Keresés

Részletes keresés

oldman2 Creative Commons License 2007.06.12 0 0 1621

 Micsoda haver csaj! Nekem csupa be nem pisilő ismerősök jutottak. Bepisilést csak nem közvetlen ismerőstől láttam mindig. Ilyenkor én is átéltem a kínok kínját, nehogy akár egy szemvillanással is eláruljam a hajlamomat.

 

 Mióta a fórumon felismertem, hogy nem én vagyok az egyetlen ilyen beállítottsággal rendelkező egyén a világon, tehát nem vagyok csodabogár,  úgy érzem, egy spontán bepisilést már le tudnék kezelni. Ha a körülmények engedik.

  

 Nem jönnek most a gondolatok, megyek , alszom...

 

Előzmény: Törölt nick (1614)
oldman2 Creative Commons License 2007.06.12 0 0 1620
 Megérintette azt , akinek tulajdonképpen írtam :-)))
Előzmény: Törölt nick (1617)
oldman2 Creative Commons License 2007.06.10 0 0 1613

 Motoros sztorid volt már? Én egyszer az M 3-ason hazafelé olyan esőbe kerültem, hogy 50 m-nél messzebb nem lehetett látni. Kénytelen voltam beállni egy előttem haladó kamion ikerkerekének a nyomvályujába, és a sodorvonalat követni olyan 60 Km-en keresztül.

 

 Közben egykettő bőrig áztam, és rámjött a pisilhetnék. De nem ám a kellemes rögtönbepisilek érzés, hanem a szúrós-nyilalós görcsölés a hólyagomban, és mindenhol a környékén. Eleinte vonakodtam a gondolattól, de néhány km múlva elhatároztam, hogy kiengedem menet közben, mert már fájt.

 

  És itt jött a meglepi. Ülve sehogyan sem boldogultam. Az ülő helyzet kiválóan rásegített a záróizmomra. Felálni a százas tempó miatt nem tudtam. Próbáltam kissé mocorogni az ülésen, de akkor meg kiszaladtam az első kerekemnél már csak 10 cm széles vízmentes nyomból. Az úttesten hömpölygő víz egy pillanat alatt 20km/h-val csökkentette a tempómat. Mintha valami puhának mentem volna. Alig tudtam vissza motorcsónakozni a nyomba.

 

  Így aztán az út hátralévő részét azzal töltöttem, hogy próbáltam csak ülve engedni, nyomni, lazítani, valami nedveset produkálni, de nem ment. Kénytelen voltam már hazaérve, normál körülmények között kiengedni.

 

  Bogaraknak volt múltkor egy jó ötlete, mégpedig az, hogy ha egy történet kitalált, vagy kiszínezett, azt azért írjuk oda. Tehát: A történetben a kamion rendszámát, és a motorom színét elferdítettem, a többi, amit írtam, színigaz.

 

  Ismerős házaspár bizonytalan időpontra meghívott kerékpártúrára. Azonnal lelkesen rábólintottam, és már nagyon készülök rá. A csajnak, amint már többször észrevettem, óránként kell pisilnie...

       

Előzmény: Törölt nick (1612)


oldman2 Creative Commons License 2007.06.10 0 0 1611
  Valahányszor ezt a képet meglátom, mindig felvetődik bennem a nagy kérdés: lesz-e pisis találkozó? Tud nekem valaki valami érdemlegeset mondani róla?
ember645 Creative Commons License 2007.06.08 0 0 1608

OLvastam egy másik fóumon hogy rá lehet szoktatni a szervezetet arra hogy ne küldjön ingert hanem az ember csak azt vegye észre hogy pisil be .

Elég érdekes nem?

Előzmény: Törölt nick (1607)
oldman2 Creative Commons License 2007.06.08 0 0 1606

 " Arról nem is beszélve, hogy 1 csajnak a tartogatós mozdulatai- wáááááááááááááá.. felállt rajtam minden. "

 Sokáig agyaltam rajt, elmondjam-e, de megosztom veled, mert ily szépeket írsz.

 Láttam igazi  PISITÁNCOT , kb fél óra hosszan. Csinos kolléganőm, térdig érő szoknyában, a kijáratnál köszönt el a kedves meghívottaktól. Állhatott volna szépen, nyugodtan, de ehelyett tipegett-topogott, emelgette a lábát, lépett jobbra, lépett balra. 

Elkezdtem figyelni. Ritmusos tánczene szólt, ha vendég közelített, tánclépésekkel álcázta a sürgető pisilhetnéket. Két vendég közt pedig maradt a hagyományos combösszeszorításnál. Sűrűn követték egymást a távozók, ez Őt odaragasztotta a helyére, és én elgyönyörködtem benne, mert nagyon jól táncolt.

 Fényképezőt elővettem, és vártam: a vendégek fogynak el előbb, vagy az erő a hólyagzáró gyűrűsizomból.  Úgy helyezkedtem, hogy  egyetlen csepp is megcsillanjon a kövezeten, és látható legyen a fotón. Amint sejtitek, megszakadt a távozók sora, ez meg abban a pillanatban elviharzott pisilni. A fotónak meg lőttek.

 

Másik volt cégnél, ahol a leány nem tudott elmozdulni a kassza mellől, és kimentem hozzá dumálni, mert már ismertem elég jól, rögtön azzal kezdte, itt helyben összepisili magát, ha nem jön a váltás. Combösszeszorítás, elkínzott arc, pisitánc,minden volt. Végül felkiáltott: -jujj, bement! És ENGEM kért meg, nézzem már meg, nem-e látszik nagyon!!! Mély levegőt vettem, körüljártam a csajt, mondtam, semmi. Terpeszbe állt, és kérdezte: így látszik? 20 forintos nagyságú folt volt a farmerján mindössze, mondtam, ez hazáig megszárad, ha nem enged hozzá. Pont jött a váltás, és elrohant pisilni.

 ja, nem unjátok...? 

Előzmény: Törölt nick (1597)
oldman2 Creative Commons License 2007.06.07 0 0 1599

 Kezit csókolom, kisasszony!

 Ilyen késő este egy ilyen helyen?  Nem tetszik félni, hogy otthon kikap ezért?

 

  Hát igen, mostanában akad néhány különös ismerősöm.:-)  Ennek a hölgynek  csak pár napja fedeztem fel ilyen irányú hajlamait, mikor megkért, hogy néhány általa saját magáról készített  fotót rakjak fel ide. A képeken látszott a lelkesedés, de a lényeg alig. Így aztán szabadidőmben egy sorozatot készítettem, aminek nyitó képeit láthatjátok. A hölgy anonym olvasó, nincs beregisztrálva, remélem, úgy is marad!:-)

  Persze várja az építő jellegű kritikákat...

Előzmény: Törölt nick (1596)
oldman2 Creative Commons License 2007.06.07 0 0 1595

Ismerősöm benevezett a foltszépségversenyre ezekkel a képekkel.  A francia kártya szív formája kezd cseppenként kialakulni

 És az amerikai veszélyes útkanyarulat  hullámos szárú nyila lesz belőle
oldman2 Creative Commons License 2007.06.07 0 0 1594

 Hi! Nem tudom értelmezni eme kirohanásodat a kakisok ellen. A bepisilés is kurvára gusztustalan és undorító dolog.  Persze mi tudjuk, hogy nem . Néha még a nyomok eltakarítása is eléggé macerás. 

 Lehet aztán, hogy csak az állóvizet akartad kicsit felkavarni. ( az állóvíz helyére az a másik  szó nekem is eszembe jutott :-)   ). Úgy látszik, uborkaszezon van. Libressz is biztos elment valami csajjal kirándulni, és azóta sem talált vissza.

  Érdekességképpen, egy ilyen buliba cseppentem tegnap:

Előzmény: Törölt nick (1593)
oldman2 Creative Commons License 2007.06.06 0 0 1592
A bekakis topikban mi volt a hsz-od előzménye?
Előzmény: Törölt nick (1590)
oldman2 Creative Commons License 2007.06.06 0 0 1591

Helló, Te itt vagy?

 

Előzmény: Törölt nick (1590)
oldman2 Creative Commons License 2007.06.06 0 0 1589
Ugye,hogy megy ez! Te ezen az oldalon regisztrálva vagy?
Előzmény: Higgadtagyú (1588)
Higgadtagyú Creative Commons License 2007.06.06 0 0 1588
oldman2 Creative Commons License 2007.06.04 0 0 1585
 A vállalati gépen ez volt a legártatlanabb kép, ezt küldtem próbából.
Előzmény: un uomo onesto (1581)
oldman2 Creative Commons License 2007.06.04 0 0 1584

 Az erdőben pisilésnél mások voltak a körülmények. Nem alakult még ki köztünk bizalmas viszony. Egyszerűen csak azt kellett eldöntenem: akarok látni egy szimpla pisilést premier plánban, vagy nem? 

 És hogy végig tudom-e nézni közömbös arccal? 

Előzmény: Törölt nick (1579)
un uomo onesto Creative Commons License 2007.06.03 0 0 1581
Ezt egyszerűen nem értem, valaki mondja el, mit csinálok rosszul! Lekottázom, hogy csinálom...
1. "Új kép saját gépről" -> Tallózás -> kiválasztom a képet.
2. Feltölt. (próbáltam már képaláírással és anélkül is)
3. Próbáltam már egyesével és egyszerre az összeset. Végül a "Mehet" gomb. Aztán hoppá, kép sehol. Ennyire nem lehetek nyomorék...
peelota, mit takar a "VSV" rövidítés?
És oldman az a kép arról a hídról az mi? Mellesleg, ha én megpróáltam úgy föltenni, hogy nem írtam semmi szöveget, csak a kép volt, visszadobta, hogy a hozzászólásom nem tartalmaz szöveget...
libressz, gratulálok a gépedhez, sok örömöt kívánok hozzá, meg sok jó pisis képet mindannyiunknak!
un uomo onesto Creative Commons License 2007.06.03 0 0 1580
Most megpróbálom egyesével, hátha így jobban szereti...
oldman2 Creative Commons License 2007.06.03 0 0 1578

Praktikus tanácsok, de az első pontnál  el lehet bukni, ha nem elég "körültekintő" az ember.   Nem szabad pl. tartogatóbajnokot magaddal vinni!   Én kétszer jártam meg, a  kiszemelt leányzó egész napos túra után kijelentette, hogy egyáltalán nem kell pisilnie, máskor egy másik hölgyemény is a kiizzadás módját választotta.

   De olyan is volt, aki megkért, menjek be vele a fák közé, mert fél egyedül pisilni... :-) 

Előzmény: Törölt nick (1577)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.02 0 0 1575
kössz kedvesvagy!órákig nézelődtem mire sikerült kiválasztani,a rengeteg csodamasina közül!örök darab.istók zicsi bárkinek kölcsön adnám az itt fórumozók közülPeelótának külön is.De nem tennék kivételt senkivelsem[pedig nem olcsó,de üsse kő!]
Előzmény: un uomo onesto (1570)
oldman2 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 1574
Pedig működik, bocs, hogy OFF voltam.
Előzmény: oldman2 (1573)
oldman2 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 1573
Előzmény: oldman2 (1572)
oldman2 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 1572
 Az Istenért, fel ne add!
Előzmény: un uomo onesto (1571)
un uomo onesto Creative Commons License 2007.06.02 0 0 1571
Najó, hát ezek a képek nem akarják, amit én akarok, bocsi, de ez van... Azért érezétek jól magatokat e nedves napokban...
un uomo onesto Creative Commons License 2007.06.02 0 0 1570
Bocs, a múltokr lemaradtak a képek. Megpróbálom megint, hátha most sikerül. Mellesleg kösz, kitaláltam a képfeltöltés menetét...
Irigylem a gépedet, libressz!
oldman2 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 1569
 Én is vagyok, bár dolgozom. Kicsit benéztem ide.
Előzmény: Törölt nick (1568)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.02 0 0 1568
Ugy látszik csak ketten maradtunk barátom.Te+én,és a magyartanár.=három
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.02 0 0 1566
Te egy világbajnok pasi vagy!Kössz!
Előzmény: Törölt nick (1565)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.02 0 0 1564
Igazad van!Majd ügyelek a részletekre!
Előzmény: Törőlt_nick (1562)
oldman2 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 1563

 De azt nem vetted észre, hogy legalább tagolt!

 Tudom libressz, most meg nem volt rajtad sapka.  ( sokan nem tudták, /lányok/ hogy ez egy vicc.)

Előzmény: Törőlt_nick (1562)
Törőlt_nick Creative Commons License 2007.06.01 0 0 1562
mi a picsának ennyi vessző, mesterem???
Előzmény: Törölt nick (1561)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!