Keresés

Részletes keresés

zfazek Creative Commons License 2011.02.28 0 0 269

Nem lehet.

Előzmény: Aszpirin (268)
Aszpirin Creative Commons License 2011.02.28 0 0 268

Sziasztok. ehet valahogy SMS-ezni a 3G-s iPad-del? Úgy értem, mint egy mobiltelefonnal, tehán nem valami webes/netes SMS-küldő szolgáltatással, hanem közvetlenül, mintha a kártya egy iPhone-ban lenne?

jalut_dapi Creative Commons License 2011.02.27 0 0 267
Hmm.. Nemsoká jön a Pad2 :-)

Úgy vélem nem kavar olyan hullámokat, mint a jelenlegi masina anno.
Csak önmagában a kamera, a beépített kártyaolvasó és az erősebb HW (már ha igazak a pletykák a 2.0át illetően) engem egyenlőre nem ingerelnek a jelenlegi megléte mellett vásárlásra...
Nem tudom ki hogy van ezzel?..

Gyuri: Egy privát üzenet ment.
Előzmény: HartaiGyuri (249)
Abrash Creative Commons License 2011.02.27 0 0 266

relax lécci.

 

Előzmény: zfazek (259)
Aszpirin Creative Commons License 2011.02.27 0 0 265

Ez az információ nekem is nagyon hasznos volt, én is köszönöm!

Már le is töltöttem a Downloads-t...

Előzmény: zfazek (263)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.27 0 0 264

szuper nagyon szepen koszonom :)

 

Előzmény: zfazek (263)
zfazek Creative Commons License 2011.02.26 0 0 263
A Downloads nevu alkalmazas kell neked. Van lite verzioja is. Telepites utan a mail programod felajanlja, hogy a Downloads-al menti el a fajlt. Az siman kezeli a zip-eket is.
Előzmény: Törölt nick (262)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.26 0 0 262
Jajjj, Nincs visszaut ;))
Zippelt email csatolmanyokat ki tudok bontani es lementeni vhogy ipadra? Vagy felejtos es marad a pc?
Előzmény: Aszpirin (261)
Aszpirin Creative Commons License 2011.02.26 0 0 261

Igen-igen, ez egy súlyos kórság, én is beleestem.

Nálam iMac, iPad, iPod Touch és Time Capsule figyel eddig...

Előzmény: Törölt nick (260)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.26 0 0 260

hihihihihihiii....bunyooooot!!! :DDDD

en meg kozben egyre jobban almasodom...3 eve van ipodom, tavaly vettem az ipadot, erre most mellecsaptam egy iphonet...ez valami betegseg?? :) nincs mar visszaut? (es mar sok eve akartam egy macminit venni de a haverok lebeszeltek rola :(( )

zfazek Creative Commons License 2011.02.25 0 0 259
Milyen harmadik szemely? Ki a masodik? Itt mindenkinek ugyanannyi joga van hozzaszolni, mint neked.
Előzmény: Abrash (256)
Aszpirin Creative Commons License 2011.02.25 0 0 258
...és akkor tuti nem szól be harmadik személy :) Csak egy tipp. ;)
Előzmény: Aszpirin (257)
Aszpirin Creative Commons License 2011.02.25 0 0 257
Amatőr fotósként én is megfordulok nehány fotós fórumban. Azokban az üzleti ajánlatok inkább magánban mennek.
Előzmény: Abrash (256)
Abrash Creative Commons License 2011.02.25 0 0 256

azt még levonom az árból :)

 

jó itt a hangulat. én inkább fotósfórumokba járok, ott nem nagyon illik üzleti ajánlatokba harmadik személyeknek beleszólnia. nem elegáns.

Előzmény: Aszpirin (255)
Aszpirin Creative Commons License 2011.02.25 0 0 255
Az eladó irt telefonszámot...
Előzmény: Abrash (253)
Abrash Creative Commons License 2011.02.25 0 0 254

hallottam már olyanokról, akik átkeltek az óceánon

Előzmény: Aszpirin (252)
Abrash Creative Commons License 2011.02.25 0 0 253

ugyan az eladó nem mondta, hány gigás, te mint beleszóló nyilván jobban tudod.

 

Új ár 16 gigás : 140 + áfa, áfa mint céges bevásárlás visszajön. (ébresztő)

használt tech cucc, ergo 20-30%kal csökken az ára használtan pár hónap alatt akár.

 

amíg ki nem jön az új, ajánlott áram 99e

utána majd sok ócóbb lesz a piacon, akkor más ára lesz. bízzunk a gépcserélő sznobokban :D

 

de ha nem, nem. a 12" duálprocis notebookom is érintőképernyős (sd kártyás ésatöbbis), vázlatot rajzolni azon is tudok, a többi feature meg nem izgat fel annyira, hogy irreál árat fizessek. de ha valaki elviszi annyiér, legyen vele boldog.

de ha a honeyomb x86 port elkészül, akkor ez az ajánlat sem áll :)

 

(nem az apple cuccot bántom, van is sok tapasztalatom vele; konkrét táblára ennyit szánok, és funkcionalitással ezt sem tudom megmagarázni magam előtt. ergo kár győzködni mennyit "ér")

 

 

 

Előzmény: zfazek (251)
Aszpirin Creative Commons License 2011.02.25 0 0 252

Na meg a kettes még Amerikában sincs sehol, mikor lesz nálunk? :-)

Előzmény: zfazek (251)
zfazek Creative Commons License 2011.02.25 0 0 251
A boltban ez 200 korul van. 2-es joval dragabb lesz, 1-es tartani fogja az arat. Ahogy az iphone 4 eseteben is tortent.
Előzmény: Abrash (250)
Abrash Creative Commons License 2011.02.25 0 0 250

engem tulajdonképpen érdekel, de a kettes fényében, valamint újra vonatkozó bolti ár hangsúlyozott fényében nem ennyiért.

 

Előzmény: phslovak (240)
HartaiGyuri Creative Commons License 2011.02.24 0 0 249

tegnap óta sikeresen nem kell vennem már semmit, sikeresen jb ztem az ipadet :)

Aszpirin Creative Commons License 2011.02.23 0 0 248

..ami egyébként is jó ötlet (lenne).

Előzmény: HartaiGyuri (247)
HartaiGyuri Creative Commons License 2011.02.23 0 0 247

akkor már csak németül kell hozzá megtanulnom :)

Előzmény: Aszpirin (246)
Aszpirin Creative Commons License 2011.02.22 0 0 246

Autós újságok kedvelőinek és németül tudóknak:

az Auto Bild német nyelvű, eredeti kiadásának (ami hetilap!) van iPad-verziója. Ehhez először le kell tölteni egy appot (AppStore-ban rá kell keresni az "Auto Bild"-re).

A motor kísértetiesen hasonlít a HVG iPad-es verziójára (szerintem ugyanaz), a tartalom viszont fantasztikus. SOKKAL jobb, mint a nyomtatott verzió, ráadásul olcsóbb is (a boltokban 650 forintért lehet kapni a német Auto Bild-et, az ipad-es kiadványok ára átszámítva kb 480 ft.) Profin formázva, fantasztikus minőségű képekkel, videókkal, görgethető táblázatokkal, forgatásra intelligensen átrendeződő tördeléssel, és egy csomó nyalánksággal. Ráadásul az minden számot a papírújság németországi megjelenése előtt egy nappal már kapni lehet.

Egyszerűen zseniális, totál fan-ja lettem, pár számot megvettem már, beleértve a legfrissebbet is. Ezentúl nem veszek már nyomtatott Auto Bild-et.

 

Ha a HVG is ilyen jó lesz, és ráadásul ha az árpolitikája is így alakul, akkor egyértelműen HVG-előfizető is leszek.

Engem meggyőzött ez az iPad-újság dolog. Működik, és zseniális.

 

HartaiGyuri Creative Commons License 2011.02.22 0 0 245

nem így gondoltam, hanem pld a azzpstorebol a gamera kapcsolok és azt rendezem release date alapján, akkor mára kidob éppen egyet vagy kettőt amit nem hiszem hogy lehetséges, vagy én nem tudok rendesen keresni nem tudom, de valami nem smakkol. 

Előzmény: Aszpirin (244)
Aszpirin Creative Commons License 2011.02.22 0 0 244
Az lehet a gond, hogy naponta többezer "frissen kijött" dolog keletkezik, és nincs olyan szájt, ami tudná, hogy téged épp mi érdekel. Vagy tévedek.
Előzmény: HartaiGyuri (243)
HartaiGyuri Creative Commons License 2011.02.22 0 0 243

nincs valami program vagy site ahol a frissen kijött dolgokat nyomom tudom követni? mert az appstorebol lehetetlen kiigazodni,,

Bálint1 Creative Commons License 2011.02.16 0 0 242

Az árából ítélve, gondolom 16GB-os.....

Előzmény: phslovak (240)
hahajdu Creative Commons License 2011.02.16 0 0 241

Szia, ha gondolod kirakhatom az alul említett oldalra :)

Előzmény: phslovak (240)
phslovak Creative Commons License 2011.02.16 0 0 240

Sziasztok!

 

2 hónapos játszadozás után ezúton megválnék a kis iPademtől.

Szóva leladó iPad WiFi 3G nagyon áron alul, hibátlan esztétikai állapotban.

120.000 Ft. Ha valakit érdekel vagy valakinek az ismerősét, azkérem irányítsa hozzám nyugodtan!

Köszönöm,

Gyuri

30/542-3090

 

(iMac-re  kell a lóvé)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!