Keresés

Részletes keresés

oldman2 Creative Commons License 2007.06.15 0 0 1672

 Köszönöm, hogy figyelemre méltattál...  egyébként meg tényleg jó a történeted.

 Jó kezdés. Egy picivel több érzelmet vihetnél bele, legalábbis egy nőtől ezt várnám.

 Két hét múlva várunk vissza. Valóban jól néz ki az a cipő... :-)

Előzmény: Angyalbaby (1665)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.14 0 0 1671
HellóĄ"szomszédkám!,,Hát mijapálya???Ha leg közelebb eltünsz csak ugy,hát legalább a szomszédokat értesitsd!Vagy legalább dobd át a kulcsokat!
Szivesen vállalnám a gondnok szerepét.
Kutyuskának friss vizet,fűnyirás,locsolás meg ilyenek!
azt is meg igérem,hogy mire haza érsz,kimosnám az összes pisis bugyókád!
Naaaa mit te szólsz? ilyen kedves szomszédi ajánlatot nem lehet ám csak úgy vissza utasitani!
Előzmény: Angyalbaby (1669)
cselekvés Creative Commons License 2007.06.14 0 0 1670

Csodás történet Angyalbaby.... úgy felizgatott a pasi közelsége, hogy végül muszáj volt bepisilned. Cserébe neked és a többi nedvtársnak: megismertem egy bepisilős tanárnőt (véletlen volt) aztán sor került az első közös alkalomra. Hűvös barnasert iszogattunk a tapolcai tó mellett egy kerthelységben egy laza nyárestén. Hölgynek pisilnie kellett, eleinte nem annyira, de combok keresztbe, szem csillog, arc feszül, ritmikus mozgás. Aztán mondta is: Juujjj, pisilnem kell.... Feldobott, de erre még nem reagáltam... Pár perc múlva: Asszem, be fogok pisilni... messze van a vécé?

MOndtam: tíz méter... kibírod? Válasz: még szorítom, de most nem merek felállni. Szinte rámförmedt: Addig mondj valamit! Mondtam: Az a helyzet, hogy nekem jó félórája kell. Feszült csend, majd a válasz: Vagy itt helyben összepisilem magam, vagy út közben, de az iszonyú ciki.... légyszi pisilj be velem! Rajta fehér, rajtam világoskék farmer.... Hirtelen elhatározással melléhúztam a székem, s még a homályban is láttam a combtövén terjedő foltot. Meredeztem, mint a kocsirúd. Újab csend, majd a hölgy viszonylag nyugodtan: Most már nézheted.... pisileeeek... Ezt már nem bírtam és én is beeresztettem. Kicsit simogattuk egymás nedves ölét, őrületes megkönnyebbülés... utána fizettünk és elég gátlástalanul kisétáltunk a parkolóba. Bár sötét volt, lehetetlen, hogy ne vették volna észre egy tucatnyian. Végül vissza a házba és iszonyú szeretkezés. (Róla meséltem tegnap, hogy egyszer elmondta: alig bírja megállni, hogy a gimiben pár jó kiállású srác előtt össze ne pisilje magát, de valamennyi mindig a bugyijába megy)

 

 



cselekvés Creative Commons License 2007.06.14 0 0 1668
HUhh, én is... a legjobb, legralisabb fotós volt.
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.14 0 0 1667
Bazdmeeeeeg.:(


Lohengrin meghalt... Nyugodjék békében, nagyon szerettem az oldalát.:(
oldman2 Creative Commons License 2007.06.14 0 0 1666

 ;-)

Előzmény: Angyalbaby (1665)
cselekvés Creative Commons License 2007.06.14 0 0 1664
Na, ismét üdv Nedvtársak....
cselekvés Creative Commons License 2007.06.14 0 0 1663
Üdv A.baby.... veled még nem társalogtam, de jók a történeteid. Csereberélhetünk .
cselekvés Creative Commons License 2007.06.14 0 0 1661

Szép napot... van itt valaki?

 

cselekvés Creative Commons License 2007.06.13 0 0 1660
Jóéjt minden társnak, szobalakónak, stb....
oldman2 Creative Commons License 2007.06.13 0 0 1659
  Megyek aludni. Jó éjt!
cselekvés Creative Commons License 2007.06.13 0 0 1658
Nos, Szigligeten van egy csodás kerthelyiség, csakhogy kicsi a vécékapacitás. Így aztán kijárnak a pasik pisilni a kocsik közé, vagy még annyi fáradságot se vesznek... aa nők pedig vagy leggugolnak, vagy nem bírják és a fehér farmerjukba pisilnek (egyébként a tanárnő szerelmemet így ismertem meg)
cselekvés Creative Commons License 2007.06.13 0 0 1657
közben fagyogat....
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.13 0 0 1656
Naaaa mesélj mááááár!Hiszek neked,mert jómagam is láttam rengeteg ilye cunát!
Főleg Fonyódon+Siófokonn!a leg többje német volt,ha hiszed ha nem,csak nevettek egy nagyot,és mentek tovább!
cselekvés Creative Commons License 2007.06.13 0 0 1655
Utóbbi egy-másfél évben ugyan nincs ilyen személyes ismeretségem, csak régebbiek, de volt olyan taníárnő szerelmem, aki a gimiben nehezen állta meg, hogy be ne pisiljen pár jóképű srác előtt (persze kicsit mindig beeresztett a bugyijába) és... emiatt hordott fekete farmerokat
cselekvés Creative Commons License 2007.06.13 0 0 1654
Pokolian élvezem az ilyesmit Libressz.... van egy házam Balcsin. Nyáron egy-egy jobb helyen miket lehet látni... huhhh.... a sétány környékén kicsit piás nők pisilnek befelé... s van, aki még pisis nadrágban is lazéán beül valahová
oldman2 Creative Commons License 2007.06.13 0 0 1653
 A jókislányok már alszanak ilyenkor:-)
Előzmény: cselekvés (1649)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.13 0 0 1652
ÁÁÁÁ dehoooogy iiis!!Ha ilyen szomszédom volna,be aranyoztatnám!!Mi több meg hivnálak magamhoz,hogy te is láss közelről egy igazi érzékeny és full okos boszorkát
Előzmény: oldman2 (1646)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.13 0 0 1651
Már is meg érkeztél!! itttten otthonvagy!
Csupa jópofa társaság a miénk!A csajok pedig zabálnivalóak,és full okos cunák!
Én már is régitagként kezellek!Én is imádom ha egy nő bepisil előttem!Kedden láttam egy nőt,aki teljesenn el ázott,a Nagyváradtérenn.Már nagyonn kellett neki,mert mikor feljött,az aluljáróból egyenesenn a bokrok közé vette az irányt,és kápének vette hogy
végre sikerüll neki,de nem számolt azzal,hogy a bozótos aljában egy vagon csöves piálgat.Hirtelen meg torpant,fordult eggyet magakörül és csakugy csorgott,a piros nadrágjából,az aranysárganedü!A vége az lett hogy keresett egy padot,szembe fordult a napnak,és várta hogy meg száradjon egykicsit,de én azt már nem vártam meg!
[[Az irásom valós történetenn alapszik és kiszinezés nélkül.]]]]
oldman2 Creative Commons License 2007.06.13 0 0 1650
 Ja, hogy Te nekem beszélsz? Ha valaki hozzászólására reagálsz, a nicknévvel egy sorban található "válasz" feliratra kattints. Így látható, mire reagáltál.
Előzmény: cselekvés (1648)
cselekvés Creative Commons License 2007.06.13 0 0 1649
Hadd kérdezzem meg: ilyenkor mindig ilyen kevesen vagyunk ?
cselekvés Creative Commons License 2007.06.13 0 0 1648
Angyalbaby is egy érdekes nő... őt olvasgatva érzékeltem, hogy nem kevés esze van és fenemód érzékeny is
cselekvés Creative Commons License 2007.06.13 0 0 1647

különben Bogarak, Mriya, te, és pár más ember.... jó csapat :-))

 

oldman2 Creative Commons License 2007.06.13 0 0 1646

  Libressz, ez a bizonyos Angyalbaby végül is tényleg a szomszédod?

 A kis boszorka berepült ide, aztán lába sem érte a földet, elhúzott köszönés nélkül.:-)

Előzmény: Törölt nick (1640)
cselekvés Creative Commons License 2007.06.13 0 0 1645
egy ideje sajnos nincs.... de tavaly volt egy barátnőm, az összepisilte magát akár tömegben egy koncerten is. Volt, aki a kocsimban.... s volt, aki az ölembe ült, s addig izgattuk egymást, míg kölcsönösen beeresztettünk (legjobban akkor élveztem, ha bugyiban- miniszoknyában kezdett csobogni)
cselekvés Creative Commons License 2007.06.13 0 0 1644

..s nem egy ilyen kalandom volt, a legkülönbözőbb helyzetekben.

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.06.13 0 0 1643
Na és van kivel,ill ki előtt?
cselekvés Creative Commons License 2007.06.13 0 0 1642
Üdv Libressz.... azért, mert fenemód élvezem a bepisilést (nem egyedül) és azt is, ha egy nő, akár társ, akár idegen a szemem láttára összepisili magát
cselekvés Creative Commons License 2007.06.13 0 0 1641
És még valami... ahogy olvasgattam a topicot, persze hogy rám jött a pisilhetnék.............
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.13 0 0 1640
Én köszöntelek nagy szeretettel!
Maradj köztünk,és irogass,mesélj,szórakoztass minket!
Mirdle pl hogy miért kötöttél ki itt pisi kedvelők között?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!