Keresés

Részletes keresés

nachson Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17625
Sziasztok!

Nem tudna nekem adni valaki egy linket, ahonnan megtudhatom az ÖSSZES Barrel Of A Gun remixet? Esetleg egy olyat, ahonnan le is lehetne tölteni?

Előre is köszi:

nachson

Kucced Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17624
Hello everyone!

Ez a new voice mix szerintem nem egy nagy durranás, és egyébként is stílusosabb lett volna new drum mixnek hívni...
Igencsak ki vagyok váncsi Flood bácsi melójára, meg erre a kimondhatatlan nevű B-oldalra...)))

K.

Előzmény: Csuki (17618)
MarK Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17623
Egyetértek! :) Sztem is jók a képek!
Egyedül a mov file nem tetszik, kár, hogy nem a "jelenet"-ről vetted, ha már a NLMD-ról van szó... :)
Mindegy, köszi :).
Előzmény: morpet (17622)
morpet Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17622
Ne szerénykedj, nagyon jók a képeid a közönségről!
Csak ámulok, hogyan néztünk ki "kívülről". Whoah.
Előzmény: Dino_ (17571)
MarK Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17621
Mit tett Lajos, amitől megint így kiakadtál? :)

MSE: igen, Floodnak én is nagyon örülök, bár ha jól olvasom, a radio mixe nem különbözik sokban az erdetitől.

Előzmény: Fineas (17619)
M-S-E Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17620
Sziasztok!
A Freelove-ot Flood is mixeli! Ez elég érdekes, ahhoz képest, hogy még régen kijelentette, hogy nem akar többet dolgozni a DM-mel! Mondjuk én örülök neki, csak nehogy csalódjak.
Mikor lesz már audio és video felvétel a bp-i koncertről? Már úgy várom. :o)
Előzmény: Csuki (17618)
Fineas Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17619
Sziasztok!
DM klub nagyon jó volt. Teljesen berekedtem annyit ordítottam. Énekelni nem tudok ugyanis. Csomót táncoltam és beszélgettem cimborákkal. Lajos pedig bekaphatja a gyíkját, a taplója. Na majd félév múlva megyek Pecsába megint legközelebb (talán), annyira el vette a kedvem az első számú magyar rajongó.
Andy-t elhívni se úgy kellett volna szerintem, hogy egy telefon azt gyere mi itt vagyunk és várunk. Így haverokat szoktak hívni buliba. Én megbeszéltem volna vele, hogy ekkorra odamegyünk, eljösz, három szót mondasz a mikrofonba, 10 perc aláírás és fél óra múlva mehetsz a kaszinóba, mert hát a szervezés miatt inkább odament azonnal. Martin meg péntek este sétált a Váci utcában és élvezte, hogy a kutya nem ismeri föl és nem tudják kicsoda, és tetszett neki a helyzet.
Ja egyébként 1987 óta klubtag vagyok és most nagyon örülök, hogy 2002-re nem hosszabítom meg a tagságimat. YEEAH!!!
Csuki Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17618
hopsszáááááá ;):

Freelove - The new voice remix

.Csuki

Csuki Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17617
Mark: Akarom mondani De/Vision-t...;)))))

.Csuki

Előzmény: Csuki (17616)
Csuki Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17616
Trend: támogatom a véleményed!!!!!!! ;) meg magamat pénteken..;)))

dm-angel-101: Úgy szintén... Biztos ismerlek...;))))

Mark: az ANd One CD-t meg elfelejtettem hozni... okt.24-én remélem nem felejtem el.

Zagrádról milyen híreitek vannak???? kőne menni..;))

.Csuki

Előzmény: trend (17615)
trend Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17615
Sziasztok!

Csak egy rövid vélemény a koncertekkel kapcsolatban: számomra úgy tünt a prágai közönség jobb volt (persze lehet, hogy a fedett csarnok is hozzájárult az atmoszférához), viszont a bp-i koncertet mintha jobban élvezték volna a srácok a szinpadon.

Dino_ Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17614
Aha, ebben igazad van, tényleg én se úgy mentem oda, hogy üldögélni fogok... De azért láttam pár embert a koncert elején a sorszámnak megfelelő ülőhelyét keresve :)
Előzmény: MarK (17612)
MarK Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17613
Nem felejetettem el... (most, hogy így mondod... :)) De nem a PeCsára ígértem, ugye? :)) Van nálam néhány példány, akár ma is találkozhatunk. Majd hívlak.
Előzmény: myb_soft (17611)
MarK Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17612
Ki az aki ülni akart?! Hogy lehet egy DM koncertet ülve nézni? Persze elfogadom, ha vki ezt akarja, de meg nem értem...
Mindegy.

Előzmény: Dino_ (17610)
myb_soft Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17611
Üdv mindenkinek,

Dícséri mindenki a pénteki pecsa-bulit....csak az én fülem kényes ennyire??? Szerintem iszonyatosan torz volt most a zene......számomra élvezhetetlen volt...:-(((((
Egy két számnál volt csak jó , akkor is csak azért lehetett, mert valaki más is belepiszkált a cuccokba a pultnál. Ha olvassa a Lajos is ezt, please, engedj oda többször másokat!!!!!!!! No és a füstöt se akkor nyomd, amikor video is van, úgy nem látni...legalább a kép legyen jó...
Bocsi a negatív véleményért, de ez így iszonyú volt.......számomra.

Mark: A sok sör feledékennyé tesz? Akkor arra sem emlékszel, hogy ígértél nekem egy Shape CD-t? Ráér, csak ne felejtsd el.Köszi.

Dino_ Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17610
MarK: "Nekem inkább teljesen természetesnek tűnt... :))"

Végülis ha úgy nézzük, hogy az előtte lévő álldogálóktól senki se látott volna ülve, akkor természetes. Én viszont eddig nem voltam még ülőhelyen, így váratlanul ért, igaz, valamennyire számítottam rá, hogy ez lesz :))

Előzmény: MarK (17609)
MarK Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17609
Minden bizonnyal túl naiv feltételezés volt, hogy a zenekarból - ha csak egy tag is, de - lejön a Pecsába... Ugyanis ilyen hírek terjedtek el. Nem hiszem, hogy nekik támadtak volna, sztem sokan oda sem mertek volna menni :)). Örülök, hogy ezúttal nem volt olyan nagy nyomulás a szálloda előtt, mint régen - talán ennek is köszönhető, hogy szombat délutánig maradtak :).
Azért igen kiváncsi leszek Zsófika élményeire... :))

u2girl: kicsit bővebben? :))

Dino: "...vicces volt, hogy a koncert elejére az összes ülőhely állóhellyé konvertálódott és mindenki az előtte lévő padján álldogált :-))"
Nekem inkább teljesen természetesnek tűnt... :))

Smog: OK! :)

Halo: elénzést kérek, hogy a PeCsában elfelejtettem az éjfélt...addigra már legurítottam néhány sört... :)) Mégeccer sorry, hívj fel, s megbeszélünk egy talit. 101-be nemtok menni.

Hallom, sokan készülnek Zágrábba...
:)))

andone Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17608
andone (aki már meg is unta az új FLA albumot).
és akinek Bill áthozta a következő album demoját :)))
andone Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17607
Sokan írtak e-mailt, hogy tegyem fel az And One videoklippeket.
Holnap felteszem.
Addig is: Csinált az And One egy számot a New York-i események kapcsán:

And One - Amerika Brennt

Trixy Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17606
Igen, hívtalak is amikor odaértem, de már ki voltál kapcsolva! Aztán Márk mondta, hogy bent táncolsz valahol, és amikor mi is bementünk a táncrészre kerestlek, de nem találtalak.
Next time! :o))

Előzmény: BBEA (17604)
CENSOR Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17605
vadonat uj and one szam letoltehto innen:
http://www.blackpaintingcrew.com/AndOne/Amerika_Brennt.mp3 [a szamban nincsen vocal]

CENSOR. [aki ma munkaba jovet mar az uj FLA albumot hallgatta ;-]

BBEA Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17604
Szia Trixy!

Nos,ezek szerint mégiscsak lenn voltál Pecsában.
Kár,hogy nem találkoztunk..

Nagyon állat volt ismét a buli!!!

Előzmény: Trixy (17603)
Trixy Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17603
Jó reggelt!

Én a 3. szektorban álltam, úgyhogy tökéletesen láttam mindent! Pedig nem vagyok túl magas! Láttam fentről, ahogy a 17000 ember egyszerre lóbálja a kezét!! Hát, nagyon állat volt! Borsózott mindenem közben! Még most is, ha rágondolok...úúúúúú!

És a videót is láttam:
azzal kezdődött, hogy Dave bement abba a kávézóba, és rendelt egy feketét. Közben elég szomorkás volt, bár a pincér csaj próbált vele flörtölni. Csak búsan kevergette és iszogatta a kávét, aztán vidáman, röhögcsélve bejött Martin és Andy, akik láthatóan nem ismerték Davet. Leültek egy másik asztalhoz, és ők szóba is elegyedtek a pincér csajjal, aki velük is feltünően kedves volt!! (már a pillantása is sokatmondó volt!!) Aztán Martin a csaj fülébe súgott valamit, és ezután mászott át a pulton, levette a kötényét, és elment a 2 sráccal. Dave meg ott maradt egyedül, szomorúan...

Ennyi.

Pecsa egész jó volt! Mortals, Irulan, Skywalker és a többiek! Örülök, hogy megismerhettelek!

dm-angel-101 Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17602
nem baj!így is jó lesz...ott voltam csüt. este-éjjel + péntek délfelé...aztán lekéstük Dave-t!
ami talán feltünô volt és ezért is említettem szinte mindig rajtam volt a rózsaszînű napszemüvegem...
...de miért kellene ismerned?
Előzmény: smog (17600)
Grof Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17601
Azt hiszem elvileg kb. 17000-en voltunk, de volt egy olyan érzésem, hogy több jegyet adtak el, mint hivatalosan lehetne, mert a szektorokat elválasztó sávok is tömve voltak és lent is elég sokan voltatok, mint a képeken is látszik.
Előzmény: nokri (17598)
smog Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17600
dm-angel-101: Bocs, de nemtudom ki vagy. A szálloda előtt is odajöttek hozzám, hogy: Pedäl ismerlek! Mire én: De ki vagy te?
Előzmény: dm-angel-101 (17599)
dm-angel-101 Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17599
na sziasztok,
visszatértem Magyaro-ról...igen a konci szupi volt! Elsô sorban egész a bal oldalon álltam (már ha éppen nem ugráltam) - csodálatos élmény volt és persze mindezt tetôzte az, hogy láthattam ôket a Kempinsky elôtt- csak a fene egye meg, hogy Dave-t lekétük 5 perccel!
Smog: teljesen egyet értek veled, nekem is sokkal többet jelentett az, hogy melletük állhattam olyan közel mint soha elôtte!
Ez az emlék szebb mint egy aláírás...
Üdv mindenkinek akit a Kempinsky elôtt megismertem...
Jaj vki megadta nekem az emil cimét ... vmi János...sajna elveszítettem!Kértél azokból a digitális képekbôl amiket német haverjaim készítettek Martinról csüt. éjjel! Ha itt vagy vmikor jelentkezz!!!
Csukinak is üdv...
Ha vki nem tudná kivagyok: adok egy tippet: rózsaszínű napszemüveggel járkáltam!
dm-devotionally
Hát a Pecsárôl annyit, hogy nekem ezalkalommal nem tettszett annyira: és a Strange Love-t eléggé elb...ta Lajos drága.
Meg azt sem értem miért éjfélkor kezdôdött a buli...mi meg már 22 órakor ott toporogtunk...
nokri Creative Commons License 2001.09.17 0 0 17598
Sziasztok ! Most nagyon naiv leszek de ezt úgy érzem meg kell osztanom veletek ! Szóval mint mindenki én is kinnt voltam "A" koncerten és egyszerűen csodálatos és felemelő volt látni ahogy a 15000 /vagy még több?/ ember egyszerre énekelt, hajlongott. Jó volt látni hogy összetartozunk. Köszönöm Nektek ezt a felejthetetlen éjszakát. üdv Krisz
smog Creative Commons License 2001.09.16 0 0 17597
Jahh: az aláírásokról csak annyit, hogy olyanok mint a macskakaparás. Sokkal többet jelent számomra, hogy ott álltak mellettem, mint az aláírás.
Na mindegy, ez csak személyes vélemény. Én ha aláírok, az egyértelmű, hogy én voltam. 3 X, azt' késsz:-)))))

Bye
XXX

Dino_ Creative Commons License 2001.09.16 0 0 17596
Nekem úgy tűnt, mintha pincérnő lett volna a kávézóban az a nő, de persze lehet, hogy tévedek.
Sajnos a kép harmadát eltakarta az oldalfal... A háttér-vokalistákból talán néha láttam egy-egy kart, vagy néha az egyiküket. Azt hittem, teljesen a szélén vannak, de Csuki képeit látva feltételezem, hogy nálunk is hasonlóan voltak. (Mit láthatott az, aki a II. szektorban volt?)
Amúgy vicces volt, hogy a koncert elejére az összes ülőhely állóhellyé konvertálódott és mindenki az előtte lévő padján álldogált :-))
Előzmény: Pincebogar (17591)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!