Keresés

Részletes keresés

DAKAR Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118535
Igen komoly szakértő gárdával méghozzá:-))) Bajor,Kóos,Havas:-))
Előzmény: Törölt nick (118533)
DAKAR Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118532
Story tv-n 9-től adják Dzsudzsákék meccsét.
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118531
A livegoals.com oldalán viszont még a kispadon sem látom Némethet.
Előzmény: Törölt nick (118530)
zöldg Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118529
Gratula Debrecennek,ez igen!Ebbe nem köthetünk bele hiába kaptak ki.
Szigi101 Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118528
ez igen!
Előzmény: Törölt nick (118525)
kannibál Kovács Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118527
Zajlanak az Európa Liga-mérkőzések. Gera és Juhász kezdőemberek, míg Dárdai a kispadon ül.
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118526
Gratula neki, ez tényleg szép!

Mondjuk a 3 gólt kapó Standard Liége középhátvédje vajon mit keres ott (még ha gólt is szerzett)?
Előzmény: Törölt nick (118525)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118525
Ha valaki még nem látta.
http://sportgeza.hu/futball/2009/09/17/bodnar_az_1._bl-fordulo_valogatottjaban/
verkri Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118524
Lehet, hogy nála megszokni egy tempót, és ugyanabban a tempóban játszani mást jelent.
Előzmény: Törölt nick (118517)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118523
Így van, és azért a pizsamás - nyilvánvaló hibái ellenére - egész jó kis karriert tudhat maga mögött.
Előzmény: Törölt nick (118522)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118522
azért a kiégéshez való jogát ne vegyük el. sokan vannak (én is), akik szeretik a munkájukat, mégis vannak időszakok, amikor rá se bírnak nézni.
Előzmény: rich.mond (118520)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118521
erről ráadásul az is eszembe jut, hogy vds 6, azaz hat évvel idősebb Gáborunknál.

Különben meg önmagában a nyilatkozatokkal nem lenne baj, nagy sztárok is nyilatkoztak zöldségeket. Teljesítmény kell, és akkor részemről mindegy, mit mond. Csak ugye nálunk leggyakrabban éppen ez utóbbi hiányzik.
Előzmény: Törölt nick (118511)
rich.mond Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118520

Király Gabi, Király Gabi....miért nem mondta ezt meg anno a szövetségi kapitánynak? Annyi, de annyi kapus ábrándozott arról, hogy védhet a válogatottban -többek között én is, engem még Lothar sem akart játszatni.

Elmehet a búsba. Sokat adnék érte, ha az lenne a munkám, amit imádok, és minden munkanapomon ezrek tapsolnának nekem:))

angyalhentes Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118518
Meg lehetne, csak korabban kellene elkezdeni. Ugy 14 evesen.
Előzmény: Törölt nick (118517)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118516
Ne viccelj már, ez pont egy ugyanolyan szánalmas magyarázkodás, mint amit elő szokott adni a légiósaink többsége, akiket elmondásuk szerint (vö. messziről jött ember...) az edzőjük "érthetetlen módon" mellőz, pedig az edzéseken mindent kiadnak és a legutóbb, amikor beálltak a 88. percben, volt egy jó passzuk és abból majdnem helyzet is lett. Vagy éppen egy másik edző vitte oda, aki mindenképpen csakis őt akarta, de közben váltás volt, és az új edzővel nem jön ki stb. stb...

Ezt az egész "kiégtem és kellett a pihenő" sztorit utólag kreálta Gáborunk, mert így kevésbé tűnik égőnek az az időszak, amit maga mögött hagyott.
Előzmény: giornalista (118513)
angyalhentes Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118515
Most azert azt szogezzuk le, hogy van olyan, hogy valaki koran kieg, meg Kiralynal sokkal fiatalabb (es jobb) jatekosokkal is elofordult mar.

Az persze nem tul valoszinu, hogy vele is ez tortent volna, hiszen akkor talan hallottunk volna mast is a sirankozason kivul addig, amig a Burnleynel volt.
Előzmény: Omega12 (118508)
Omega12 Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118514

Sokan nem értik meg miért beszélek én a magyar foci,  focisták ellen. Hát éppen emiatt a Király mentalitás miatt. Egyszer nem hallottam még senkitől, hogy azt mondta volna, hogy szarok voltunk vagyunk és ezért tartunk itt.

 

Kisteleki ugyanez volt a svéd és a portugál meccs után. Szerinte jobbak voltunk és nyerhettünk volna mindkétszer.Csak azt a töménytelen helyzetet felejtette el,  amit a két ellenfelünk kihagyott.

 

 

giornalista Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118513
szerintem nem mondott valótlant. tényleg jól jött neki, hogy nem számoltak vele sehol. nem azt mondta, hogy azért nem számoltak vele, mert ő ezt akarta, hanem azt, hogy nem számoltak vele, és ő ezt akarta. a kettő nem ugyanaz.

de könyörgöm - milyen futballista az olyan, aki elalibizik egy Burnley 3. számú kapusaként, mert kimerült? hát elmehet a picsába, szerintem, macinaci gabink.

aztán lehet, hogy nektek van igazatok és csak vetít.
Előzmény: Törölt nick (118511)
giornalista Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118512
sokat beszéltünk már erről. a magyar futballisták mentálisan betegek.

Király Gabbancsot kifacsarja a Bundesliga és nem dobja fel, ha a Lane-en védhet az Aston Villa színeiben. mások ezért a fél karjukat csak azért nem adnák oda, mert akkor nem lehetnének kapusok.
Előzmény: Omega12 (118508)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118511
Ez egy vicc B+, eladja úgy, mintha tkp. pont jókor jött volna, hogy a 3. sz. kapus legyen.

Legközelebb már úgy fog szólni a sztori, hogy igazából a Manchester United szerette volna szerződtetni VdS helyett, de ő inkább úgy gondolta, hogy pihennie és töltődnie kell, ezért ment a Burnley-hez, de volt egy titkos záradék a szerződésében, hogy csak és kizárólag 3. számú kapusként számolnak vele, és tétmeccsen nem kell védenie. Csak azután írt alá, hogy ezt garantálták.

Hihetetlen ez a faszi!
Előzmény: Omega12 (118508)
Omega12 Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118510
Rosszul fogalmaztam igaz. Mert Te vagy én akár el is hihetjük annak nem lesz következménye. Sajnos a szakemberek közül hiszik ezt el sokan, és bíznak benne. Pedig akkor kellett volna Őt jól hátsón billenteni, mikor a harmadik válogatott  meccs ment el az Ő potyája miatt. De mint írtam a potyákat is ugyanúgy ki tudta magyarázni mint ezt a mostani helyzetet.
Előzmény: Törölt nick (118509)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118509
"csak az a legfájóbb benne, hogy legtöbben még el is hiszik amit mond"

ezt miből gondolod?


Előzmény: Omega12 (118508)
Omega12 Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118508

A Képes Sport heti száma közöl egy cikket Király Gáborral, abból egy kis részzlet

 

Ks:- Az a sokat emlegetett hegymászás, a csúcs, ahová vissza akarsz kerülni. Ahonnan lejöttél....

 

KG:* És amit egy cseppet sem bánok! Éveken keresztül minden héten védtem, állandó nyomás alatt voltam, s ez felemészti az embert. Nem csak egy futbalistát, hanem mindenkit, aki dolgozik. Kell egy kis kikapcsolódás, és nekem éveken keresztül ez nem adatott meg.

 

Ks:- Mikor érezted, hogy elég?

 

KG:*Amikor az Aston Villával a Tottenhamhez látogattunk: Kifutottam a White Hart Lane-ra körbenéztem a tömött lelátón a Premier League-játékosokaon, és .... Nem dobott meg. Ekkor éreztem azt kell egy kis szünet. Egyszerűen ki voltam facsarva egyik meccs olyan volt mint a másik. Tudtram ki kell kapcsolnom, hogy újra feltőltődjem, de nem tűnhettem el. Így aztán még kapóra is jött, hogy a Burnleynél visszasoroltak harmadik számú kapusnak ezzel kényszerítve ki távozásomat. Azt viszont nem tudták, hogy nekem pont erre, a mellőzésre van szükségem,mert ígyx fizikailag edzésben maradtam, lelkileg pedig ez idő alatt felfrissültem......

 

 

Ez az ember elmehetne mesemondónak, csak az a legfájóbb benne, hogy legtöbben még el is hiszik amit mond.

Neki nem mostanság kellett volna kiégnie elfáradnia, hanem éppen most kellett volna, hogy a kora alapján  csúcsformában legyen. Persze dumában mindig az első számű volt. Minden egyes potyát úgy meg tudott magyarázni, mint a mostani mellőzését is. Vannak nála idősebb és/vagy  több időt a labdarúgás élvonalába eltöltött kapusok, érdekes módon azok egyike sem panaszkodott, hogy ki lenne facsarva. Egy csomó válogaott meccs rajta ment el, de nem tudott olyan rosszul védeni, hogy a 5-6 évig mást is kipróbált volna a mindenkori szövetségi kapitány. És persze a rajta elment meccseket is ugyanúgy meg tudta magyarázni, mint azt, hogy az angol másodosztályba is csak harmadik kapusként számítottak rá.

Nevetséges az egész ember még hogy profi.......

 

 

szaltósGera Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118507
jó lenne ha ma Németh játszana. megnézném mennyit fejlődött
Gattuso8 Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118506
Biztos meghathatta az Anfield-i hangulat,ott mindent megtapsolnak:) Egyébként nem volt rossz,én nem tudtam nézni a meccset,de a Barca-Intert igen,közben meg hallgattam. Nagyon-nagy gratula a Lokinak,lehet még keresnivalójuk,ha hasonlóképp folytatják.
Előzmény: gugugaga (118490)
Emi2 Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118505
Na elolvastam a reggeli hozzászólásokat, és én kicsit másképp éltem meg ezt a tegnap esti meccset. Én még ennél is bátrabb játékot vártam, az első félidőben nem egyszer volt olyan, hogy teljessen beszart egy Debreceni játékos ha felé szaladt 3 Pool "huligán".Ilyet egyszer nem láttam Szófiában.Viszont szerintem a két légiós inkább kerékkötöje a csapatnak. Ez a Ramos gyerek nekem valahogy nem jön be, olyan össze vissza rohangászik, szabályos szerelése kevés van, és Varga mindamellett, hogy Magyar, sokkal jobb játékos. Culi gyerek meg hát nincs rá szó, egyedül az ereje ami mellette szól, mert hogy e játék alapjait nem sajátitotta el az is biztos.Egyszerüen nincs benne a gól ilyen szinten. Nálam megint csak Boci volt akin látszott, hogy a kötelező tiszteleten kívül leszarja, hogy hol van, és ugyanazt hozza mintha Bivalybasznád ellen játszana. De félre a "tréfát" MINDEN DEBRECENI JÁTÉKOSNAK HATALMAS GRATULA!!!!
És még mindigadom, hogy a Fiorentinát el lehet kapni.
rich.mond Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118504

Fodor Marcell volt a balhátvéd, gondolom a kieső középpályások miatt lépett feljebb Leo -Szélesi meg egyből lesérült ugye, nem kifejezetten jól indult debreceni karrierje. Talán az újpestiek átkai fogantak meg.

 

Bodnár és Mészáros nagyot játszott, ha így folytatják, hamar elviszik őket Debrecenből.

Előzmény: 405GRX (118503)
405GRX Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118503
Kérdés, hogy hol?
Tegnap, ha jól vettem ki, nem balhátvédbe rakták, pedig ott lenne égető szükség rá...
Előzmény: Törölt nick (118502)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118502
Leandronak már rég a válogatottban lenne a helye.
Előzmény: 405GRX (118500)
szaltósGera Creative Commons License 2009.09.17 0 0 118501
Mészárost egyszer csúnyán beforgatta Torres, amúgy levette a pályáról... Bodnár meg talán a meccs legjobb magyar ja volt, veszélyes lövésekkel, jó passzokkal. A többi játékos, tekintve, hogy Leo árnyékéket játszott offtopik.
Előzmény: 405GRX (118500)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!