Keresés

Részletes keresés

szmel Creative Commons License 2005.09.28 0 0 427
Sziasztok:-)
Az esküvő gyönyörű volt, ahogy elképzeltem, a lagzi is, majd ha lesznek képek felteszem...
Előzmény: Perdikkas 2 (426)
Perdikkas 2 Creative Commons License 2005.09.27 0 0 426
Én is gratulálok, szmel, és sok boldogságot kívánok!!! Az időjárással szerencsétek volt aznap, szép, kellemes koraőszi idő volt:)

1-2 ide illő kép:








alminar Creative Commons License 2005.09.25 0 0 425

Én is gratulálok az esküvőhöz, szmel... :)))

Biztos bűbájos ruhád lesz, és erősen gondolok Rád, ma... :)))

 

 

dudlinski Creative Commons License 2005.09.23 0 0 424

Sziasztok!!!

már jóó rég írtam, de megpróbáltam mindent elolvasni amig nem voltam:)

üdv Pegisu:))

olyan jó új tagokat látni a fórumon!:)

képzeld, legelöször nekem is a Rommy Schneider filmek keltették fel a rajongásomat Sissy és a kor iránt:) a szép ruhák, és ide-oda fonott-csavart hajak..

Szmel:Nagy Gratula az esküvöhöz!majd holnap gondolok Rátok:) és feltétlenül tegyél fel szép képeket ha már lesz egy kis lélegzetnyi idöd!:)

képzeljétek, a könyvtárban találtam egy olyan könyvet, hogy a 100 leghíresebb magyar utolsó napjai és Sissi is benne volt!:))))

teszek fel néhány képet, amik talán még nem szerepeltek(nehéz lesz:)

Pegisu Creative Commons License 2005.09.23 0 0 423

Biztos csodálatos leszel szmel!:-) Kívánom, hogy legyen gyönyörű az esküvőd, igazi mesébe illő! Légy nagyon boldog!

Nagyon kíváncsi vagyok én is a ruhádra, mindenképp tegyél be majd képet!

Előzmény: szmel (422)
szmel Creative Commons License 2005.09.22 0 0 422
Szia alminar:-)
Október végén lenne a tali Kecskeméten, valószínüleg 23.a körül...azonban bármilyen más ötletet is szívesen veszek...

Más:
2 nap múlva férjes asszony leszek, majd teszek fel egy képet, a ruhám igazán mesés lesz, olyan Sissis:-D
Előzmény: alminar (420)
Pegisu Creative Commons License 2005.09.21 0 0 421

Köszönöm az üdvözlést, Perdikkas. Sok hozzászólásodat olvastam már, bár sajnos rengeteget letöröltek. Pedig biztos azok is érdekesek voltak. A képeid is tetszettek, különösen a pöstyéniek.:-)

Azt is köszönöm, hogy írtál Gödöllőről. Most megyek, és megnézem a kastély honlapját.

Előzmény: Perdikkas 2 (416)
alminar Creative Commons License 2005.09.20 0 0 420

Mikorra terveztek talit???

 

Esetleg írhatsz nekem emilt , szmel...:)))

 

 

zitu Creative Commons License 2005.09.20 0 0 419

Sziasztok rajongók!

 

 A bookline oldalán megvásárolható az általam említett könyv:

Szabó Margit: Sisi és Diana.

Perdikkas 2 Creative Commons License 2005.09.19 0 0 418
Pegisu, kérdezted, milyen Gödöllő. Hát, csak azt tudom mondani, hogy nagyon szép, legalábbis az a rész, amit láttam belőle:) A kastély még nem 100%-osan kész, de így is nagyon jól néz már ki. Túl sokatmost nem tudok tóla mondani, szerintem nézd meg a város honlapját és a Kastély honlapját, ott vannak képek, meg leírások. De persze az az igazi, hogy ha majd személyesen is megnézed:)
Perdikkas 2 Creative Commons License 2005.09.19 0 0 417
"Megtudtam, hogy a hétvégén, szombaton este, a János-hegyen felavatták a Sisi-kilátót"

Nahát, ezt nem is tudtam, pedig pesti vagyok. Már jó régen nem jártam a János-hegyen. Akkor ezek szerint felújították a régi Sisi-kilátót. A google-ban utána tudtok nézni, 1910-ben adták át a Schulek Frigyes tervei szerint épült kilátót, ami már eléggé ramaty állapotba jutott, de most ezek szerint felújították. Na, akkor majd megnézem egyszer, de valszeg már csak tavasszal.
Előzmény: zitu (415)
Perdikkas 2 Creative Commons License 2005.09.19 0 0 416
Én is üdvözöllek a fórumon, Pegisu:) Meg tudom érteni, amit mondasz a filmbeli Sissi-kép és a valóságos Erzsébet kapcsán. Tényleg így van, hogy ha egy film hatására kialakul bennünk egy kép egy adott személyről, és csak aztán ismerkedünk meg a valós személlyel, akkor általában egy ilyenfajta kettősség alakul ki bennünk. És ha egy kicsit másképp van valami a valóságban, mint a filmben, akkor egy kicsit csalódottan vesszük tudomásul:)

További jó fórumozást, ésa legközelebbi topictalira téged is várunk, bár Somogytól egy kicsit messzire tervezi szmel a helyszínt:)
Előzmény: Pegisu (393)
zitu Creative Commons License 2005.09.19 0 0 415

Sziasztok!

 

  Már régen írtam a fórumra, mert sok dolgom volt és ritkán jutottam számítógéphez.

 De a jó hírt amit megtudtam azt megszeretném osztani veletek Sisi rajongók!

Két könyv is megjelent Sisiről, az egyik A könyvek királynéja című - az írót még később pontosítom- a másik pedig Sisi és Diana - vagy fordítva: Diana és Sisi - majd ezt is pontosítom. Az utóbbinak én nagyon örülök, mert  Diana hercegnő is nagyon érdekel.

 Megtudtam, hogy a hétvégén, szombaton este,  a János-hegyen felavatták a Sisi-kilátót, de sajnos nem tudtam elmenni. Remélem valaki közületek ott volt és be tud róla számolni!

szmel Creative Commons License 2005.09.18 0 0 414
Ez a kép nekem is egyik kedvencem:-DMás képek:











Előzmény: Pegisu (413)
Pegisu Creative Commons License 2005.09.18 0 0 413

Köszönöm a kedves üdvözlést szmel!:-)

Mindenképp el fogom olvasni őket. Eddig is érdekeltek, de most, hogy itt van ez a topic és ennyi új dolgot tudtam meg a császárnéról, már nagyon kíváncsi vagyok rájuk.

UI.: Olyan ezen a képen, mint Mona Lisa.:-)

Előzmény: szmel (412)
szmel Creative Commons License 2005.09.18 0 0 412
Üdvözöllek a fórumon kedves Pegisu:-)
Szép képeket tettél fel, nagyon tetszettek...
A legközelebbi talira Téged is szeretettel várunk:-D
Sissi élete sajnos tényleg nem volt lányregény, de azért sok szép dolog is megtörtént vele...
Olvasd el a könyveket, mert azok inkább regényszerűek, mint valóságosak, bátran elolvashatod hát őket...nem fogsz csalódni...

Előzmény: Pegisu (411)
Pegisu Creative Commons License 2005.09.17 0 0 411
Pegisu Creative Commons License 2005.09.17 0 0 410
Pegisu Creative Commons License 2005.09.17 0 0 409
A híres "legyezős-képek" egyike. Azt hiszem, szmel már beszélt ezekről.
alminar Creative Commons License 2005.09.17 0 0 408

Már nem is emlékeztem rá, hogy volt ilyen 5perces korlátozás, pedig volt, de azt hiszem, nem tartott sokáig, én csak június végén iratkoztam be például...

 

 

 

 

 

 

Pegisu Creative Commons License 2005.09.17 0 0 407

Az előbb, mikor a csipkéről beszéltem, a második képre gondoltam, csak nem oda tette a szöveget. Az rtl-es fórumon azért könnyebb a képfeltöltés.

Most jut eszembe! Beszéltetek szobrokról is. A szegedi Erzsébet-szobrot láttátok már? Gyönyörű!

Pegisu Creative Commons License 2005.09.17 0 0 406
Engem a leginkább az zavar, hogy csak ötpercenként szólhatnak újra hozzá az új látogtók. Ez miért jó? Biztos van valami értelme, de én nem tudom.Annyira kidolgozott a ruhája itt! A csipke minden ránca látszik. Olyan, mint egy fotó.
alminar Creative Commons License 2005.09.17 0 0 404

Ezt a képet még nem is láttam, tényleg nagyon szép rajta...

 

(Nekem is sok időbe telt, míg rájöttem, hogy lehet képet beszúrni)

 

 

Pegisu Creative Commons License 2005.09.17 0 0 405
Pegisu Creative Commons License 2005.09.17 0 0 403
Kattintsatok rá a képre, hogy kiadja nagyban! Érdemes. Szerintem ezen a képen a legszebb az arca. Legalábbis nekem itt tetszik legjobban. Olyan gyönyörű!
Pegisu Creative Commons License 2005.09.17 0 0 402
Ezeket a képeket most találtam, talán még nem ismeritek őket.:-)Sisi gyerekkorában
Pegisu Creative Commons License 2005.09.17 0 0 401
És sikerült! Végre!
Pegisu Creative Commons License 2005.09.17 0 0 400
Romy Sissiként
Pegisu Creative Commons License 2005.09.17 0 0 399
Én nem adom fel. Próbálkozom!
Pegisu Creative Commons License 2005.09.17 0 0 398

Hát ez tényleg nehéz feladat. Mit kell tennem, hogy sikerüljön képet feltennem? Van valami jó tippetek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!