz.blogspot.com

Zolinka Creative Commons License 2012.04.05 0 0 6882

Jó képek lettek mióta erre jártam! :)

 

Gyúrói Katolikus templom csillagívekkel.

 

HOP-120 Creative Commons License 2012.03.31 0 0 6881

Én is így gondolom.
Van egy "Fotósuli" nevű topic oda is beszoktam rakni a képeim,bár már annyira nincs forgalma mint az elején de néha ott is adnak hasznos tanácsot!
A képről a véleményed,véleményeteket pedig köszönöm!

Előzmény: Roadtrain (6880)
Roadtrain Creative Commons License 2012.03.31 0 0 6880

Szerintem ezt mindenki tudja,hogy Amatőr topik.Legalábbis aki tud olvasni :)
Én a negatív kritikát is pozitívan szoktam felfogni és nem megsértődni.Azért a kiégés kicsit bántja a szemet szerintem és gondolom előbb utóbb ha nem is PROFI szinten de szeretne mindneki értékelhető és minimálisan hibás képet,gondolok itt a beégésre,túl sok sötét réezslter,életlenségre.
És én nemsértegettem hanem a véleményem írtam le és ezáltal próbáltam neki segíteni.Úgy tudom ezért is születtek a fórumok,hogy ezeket meg lehessen beszélni pro és kontra.

peace :D 

Előzmény: Moris721 (6879)
Moris721 Creative Commons License 2012.03.31 0 0 6879

Ajaj....figyeljetek. Ez itt az "amatőr fotók" topic. Az egyik kép kiégett,a másik alulexpos. Nehogy sértegessük egymást.Mert olyan szinvonaltalan lesz ez a hely is mint a természetfotós topic.Mindenki a másikat....hogy is mondjam.Szexuálisan ingerli!. :)

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6878

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6877

Az ilyen "kiégett" már tetszik :-)

Előzmény: 95xf (6876)
95xf Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6876

Én csak simán "lőttem egyet" azt annak is a jobboldala égett:)

Közelebbről nem mertem, így is 6 órám ment rá mert ugye pont abba a cégbe mentem volna...

Előzmény: Roadtrain (6870)
Roadtrain Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6875

Amúgy érdekes ez a "tökéletes" kép dolog is,hiszen úgy érzem mindenkivel előfordult már,hogy készített képet,de nem lett az igazi és mégis tetszett neki vagy valami megfogta benne. Ez által meg is osztaná vagy megosztja másokkal.Ez nem baj szerintem :D

Roadtrain Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6874

Pontosan :)

Előzmény: extekergo (6872)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6873

Tudom hogy nem tökéletes, csak egy kép. Még magasabbról nem volt módom fotózni, ha meg legugolok még több látszik a házból.

Ennyit lehetett kihozni a helyzetböl így kapáslövéssel.

A buszos kép viszont el van baszva. A busz maga alexpós, az ég meg kiégve. Az ilyet megtartom magamnak, vagy mivel bármikor megismételhetö kép, törlöm...

Előzmény: Lassu Viz (6871)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!