Keresés

Részletes keresés

Pipacsvirág14 Creative Commons License 2009.01.18 0 0 7004
Hú, én voltam olyanon... Katartikus élmény.
Előzmény: Törölt nick (7002)
Coge Creative Commons License 2009.01.18 0 0 7003

én ahhoz nem vagyok elég bátor ;-)

 

Maggancs, láthatóan dolgozom...ja...te is? :-) ezer telefonom volt, ááááááááá.

Előzmény: Törölt nick (7002)
Pipacsvirág14 Creative Commons License 2009.01.18 0 0 7001

Akkor most agyalok, hogy mit is kérjek a februári szülinapomra? Sminket-é avagy fittipaldizást?:))))

 

Maggancs, csak így tovább, hajrá! És gipsz nélkül már egyenesen szárnyalni fogsz:)

 

És persze boldogot mindenkinek!

 

Ja, és hogy reagáljak egy múltkorira: Peti csüt. éjjel beteg lett, itthon maradtam vele pénteken, közben jött a festő, kihívtuk a dokinőt (merthogy hányós gyerekkel nem indultam el, és a festő is itt volt, akit nem akartam itt hagyni egyedül), és biza meg kellett várnom, amíg a szitter hazaér délután a munkából, hogy el tudjak menni a gyógyszertárba és a boltba. (Jól bevásároltam, most napokig nem kell menni:)

Szóval előadódott a helyzet, hogy ugrasztanom kellett a szittert.

 

Niume, merre jársz?

Maggancs Creative Commons License 2009.01.18 0 0 7000

én is dolgozom.

 

Viszont ilyen tesztet már csináltam, és a hullámvonall banánokat rajzoltam, arra se mondtak bíztatót :) :) :)

 

az egyik legkedvesebb emlékű pasim nekem is bak volt :) jó jegy!

Előzmény: Coge (6997)
OrSoLy Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6999

nekem ex Bak, szal inkább nem mondok semmit:)))))

 

Cöge ja akkor ti mást csináltatok, igaz nekünk nem Kertész Zsuzsa volt anno.

Előzmény: rollller (6998)
rollller Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6998
nana, a jofejek bakok, nem?:) (bar biztos van, aki mast gondol a bakokrol persze:)
Előzmény: OrSoLy (6996)
Coge Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6997

hodogabi,

azt, hogy közénk való vagy :-)))

(akinek jó a haja, tud sminkelni, jól öltözik és mellesleg rendbenvan a magánélete...azt minek érdekelné egy ilyen női cucc?)

 

Maggancs,

rajzot úgy képzeld el, hogy volt 8 négyzet, mindegyikben egy kis részlet (pötty, csík, hullámvonal stb.) és ki kellett egészíteni, bármivé. Asszem ott buktam meg, hogy a hullámvonalról egy izmos férfi vállra asszociáltam ;-)

Most nagyon hosszú lenne leírni és nekem dolgoznom kell(ene), de jövök majd a story-val, ígérem.

Előzmény: hodográf (6992)
OrSoLy Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6996

köszi rolll, jól vagyunk. Csak kicsit nehéz gyerekmentes programokra időt szakítani (ugyanakkor meg kellene, jót tenne). Exszel kapcs meg inkább csak egyre jobban csodálkozom, hogy én ezzel a pasival éltem 8 évet...:(

 

Ez a vezetéstechnika jól hangzik, én is bevésem az agyamba:)

 

Ja és boldogot minden szülinaposnak (ilyen sok Bak van közöttünk?:)

 

 

Előzmény: rollller (6987)
OrSoLy Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6995

smink is nagyon jó volt, télleg:)

 

nektek is fát kellett?:) én az az igazság, átláttam a lényegét a dolognak, hogy mit hova kéne, csak egyvalamire nem figyeltem:) mindegy, nem akarom lelőni a többiek előtt, hátha valaki még elmegy:) csak arra emlékszem, hogy azt mondtam, hogy viszonylag jó a kapcsolatunk a férjemmel, kb ennyire nem észleltem semmit.

Előzmény: Coge (6983)
Coge Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6994

rollller,

nanana, ne nyilatkozz, míg nem próbáltad! ;-)

mondtam, hogy szkeptikus voltam, anyut nem akartam azzal megsérteni, hogy nem is adok neki esélyt sem...és valóban tetszik - pedig az én igényeimet nem könnyű mostanában kielégíteni...

de ok, jövőre Hungaroring :-)

Előzmény: rollller (6988)
rollller Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6993
8ezer a muanyag, nem 5, de amugy sztem minden penzt meger, nem hangzik jol, amit irsz, akkor kitartast a fekvogipszhez

nem f1 tanfolyam, hanem vezetestechnikas, de lehet a csuszos mugyantan fittipaldizni, az teny:)
Előzmény: Maggancs (6989)
hodográf Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6992
Na, kíváncsi vagyok, mit mondtok rólam, ha engem mind a 2 érdekel :DDDDD
Előzmény: rollller (6988)
rpanni Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6991
bocs, hogy így kívülről beleszólok, de engem is jobban izgatna egy vezetéstechnikai tanfolyam :-)
Előzmény: rollller (6988)
Maggancs Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6990
ja, és én ezzel is remekül mozgok, ma pl. 150 oldalnyit fürödtem forró vízben... :)
Előzmény: Maggancs (6989)
Maggancs Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6989

Csatlakozom a születésnapi jókívánságokhoz!

 

rolller! A lábfejem ment szét, Varatszedéskor azt mondták, hogy nem állhatok rá még egy hónapig, azért. Műanyag gipsz 5.000 forint de nekem két okból nem ajánlották: nagyon püffedt/dagadt, és félő, hogy beledagad, akkor meg csak levágni lehet azt, a másik meg, hogy lehet hogy fekvő gopsz után már nem gipszem lesz csak mankóm még egy darabig... feb 3-án derül ki.

 

Ez az F1 tanfolyam érdekel.

 

Cöge! Nem mesélsz emailben? Kíváncsi vagyok, kicsit hasonlított a történetünk, azt hiszem. És mi az hog rajzolni? Én el nem tudom képzelni mit rajzolgatnék felkérésre... kutyákat talán vagy bohócokat, nem is tudom... csak gyerekeknek szoktam rajzolni :)

Előzmény: rollller (6988)
rollller Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6988
boldogot a szuletesnaposoknak,

coge tokjo, h elvezed a tanfolyamot, en mondjuk egy ilyenen idegbajt kapnek, de a hungaroring tanpalyara szolo vezetostanfolyamrol hasonlo elvezettel szamoltam be hetekig az ismeroseimnek, jovore majd kerj olyat, es ott meg pasik is vannak:)
rollller Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6987
es amugy hogy vagytok orsoly?
Előzmény: OrSoLy (6966)
rollller Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6986
maggancs, miert lesz hosszu ideig fekvogipsz? es azt mar tudod, milyet kapsz utana? mert probalj felvagott muanyagot kerni (a tb szerint olyan nem letezik, de van olyan orvos, aki ettol meg megcsinalja, es iszonyu sokat szamit, h napi szinten le lehet szedni mozgatas es mosas celjabol a labrol, ertelemszeruen nem lehet nelkule beulni a kadba, de a kanapen alatamasztva is le lehet mosni egy labat:)
Előzmény: Maggancs (6976)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6985
Köszi :)
Előzmény: Coge (6981)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6984
Jobbulást!
Előzmény: Maggancs (6980)
Coge Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6983

Maggancs,

örülök a jó híreknek!

 

Hát csajok, a mai pszichológust csúúúnyán bebuktam ;-)

A rajzelemzésnél kiderült, hogy marhára nem vagyok még túl dolgokon, amikről én meg voltam győződve, hogy igen. Többeknél kicsit általánosan beszélt (gondolom, nem voltak annyira egyértelműek a rajzaik), de nálam pikk-pakk megmondta, hogy mi volt, mi van - sajna azt nem, hogy mi lesz :-)

(Majd elmesélem később a lényeget, csak hülyén venné ki magát, hogy előbb írom ide az Index-re, mint megbeszéljem azzal, akit érint)

OrSoLy,

mozgáskultúra az nekünk jövő héten van, meg a smink is, nagyon várom már :-)

Mindenkinek csak ajánlani tudom - pedig én ugye szkeptikus voltam...

Előzmény: Zimizumi (6963)
Coge Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6982

Hát te is ma???

Akkor neked is nagyon sok boldogot! :-)

Előzmény: Törölt nick (6968)
Coge Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6981

BK,

nagyon sok boldogságot!!! :-)

Előzmény: Törölt nick (6964)
Maggancs Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6980

idő kellett, de most megvan az egyensúly. Már a múltkor is ezért jeletkeztem be, nekem ennyi kellett, hogy ne magamat sajnáljam, és hogy rájőjjek, hogy vannak örömök, férfi nélkül is. Azt nem mondom, hogy "sőt", de most nagyon egyensúlyban érzem magam. Hehe, még fél lábon is :)

 

Előzmény: hodográf (6979)
hodográf Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6979
Na, ennek örülök. Annak is, hogy rájöttél :)
Előzmény: Maggancs (6978)
Maggancs Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6978
meglepő, de jobban, mint előtte (bár már amikor történt az is pozitívabb időszak volt). Kifejezetten optimista vagyok bármilyen hülyén hangzik így féllábbal. És rájöttem , hogy többet kell lennem a fiúkkal.
hodográf Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6977
Jaj, de jó, hogy jelentkeztél...... Lelked hogy van?
Előzmény: Maggancs (6976)
Maggancs Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6976

vagyok, lassan. Minden tudok csinálni, bár utálom nagyon a mankót, meg a pócolt lábat, meg a hasbaszúrkálást. Hosszú ideig lesz fekvő gipszem.

 

Framboos, a számomat megírom.

 

Cöge! Ez a tanfolyam jól hangzik. Én is nézegettem. Mielőtt szétment a lábam magam kezdtem, én is kb így, ahogy írjátok, új stílus, festés, stb. Mióta gipszem van, öltözködni nem tudok jól (hehe, örülök, ha egy nadrág rájön a lábamra és egy retronak tünp, de igazi retro puma velur cipő van a másik lábamon, mert ez nem csúszik egyedül), de sminkelek. Kezdek belejönni.

 

 

Előzmény: rollller (6957)
Tóthika Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6975
Boldogot az összes illetékesnek! :-)

Maggancsról tudtok valamit?
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6974
Jók is a januáriak :)
Mi most jöttünk meg a cukrászdából és bazira kibűnöztem magam :)
Előzmény: Zimizumi (6969)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!