Sziasztok. ehet valahogy SMS-ezni a 3G-s iPad-del? Úgy értem, mint egy mobiltelefonnal, tehán nem valami webes/netes SMS-küldő szolgáltatással, hanem közvetlenül, mintha a kártya egy iPhone-ban lenne?
Úgy vélem nem kavar olyan hullámokat, mint a jelenlegi masina anno.
Csak önmagában a kamera, a beépített kártyaolvasó és az erősebb HW (már ha igazak a pletykák a 2.0át illetően) engem egyenlőre nem ingerelnek a jelenlegi megléte mellett vásárlásra...
Nem tudom ki hogy van ezzel?..
A Downloads nevu alkalmazas kell neked. Van lite verzioja is. Telepites utan a mail programod felajanlja, hogy a Downloads-al menti el a fajlt. Az siman kezeli a zip-eket is.
en meg kozben egyre jobban almasodom...3 eve van ipodom, tavaly vettem az ipadot, erre most mellecsaptam egy iphonet...ez valami betegseg?? :) nincs mar visszaut? (es mar sok eve akartam egy macminit venni de a haverok lebeszeltek rola :(( )
ugyan az eladó nem mondta, hány gigás, te mint beleszóló nyilván jobban tudod.
Új ár 16 gigás : 140 + áfa, áfa mint céges bevásárlás visszajön. (ébresztő)
használt tech cucc, ergo 20-30%kal csökken az ára használtan pár hónap alatt akár.
amíg ki nem jön az új, ajánlott áram 99e
utána majd sok ócóbb lesz a piacon, akkor más ára lesz. bízzunk a gépcserélő sznobokban :D
de ha nem, nem. a 12" duálprocis notebookom is érintőképernyős (sd kártyás ésatöbbis), vázlatot rajzolni azon is tudok, a többi feature meg nem izgat fel annyira, hogy irreál árat fizessek. de ha valaki elviszi annyiér, legyen vele boldog.
de ha a honeyomb x86 port elkészül, akkor ez az ajánlat sem áll :)
(nem az apple cuccot bántom, van is sok tapasztalatom vele; konkrét táblára ennyit szánok, és funkcionalitással ezt sem tudom megmagarázni magam előtt. ergo kár győzködni mennyit "ér")