Keresés

Részletes keresés

zfazek Creative Commons License 2011.03.02 0 0 276

iPad 2 március 25-től Magyarországon.

 

- Ára nem változik

- Dual-core processor, 9x gyorsabb grafika

- Két kamera

- Vékonyabb, mint az iPhone4

- Fekete és fehér színben is

- Új tíz különböző színű tok

 

4.3-as iOS március 11-től.

Aszpirin Creative Commons License 2011.03.02 0 0 275
IPad-dél sajnos sima SMS-t sem lehet küldeni, érthetetlen korlátozás.
Előzmény: Abrash (274)
Abrash Creative Commons License 2011.03.02 0 0 274

hát azt sima smsben is lehet venni.

Előzmény: zfazek (271)
zfazek Creative Commons License 2011.03.01 0 0 273
Igen, azt. De nem mukodott.
Előzmény: Aszpirin (272)
Aszpirin Creative Commons License 2011.03.01 0 0 272

Nekem T-Mobile-os kártyám van. A Beállítások-ban Mobil adatforgalom/SIM-alkalmazások alatt van egy olyan pont, hogy "Autópályadíj".

Esetleg azt, vagy valami hasonlót próbáltál?

Én nem próbáltam még, de kiváncsi vagyok...

Előzmény: zfazek (271)
zfazek Creative Commons License 2011.03.01 0 0 271
Ja, en is vettem volna autopalya matricat :(
Előzmény: Aszpirin (270)
Aszpirin Creative Commons License 2011.03.01 0 0 270

:-(

(pedig azt használtam volna...)

Előzmény: zfazek (269)
zfazek Creative Commons License 2011.02.28 0 0 269

Nem lehet.

Előzmény: Aszpirin (268)
Aszpirin Creative Commons License 2011.02.28 0 0 268

Sziasztok. ehet valahogy SMS-ezni a 3G-s iPad-del? Úgy értem, mint egy mobiltelefonnal, tehán nem valami webes/netes SMS-küldő szolgáltatással, hanem közvetlenül, mintha a kártya egy iPhone-ban lenne?

jalut_dapi Creative Commons License 2011.02.27 0 0 267
Hmm.. Nemsoká jön a Pad2 :-)

Úgy vélem nem kavar olyan hullámokat, mint a jelenlegi masina anno.
Csak önmagában a kamera, a beépített kártyaolvasó és az erősebb HW (már ha igazak a pletykák a 2.0át illetően) engem egyenlőre nem ingerelnek a jelenlegi megléte mellett vásárlásra...
Nem tudom ki hogy van ezzel?..

Gyuri: Egy privát üzenet ment.
Előzmény: HartaiGyuri (249)
Abrash Creative Commons License 2011.02.27 0 0 266

relax lécci.

 

Előzmény: zfazek (259)
Aszpirin Creative Commons License 2011.02.27 0 0 265

Ez az információ nekem is nagyon hasznos volt, én is köszönöm!

Már le is töltöttem a Downloads-t...

Előzmény: zfazek (263)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.27 0 0 264

szuper nagyon szepen koszonom :)

 

Előzmény: zfazek (263)
zfazek Creative Commons License 2011.02.26 0 0 263
A Downloads nevu alkalmazas kell neked. Van lite verzioja is. Telepites utan a mail programod felajanlja, hogy a Downloads-al menti el a fajlt. Az siman kezeli a zip-eket is.
Előzmény: Törölt nick (262)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.26 0 0 262
Jajjj, Nincs visszaut ;))
Zippelt email csatolmanyokat ki tudok bontani es lementeni vhogy ipadra? Vagy felejtos es marad a pc?
Előzmény: Aszpirin (261)
Aszpirin Creative Commons License 2011.02.26 0 0 261

Igen-igen, ez egy súlyos kórság, én is beleestem.

Nálam iMac, iPad, iPod Touch és Time Capsule figyel eddig...

Előzmény: Törölt nick (260)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.26 0 0 260

hihihihihihiii....bunyooooot!!! :DDDD

en meg kozben egyre jobban almasodom...3 eve van ipodom, tavaly vettem az ipadot, erre most mellecsaptam egy iphonet...ez valami betegseg?? :) nincs mar visszaut? (es mar sok eve akartam egy macminit venni de a haverok lebeszeltek rola :(( )

zfazek Creative Commons License 2011.02.25 0 0 259
Milyen harmadik szemely? Ki a masodik? Itt mindenkinek ugyanannyi joga van hozzaszolni, mint neked.
Előzmény: Abrash (256)
Aszpirin Creative Commons License 2011.02.25 0 0 258
...és akkor tuti nem szól be harmadik személy :) Csak egy tipp. ;)
Előzmény: Aszpirin (257)
Aszpirin Creative Commons License 2011.02.25 0 0 257
Amatőr fotósként én is megfordulok nehány fotós fórumban. Azokban az üzleti ajánlatok inkább magánban mennek.
Előzmény: Abrash (256)
Abrash Creative Commons License 2011.02.25 0 0 256

azt még levonom az árból :)

 

jó itt a hangulat. én inkább fotósfórumokba járok, ott nem nagyon illik üzleti ajánlatokba harmadik személyeknek beleszólnia. nem elegáns.

Előzmény: Aszpirin (255)
Aszpirin Creative Commons License 2011.02.25 0 0 255
Az eladó irt telefonszámot...
Előzmény: Abrash (253)
Abrash Creative Commons License 2011.02.25 0 0 254

hallottam már olyanokról, akik átkeltek az óceánon

Előzmény: Aszpirin (252)
Abrash Creative Commons License 2011.02.25 0 0 253

ugyan az eladó nem mondta, hány gigás, te mint beleszóló nyilván jobban tudod.

 

Új ár 16 gigás : 140 + áfa, áfa mint céges bevásárlás visszajön. (ébresztő)

használt tech cucc, ergo 20-30%kal csökken az ára használtan pár hónap alatt akár.

 

amíg ki nem jön az új, ajánlott áram 99e

utána majd sok ócóbb lesz a piacon, akkor más ára lesz. bízzunk a gépcserélő sznobokban :D

 

de ha nem, nem. a 12" duálprocis notebookom is érintőképernyős (sd kártyás ésatöbbis), vázlatot rajzolni azon is tudok, a többi feature meg nem izgat fel annyira, hogy irreál árat fizessek. de ha valaki elviszi annyiér, legyen vele boldog.

de ha a honeyomb x86 port elkészül, akkor ez az ajánlat sem áll :)

 

(nem az apple cuccot bántom, van is sok tapasztalatom vele; konkrét táblára ennyit szánok, és funkcionalitással ezt sem tudom megmagarázni magam előtt. ergo kár győzködni mennyit "ér")

 

 

 

Előzmény: zfazek (251)
Aszpirin Creative Commons License 2011.02.25 0 0 252

Na meg a kettes még Amerikában sincs sehol, mikor lesz nálunk? :-)

Előzmény: zfazek (251)
zfazek Creative Commons License 2011.02.25 0 0 251
A boltban ez 200 korul van. 2-es joval dragabb lesz, 1-es tartani fogja az arat. Ahogy az iphone 4 eseteben is tortent.
Előzmény: Abrash (250)
Abrash Creative Commons License 2011.02.25 0 0 250

engem tulajdonképpen érdekel, de a kettes fényében, valamint újra vonatkozó bolti ár hangsúlyozott fényében nem ennyiért.

 

Előzmény: phslovak (240)
HartaiGyuri Creative Commons License 2011.02.24 0 0 249

tegnap óta sikeresen nem kell vennem már semmit, sikeresen jb ztem az ipadet :)

Aszpirin Creative Commons License 2011.02.23 0 0 248

..ami egyébként is jó ötlet (lenne).

Előzmény: HartaiGyuri (247)
HartaiGyuri Creative Commons License 2011.02.23 0 0 247

akkor már csak németül kell hozzá megtanulnom :)

Előzmény: Aszpirin (246)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!