Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Eduscho34 Creative Commons License 2009.11.24 0 0 91
Küldeném privátban, de nem tudom:(

Klikk a nevetekre - adatlap - email: "küld" - és nem történik semmi:( Ilyenkor mi van?
fenderazigazi Creative Commons License 2009.11.24 0 0 90

Nem tom, hogy mi az a "FOH"...:))

Ezek szerint neked cd navid-van?

Edyv6-nak ha jól emlékszem az infinity sound van és abban dvd, amit a merevlemezre kell felírni...arra rá sem álmodtam, hogy csak "cseszlovák" térkép van rajta....

edy neked mi a helyzet?

eduscho! Felveszem a kapcsolatot az németországi opeles ismerősömmel, hogy mik a lehetőségek!

Előzmény: Eduscho34 (88)
edyv6 Creative Commons License 2009.11.23 0 0 89

légyszi pü-be add meg a linket ahonnan töltögeted a navi-t,

 

előre is köszi :)

 

u.i:valami újdonság,felfedezés,élmény a kocsi-val?

Előzmény: Eduscho34 (88)
Eduscho34 Creative Commons License 2009.11.23 0 0 88
Fender! Navi ügyben kérnék segítséget, biztosan képben vagy (ebben is). A kocsihoz kis hazánkon kívül a CZ, LT, LV, PL ÉS A SK térkép jár - csak:(
A többi letölthetőségét megadta a "FOH", mert állítólag a "normális" eljárás extrém drága (?). Le is töltöttem, de csak három tömörített fájlt kaptam, ami nem hasonlít az eredeti felépítésére. Mellé másolni meg nem tudom, mert az már nem fér rá egy cd-re, dvd-t meg nem tud olvasni.
Van ötleted? Van egy super asus 700-om IGO8-al, de nehogymá, amikor van beépített, mégha navteq is...
Eduscho34 Creative Commons License 2009.11.23 0 0 87
"Ezek szerint megtaláltad a "service" módot, ugyanúgy, mint a Vectrában volt...:)"

Erre mondják, egy újszölöttnek minden vicc új... Nekem nem volt fedcomp a vekiben... én meg azt hittem, spanyol viasz...
De csináltam egy pár képet róla - kérdezted, hogy mit lehet állítani -, most sem lett jobb, valami van a telefonnal, de talán kivehető a lényeg.
Előzmény: fenderazigazi (82)
Eduscho34 Creative Commons License 2009.11.23 0 0 86
Szia! Hát nem tudom mi van ezzel a garázs adással, naponta nézem, de még mindig az előző, pontosabban két hetes videó van fönt az Astrával. Egyébként garazs.tv a link, próbálgasd Te is, hátha Neked kedveskednek vele:)
Előzmény: tothlaszlo41 (84)
tothlaszlo41 Creative Commons License 2009.11.17 0 0 84
Srácok ha fentlesz neten a Garázs tv-s teszt linkeljétek!!! :D:D:D

Köszi!
fenderazigazi Creative Commons License 2009.11.17 0 0 83

Dehogy szólok Tesó!!:))

Ha hiszed, ha nem én nagyon birom a kritikus szövegeidet! Jó is, hogy ebben az Opeles körben van egy két "kontrapunkt", akit nem vakít el a rüsselsheimi villám!!!:)

Előzmény: UseR (73)
fenderazigazi Creative Commons License 2009.11.17 0 0 82

Ezek szerint megtaláltad a "service" módot, ugyanúgy, mint a Vectrában volt...:)

És tényleg lehet állítani benne dolgokat?? Mit?

Én most találtam pár képet, amin ugyanolyan kocsi van, amilyet rendeltem. Az egyetlen külső eltérés a Te kocsidtól az OPC line csomag, de az sem feltűnő. Vastagabb küszöb, egy kicsit más  első és hátsó ütköző.

 

 

Előzmény: Eduscho34 (75)
edyv6 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 81

Vagy LOOKING FOR SEX...

         LEFÓS

 

ja már 1 páran barkópáztak :DDDD

Előzmény: fenderazigazi (72)
edyv6 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 80

Köszi :) hááát mivel ott lakom 1 köpésre...

 

Fender papa már meglátogatott....

Előzmény: UseR (70)
edyv6 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 79

szia..

 

User-t annyival módosítanám,hogy a Veki csak  a fúvokákat fűtöte,míg az INSIGNIA Valójában a folyadékot,EZT AZ EXTRÁT,HOT SHOT-nak nevezte el az OPEL,nyugodtan

 Guglízd :D

Előzmény: fenderazigazi (71)
Eduscho34 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 78
A csudába! Már megint lemaradtak a képek! Na most!
Előzmény: Eduscho34 (77)
Eduscho34 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 77
Isten hozott a szépet és jót szeretők táborában!
Előzmény: tothlaszlo41 (74)
Eduscho34 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 76
Az előzőhöz még: amint látjátok, még görgethető lejjebb is.

No és valami. Megtaláltam az eddigi "Feldabhilfe" (nem tudom jól lefordítani, talán hibalista) listát. Ez úgy megy, hogy a szervízek megkapják a hiba kódját, aztán a leírást: pl: kék csavar helyére pirosat, és nem zörög??? Vagy hogy megy ez?

Fiúk! Dokumentumot hogy lehet linkelni????


Az ablakmosót nem tudom. Meg azt sem, hogy ellenőrizzem. De figyelni fogom! Majd ha fagy:P De először csalódtam, hogy még szintjelző pálca sincs benne... Aztán mikor eljött az ideje, szépen kiírta: Kérem töltse fel az ablakmosófolyadékot, mert a szintje az Ön IQ-jával ekvivalens! (vagy valami hasonlót).
Előzmény: fenderazigazi (71)
Eduscho34 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 75
Sziasztok!

A garázst én is mondani akartam, nagyon durva! Sajnos, még nincs fenn a neten, de biztosan hamarosan felteszik. (Honap ismétlik)

Az autóval kapcsolatosan: észrevettem ám mást is, amit nem ír a kézikönyv. Pl: Config gomb, majd infó gombot 7 mp-ig nyomva tartani, és látható egy csomó szoftvernek a valamije, de állítani lehet a navit, rádiót, TMC-t, stb. Pl: Bocs a képekeért, telefonos:(
Előzmény: fenderazigazi (69)
tothlaszlo41 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 74
Eduscho34! Linkelnél be képet a verdáról?:)
UseR Creative Commons License 2009.11.16 0 0 73
beszólsz? :D én a Live For Speed-re asszociáltam rá.

sztm a Veki is melegíti, arról már szegény nem tehet, h -10 fokban 130-as szélben ráfagy az ablakra a lé. (a feature amit keresel egyébként az egyel ezelőtti mondeóban már alap volt :D)
Előzmény: fenderazigazi (72)
fenderazigazi Creative Commons License 2009.11.16 0 0 72

És tudod minek a rövidítése az "LFS"??

a. Legyen Fényes Sikere

b. Ló Fax a Seggedbe

c. Legyen Fémes Sikolyod

 

????:))

Előzmény: UseR (70)
fenderazigazi Creative Commons License 2009.11.16 0 0 71

Egy netes oldalon olvastam, hogy állítólag az Insignia az ablakmosó folyadékot melegíti....

Megnézitek?

Télen, csontig befagyott ablaknál érdekes lehet, mert nekem sokszor még az ablakmosó is kristályosra fagyott az ablakon...:)

UseR Creative Commons License 2009.11.16 0 0 70
szép parkolóhely :-p
Előzmény: edyv6 (65)
fenderazigazi Creative Commons License 2009.11.16 0 0 69

Szia Eduscho34!!

Örömmel olvasom, amiket írsz!!! Tudom, hogy hihetetlen, mert egy modern motornak elvileg nem szabadna "bejáratási" időnek lennie, de a feleségem Cruze-án is azt vettem észre, hogy most sokkal, de sokkal jobban megy, mint korábban... lehet, hogy ecotec specifikus dolog... Most már én sem gondolkodom a motortuningon, mert nagyon jól megy a gép...sőt a feleségem néha már gyorsabban megy így is a kelleténél..

Szóval back to Insignia!

Örülök, hogy a lámpa megoldódott, mert komolyan idegesített volna... Érdekes, hogy a használatiját bújva nem találtam rá leírást... Még jó, hogy egy rutinos Insigniás megtalálta!!!:)

A rádiógombot sem találtam meg, mikor vezettem...

Ez az apám!! Mire megjön a kocsim már fogom tudni használni is!!!:))))

Az aksi miatt ne aggódj, mert nem fog problémát okozni a hungarocell (alias styroporhab). Majd, ha egyszer lesz rá módod megnyugtatásul próbálj meg szerezni valami hőálló gumi vagy szövetdarabot és akkor már a kocsi is leéghet, a pecek akkor sem fog megolvadni...:)))

Azért ne próbáld ki!!:))

Edyv6!

Hát igen... a mozdony az egy komoly dolog!!!:) Ugyanakkor azt hiszem, hogy nincs oka az Insigniának panaszra, mert ennyire közel az 5er-hez még egy autó sem volt. A motor és futómű terén van még mit fejlődni, de azt hiszem, hogy nagyon tisztességesen sikerült az Insignia is! Ami az utasteret és formát illeti le a kalappal!

Most volt a GARÁZS műsorában (szerintem az interneten is fennt van), ahol az OPC-t mutatták be a hungaroringen... vadállat!

Előzmény: Eduscho34 (67)
edyv6 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 68

szia.hát sztem nem fogok csalodni...a Bömbi az megmarad a hétköznapokra,az OPC,meg amikor olyanom van...

 

 

A BÖMBI NAGYON TETSZET FENDER-NEK, EL IS NEVEZTE MOZDONYNAK...(500NM)

 

a kikapcs gombot még nem próbálgattam,de a refi valóban úgy van....

 

az aksi-nak elméletileg nem szabadna melegednie,de próbáld meg,hogy amikor mondjuk 1 pályázás után megálsz akkor rá rakod a kezed...

 

Amúgy meg ezt hívják bejáratás-nak  km-röl/km-re jobb lessz....

Előzmény: Eduscho34 (67)
Eduscho34 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 67
Hali!
Ahogy szaporodnak a kilométerek, az autó is egyre "szaporábban" szedi a lábát:) Jól húz, nagyon sokat csendesedett, szinte teljesen megszűnt a hidegindításnál jelentkező fordulatszám ingadozás, azaz a "komputer játék", a 2000 körüli rezonancia oka pedig valószínűleg az akksi műanyag borítójának rezonálása.
Tettem egy kis hungarocell (vagy hogy hívják) darabkát az akksi tetejére, rácsuktam a borítást - és csönd! :)
Tényleg! Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de ha csak 1% az esélye, már baj van: szóval: ugye nem veszélyes? Gondolok itt arra, hogy felmelegszik az akksi, vagy hasonló. Persze, miért melegedne???ÁÁ, nem tudom.

No, és egy pár dologra rájöttem.
Fender: kérdezted valamikor, hogy az AFL automatikát hogyan lehet visszavarázsolni, ha már egyszer beavatkoztunk. No, nem kell 1 pillanatra lekapcsolni, hanem, ha leveszed a refit - mert kanyargós, ködös időben mégiscsak késik egy kicsit - akkor eltűnik az "automata ikon", de utána, ha visszanyomod a távolságit, újra automata. Ha viszont magad felé meghúzod még egyszer - fénykűrt - akkor átvált kézire.
Edy! Tudtad, hogy a hangerőgombot benyomva! is lehet váltani a rádió-cd-usb között?
Eduscho34 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 66
Szia! Nem vagyok egy BMW-fan, de ez gyönyörű! És biztosan jó is! Remélem, nem fogsz csalódni a váltás után.
Előzmény: edyv6 (65)
edyv6 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 65

az a szüleim-é,nekem 1 E60-as 5-ös BMW-m van,az lessz idézőjelben lecserélve...

Előzmény: tothlaszlo41 (64)
tothlaszlo41 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 64
Nekem még nincs:) diák vagyok még...
Csak marhára bejön ez a gép:)

Láttam linkeltél be képeket egyről. De akkor mért vetted meg ha cserélsz OPC-re?
edyv6 Creative Commons License 2009.11.14 0 0 63
a te géped?
Előzmény: tothlaszlo41 (61)
edyv6 Creative Commons License 2009.11.14 0 0 62
szia. családi vállalkozást vezetek.
Előzmény: tothlaszlo41 (61)
tothlaszlo41 Creative Commons License 2009.11.14 0 0 61
Az király! Irigyellek:D

Ha nem titok megkérdezhetem hogy mi a foglalkozásod?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!