Keresés

Részletes keresés

M.VIII Creative Commons License 2012.04.30 0 0 6905

Csinált szivárvány 2:

 

habilami Creative Commons License 2012.04.30 0 0 6904

Sziasztok! Az első játékra ma éjfélig várjuk az amatőr fotókat! :)
http://fenykepezz.blogspot.com/

Hintázók Creative Commons License 2012.04.29 0 0 6903

Sziasztok!

 

Kicsit OFF leszek... Ma este fényképezgettem a feleségemet, miközben ült a hintában. Itthon vettem észre, hogy valami furcsa van az egyik képen.

Be is rakom azt a bizonyos képrészletet. Hullócsillag lehetett, vagy valami más?

 

 

(Jó zavaros a kép, most ne azt nézzétek :)

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.29 0 0 6902

Na ez nem Ausztria :-)

Itt nyár van, minden melegrekord ami létezik megdölt itt két nap alatt, még agusztusban is szokatlan lenne ez a meleg :-)

Előzmény: 95xf (6901)
95xf Creative Commons License 2012.04.29 0 0 6901

Lóg az eső lába:

Bujócska:

Csinált szivárvány:

Zolinka Creative Commons License 2012.04.29 0 0 6900

247x30sec, ISO3200

habilami Creative Commons License 2012.04.23 0 0 6899

Sziasztok Amatőr Fotósok!

 

A számotokra indult oldalon nemsokára indul a második játék! :)

http://fenykepezz.blogspot.com/2012/04/fontos-kozlemenyek.html 

stuksza Creative Commons License 2012.04.21 0 0 6898

Megy a gőzös!

 

 

2012.04.21. Győr, 109-es gőzmozdony vontatta nosztalgia vonat.

extekergo Creative Commons License 2012.04.18 0 0 6897

Köszi! :)

Előzmény: Zolinka (6896)
Zolinka Creative Commons License 2012.04.18 0 0 6896

A StarStax nevű program az. Ingyenes, csak a letöltésnél jelszót kér ami a készítő neve.

http://markus-enzweiler.de/StarStaX/StarStaX.html#download

Előzmény: extekergo (6895)
extekergo Creative Commons License 2012.04.18 0 0 6895

és melyik az a program?

 

Előzmény: Zolinka (6894)
Zolinka Creative Commons License 2012.04.17 0 0 6894

Nem volt nagy gond az utómunkával. Csak a fehéregyensúlyt kellett beálítani az összegzett képen, illetve 3 repülőt kellett kivegyek. Kb 5 perc volt az egész.

A képek összerakására találtam egy egyszerű kis programot, ami megcsinálta helyettem a nehezét. :-)

Előzmény: tomcat#01 (6893)
tomcat#01 Creative Commons License 2012.04.16 0 0 6893

Aztamindenit! 88? Nem kis utómunka lehetett vele. De megérte! :-)

Előzmény: Zolinka (6890)
habilami Creative Commons License 2012.04.16 0 0 6892

Az első szavazás tétje megérkezett! Érdemes beküldeni a legjobb amatőr fotókat, hiszen május 1. a határidő!

http://fenykepezz.blogspot.com/2012/04/megerkezett-az-elso-nyeremeny.html 

Előzmény: habilami (6889)
Zolinka Creative Commons License 2012.04.15 0 0 6891

Múlthéten Szilvásváradon jártam.




Zolinka Creative Commons License 2012.04.15 0 0 6890

Köszönöm!  :)

88 db fél perces képből készült.

Előzmény: tomcat#01 (6885)
habilami Creative Commons License 2012.04.11 0 0 6889

Új képek érkeztek a blogra! Továbbra is bárki küldhet be képet a legkülönbözőbb témákban.

 

http://fenykepezz.blogspot.com/

Előzmény: habilami (6883)
extekergo Creative Commons License 2012.04.06 0 0 6888

:)

Roadtrain Creative Commons License 2012.04.06 0 0 6887

Patent :) 

Előzmény: Zolinka (6882)
tomcat#01 Creative Commons License 2012.04.06 0 0 6886

Salzburg, Zoo

 

tomcat#01 Creative Commons License 2012.04.06 0 0 6885

Sőőőt! Már-mr remek! :-)

Hány fotóból készült?

Előzmény: Törölt nick (6884)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.06 0 0 6884

Nem rossz!!!

Előzmény: Zolinka (6882)
habilami Creative Commons License 2012.04.06 0 0 6883

Kedves Fotósok! Erre a blogra elsősorban Magyarországon készült képeket várnak. Ha összegyűlik a minimum kép, nyereményjáték indul! :)
A blog teljes mértékben civil kezdeményezés, mely a látogatók szórakoztatására és műveinek bemutatására épül. Cél az amatőr fotósok műveinek közzététele, munkájuk elismerése.

 

www.fenykepezz.blogspot.com

Zolinka Creative Commons License 2012.04.05 0 0 6882

Jó képek lettek mióta erre jártam! :)

 

Gyúrói Katolikus templom csillagívekkel.

 

HOP-120 Creative Commons License 2012.03.31 0 0 6881

Én is így gondolom.
Van egy "Fotósuli" nevű topic oda is beszoktam rakni a képeim,bár már annyira nincs forgalma mint az elején de néha ott is adnak hasznos tanácsot!
A képről a véleményed,véleményeteket pedig köszönöm!

Előzmény: Roadtrain (6880)
Roadtrain Creative Commons License 2012.03.31 0 0 6880

Szerintem ezt mindenki tudja,hogy Amatőr topik.Legalábbis aki tud olvasni :)
Én a negatív kritikát is pozitívan szoktam felfogni és nem megsértődni.Azért a kiégés kicsit bántja a szemet szerintem és gondolom előbb utóbb ha nem is PROFI szinten de szeretne mindneki értékelhető és minimálisan hibás képet,gondolok itt a beégésre,túl sok sötét réezslter,életlenségre.
És én nemsértegettem hanem a véleményem írtam le és ezáltal próbáltam neki segíteni.Úgy tudom ezért is születtek a fórumok,hogy ezeket meg lehessen beszélni pro és kontra.

peace :D 

Előzmény: Moris721 (6879)
Moris721 Creative Commons License 2012.03.31 0 0 6879

Ajaj....figyeljetek. Ez itt az "amatőr fotók" topic. Az egyik kép kiégett,a másik alulexpos. Nehogy sértegessük egymást.Mert olyan szinvonaltalan lesz ez a hely is mint a természetfotós topic.Mindenki a másikat....hogy is mondjam.Szexuálisan ingerli!. :)

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6878

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6877

Az ilyen "kiégett" már tetszik :-)

Előzmény: 95xf (6876)
95xf Creative Commons License 2012.03.30 0 0 6876

Én csak simán "lőttem egyet" azt annak is a jobboldala égett:)

Közelebbről nem mertem, így is 6 órám ment rá mert ugye pont abba a cégbe mentem volna...

Előzmény: Roadtrain (6870)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!