Keresés

Részletes keresés

aguriga Creative Commons License 2012.04.09 0 0 19589

A Solymosi Gábor elég jó munkát végez...olyan furmányosan bánik a szerszámmal, mint egy ördög, még biliárdozni is tud! :-))))

Ő jól megcsinálja neked, és általában a legjobb börökből is van készleten...keresd a Gold Centerben, napközben! Szóval menj a Budafoki útra és ott keresd a "Királyt"!

 

Guriga

Előzmény: NewmanHD (19588)
NewmanHD Creative Commons License 2012.04.09 0 0 19588

Igen, tudom h látványos forgatók nélkül is végig lehet pucolni több asztalt:

http://www.youtube.com/watch?v=PilVaTOyDII&feature=related

De amikor anno évekkel ezelőtt lecseréltettem a BCE dákón a gyári (talán LePro) bőrt, jobb ment a fehér táncoltatása. Szóval a játékomat megkönnyítette. Lehet csak pszihés alapon működött, de működött. :)

 

Egyébként kihez lehetne fordulni, aki szakszerűen precíz munkát végezve tudná gyerélni a gyári bőrt a Fury-mon Kamui Black-re? És meg tudom várni(!) (nem Bp-i vagyok). A Kamui-t vinném. Lehetséges, h az egyik barátom BCE Gold dákóján is cserélni szeretnénk a bőrt.

 

Ahogy elnézem ennek a Kamuinak az átmérője 14mm. A legtöbb dákó pedig 13mm (az én érkező Fury-m is). 314/2 pedig csak 12.75, egy Z2 pedig csak 11.75mm. Ezen esetekben a bőr-műves szintén szakszerűen (értsd: nem smirgli papírral :) ) ugyanolyan átmérőre tudja "faragni" a nagyobb bőrt a spicc végén?

Előzmény: aguriga (19587)
aguriga Creative Commons License 2012.04.09 0 0 19587

Na azért ennyire nem értek mélyen a biliárdhoz, hogy súlypont meg ilyenek...abban viszont még tudok segíteni, hogy, ha ránézel a youtube-ra és megfigyeled a 80-as, 90-es évek nagy sztárjait, akkor láthatod a lelki szemeiddel, hogy sem kamui, sem moori bőr nincs a dákójukon...mégis szanaszét pucolják az asztalokat hiba nélkül! Persze, ha valaki azt mondja, hogy egy drága rétegelt bőrrel lehet csak ilyet kihozni egy botból, én azt is elfogadom...csak látnám már! :-)

 

Szerintem ne spilázd túl! Csiszoltasd be a spicced bőrét valakivel, és gyakorolj...ennyi!

Előzmény: NewmanHD (19586)
NewmanHD Creative Commons License 2012.04.09 0 0 19586

Köszönöm a gyors válszod! Így már látom azt is, hogy 95 dollár az új ára. Kicsit olcsóbb, mint az ajánlott DL. Talán nagy különbség nincs a kettő között. Azt a kis különbséget pedig kárpotólja, h nekem ez mennyivel jobban tetszik azoknál. Ha pedig nem a dákó a lényeg (amit aláírok), akkor nincs is miről beszélni. Meggyőztél, h nem a világ legjobb üzletét hoztam létre, de nem is a legrosszabbat.

 

Úgy néz ki, sikerül hozzájutnom, Kamui Black bőrhöz. Ami rajta van, azt mindenképpen cserélem. Az Everest - Moori - Kamui bőrök 3-4 ezer körül vannak. Ha sikerül szereznem Kamui Black-t, nyugodt szívvel rátehetem, vagy ez bolhára ágyúval? :) Tegyük fel, h van rá keret. A legjobbat szeretni kihozni belőle.

 

Egyébként ez a Fury nem 58", hanem 58.5"-os. Ez jelenthet számomra valamiféle anomáliát? Elég kis termet vagyok (~167cm magas). Észreveszem, ha az egyik játékot 58"-os, másikat az 58.5"-os Fury-val játszom? Józan paraszti ésszel a nyelet csak 1.27 centivel előrébb fogom fogni. :) Vagy ez nem így működik? :)

Előzmény: aguriga (19585)
aguriga Creative Commons License 2012.04.09 0 0 19585

A dákó, ami a képen van, egy Fury LL-2-es modell, az LL szériából egyfelöl...másrészt azonban mindenki tudja, aki közelebbi kapcsolatba lépett már ezzel a sporttal, hogy nem a dákó a lényeg. Meg is ért annyit amennyiért vetted, meg nem is...csak nézőpont kérdése...

 

Guriga

Előzmény: NewmanHD (19582)
aguriga Creative Commons License 2012.04.09 0 0 19584

Hogy a viharba ne működne! Egy nagyon híres lakberendező és bútorasztalos oldala :-))))

Előzmény: Cuoresportivo23 (19581)
NewmanHD Creative Commons License 2012.04.09 0 0 19583

Elnézést kérek a dupla postért. Lemaradt a másik kép.

 


NewmanHD Creative Commons License 2012.04.09 0 0 19582

Sziasztok!

 

Nem régiben találtam erre a fórumra és önző módon egyből a szakmai segítségeteket szeretném kérni. :)

 

Először is a fekete leves. Vásároltam egy használt (de új kinézetű) Fury dákót, aminek nem tudom a típusát. Használt, de nincs rajta hiba, tényleg olyan mintha új lenne (azt mondják és úgy is tűnik). 18500 Ft volt szállítással együtt. Lássátok: kép. Az első kérdésem egyből ehhez kapcsolódik. Röviden. Megérte-e? :) Amik a Dynamic-nál vannak sajnos nem tetszenek . Beleolvasgattam (keresve) a fórumba és a Fury Crown a 20 ezres árkategória ajánlata. Ezek sajnos még kevésbé tetszenek. :( Ezért is vettem meg ezt a nem tudom milyen típusú Fury-t.

 

Jól látom, hogy ahova csatlakozik a nyél az műanyag? És a mostani 10 ezer Ft-os Conqueror széria is fémnem tűnik. Remélem nem vertek át, de ne kíméljetek! :)

 

Régen biliárdoztam 2-3 évig évig heti többször (a dákókat egyébként csak hírből ismerem. egy BCE Gruger Platinom + Moori bőrrel játszottam) , de abbahagytam pár évre és most kezdtem újra játszani 2-3 hónapja nem túl rendszeresen (még :) ). A büdzsé még elég alacsony, ezért is mentem bele az említett Fury-ba (meg már untam a dákó adogatást és kunyerbálást :) ). A végcél egy Ikon 1 vagy 2-es lenne, tudásom javát már ez is túlszárnyalja, de játszottam 314/2-es spiccel és mikor megláttam az Ikonokat, eldöntöttem, h a végén egy ilyenem lesz (ami sajnos nem most lesz :( ). Talán jobban is játszom majd azzal a tudattal, h a műszer dolgozik helyettem. :) Ha az anyagiak miatt esetleg kompromisszumot kell kötnöm, akkor erre vagy valami hasonló kaliberű nyélre tennék 314/2-t.

 

Egyébként valaki sas szemű nem tudja esetleg a típusát ennek a Fury-nak(?) vagy már túl sokat kérek? :)

 

Cuoresportivo23 Creative Commons License 2012.04.08 0 0 19581
Nem tudom,hogy a www.guriga.hu már működik-e... :-))
Előzmény: Törölt nick (19580)
Arnold1999 Creative Commons License 2012.04.05 0 0 19579

Szevasztok!  Ha Csütörtök akkor Gold Center! Új biliárd versenysorozat indul! Mindenkit szivesen látunk! Kezdés este fél 8-kor! Bővebben a helyszinen! Érdeklődni:06-70 2677580 tel.számon!

fordfocuss Creative Commons License 2012.04.01 0 0 19578

Sziasztok!!

Fury dákóra keresnék spiccet. Lényeg hogy nagyon olcsó legyen. mindegy milyen, csak jó legyen rá a menet.

Cuoresportivo23 Creative Commons License 2012.04.01 0 0 19577

Filippinó asztalosmester remeke - Cuetec - Bear BC01 - Fury Crovn (Predi Z1 spiccel) - Bear (Predi Z2 spiccel) 

dantoth kolléga azóta is siratja... :-)))

aguriga Creative Commons License 2012.03.31 0 0 19576

Kéknek kék, de, hogy tulipnfa, arra már nem emlékszem...rég volt és talán igaz se volt :-))

Előzmény: Scwindler (19575)
Scwindler Creative Commons License 2012.03.31 0 0 19575

Az a kék színű tulipánfa??? :)

Előzmény: aguriga (19573)
c-nobody Creative Commons License 2012.03.30 0 0 19574

Pannon-Prostar-Joss-Bear-Bear-...?

A Joss-on kívül még mind megvan,azt megvette valaki :)

Előzmény: ball69 (19571)
aguriga Creative Commons License 2012.03.30 0 0 19573

American (csavaros végű!), Tiger, Pannon, Cuetec Allison Fisher Series, Scorpion, Cuetec, Králl Custom, Predator, Pannon, Poison Arsenic 7, Poison VX 2.9, Cuetec Puma + volt még egy, ami ugyan NO NAME volt, de hosszában törött spiccel is szépen hozott a konyhára...talán a Solymosi még emlékszik rá :-)))))

Keidl Creative Commons License 2012.03.30 0 0 19572

Cuetec, Cuetec, Predator SP, Predator Limited, Predetor P2, Bear Vili Series  A Limiteddel 5napot a P2vel 2t játszottam, aki ismeri a sztorit az tudja mit gondolok a Prediröl , aki nem annak elmondom: Foscsi.  :D:D:D

Előzmény: ball69 (19571)
ball69 Creative Commons License 2012.03.29 0 0 19571

Ki milyen dákó arzenált használt el eddig?!

 

Az első egy Pool Junior volt,Tiger,Hansinburg,Mc dermott Eb7,Mc dermott Ek1,Mc dermott En9,Joss,Bear,Predator,Jacoby emlékeim szerint ennyi:))))

kacsento1 Creative Commons License 2012.03.29 0 0 19570

Nekem Kruger Gold dákóm van, és meg vagyok elégedve vele. Sajnos McDermott dákóval még nem játszottam így nem is tudom őket összehasonlítani, de szerintem ebben a kategóriában nincsenek nagy külömbségek.

Előzmény: stonermutt (19568)
Elino Creative Commons License 2012.03.29 0 0 19569

Hahó!

 

Diák, junior, senior és női OB most hétvégén a Goldban! Aki szeretne indulni, nevezni ma (csütörtök) 18:00-ig tud a poolbiliard.hu-n!

 

Üdv,

Évi

stonermutt Creative Commons License 2012.03.28 0 0 19568

Kruger? McDermott? vélemény? esetleg van valakinek? végre eljutottam oda, hogy veszek egy dákót és ez a kettő, ami szimpatikus, megfizethető. Várom a kommenteket.

Köszi

Scwindler Creative Commons License 2012.03.28 0 0 19567

 

Ennyi!!!

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.24 0 0 19566
A holnapi versenyen indulok figyelmebe ajanlom, hogy most lesz ora atallitas!
Előzmény: Elino (19564)
aguriga Creative Commons License 2012.03.23 0 0 19565

Évi! Na de mi lesz akkor, ha a játékosok utánaszámolnak és rájönnek arra, hogy a beszállókártya is jobban megérte, mint ezek, a kiírt pénzdíjak? ...pénzdíj...pedig ez a szó milyen jól hangzik, csak hát jöhetne végre valami változás, mert eddig nem valami biztató a helyzet... Lehet, hogy most még elmegy a duma, hogy a Viliék szarját kell takarítani, de azért lehetne már valamit villantani a jóból, ami meg lett ígérve!

Üdv: Guriga

Előzmény: Elino (19564)
Elino Creative Commons License 2012.03.23 0 0 19564

 

Kedves Játékosok és Régióvezetők!

 

A 10-es Országos Pontszerző versenyre a nevezési határidő ma (március 23. péntek) 18:00-kor lejár!

Felhívjuk a figyelmeteket, hogy a regionális selejtező versenyeken részt vett játékosok részére a 10-es országos pontszerző versenyre a regisztráció online történik:

 

REGISZTRÁCIÓ: online a www.probiliard.beassy.com weboldalon (itt) 2012. március 23. péntek 18:00-ig.

 

A regisztráció határidejét követően a rendszer lezár, ezt követően új nevezést sajnos nem tudunk elfogadni.

 

A regionális selejtező versenyeken elért eredmények alapján a játékosok a regionális szabályok szerint két kategóriába selejtezhették magukat: az I. és II. osztályba selejtezett játékosok listája

 

Bővebb információért kérjük látogassátok meg a 10-es Országos Pontszerző verseny versenykiírását!

 

Üdvözlettel:

 

MBSZ Pool Szakág

Keidl Creative Commons License 2012.03.23 0 0 19563

Igen az explorer csak azert van ,hogy le tudd vele szedni a Mozillát :)

Előzmény: Elino (19562)
Elino Creative Commons License 2012.03.23 0 0 19562

Ha internet explorerrel nyitod meg, akkor nem kicsi.

Előzmény: kojszi (19561)
kojszi Creative Commons License 2012.03.23 0 0 19561

Egy kérdés : csak én látom kicsibe az Eb-s fényképeket vagy más is így van vele?

cuemaker Creative Commons License 2012.03.22 0 0 19560

Rém egyszerű a dolog:pamut rongyra egy kis ciff és le kell törölni,majd 500- 1000 papírig egy kis csiszolás de csak épp hogy. A 2000-es papír nem ér szart se,azzal csak meleget tudsz csinálni.Polírozásra tök jó a papír pénz,legjobb a tízezres,az ötszázassal vigyázni kell mert fog.

 A multkor láttam egy sráccnál spicc pucoló folyadékokat,2-perc alatt tiszta gyárit csinált,szemem szám elált.Azt hiszem a novopartsban vette.

 Amúgy néhány kínai dákón és a varázslatos cuetec dákón valamint annak leszármazotain kívűl egy spiccen sincs lakk az utolsó 10 centit leszámítva. 

Előzmény: kacsento1 (19559)
kacsento1 Creative Commons License 2012.03.21 0 0 19559

Tegnap kipróbáltam a lecsiszolt dákót. Háát... kicsit megváltozott a véleményem, mivel nagyon szépen csúszott, sokkal jobb volt vele játszani. Jobban megnéztem és lehet nektek van igazatok, mert mintha az enyém se lenne végig lakkoza :-) (Kruger GS300 Green Spot Shaft). Mindenesetre valóban jót tett neki a csiszolás, és mostantól én is törölgetem pár meccs után.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!