Keresés

Részletes keresés

dendike Creative Commons License 2010.08.12 0 0 222
Igen,emlékszem is,hogy írtál az utódjáról. Szí úr nem gondolnám,hogy haragszik,biztos örül,hogy a tanítványába beleölt munka nem volt hiába. Tanulni csak jó mestertől lehet és érdemes. Amúgy meg mindenkinek van egy bevált szakember,akiben bízik és ha jót talál,az mellett kitart.
Előzmény: ötfelezős (221)
ötfelezős Creative Commons License 2010.08.12 0 0 221

Azt is írtam valamelyikben, hogy az utóda szerintem még jobb, mert Szí úr alighanem mindenre megtanította, és az utód meg képzi magát tovább.

(Bocsánat, Szí úr. :) )

dendike Creative Commons License 2010.08.09 0 0 220

Szia Kriszta!!!!

Mint ahogy Ötfelezős is írta,Szí Márton már nem dolgozik.
Miért ragaszkodsz hozzá,ha nem is ismered???? Olvashatod az ajánlatokat itt a fórumon,sokan találtak terapeutát,akik már bizonyítottak. Most érkeztem haza a nyaralásból,sikerült megrántani a derekamat labdázás közben,muszáj lesz nekem is felkeresnem csontkovács ismerősömet.
Nézz körül és találsz magadnak gyógyítót!!!!
Előzmény: Kriszta0000 (215)
ötfelezős Creative Commons License 2010.08.03 0 0 218
...miként ez ebben a topicban a 24. 109. és 116. hozzászólásaimból is kiderül :)
Graver Creative Commons License 2010.08.02 0 0 217
Kedves Kriszta!
Én úgy tudom, Szí Márton már nem dolgozik, de egy tanítványa szokott rendelni a Kelenvölgyi Közösségi Házban. Kopf László a neve, én nem rég voltam nála.
Hétfőn, szerdán és pénteken szokott ott lenni 14-19-ig.
Remélem, ő is tud segíteni.
Előzmény: Kriszta0000 (215)
ötfelezős Creative Commons License 2010.07.29 0 0 216

Szia, Kriszta, bocs, de nem tudok elérhetőséget. Abból ítélve, hogy 2006-ban azt írtam ide, hogy kissé megöregedve láttam valahol, nem is hiszem, hogy nagyon rendelne. Talán, ha megkeresed a XI., Kardhegy-Alabástrom sarkon levő közösségi ház telefonszámát, ott biztosan tudnak róla valamit mondani.

Régen a környéken lakott, volt, mikor ott rendelt, de én már nem találnék oda.

Kriszta0000 Creative Commons License 2010.07.29 0 0 215
Szia Ötfelezős!

Tudnál nekem elérhetőséget Szi Mártonhoz? Illetve mikor, hol rendel?

Köszi!

Kriszta
ötfelezős Creative Commons License 2010.04.09 0 0 207

Ja, van 2 évtizedes tapasztalatom. Mert a csontkovács az nem hozza helyre az okát annak, amiért az ember fennakad - kinyúlt egy-két szalag, stb. Ezek csak lassan javulnak. ha egyáltalán. Én évente egyszer szoktam kiakadni, és 3 perc alatt helyrerak. Az tény, hogy amíg az első években egy hét fekvés után vitettem el magam a csontkovácshoz, az utóbbi 6-8 évben már szinte meg sem érzem, hogy baj van. Csak ragaszkodnék a mozgás szabadságához, és a teljes fájdalommentességhez, azért megyek el hozzá. Megszoktam a jót. Amióta ezt a témát kénytelen vagyok ismerni, nemcsak a lányokat figyelem hátulról az utcán. :) Rengeteg ember van, akinek egyik csípője korlátozottan mozog, merev a dereka, kissé húzza az egyik lábát, stb. Ezek nagy részét egy csontkovács egy perc alatt orvosolná.

Többnél is jártam, meggyőződésem, hogy személyre szabott a dolog, mindenki azt tud, amit tanult - a baj meg nem feltétlenül az, amit helyre tud hozni. Amivel én általában szívok, azt Szí Márton tudta helyrerakni, aki a szlovákiai Pista bácsitól tanult. És ebből következőleg Szí Márton tanítványa is. Más meg nem. Más meg viszont másban jó. Például egy évben valami bizonytalan alsólábszári fájásaim voltak (maradtak? már nem emlékszem, de a csontkovács működése után átmeneti jeleségek általában vannak - erre mondta Szí úr, hogy amikor az eddig nyomott ideg megtelik vérrel; de egyik évben például 2 hónapig vissza-visszatért 3 lábujjam enyhe zsibbadása, és csak 2 heti orfűi strandolás után távozott végleg), amire ő nem adott választ, de egy másik szakember meg azonnal mondta az okot és a megoldást.

Egyébként én is úgy kezdtem, hogy minden más fórumot megjártam, még a traumatológiai intézetbe is elküldtek gerincműtét jelöltként, és eme 3 hónapos fekvős-vonszolós kálvária után bementem, elkezdtem magyarázni, legyintett, megvizsgált, nyomott kettőt, és azt mondta, hajoljon le... Így utólag erősen röhögök.

Persze, nem minden bajra van csontkovácsos megoldás, a jobbak becsülettel megmondják, ha nem tudnak segíteni.

Előzmény: tistvan50 (205)
sport3 Creative Commons License 2010.04.08 0 0 206
Én is éppen errefelé keresgélek, időpontért is hívnám a mestert,de a skype mostanában sajnos nem aktív. Pedig jó lehetőség és főleg pénztárcakímélő.
Előzmény: tistvan50 (203)
tistvan50 Creative Commons License 2010.04.08 0 0 205
Holnap, ápr.9-én megyek állapotfelmérésre és azután majd referálok. Nekem általában a pénteki napok lazábbak,könnyebben szabadulok a munkából.
Neked van már tapasztalatod csontkovácsolás terén? Én még nem voltam soha,de az orvosom által kiírt szokásos kezelések nem igazán használtak.
Előzmény: ötfelezős (204)
ötfelezős Creative Commons License 2010.04.07 0 0 204

Vajon melyik péntekre? :)

Merthogy még nem referáltál...

tistvan50 Creative Commons License 2010.03.30 0 0 203
Köszönöm az információt,éppen elértem a skypon Pakó urat. Délelőtt mindig bekapcsolom az irodában,mert már hivatalos ügyintézésre is használjuk a cégnél.
Péntekre kaptam időpontot,majd referálok.
Üdv. a sorstársaknak: István.
Előzmény: sport3 (197)
dendike Creative Commons License 2010.03.30 0 0 202
Szia !

Erre jártam és örömmel látom,hogy segíthettem neked és másoknak is. Sokszor van úgy,hogy böngészés közben rátalálunk a megoldásra. Mint ahogy Ti is segítettek magatokon,hogy vettétek a fáradságot és Pakó Mihály jótékony kezelését igénybe vettétek. Évente 2x én is felkeresem, nem vagyok hajlandó szenvedni a fájdalomtól.
Sikeres gyógyulást kívánok mindenkinek!
Előzmény: sport3 (194)
vivátka Creative Commons License 2010.03.30 0 0 201
Szia sport3 !

Köszönöm a segítségedet, sikerült kapcsolatot teremtenem a skypon a mesterrel.
Már túl is vagyok az első kezelésen,nagyon kellemes élményben volt részem. Semmi okom nem volt a félelemre és a következő 2 kezelésre már jó érzéssel készülök.

szaltózó Creative Commons License 2010.03.12 0 0 200
Szia!

Nagyon örülök,hogy rátaláltam erre a fórumra,legalább igazolva látom magam,hogy jó
terapeutát találtam Pakó Mihály személyében. Bevallom,hogy félve szántam rá magam a kezelésre,de egy ismerősöm ajánlotta Őt és biztatott,hogy jó kezekben leszek nála.
Nagyon megnyugtató,pozitív kisugárzása van és egyáltalán nem volt fájdalmas a kezelés. A jobb karommal már hetek óta nem bírtam nagy fájdalom nélkül az autóban a hátsó ülésre nyúlni. Szenvedés volt,ha kicsi gyerekem miatt mégis meg kellett tennem. A fájdalom már a múlté,köszönhetem a mesternek.

sport3 Creative Commons License 2010.03.12 0 0 199

Bocsánat,de a skype címet sem írtam pontosan:

pakó.mihály1

Ezen elérheted,gyakran találod bekapcsolt állapotban.
Előzmény: sport3 (198)
sport3 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 198
Jaaa,és a telefonszáma itt van : +36-30/255-4688
sport3 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 197
Azt tanácsolom,hogy írd be a keresődbe,hogy : Pakó Mihály. A Googl kidobja a nevet és a honlapján megtalálod az elérhetőségeket. Én a skypon beszéltem vele,ha éppen be van kapcsolva,Te is megteheted. Úgy emlékszem,hogy a címe: pako.mihály1
De inkább nézz rá,mert nem biztos,hogy pontosan írtam!
Sok szerencsét,gyors gyógyulást kívánok neked!
Előzmény: vivátka (196)
vivátka Creative Commons License 2010.03.11 0 0 196
Javítom,szóval taszít a harsány típus.
Előzmény: vivátka (195)
vivátka Creative Commons License 2010.03.11 0 0 195
Helóka! Nicsak,éppen erre bóklászok,kollégáim mondják,hogy csontkovácsra van szükségem,napok óta fáj a derekam. Bekapkodtam egy marék pirulát,de minek?Csak a gyomrom fájdult meg. Azt mondod,hogy jól dolgozik a Pakó Mihály? Légy szíves írd meg,hogy hol találom meg,mert én Óbudán lakom,ne kelljen túl messzire mennem!
Milyen a mentalitása? Én a szelíd,kedves,empatikus embereket kedvelem,taszt a harsány típus.
Várom válaszodat.
Előzmény: sport3 (194)
sport3 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 194
Szia Dendike!

Nagyon örülök,hogy rátaláltam erre a fórumra. Többféle sportot űzök és mostanában gyakran van sportsérülésem. Elmúltam 55 éves,talán ezért. Jó csontkovácsot kerestem,de nem könnyű találni. Pakó Mihály személyében sikerült megtalálnom a számomra megfelelőt. Már a második kezelés után erős javulást éreztem.
Köszönöm,hogy írtál róla és megtalálhattam.
Előzmény: dendike (192)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.07 0 0 193
Szia, nagyon megköszönném ha nekem is elküldenéd a XI. ker-ben rendelő csontkovács elérhetőségét...köszi
dendike Creative Commons License 2009.04.13 0 0 192

Hello Gerik!

Róla még nem hallottam,de a Pakó Mihály egy nyílt nap keretében kipróbálható. Úgy tudom,hogy április 25-én lesz egy ingyenes bemutató.

Nézd meg,nem kerül semmibe. Én esküszöm,hogy rajtam Ő segített és azóta is csak benne bízom.

Előzmény: Törölt nick (191)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.06 0 0 191
hello,

mivel fejfájásom okaként a nyakhúzódásom gyanúsítom így felhívtam Dr. Garzó Péter-t.

Ti hallottatok már róla valami személyes beszámolót?

http://www.arukinalat.hu/Default.aspx?alias=www.arukinalat.hu/csontkovacs
dendike Creative Commons License 2009.03.12 0 0 190

Szia,már rég nem beszéltünk de úgy gondoltam,hogy megosztom veled a jó élményeimet.A téli hónapokban sokat szenvedtem a fájós gerincemmel és újból felkerestem régi gyógyítómat.Nagyon jó módszerei vannak,bárkinek jó szívvel merem ajánlani.Öt kezelés után olyan laza és fitt lettem,hogy elhatároztam,évente kétszer megismétlem.Nagyon igaz,hogy a mozgás az élet.Főleg,ha hozzáértő kezek biztosítják ezt a fajta mozgást.Nem szedek semmilyen gyógyszert,nem teszem tönkre a szervezetemet ilyesmivel.Végül is nem kerül több pénzbe az évente kétszeri kezelés és nagyon kellemes érzés.Ha még emlékszel rá,a Pakó Mihályról beszéltem neked tavaly nyáron.Csodálatos keze van és nagyon jó a modora,ami nem mindegy egy nőnek.Persze,a féfiak se szeretik,ha egy mogorva,durva ember dolgozik a testükkel,ami egy bizonyos intimitás.

Ha érdkel,itt megadom a telefonszámát,a címet azért nem,mert több helyen elérhető.

Pakó Mihály  30-2554688

Előzmény: dendike (171)
aranyi57 Creative Commons License 2008.12.03 0 0 189
Köszönöm
Előzmény: HiperBob (188)
HiperBob Creative Commons License 2008.12.03 0 0 188
5-10 ezer Ft között
Előzmény: aranyi57 (187)
aranyi57 Creative Commons License 2008.12.02 0 0 187
Köszönöm.Árat tudnál irni?
Előzmény: HiperBob (186)
HiperBob Creative Commons License 2008.12.02 0 0 186
Átlagban 30-40 perc , de volt már amikor egy órát is dolgozott velem.
Előzmény: aranyi57 (185)
aranyi57 Creative Commons License 2008.12.01 0 0 185
Sziasztok. Meg tudnátok mondani mennyi egy kezelés átlagban egy csontkovácsnál?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!