Ezt hogy sikerült? Kézből? Hajnalban? Vagy lefagyasztottad őket ? :) Én is próbáltam már, de esélye sem volt, hogy ne mocorogjanak, vagy a szél ne mozgassa őket.
2,8/100-as makróval, hasalva. Még a fókuszgyűrűhöz sem mertem nyúlni, nehogy elriasszam, csak csúsztam előre. 21 expó sikerült ilyen közelről, aztán meglépett.
hangosan morfondíroztam:) elfelejtettem aztán a kérdőjelet valahova betenni, de akkor jó volt a megvilágosodáom? :) jó volt a teszt hozzá mindenképpen!