Keresés

Részletes keresés

Spanci Creative Commons License 2001.07.19 0 0 384
Válacoltam.
Előzmény: Lord Iffy (382)
Spanci Creative Commons License 2001.07.19 0 0 383
Jó!
Előzmény: Lord Iffy (382)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.07.19 0 0 382
naccerü. irok mailkát. jó? :O)
Előzmény: Spanci (381)
Spanci Creative Commons License 2001.07.19 0 0 381
Ingyé másolok és pösti is vagyok.
Előzmény: Lord Iffy (380)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.07.19 0 0 380
ha esetleg te is igyé tudsz másolni munkahelyen, akkor ha lehetne...
ha mégsem, ne tördd magad. akkor viszont menthetetlenül kölcsönkérem (természetesen biztositék otthagyásával, mert ez ám nagy értékü..:O)) és lemásolom én.
pösti kend?
Előzmény: Spanci (379)
Spanci Creative Commons License 2001.07.19 0 0 379
Aha majd megnézem. Esetleg majd fénymásoljam le Neked, ha más megoldás nincs?
Előzmény: Lord Iffy (378)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.07.19 0 0 378
ÓÓÓ, Waáóóó. Olyan szerencse 2x nincs. :O((
Megnéznéd majd hány oldal?
Előzmény: Spanci (377)
Spanci Creative Commons License 2001.07.19 0 0 377
Én egy pár éve a Pecsa bolhapiacán vettem meg. Elvileg bárkinek szerencséje lehet.
Előzmény: Lord Iffy (374)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.19 0 0 376
bőven lesz még neki szerepe..
Előzmény: szamoca_1 (375)
szamoca_1 Creative Commons License 2001.07.19 0 0 375
Na, a sok említés miatt újra elolvastam a Nem jön... (insomnia). Megint tetszett, az a fura, h. alig emlékeztem dolgokra, rég olvashattam. De találtam még 1 átfedést: mikor a 2 ember a kis doki cuccai között kutakodik és kül. tárgyak emlékeket mozdítanak meg bennük, akkor az egyik egy tornacipő, ami egy Gage Creed nevű kisfiúé volt, akit egy kamion ütött el. Ez - ha nem tévedek - az állattemetőben volt... :)

Ami azt a toronyt illeti a rózsákkal, meg egy Roland nevű embert, aki egy másik világban megmenekült valamitől...ez a ST ugye? Tudja vki, hol lehet megvenni az első részét? A Patrick nevű kisfiúnak lesz még szerepe????

Lord Iffy Creative Commons License 2001.07.19 0 0 374
:O((
másvalaki?
Előzmény: Törölt nick (373)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.19 0 0 373
azt én is anno lefénymásoltam de nem igazán jó minőségü.
Előzmény: Lord Iffy (372)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.07.19 0 0 372
sziasztok!
én is SK rajongó vagyok, meg is van az összes könyve egy kivételével. ezt keresném, ha meglenne valakinek akkor esetleg egy másolás erejéig!
Asszem Világnagy Strand volt a cime, és a galaktika-újság előfizetői kapták meg anno jó régen. nagyon-nagyon régen olvastam, ilyen novelláskötet vagymi. egy fix dologra emléxem belőle, arra a stéges-olajos-masszás történetre. :O)
na, rémlik valakinek? esetleg kiadták máshol is?
Alhazred Creative Commons License 2001.07.18 0 0 371
Szerintem nincs gond a Mesterrel. Nem vagyok régi rajongó, másfél éve ismerem Kinget, ezalatt olvastam el 16-17 könyvét.
Szerintem így nyugisan kijelenthetem, hogy az utóbbi könyvei Rémület a sivatagban, Tóparti k., Tom G. segíts! semmivel sem rosszabbak a korábbiaknál. még a Nem jön a szememre álom is jó, csak "meg kell szokni". Nekem a régebbiek közül az Állattemető nem tetszett eleinte... aztán változott a hozzáállásom...
off:
Most egyébként úgy döntöttem, olvasok mást is, nem csak ilyen gyilok-könyvet. Úgyhogy elkezdtem olvasni a Védett férfiakat Merlétől:-)))
tombravo Creative Commons License 2001.07.13 0 0 370
A Sotet Torony 4 felenel tartok, de szamomra egyre nyilvanvalobb, hogy az elmozdult vilag, ahol Roland ifjukori tortenete jatszodik, nem mas, mint a Vegitelet (The Stand) c. konyvben leirt jarvany utan jatszodik sok-sok evvel, miutan az emberiseg kis hijan kihalt egy Captain Trips nevu jarvanyban.
Mivel a konyv elejen a Topekaba valo megerkezes kozvetlen a jarvany utani vilagba sodorja a foszereploket, nem volnek meglepve, ha valamelyik kovetkezo folytatasban Roland szembetalalkozna ifjukori onmagaval, es beleavatkozna a negyedik kotetben torteno dolgok menetebe... persze mindez csak feltetelezes...
nightwish Creative Commons License 2001.07.12 0 0 369
Hogyne, a nem kifejezetten horror témájú írásai majdnem mind ilyenek, pld. A remény rabjai c. kötet, de a gyerekkor, s a gyermeki látásmód legjobb ábrázolását a kétkötetes AZ-ban találod.

Előzmény: -TomTom- (366)
Spanci Creative Commons License 2001.07.12 0 0 368
Először olvasd el a Dolores-t, utána rögtön a Bilincsben-t végül a Tortúrát. Nincs bennük sok bumbus, viszont iszonyú jó emberábrázolások és a történetek se kutyók!
Előzmény: -TomTom- (366)
-TomTom- Creative Commons License 2001.07.12 0 0 367
Atéantisz=Atlantisz
fejezte=fejeztem

bocs, késő van:)

Előzmény: -TomTom- (366)
-TomTom- Creative Commons License 2001.07.12 0 0 366
Sziasztok...

Életem első SK könyve az Atéantisz gyermekei volt, ma fejezte be. (ill tegnap, csak nekem még ma van:)

Elképesztően jó könyv. Nagyon tetszett. Különösen a legvége volt...szép? A rádióból felcsendülő muzsika...

Giccses volt, lehet, de nekem egy életre szóló élmény volt elolvasni!

Van még ilyen stílusú könyve Kingnek? Gondolom, nem sok ilyenfajta könyvet írt.

nightwish Creative Commons License 2001.07.05 0 0 365
Összemosol néhány dolgot, pld. nem Kingre mondtam, hogy Tiffany szagú, hanem a te megfogalmazásod egy részére reagáltam úgy, hogy ez akár valami nyálas szemét ajánlója is lehetne; sosem állítottam Kingrôl, hogy haldoklik íróilag, csak azt, hogy munkáinak színvonala az utóbbi idôben erôsen ingadozó szvsz; és hogy a ST szerintem túlírt, és nincs kedvem elolvasni.

Amúgy minden stimmel, csak a pontosság kedvéért.

Előzmény: sylon (364)
sylon Creative Commons License 2001.07.05 0 0 364
Szerintem hagyjuk abba ezt a sehova sem vezeto vitat - plane mivel egy olyan konyv korul zajlik, amit meg csak nem is olvastal... Az eloitelet nem valami egeszseges dolog. Tudod, art az olvasmanyelmenynek. :)
Ha majd elolvastad a komplett ST-sagat, kivancsi leszek, mit gondolsz, mennyire Romana- es Tiffany-szagu a dolog, es hogy King valoban haldoklik-e mostanaban iroilag...

A kepek amugy 'kiralyak'...

Előzmény: nightwish (359)
zsanna Creative Commons License 2001.07.04 0 0 363
Hú, de beindult a topik a délután folyamán! Nem is tudom most végigolvasni az egészet, majd holnap pótolom.
Nightwish! Nem tudom megmondani pontosan, egyszerűen nem fogott meg.
Előzmény: nightwish (334)
nightwish Creative Commons License 2001.07.04 0 0 362
És a családi ház Bangorban. (1858-ban épült)

nightwish Creative Commons License 2001.07.04 0 0 361
A felesége, Tabitha:

nightwish Creative Commons License 2001.07.04 0 0 360
Ami eddig kimaradt – néhány kép.

Elôször is, maga a mester:

nightwish Creative Commons License 2001.07.04 0 0 359
Ne mondd már, hogy te nem vársz el semmit Kingtôl, mikor kézbeveszed! Ha mást nem, hogy "végre egy jó könyvet" olvass tôle. Ennyi erôvel már ketten vagyunk "régi vágásúak"...
Előzmény: sylon (356)
cukorbogar Creative Commons License 2001.07.04 0 0 358
Ha emlékszel, Johnny Smith A holtsávban nagyon is megküzd a csaj elvesztésével, csak az egész nincs annyira feltupírozva, meg nem is lehet olyan részemről "egyszerűnek" bélyegzett egymásratalálás, mint pl. A két Rose-ban. Hiányolod? Régebbi könyvei szvsz sokkal tisztábbak voltak, valahogy sallangmentesebbek (nem olyan túlírtak, na).
Előzmény: sylon (355)
sylon Creative Commons License 2001.07.04 0 0 357
(Elnezest, hogy a 'borzalmas' nalam mostansag mar csak 'boralmas'... Nem szandekos.)
sylon Creative Commons License 2001.07.04 0 0 356
Hat, regivagasunak talan csak azert neveznelek, mert neked 'kell' valami Kingtol. Elvarsz tole valamit. Nekem csak az kell, hogy a '85-'95 koruli 'iroi valsag' utan vegre mar egy jo konyvet olvassak tole. Ha ez nem kokemeny horror, akkor nem kokemeny horror.

Jelzok, minositesek: szerinted hogy lehet leirni egy gyonyoru szerelmi tortenetet? Mondjam azt, hogy 'boralmas, horrorisztikus', akkor mar Kingesebbnek fog tunni? :)
Megnyugodhatsz, semmi koze a rozsaszin szerelmesfuzetecskekhez... Elvegre King, vagy miafene.

Előzmény: nightwish (354)
sylon Creative Commons License 2001.07.04 0 0 355
Igy van.
(No azert a szerelmi szal 'egyszeru' besorolasaval mar kevesbe ertek egyet...)
Előzmény: cukorbogar (353)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!