Keresés

Részletes keresés

PuPu Creative Commons License 2009.09.07 0 0 7720

Szerelemben szerencsevesztett leszel?

Lkergetsz?

Egyebet keresel helyettem?

Ez esetben meglehet, de when engem szeretsz, never nem lehecc szerencsevesztett, mert szeretlek!

deellenben gyerekek...

Egyes esetekben kedvesek de egyszer-egyszer eszementek, s kellemetlen perceket szereznek, - ne vedd fel ezt, next esetben kedvesek lesznek.

Legyen kellemes e gyeny neked!

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7719)
ejropalepke Creative Commons License 2009.09.07 0 0 7719

Gyerek este ment el, s letzte percekben egyszerre megneheztelt, mert helytelennek vett egy jellegtelen csevejelemet, s nekem nem lett kedvem, nemzetesnyelvezzem, nem lett megette csepp kekec sem.

Szerfelett kedveszegett lettem.

Persze felmenetelnek eszesebbnek kell legyen, keresztbe kell menjen, melyet teste vetett, meg kell engesztelje gyereket, de jelenleg nem megy. Esetleg kedden.

Rettenetes gyerekek.

Fekete kedvvel ez egyszer letelepedtem teleszerkezet elejbe s nemtele szemekkel erre meredtem. Egy frencs tekercsest lestem meg, s ez sem nevettetett.

Egyetlen lett rendben: jegyzeteket megszerkesztettem, melyeket kellett, s ebben kedvesen nemkeveset segedelmezett gyerek es, mert excelt nehezen kezelem.

 

Velem sem lett szerencse, gyerekekkel kevertem Legrettenetesebb jegyzetet, de ezen reszketek, meglehet, ebben es, szerelemben es szerencsevesztett leszek.

Errefele jeleznek egyes jelek.

 

Neked legyen kellemes heted!

Előzmény: PuPu (7718)
PuPu Creative Commons License 2009.09.06 0 0 7718

Lepkem, e gyeny csendesen ment el, reggel szenderegtem, elhevertem nedvekben s jegyzetet szemelgettem, -delet vert vekker, when nembekecmeregtem.

Legelgettem egy cseppet, - resztelt lebert meg tekercset eierrel kevert dermedt tejjel megkenve (ezt nem lehetne nekem, de elszemtelenedtem egy cseppet...).

Kebles felmenetelemmel ettem, - csevegett, mely esett meg vele, meg egyebekkel, - testveresnedvem gyermeke s ennek frendje szertementek, egy csepp gyerek lett ennek vesztese...

Ezt befejezve leheveredtem s szenderegtem, este sechs lett, melyre felserkentem.

Letelepedtem netszerkezethez s Legfertelmesebb Szent Jegyzete lett verve, de nem nyertem, - negyvenegyes helyezett lettem, s erste, mely nyer ten+ten+ten+sechs helyezett kell legyen.

Deellenben ezzel esetleg szerencse lesz, melyre lelek szerelemben.

Lehet, nem felejtesz el s egyszer megejted velem tervezett szextettet, - mert szeretsz, nemde?

Lexentebb leleshetne s meglelhetne engem, s fejbeverhetne egy rendesebb cekkerrel, melyben cent, esetleg szerencse lenne szerelemben s egyebekben, de Lexentebb lehet, elheveredett s szendereg, - ez helytelen, nemde?

Neked eledelt kellett kevergetned?

S mely eledellel etetted gyermeked?

Nefelejcs engem, szeretlek!

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7714)
PuPu Creative Commons License 2009.09.06 0 0 7717

Ej, te szemtelen, engem ne fenyegess, mejt fejlebernyegen verlek!

Elfelejtetted, egy hete mely fekete keret keretezte szemedet?

Elfelejtetted, egy teljes este kellett kettes meg egy menetszerkezeteden egyhelybenvesztegelned?

Elfelejtetted nedveket, melyeket szemed ejtett?

Helytelen ez, tehenecske, eszed cseppecske s sebesen felejtesz!

:O)))

Előzmény: Törölt nick (7716)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.06 0 0 7716

Te Teve!

 

Megest errefele hetyegsz? Esz lesem, Leventeve gyermekedet meg teljesen eszetlenre neveled! Nem helyes! Jelentkezz, mert.....  (better nem lejegyeznem).

Előzmény: PuPu (7715)
PuPu Creative Commons License 2009.09.05 0 0 7715

:O)))))

RENDBEN, LEGYEN END-RE KETTESEZERTEN!!!

:O)))

Előzmény: ejropalepke (7714)
ejropalepke Creative Commons License 2009.09.05 0 0 7714

Jej, szerecseny lenne Teve, mely bennem elvetemedettet sejt?

Mely rettenetes cselet sejtesz tettemben?

Cseltelen egyhelybenveszteglek, helytelent nem teszek, s nekem es szerfelett nehezen telnek hetek Tevementesen.

 

Esdeklek: Tevecs kell!!!

Előzmény: PuPu (7713)
PuPu Creative Commons License 2009.09.05 0 0 7713

Persze.

Kereken sem leszel elvetve, - teszek-veszek testeden, depersze nem nehezedhetsz teljesen testemre, mert nembelehelem lelkem.

Egyet tehetek: szentember-helyzetben enyelgek veled s when esetleg egy csepp erejem lesz, fel-fel emelkedek feletted, s leesek.

Megfelel esetleg ez?

Sejtettem, gyermekeknek feltettek nehezek lesznek, depersze bevezetheted: egy gyeny-egy mese (benne feltettel...), -  ez esetben rengeteget segedelmezel, s gyerekek sem felednek el egy meseelemet sem, - versenyen + remekelhetnek.

Jegyzet, melyet meg kell szerkesztened meg nem brekkencs, nem fejezed be jelenleg, befejezed keddre.

Depersze helyette nem tehetsz rendetleneket, kell egyhelybenvesztegelned kettesezertenre, mely helyes lenne, nem lenne rettenetesen messze, mert egyre nehezebben lehetek el Lepkementesen.

S persze szeretlek, de retteneteseket sejtek, mert te kedvesen, de cselezel...

Esdekelsz e Lexentebbhez jelenleg Desdelepke?

:O))))

 

Előzmény: ejropalepke (7712)
ejropalepke Creative Commons License 2009.09.05 0 0 7712

Este kettes gyerek megjelent, s nem enged jegyeznem, egyre vele kell csevegnem, neheztel, mely esetben nem teszem.

Leteremtett, nehezeket jegyeztem gyerekeknek versenyre, s be kell lesnem, keresztbe kell szerkesztenem egyes feltetteket.

Tenx beszerkesztett jegyzetet, meglestem, kedvemet leltem benne, mely remek ember lehetett Benedek Elek, kedves Zeke mester.

 

Jelenleg rengeteg neveldehelyes jegyzetet kell szerkesztenem, s be kellene fejeznem, melyre hetet kezdem, de helyette egyebekre lenne kedvem, s egyre elmerengek...

 

Rettenetes lenne, szerte lenne verve melegek menete, mert ez egyben jelezne nextre, ez lesz egyebekkel es, melyek nem tetszenek perembettereseknek.

Egyes Pesten megtelepedett frendek felmenetelnek menetet segedelmezve, melyek messze nem melegek, ellenben nem engedhetnek, perembetteresek megverjenek szerencsevesztett embereket.

Teljes nemzet lesz vesztes, enged fertelmes egyleteseknek, melyeket cseppet sem szenvedhetek, egyenesen megvetem ezeket.

 

S szerelde persze felette kedvemre lenne, de be kell esmernem, testem egyre teltebb, ellenben kezem erejevesztett, nem emelgethetlek felettem.

Mely lesz?

Meg lehet szerelned testem ez esetben es?

Előzmény: PuPu (7708)
PuPu Creative Commons License 2009.09.05 0 0 7711

Ahhoz képest még egészen szépen dörmög...Nem kellene vedelned cejtnek elejbe medve testlepelre!

Deellenben meglehet, veresek vesztenek, - ez helyes, kell egy csepp cejt, mert veresek rengeteg esztendeje rengeteget tettek-vettek, - jelenleg hevergethetnekegy cseppet, meg lefetyelhetnek, melyet ellenfelek tesznek 2+2+2+2 esztendeje.

Szerencsevesztett JEL teljesen belebetegedett ebbe, enyves keze rengeteg esztendeje zsebben kellett legyen...

:O)))))

Előzmény: Sivatag_hajoja (7710)
Sivatag_hajoja Creative Commons License 2009.09.05 0 0 7710

"Szerelem, szerelem..."

?

 

 

 

Nevetnem kell, MekkkMester...vesztesek lesztek...eszem, lelkem resen :-)

Előzmény: PuPu (7708)
PuPu Creative Commons License 2009.09.05 0 0 7709

Este rettenetes szelek kerekedtek, leveleseket tekergettek meg terep tele lett levelekkel, teleszerkezet ten fele elfeketedett.

De reggelre helyzet rendezettebb lett, persze kellett sepregetnem nemkeveset, s jelenleg sem nevezhetem rendnek, melyet tettem, - fene egye.

Kellemetlen, de meleg cejtek elmentek.

Megjelent eszemben: melegek...

Melyet sejtesz, - melegek el lesznek verve?

Esetleg perembetteresek lesznek szertekergetve?

Rettegek, mert ez esetben sem lesz csendes befejezte ennek, veresnedv kell perembettereseknek, de meglehet esetleg lesz egyszer egy nemzetes Wessel ...

Melyeket teszel jelenleg?

Errefele gyermekek elmentek, - gyerekeknek vesznek testlepleket.

Gyermekem kebles gyermeke jelent meg, hetet kezdve lesz erste gyeny egyetemen.

Kellemes, csendes gyeny, - legyen neked es kellemes!

:O)))

Előzmény: ejropalepke (7707)
PuPu Creative Commons License 2009.09.04 0 0 7708

Hehe, - feleletem megette rendszer, de lehet elcsesztem, mert egy entert vertem...

Tervedre:

Erste le kellene jegyezned, tested gebe e teljesen, esetleg meztelen testelejeden felfedezhetek egy csepp fettet, feneked terjedelmes e, bemehetsz e terembe rendesen, esetleg egy mesternek kell szerteverje bemenetel-keretet?

De legyen helyzet rettenetes, ez esetben sem kell elfelejtened, mert nekem kerekdeden es kellesz, mert szeretlek.

Persze ez esetben meglehet, nem nekem, ellenben nekde kell engem felemelned s emelgetned tested felett fel-le heves szerelemmel, - ez nem rettent el?

Versenyed remek lesz, - lehetne esetleg gyermekeket szerepeltetned, egy egy mese lehetne felvezetve...

Ezt meglested?

Persze ehhez fel kellene menetelned Pesttel szembe, de lehet, new szempettyekre lelhetsz...

Szeress s ne szereltess egyebekkel, - velem szereltess!

Szerelem, szerelem...

:O)))))

Előzmény: ejropalepke (7707)
ejropalepke Creative Commons License 2009.09.04 0 0 7707

Reggel hetet sem vert vekker, sebesen bementem neveldehelyre, mert tennem-vennem kellett.

Szeptembert befejezve lesz verseny megejtve, mert ezen lett meg Elek mester, s ez egyben Nemzetes Mese Fesztje. Szerkesztem, szervezem s levezetem versenyt, melyen lesznek cseles feltettek, de legcselesebb ez lesz: egy desszertekkel tele szerfelett tete szelence el lesz rejtve, melyet meg kell keressen gyereksereglet, de nem erre rendeltetett szerkezettel, ellenben eszesen megfejtve feltetteket, s emegett sebesen kell szeleljenek rejtekhelyre. Eszperente jegyzeteket sem vetettem el teljesen, de ezt verseny mellett vetem be, mert ezeket nehezen fejthetnek meg gyerekek (egyes felcseperedetteknek sem megy).

 

Lefestett helyzet tetszett, de - mely rettenetes! - petty jelenleg vettem eszembe, befejezem ezt, keveset eszem, s teltebb leszek, kerekre kerekedem, essen velem kellemes eset es.

Erre melyet jegyzel? Elfelejthetlek?

Előzmény: PuPu (7700)
PuPu Creative Commons License 2009.09.04 0 0 7706

Lepke reggel elfelejtett.

Esetleg nevel.

Persze egy neveldemester egy percre sem lehet neveltmentesen, erre meg egy teve teljesen megfelel - nemde?

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7699)
PuPu Creative Commons License 2009.09.04 0 0 7705

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhh!!!!

Ez egy kellemes keretes, persze kebleske menetszerkezete feleslegesen lett terhelve eme fertelmes menetleplekkel...

:O))))

 

Előzmény: zilah (7703)
zilah Creative Commons License 2009.09.04 0 0 7704
Előzmény: PuPu (7702)
zilah Creative Commons License 2009.09.04 0 0 7703
   Tenksz! :O)
Előzmény: PuPu (7702)
PuPu Creative Commons License 2009.09.04 0 0 7702

Helyes!

Ez lesz!

Legyen kellemes neked e gyeny!

:O))))

Előzmény: zilah (7701)
zilah Creative Commons License 2009.09.04 0 0 7701

 

 

Ket eleresztette reppencset,

Teve kedve kerekedhet...:O))

Előzmény: PuPu (7690)
PuPu Creative Commons License 2009.09.03 0 0 7700

Gyermekem nyekergett meg kelletlenkedett, nekem meg elegem lett...

When lesz e verseny Lepkem?

Te vezeted, esetleg te szerkeszted feltetteket, de egyebek szerepelnek?

S lesznek cseles feltettek?

Eme Elek rengeteget jegyzett, gyermek legyen, mely ezeket megjegyezze...

deellenben frended, meg netszerkezeted....

Nem szeretem, when melletted letelepedve szerelgetnek veszedelmes frendek, melyek keze esetleg eltekereghet.

Ellenzem ezt, next esetben cepeld el szerkezeted mesterhez s ez szerelgesse Lepkementesen, meg ne szerkesszen be veled keretest, mert esetleg szexes kereteseket keres s ezeket meglesve testveresnedved felhevesedhet, s befellegzett szerelemnek velem...

Mertpersze kettesezerten kettesezetenben lesz, nem lehet ezt elfeledned!

S meg lesz ejtve szextett, mely persze nem lehet rettenetesen heves, mert egy meglett teve elnyekkenhet szertelenkedve, s egy Lepke ereje nem felel meg, elcepelje kerekes szerkezethez, emeleteket lefele...

Depersze csendesen, lelkesen s terjedelmesen szeretlek, te meg vegyes helyzetekkel emeled kedvem szerelemhez, - esetleg belekepeszkedsz fejnyelembe s kezemben kerek fenekeddel felemelhetlek, depersze ehhez nem ehetsz rengeteget, mert egy meglett teve nem emelhet nehezet...

Ez megfelel egynek?

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7699)
ejropalepke Creative Commons License 2009.09.03 0 0 7699

Kellemetlen esetek.

Ellenben el nem kereteselhetem, melyen lehetett veszekedned gyerekeddel.  Feleselt veled?

 

Fekete este  lett, melyre befejeztem szerkezeten jegyzetet, melyeket versenyre szerkesztek. Helyesebben be sem fejeztem, emegett nem lehetett rendesen szenderegnem, mert egyre ezen megy eszem.

Egy frendem rendbe tette netszerkezetem meg segedelmezett kereteseket szerkesztenem. Ez kellemes lett, mert e frenddel nemkeveset lehet nevetgetnem.

 

Emellett ezen es keseregve elmerengek nemegyszer, lesz-e kettesezerten, esetleg neked s nekem menten kettesezerelf lesz rendezve, mely egyet jelenthet, melyet pedzek es, nem lesz beteljesedve, melynek kellene.

Fekete keretesek jelennek meg elejbem.

Előzmény: PuPu (7689)
ejropalepke Creative Commons License 2009.09.03 0 0 7698

Szemtelen tehene! Egyre nemmesszebb kerengsz Teve mellett, egyes jegyzeteket rengetegszer beteszel, esetleg egyszerre nem neszelt fel Teve, leshesse kettesszer meg egyedszer.

Heppentek meg, heppentek meg... te leszel fenekeden megheppentve, nem leszel szende.

Jelzem, lehet, te teszed helyesen, s te nyersz kettesezertenben?

Előzmény: Törölt nick (7696)
PuPu Creative Commons License 2009.09.02 0 0 7697

Ne keverj, ne keverj!

Gyermeked Selejtteve nemzette,  s mert telephelyed egy fegyveres-telephely mellett leledzett, egy ezred fejegetett rendszeresen.

Ez persze tetszett neked, de e cejtek elmentek s jelenleg jelenleg, te lefegyveresverekedett tehen legfeljebb centek lebegnek szemed elejbe, de jegyezd meg: nem veszlek el!

Keresd fel -  kezedben Leventeve keze - s Selejtteve elvesz, - esze egy csepp sem, erre lehet terveket emelned...

:O))))

 

Előzmény: Törölt nick (7696)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.02 0 0 7696
Messze nem ez heppend. Thet keretes, meg egyebek, veled --jesz te Teve-- heppentek meg, nem kellene elfelejtened. Szememben nedved peregnek le, when remember, Teve engem erste fejt le. Nem jegyezve, when csepp Leventeve lett testemben elhelyezve. Hej, thet cejtek!
Előzmény: PuPu (7693)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.02 0 0 7695
Messze nem ez heppend. Thet keretes, meg egyebek, veled --jesz te Teve-- heppentek meg, nem kellene elfelejtened. Szememben nedved peregnek le, when remember, Teve engem erste fejt le. Nem jegyezve, when csepp Leventeve lett testemben elhelyezve. Hej, thet cejtek!
Előzmény: PuPu (7693)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.02 0 0 7694
Messze nem ez heppend. Thet keretes, meg egyebek, veled --jesz te Teve-- heppentek meg, nem kellene elfelejtened. Szememben nedved peregnek le, when remember, Teve engem erste fejt le. Nem jegyezve, when csepp Leventeve lett testemben elhelyezve. Hej, thet cejtek!
Előzmény: PuPu (7693)
PuPu Creative Commons License 2009.09.02 0 0 7693

Tehenecske, tehenecske, ne szemtelenkedj!Selejtteve lehetett, melyel ezt tetted, depersze ellesve e keretest lentebb, esetleg nekem sem lenne ez ellenemre.

Depersze erste Lepke, - nem rendetlenkedhetek...

Emellett e keretest legkevesebb ezer esztendeje vette le egy rendember, when fejlebernyegedbe szerkesztette jelet, mellyel megengedte: szexxel keresheted kenyered...

:O)))))

Előzmény: Törölt nick (7692)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.02 0 0 7692
Persze! Nem ez lenne erste perverz tett, remembersz, when nemegyszer megfejtelek?
Előzmény: PuPu (7691)
PuPu Creative Commons License 2009.09.02 0 0 7691

Hmmm...

Esetleg megfejhetlek?

:O)))))

Előzmény: Törölt nick (7687)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!