Keresés

Részletes keresés

Alice Creative Commons License 1999.12.01 0 0 187
Hoppa,

Ugy ertettem, hogy 2002 kozepe.
TE meg 2001 decemberet?

Alice, a bena

Ui. A behozatal azert nyugodtan eltolodhat honapokat is. :O(

Előzmény: Bateman (186)
Bateman Creative Commons License 1999.12.01 0 0 186
A legújabb hírek szerint Sutherland nem jáccik a filmben.
A filmet 1991 decemberében mutatják be Észak-Amerikában.Nem hinném hogy 2 évig tartana a behozatal.
Alice Creative Commons License 1999.12.01 0 0 185
Sziasztok, visszatertem!

A filmet toretlen turelmetlenseggel varom. Ugyan mar, CSUPAN ket evet kell MEG varni!
Ezennel csatlakozom: szerintem a legnagyobb csapas, ami minket fog sujtani az az, hogy kicsiny hazankban 1993 kozepen tekinthetjuk meg az ELSO reszt. Kitelik ezektol az ugyesektol.
Azert remenykedjunk!

Legyetek jok

Alice

dr_strange Creative Commons License 1999.11.23 0 0 184
igen, biztos vagyok benne, hogy mindannyian ezernyi hibát, következetlenséget és hiányosságot fogunk találni a filmekben, ha egyszer elkészülnek (apropó, most olvasom, hogy Jackson párhuzamosan forgatja a három filmet, egyszerre három stáb dolgozik...); de legalább hetekre-hónapokra boncolgatni-rágcsálnivalót fog adni nekünk, szemben azokkal a filmekkel, amelyeket megnézünk és másnapra el is felejtünk.
Elrond szerepére nincs tippem. Töprengek rajta.

üdv,

dr_strange

Előzmény: Ghanima (183)
Ghanima Creative Commons License 1999.11.22 0 0 183
Tyűű! Nem lenne rossz, én is nagyon kedvelem Sutherlandot. Most volt valahol megint a MASH, nagyon, nagyon színész! A Casanovábanis meeekkorát alakított!
Nekem az a kérdés, hogy mikor találják meg végre Elrondot. Van rá színész-álmod?
Megnéztem Zsákfalvát az Imladris honlapon, nekem tetszik.
Az biztos, hogy mihelyt megjön a film, és megnézem, nyomban ezernyi hibát, szereposztási tévedést fogok találni benne, talán éppen azért, mert én voltam olyan szerencsés, hogy előbb olvastam a_könyvet. Tkp. csak akkor engedném megnézni a filmet, ha valaki előtte már elolvasta :-)), bár a szegény dislexiásoknak azért megengedném a fordítottját is :-))
üdv,
Ghanima
Előzmény: dr_strange (182)
dr_strange Creative Commons License 1999.11.22 0 0 182
no... napok óta az első érdekes hír az Imladrison... Donald Sutherlanddel tárgyalnak Denethor szerepére... az egyik legkedvesebb színészem, úgyhogy ha sikerül, annak kivételesen örülök.

dr_strange

Red Dawn Creative Commons License 1999.11.14 0 0 181
Jujj! :)
Előzmény: Törölt nick (180)
Törölt nick Creative Commons License 1999.11.11 0 0 180
Amatőrök vagytok, nem értetek a showbizhez.
A recept:
Gyűrűk Ura
brazil sorozat
főszereplők: Izaura és Lucsiánó meg ilyesmik
napi két rész
Champace Creative Commons License 1999.11.11 0 0 179
A D&D az a Dungeons&Dragons rövidítése, amely a világ első, igazán elterjedt fantasy világban történő szerepjátéka. Szabályrendszere, kockák, papír és ceruza valamint néhány játékos meg egy mesélő játékos segítségével elég jó kis délutáni szórakozás. A sárkányok, varázslók, hősök, kazamaták világa.
Ghanima Creative Commons License 1999.11.11 0 0 178
Köhöm, köhöm, bocsánat,
mi a csuda az a d & d??
Elnézést, hogy nem tudom, de legalább kíváncsi vagyok :-)
üdv,
Ghanima
Előzmény: Keszeg (177)
Keszeg Creative Commons License 1999.11.11 0 0 177
A kovetkezo csapas?
Csak nem a d&d movie-ra gondolsz?
Mert bizony az is varhato egy even belul.

Keszeg

Előzmény: Champace (170)
Bateman Creative Commons License 1999.11.11 0 0 176
A TheOneRing.Net-en sirály képek vannak az épülo hobitfalváról.csek it!
Ghanima Creative Commons License 1999.11.11 0 0 175
Na, itt egy tipp :-))), hogy ne érezd magad olyan elhagyatva... :-))
Tehát: Banyapók legyek, ha a magyar forgalmazó veszi a fáradtságot és megkísérli rábírni a szinkron készítőket, hogy használják föl a veretes és szép Réz/Göncz/Tandori szöveget a szinkron megalkotásánál. Mert hogy szinkronizálni fogják, az holtbiztos! Abban reménykedhetünk esetleg, hogy amint most van a Baljós árnyakkal, hagynak talán ennél is angol nyelvű kópiát az ínyenceknek.
Na, találtam, netán egy további lehetőségre hívtam föl a figyelmet?
Ezen kívül még az is eszembe jut, hogy vajh' megfelelő szinkronhangokat fognak-e keresgélni, vagy csak odanyomják némely éppen kedvenc magyar színész kezébe a szöveget...
Mindenesetre, én elkezdek körbeszimatolni, hogy vajon melyik cég fogja forgalmazni idehaza és megpróbálom összes ösmeretségemet bevetni a latba, hogy ne teljesedjék a jóslatom... A Farkasokkal táncoló-nál egyszer már bejött, hogy odafigyeltek a mo-i indiánokra, hátha nekünk is sikerül...
üdv,
Ghanima
Előzmény: textor (174)
textor Creative Commons License 1999.11.11 0 0 174
Sziasztok!

A feletébb csekély érdeklődésre való tekintettel a vetélkedőt hétfőig meghosszabbítom. Segítségképpen: olyan csapásra gondolok, ami azzal a bizonyos Gyűrűk Ura-filmmel kapcsolatos, és speciálisan minket, a magyar közönséget fogja sújtani.

Textor

dr_strange Creative Commons License 1999.11.10 0 0 173
jé... jobban megnéztem az általam feltett programot:-), és most látom, hogy a help-ben írja, hogy az akármilyen.dat file szerkesztésével tetszőleges nyelvre átírható... úgyhogy magyarítók, fel!
Red Dawn Creative Commons License 1999.11.10 0 0 172
A következő csapás...?
STAR WARS EPISODE MCXVIILIIX: NO HOPE
Ennél nem kell több :P
Előzmény: textor (171)
textor Creative Commons License 1999.11.09 0 0 171
Sziasztok!

Most már egy kicsit sok lesz belőlem, úgyhogy egy egész napra eltünök. Addig is egy találóskérdés mindekinek, és ha sikerül megfejteni, talán megint tudunk majd miről beszélgetni.
Nos, azt már korábban eléggé megbeszéltétek, hogy lesz majd film, és hogy jó lesz-e nekünk az. Én egyébként azok oldalára állnék, akik nem örülnek a filmkészítésnek. DE: Ha már elkészül a film, vajon mi lesz a következő csapás, ami minket, szerencsétlen magyar mozibajárókat sújtani fog? Várom a válaszokat és az elképzelt példákat.

Üdv mindenkinek és bocs, dr_stra_N_ge

Textor

Champace Creative Commons License 1999.11.09 0 0 170
Bocsi, úgy tűnik a xoomnál volt gubanc, mert most (3szorra) mégiscsak lejött az oldal... pedig az előbb isten bizony 404 volt.
textor Creative Commons License 1999.11.09 0 0 169
Köszönetnyilvánítás
Ez a hozzászólás nem jött volna létre, ha nincs:
- dr_strage, aki elhelyezte azt a nagyszerű programocskát. Erre mondanák más topicokban, hogy rulez. Persze, itt magyarul beszélünk;-) És persze a programocska listáján is lenne bővítenivaló.
-továbbá Rastaman, aki beszámjegyesített, és Red Dawn, aki elhelyezett bizonyos nem publikus anyagokat.
Köszönet mindannyiuknak.
Champace Creative Commons License 1999.11.09 0 0 168
doki!
pedig nincs ott, és nem műxik, most néztem meg!
Előzmény: dr_strange (167)
dr_strange Creative Commons License 1999.11.09 0 0 167
pedig ott van és műxik...most néztem meg... mégegyszer a link:

itt van

dr_strange

Előzmény: spájbl (166)
spájbl Creative Commons License 1999.11.09 0 0 166
Asszem mése sikerült kijavítni... pedig engem is érdekelne.
Előzmény: dr_strange (164)
Red Dawn Creative Commons License 1999.11.09 0 0 165
Azaz pontosabban arra kértelek, hogy mondd meg, mit szeretnél kb. látni az oldalon... a térképet egyébként pár napja megtalálhatod a honlapomon (letöltés rovat)... ooops bocs ez nyilván illegális :|.
Előzmény: Rastaman (159)
dr_strange Creative Commons License 1999.11.09 0 0 164
bocsi... már ki is javítottam... most elvileg jó
Előzmény: textor (163)
textor Creative Commons License 1999.11.09 0 0 163
Sajna én ezt nem látom. Mármint nem a Te leendő lapodat, hanem az onnan vezető link végét.
Textor
Előzmény: dr_strange (162)
dr_strange Creative Commons License 1999.11.09 0 0 162
hali,

lejjebb szóltam egy kis win9x-es programról, ami Middle Earth térképét jeleníti meg. Akit érdekel, letöltheti innen.

üdv,

dr_strange

textor Creative Commons License 1999.11.09 0 0 161
Kedves Rastaman,

például küldd el nekem személyes levélben.

Nagy köszönet

Textor

Előzmény: Rastaman (159)
dr_strange Creative Commons License 1999.11.08 0 0 160
hali,

S.T. valoban visszaadta a szerepet. Viggo Mortensen lesz Aragorn a jelen allas szerint.
A bemutatot, ha jol tudom, 2001-re tervezik.

dr_strange

Előzmény: kaesvi (158)
Rastaman Creative Commons License 1999.11.08 0 0 159
Halihó

a terkep magyarositasanak 5lete nem veszett L
en beszkenneltem a terkepet, csak nem tudtam kirakni... (Red Dawn folajanlotta, hogy kirakja, de arra kert, hogy en irjam meg a homepage-t, en viszont lusta vagyok)

Szoval emilben szivesen elkuldom

kaesvi Creative Commons License 1999.11.08 0 0 158
remélem tudtok segíteni:
azt szeretném tudni, hogy Stuart Townsend most tényleg vissza adta a szerepét vagy mégis játszik a filmben?
mikorra tervezik a film bemutatóját?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!