Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.06.17 0 0 1700
LLLLÁÁÁTTTAAALLLAKKK!!!!!!
Innen nemenjek el ha nem te voltál az!!
Meseszép és nagyonn hosszú a hajad,hófehér ruhavolt rajtad,és combközépig ért!
Akkor ép egyedül sétálgattál,és a nagysátorvégében egymásmellett állva néztük a
Komár Laci előadását!Ha ma meg látlak lefotózlak!
Rengeteg embert lefotóztam,de te annyira igézőenn szép voltál,hogy semmitsem mertem lépni!
Állitom az egéssz szines forgatagban a legszebb nő tevoltál!gyereki mais és megtalállak!
Előzmény: Angyalbaby (1696)
cselekvés Creative Commons License 2007.06.16 0 0 1699
Üdv Nedvtársak.... Oldman-nek csak annyit: az Erato-ba Bíró farkas néven én írtam az idézett filmnovellát. Csendeskén folydogáló kellemes estét!
oldman2 Creative Commons License 2007.06.16 0 0 1698
 Baromi nagy szerencse kell hozzá, hogy Ti ketten összefussatok! Egyik tagtárssal kis szerencsével majdnem összetalálkoztam itt Pesten. Ahogy nézem, kb 40 m választott el bennünket, meg az, hogy nem tudtam róla, hogy itt lesz. Ha tudom előre, megcinkelem a szerencse kerekét... 
Előzmény: Angyalbaby (1697)


Törölt nick Creative Commons License 2007.06.16 0 0 1695
Azt irtad,hogy van kocsid.
Ülj bele és,gyere utánam!!
Hátha több szem többet lát{ne sokat törd a fejed!}Ülj be és indulás!
Előzmény: cselekvés (1687)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.16 0 0 1694
Ép most töltöm,az aksit,nehogy véletlen pont olyankor adjameg magát!
Előzmény: oldman2 (1688)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.16 0 0 1693
Szia Mriya74!Szegény libressznek már nem is köszönnünk??
Legalább egy pisis bugyis történetet ha küldenél!De neem és neeem!Ezek a randa fiúk csak hagy epekedjenek ugye?
Imádlak,te édes boszi!
Szép napot neked is!
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.16 0 0 1692
Nagyonn nagyonn sajnálom,mert irtó rég szeretnélek meg ismerni,téged is és még sokann másokat!
Mit meló,ha meg szab kérdezni?
Előzmény: oldman2 (1688)
oldman2 Creative Commons License 2007.06.16 0 0 1691
 Puszi!
Előzmény: Törölt nick (1690)
oldman2 Creative Commons License 2007.06.16 0 0 1688
 Kedvem lenne, de dolgozom. Fényképezőgépedet otthon ne felejtsd!
Előzmény: Törölt nick (1686)
cselekvés Creative Commons License 2007.06.16 0 0 1687

'napot nedvtársak! Tegnap voltam egy éjszakai bulin. MIndenki pezsgőzött, mint állat, csajok rohangáltak a vécére... volt pisitánc a kló előtt... aztán lassú tánc egy nővel... végül nem bírtam és lassan a fekete farmeromba pisiltem. Nő furcsán nézett rám, de nem szólt semmit. Még egy párat táncoltunk, de nem került szóba sajnos. Végül mit tehettem? Kocsiba ültem és hazagurultam. Zsarukat is sikerült elkerülni háűl'istennek :-))

Törölt nick Creative Commons License 2007.06.16 0 0 1686
Szia kincsem,{szomszédkám}
Igen tudok főzni,bár nem ez a szakmám.{plSzolnokonn a gulyás fesztiválonn 2.lettem}
Fűnyirók és autómata mosógépek a specialitásom.{az ügyfeleim szerint,ezt is magas szinten művelem}
Ki fogsz nevetni,de pont a napokban szereltem egy kedves kutyakozmetikusnál,tehát ez az akadály is leküzdhető.
Maradt a medencetöltés ami megint csak nem nagy feladat,ott ugyan is csak fogni kell a slagvégét,és nekünk fiuknak ugye ebben nagy gyakorlatunk van :=}
A koktéljaid viszont nagyon nagy élvezettel iszogatnám,mert imádom a nyalakodni valókat,,, de full sötét vagyok az elkészitésébenn,viszont szivesenn segitenék,az előkészületekbenn.
Sztem elég tanulékony kis szoba inasvagyok,és rá lehet venni, akármire is....
Szal,egy ilyen{értékes } gondnokot nem lehet csak ugy el szalasztani.
Szia sziasztok,és szépnapos időt kivánok nektek!+klassz hétvégét!

UI : Délegyházánn szom,és vas falunapok lesznek ,oda autózom és szétnézek,hátha...
Nincs kedve,valakinek közülletek??? nemenjek egyedül.

Név cim telefon nállam van {ha kérné valaki}
Előzmény: Angyalbaby (1678)
oldman2 Creative Commons License 2007.06.15 0 0 1685
 Jó éjt!
oldman2 Creative Commons License 2007.06.15 0 0 1684

 Egy kitalált történet.

 

 Amit el lehet mesélni úgy hogy:

 - A csaj az ölembe ült, lepisilt, qrva jót szexeltünk.

 

 Vagy másképp: - A billentyűzeten zongoráztam egy ujjal, ahogy szoktam. A legújabb hsz-omat fogalmaztam a Bepisilés c. topicba, mikor barátnőm az ölembe ült, szembe velem, háttal az LCD-nek.

  Kicsit kinyújtottam a nyakamat, a válla felett néztem a monitort, Ő kényelmesen elhelyezkedett, átölelt, és lágyan mozgatni kezdte a csípőjét, előre-hátra. Én továbbra is a munkámra koncentráltam, érzékeltem ugyan a súlyát, testmelegét, kemény melleit, és hogy ott lent a legérzékenyebb részemen masszíroz, de túlságosan lefoglalt a mondatszerkesztés, és figyelmen kívül hagytam a külvilág beszűrődő ingereit.

 

 Lassan kúszott be a tudatomba, hogy lent a puncikája a ritmusos dörzsöléstől egyre forróbb lesz. Ezt nagyon jól érzékeltem, mivel csak egy testhezálló alsó volt rajtam, rajta pedig egy fehér bugyi. Élvezkedik kicsit, gondoltam, ha megunta, dolga után néz.

 

 Azonban a  forróságot egyre nagyob területen éreztem, az egész ölemre átsugárzott, és meglepetésemre elkezdett felfelé kúszni a köldökömig. Meghökkentem, mi történik itt? 

 A következő pillanatban megértettem. Combjaimon két oldalra, a székre, majd onnan a földre két csobogó patakocska indult el. Mindenem elázott. Barátnőm teljesen hozzám simult, és nevetett.

 - Ezt miért csináltad? -kérdeztem csodálkozva.

 - Látni akartam, milyen arcot vágsz amikor felfogod, hogy az öledbe pisiltem!

 

 Ez volt a végszó. Két kézzel kaptam forró pisitől tocsogó bugyijához, amiből még most gördültek le az utolsó kövér vizeletcseppek. Ami ezután következett, az nem témája ennek a topicnak. Egy forró, nedves szeretkezés.

 

 Csak azért írtam le, hogy érzékeltessem, kicsit több időt szánva rá nagyon életszerűvé tehető egy jó sztori, még ha kitalált is.

 

 Ja, utóirat. Tényleg kitalált történet, barátnőm találta ki. És megtette velem, anélkül, hogy szólt volna előre. Ezért tudtam leírni, szinte szóról-szóra.     

cselekvés Creative Commons License 2007.06.15 0 0 1683

Old.. küldd el, javunkra válik... baráti kézrázás! (Angyalbaby szerintem abszolút hiteles, tündéri nő, leveleznék is vele, ha a csapat nem sajátította ki)

cselekvés Creative Commons License 2007.06.15 0 0 1682
Szép estét nedvtársak, Angyalbaby, Oldman, stb. Sajnálom, hogy estefelé ilyen kevesen... épp egy unalmas bulit hagytam ott. Ha rájövök,hogy kell, én is feltöltök fotókat. Remélem, ma még látom valamelyikőtöket és történeteket, helyzeteket cserélünk. Addig kellemes feszülést, folydogálást, csurranást.
oldman2 Creative Commons License 2007.06.15 0 0 1680
 Van újabb fotó a foltversenyre. Küldjem?
oldman2 Creative Commons License 2007.06.15 0 0 1679

 Szia Angyalbaby! Nem muszáj engem komolyan venned, írsz, ahogy tetszik. Mint mondtam, így is jó, de sztem több van benned. Persze ki fogod hozni magadból, csak szakíts rá időt. Jól látod, hogy az kell hozzá.

 Amit libressznek írtál a koktélokról, szerinted amiatt van? Nekem is eszembe jutott...

 

 Ami a kettőnk dolgát illeti, bevallom, eleinte nem vettelek komolyan. Gondoltam: frissen regisztráltál, villogsz egy kicsit, töröd a szíveket, szívatod a jó népet, aztán, ha ráunsz erre a mókára, továbbállsz. Látszólag meg is történt, és csak költői kérdésnek tettem fel,  hova tűnt a boszink. És másnap visszajöttél...

 Valamiért tényleg kedvelsz.

  

Előzmény: Angyalbaby (1677)
cselekvés Creative Commons License 2007.06.15 0 0 1676
Üdv Bogárka, kösz.........
cselekvés Creative Commons License 2007.06.15 0 0 1675

Bogarak.... annyi minden változik, a napok, a szokások, a szex.... de kalandozni jó. Épp ezen vagyok mostanában.

Törölt nick Creative Commons License 2007.06.15 0 0 1674
Nem utazgatok, csak szex szintjén is mással foglalkozom, meg időm sincsen.:)
Előzmény: cselekvés (1673)
cselekvés Creative Commons License 2007.06.15 0 0 1673

Szép napot, üdv! Bogarakat hiányolom...

Nyár van, sokan utazgatnak, úgy látszik....

oldman2 Creative Commons License 2007.06.15 0 0 1672

 Köszönöm, hogy figyelemre méltattál...  egyébként meg tényleg jó a történeted.

 Jó kezdés. Egy picivel több érzelmet vihetnél bele, legalábbis egy nőtől ezt várnám.

 Két hét múlva várunk vissza. Valóban jól néz ki az a cipő... :-)

Előzmény: Angyalbaby (1665)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.14 0 0 1671
Hellóˇ"szomszédkám!,,Hát mijapálya???Ha leg közelebb eltünsz csak ugy,hát legalább a szomszédokat értesitsd!Vagy legalább dobd át a kulcsokat!
Szivesen vállalnám a gondnok szerepét.
Kutyuskának friss vizet,fűnyirás,locsolás meg ilyenek!
azt is meg igérem,hogy mire haza érsz,kimosnám az összes pisis bugyókád!
Naaaa mit te szólsz? ilyen kedves szomszédi ajánlatot nem lehet ám csak úgy vissza utasitani!
Előzmény: Angyalbaby (1669)
cselekvés Creative Commons License 2007.06.14 0 0 1670

Csodás történet Angyalbaby.... úgy felizgatott a pasi közelsége, hogy végül muszáj volt bepisilned. Cserébe neked és a többi nedvtársnak: megismertem egy bepisilős tanárnőt (véletlen volt) aztán sor került az első közös alkalomra. Hűvös barnasert iszogattunk a tapolcai tó mellett egy kerthelységben egy laza nyárestén. Hölgynek pisilnie kellett, eleinte nem annyira, de combok keresztbe, szem csillog, arc feszül, ritmikus mozgás. Aztán mondta is: Juujjj, pisilnem kell.... Feldobott, de erre még nem reagáltam... Pár perc múlva: Asszem, be fogok pisilni... messze van a vécé?

MOndtam: tíz méter... kibírod? Válasz: még szorítom, de most nem merek felállni. Szinte rámförmedt: Addig mondj valamit! Mondtam: Az a helyzet, hogy nekem jó félórája kell. Feszült csend, majd a válasz: Vagy itt helyben összepisilem magam, vagy út közben, de az iszonyú ciki.... légyszi pisilj be velem! Rajta fehér, rajtam világoskék farmer.... Hirtelen elhatározással melléhúztam a székem, s még a homályban is láttam a combtövén terjedő foltot. Meredeztem, mint a kocsirúd. Újab csend, majd a hölgy viszonylag nyugodtan: Most már nézheted.... pisileeeek... Ezt már nem bírtam és én is beeresztettem. Kicsit simogattuk egymás nedves ölét, őrületes megkönnyebbülés... utána fizettünk és elég gátlástalanul kisétáltunk a parkolóba. Bár sötét volt, lehetetlen, hogy ne vették volna észre egy tucatnyian. Végül vissza a házba és iszonyú szeretkezés. (Róla meséltem tegnap, hogy egyszer elmondta: alig bírja megállni, hogy a gimiben pár jó kiállású srác előtt össze ne pisilje magát, de valamennyi mindig a bugyijába megy)

 

 

cselekvés Creative Commons License 2007.06.14 0 0 1668
HUhh, én is... a legjobb, legralisabb fotós volt.
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.14 0 0 1667
Bazdmeeeeeg.:(


Lohengrin meghalt... Nyugodjék békében, nagyon szerettem az oldalát.:(
oldman2 Creative Commons License 2007.06.14 0 0 1666

 ;-)

Előzmény: Angyalbaby (1665)
cselekvés Creative Commons License 2007.06.14 0 0 1664
Na, ismét üdv Nedvtársak....
cselekvés Creative Commons License 2007.06.14 0 0 1663
Üdv A.baby.... veled még nem társalogtam, de jók a történeteid. Csereberélhetünk .
cselekvés Creative Commons License 2007.06.14 0 0 1661

Szép napot... van itt valaki?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!