Keresés

Részletes keresés

Rastaman Creative Commons License 2000.03.13 0 0 273
A kep nem olyan szornyu, mint amilyennek leirtatok: a hajuk jo, szerintem...
a ruha is, az arcuk kisse skotos, vagy ires, dehat semmi sem tokeletes...en kisse kerekdedebb arcra, es testre gondoltam...

nem tudja vki, hogy van e magyar erdekeltseg a filmben? ertsd az egyik statisztanak a nagyapja magyar szarmazasu, vagy vmi ilyesmi
:))))

csak hogy, mi, magyarok is buszkek lehessunk a filmre!!!!!
:))

persze ha bukta lesz a dologbol, akkor mindenki tartsa a szajat a magyar erdekeltseggel kapcsolatban
:DDDDDDD

Rastaman

Masek Creative Commons License 2000.03.13 0 0 272
Sziasztok,
Szerintetek ki ez a Marton Csokas, aki Celebornt fogja jatszani?
Amit eddig tudok rola, hogy jatszott a Xenaban, meg a Herkulesben. A neve nem valami magyar szarmazasu fickora utal? Az IMDB azt mondja rola, hogy Uj-Zelandon szuletett, de mast semmit.
cso : Macska
dr_strange Creative Commons License 2000.03.10 0 0 271
No, ha elolvassátok az Imladrison az utolsó hirt, abban szerepel ez az idézet: "scenes showing the computer-shrunk hobbits intermingling with normal-sized humans are said to be amazing, and a quick closing shot of Ian McKellan as Gandalf proved him a perfect choice for the part of the old wizard. "
Lehet, hogy a szőrzetüket is computerrel növelik meg...
Előzmény: dr_strange (270)
dr_strange Creative Commons License 2000.03.10 0 0 270
- szerintem, ha közelebbről megnézitek azokat a lábakat, igenis gyapjasnak látszanak... ami a hajukat illeti, mennyire göndörnek képzelitek? A termetüket nézvést pedig, ha jól emlékszem még Jackson első interjújára, ott azt mondta, hogy a hobbitok magasságát számitógépes úton fogják korrigálni.
Előzmény: Alice (269)
Alice Creative Commons License 2000.03.10 0 0 269
Hahó,

A képet most látom először. Nem olyan rossz, csak.... olyan fura. De én nem aggódom, lehet, hogy az életben így néznek ki, de a filmben máshogy fognak. Ez itten csak négy ifjú ember hobbit ruhában. Túl magasak, és persze túl soványak. :O))) Sean Astint pedig meg se ismertem. Szóval főleg az arányokkal kéne csinálni valamit. Lehet, hogy eleve alacsonyabb színészeket kellett volna keresni? Mert hogy Frodó jó magas, az tuti. És majd elfújja a szél...

Tényleg, látta valaki azokat a fürdőkádas képeket? (bath-tub race) Elég érdekes, három hobbit és Legolas látható rajtuk (egyébként Sam hiányzik), és Legolasnak olyan frizurája van, hogy majd leestem a székről, mikor megláttam. Ottan láccik, hogy Orlando Bloom (Legolas) nem sokkal magasabb a hobbitoknál.

Előzmény: Masek (268)
Masek Creative Commons License 2000.03.10 0 0 268
Sziasztok !
Van itt 1 kép, amiben kicsit csalódtam...
Négy hobbitot ábrázol, mögöttük 1 szekér + 1 ló.
Szerintetek igy kéne kinézniük ? Én mást vártam... :(
Itt megnezhetitek. (281 Kb)
itt is, ez a komplett oldal.
Hol a gyapjas lábuk ? A bozontos göndör hajuk ?
Na mindegy, ez van (lesz).
itt van kicsibe :
dr_strange Creative Commons License 2000.03.08 0 0 267
naígymármindjártmás...:-)
Előzmény: Alice (266)
Alice Creative Commons License 2000.03.08 0 0 266
kedves IFJÚ dr_strange,

Az Imradrison is voltam, de a többi oldalon ugyanez a beszámoló volt a két és fél perces előzetes-féléről (a Harry-féle), tényleg biztató!
Gondolj bele, ha már ennyit szöszmötölnek a filmmel, jó lesz és igényes. :O)

Előzmény: dr_strange (265)
dr_strange Creative Commons License 2000.03.08 0 0 265
Úgy tűnik a hozzászólásaimból, hogy ennyire öreg vagyok???:-))

De ha az Imladrison jártál, biztos láttad azt a beszámolót arról a filmrészletről... biztatóan hangzott, nem?

Előzmény: Alice (264)
Alice Creative Commons License 2000.03.08 0 0 264
Most olvastam, hogy a filmekre még tovább kell várni.. :O(((
Az új dátumok:

2001 karácsony
2002 karácsony
2003 karácsony

dr_strage, látod, tényleg nagypapa leszel, mire megnézheted a végkifejletet... Én ki se merem számolni, hány éves leszek 2003-ban! Brrrr.
Nekünk annyi. Már kezdtem beletörődni a jövő nyárba, erre tessék! Tönkretesznek ezek engem...

hiryu Creative Commons License 2000.03.06 0 0 263
Először olvastam kb 12-15 éve, azóta kb 30x.
Szóval...
Előzmény: Zolcsi67 (215)
hiryu Creative Commons License 2000.03.06 0 0 262
Az lesz a legszebb: etnikailag korrekt lesz
Kínai törpék, néger elfek, mexikói hobbitok...
nehogymár megsértsük azt a sok polgárjogi szervezetet....
Ja, harci jelenetek Xénanáthából, és Frau Kulesből...

x

Chino-San Creative Commons License 2000.03.06 0 0 261
Én is! Én is!
Larel Anorien Creative Commons License 2000.03.03 0 0 260
Én is! Nagyon jó lenne!
Előzmény: Alice (241)
Zolcsi67 Creative Commons License 2000.03.03 0 0 259
De felpörgött a topic legutóbbi látogatásom óta!
SZVSZ jobb is, hogy nem az "amerikaji pénzes bácsik" csinálják a filmet, nem állták volna meg némi nyálasítás, és bombasztikus "eszmei mondanivalók" nélkül... Ahogy mostanában az amerikai filmek kinéznek :-( Így talán még hasonlítani is fog a könyvre!
Kedves Topictársak, tetessetek félre nekem is egy jegyet az ősbemutatóra! :-))))
Előzmény: Alice (256)
dr_strange Creative Commons License 2000.03.03 0 0 258
Na jó, azt én is el tudnám képzelni, hogy ugye van a három könyv, meg mindegyik, ha jól emlékszem három nagy részből áll, az összesen kilenc két és fél órás mozifilm... már meg is van a sorozat... és akkor, mire nagypapa leszek, meg is láthatom, ahogy a Gyűrű eltűnik az Orodruin tüzében Gollummal együtt...
Előzmény: dr_strange (257)
dr_strange Creative Commons License 2000.03.03 0 0 257
Hát, ha jól tudom, a gyártó a NewLine Cinema, azok meg amerikaiak...

Szerintem meg egy ekkora epikus műhöz hömpölygő, két és fél órás filmek illenek, hatalmas mozivásznon... sorozatot meg inkább televízióra készítenek, azokba meg ritkán ölnek annyi pénzt, hogy a számítógépes effektekre meg minden egyébre jusson.

Előzmény: Alice (256)
Alice Creative Commons License 2000.03.03 0 0 256
Brrrrr. :O)

Én még most se értem, a nagy amerikaji pénzes bácsik hogy engedhették ki a kezükből ezt a jó kis filmötletet, úgy nézem, most egy jó kis nemzetközi produkció lesz a dolog vége: vannak benne angolok, amerikajiak, új-zélandiak, ausztrálok, és még ki tudja. :O)

Tényleg, miért nem jutott eddig senkinek eszébe filmsorozatot csinálni a könyvből? Ha a hosszúságával volt a gond, akkor a részekre szabdalás megoldotta volna a problámát, legalábbis ezt, más kérdés egy könyv megfilmesítése, főleg ennek a könyvnek... :O)))
Nem mintha PJ nem szabdalta volna fel.... nagyon jól tette, csak nem forgatna ilyen csigatempóval... :O(
És én már láttam könyvből jól sikerült sorozatot, mondjuk nem túl sokat. És természetesen nem 180 részre gondoltam (:O), hanem mondjuk 8-ra. Akár rajzfilm is lehet.

Előzmény: dr_strange (255)
dr_strange Creative Commons License 2000.03.03 0 0 255
"LOTR filmben úgyse ilyen jelmeze lesz, sőt, a napszemüvegét meg az öltönyét se igen fogja fölvenni. REMÉLEM!"

Azt nem tudhatjuk... lehet, hogy az összes eddigi kiszivárogtatás és interjú csak dezinformáció volt és P. Jackson egy merőben új koncepcióval, a történetet modern környezetbe helyezve áll elénk... és Leonardo D.C lesz Aragorn, valamint Drew Barrymore Arwen... Bruce Willis pedig, mint Gandalf egy ezres Honda motoron vágtat Rohan mezőin át...

na jó, most bukom az asztal alá...

Előzmény: Alice (253)
Alice Creative Commons License 2000.03.03 0 0 254
Nem is rossz ötlet. EGYSZER megnézhetjük mi topiklakók együtt, a többi húsz alkalommal meg majd mással. :O)))
Azért nem semmi, hogy már most tervezgeted, aztán a filmhez még most válogatják a szereplőket.. Én nem bírom ki ezt a sok-sok hónapot.... :O(((
Előzmény: dr_strange (252)
Alice Creative Commons License 2000.03.03 0 0 253
Kezdetnek nem rossz :O)
Nekem a filmben az a sok szép boa teccett. Nem semmi ahogy kinéztek teljes harci díszben! :O))) Na jól van, inkább váltsunk témát, a LOTR filmben úgyse ilyen jelmeze lesz, sőt, a napszemüvegét meg az öltönyét se igen fogja fölvenni. REMÉLEM!
Előzmény: dr_strange (251)
dr_strange Creative Commons License 2000.03.03 0 0 252
Azt azért elhatározhatnánk - most jutott eszembe -, ha bemutatják a filmet, mi topiktörzstagok együtt elmegyünk megnézni...
dr_strange Creative Commons License 2000.03.03 0 0 251
Ezek szerint nem vagy járatos a transzvesztitizmus útvesztőiben? Kár, pedig már tanácsot akartam kérni: van otthon egy szép fekete csipkés fűző, amit a nagyanyámtól örököltem...
;-)
Előzmény: Alice (250)
Alice Creative Commons License 2000.03.03 0 0 250
Szerintem is! :O)))
Hát igen, a "Priscilla, a sivatag királynője" c. filmben én is láttam, de csak így visszagondolva ismertem fel, nem is tudom miért... :O)
Előzmény: dr_strange (249)
dr_strange Creative Commons License 2000.03.03 0 0 249
Kovács ügynök az egész Mátrix legjobban megformált alakja volt, úgyhogy Mr. Weaving képességeiben nem kételkedem; előző nagy szerepe meg egy transzvesztita volt, úgyhogy ebbe a sorba gyönyörűen illeszkedik egy méltóságteljes féltünde...:-)
Előzmény: Alice (248)
Alice Creative Commons License 2000.03.03 0 0 248
Hihihihi.....

köszi, már nem is aggódom! :O)))

Mirandának most jól belekapaszkodtam a hajába (képletesen értve :O), de az igazság az, hogy inkább az arcával ill. korával van bajom, szerintem a szerepre egy kimondottan fiatal (20-24 éves vagy annyinak láccó :O) színésznőt kellett volna keresni/találni. Persze, ez az Alice milyen telhetetlen meg semmi se jó neki, de akkor is: olyan kevés női szereplő van, azokat tessék rendesen kiválasztani......hát nem? Eowyn-nál szerintem fontos az, hogy fiatal, tele van lelkesedéssel, vakmerő, és még sorolhatnám. Én fogok a legjobban örülni, ha Miranda lenyűgöz.
Azt viszont meglepődve láttam, hogy az a Smith ügynök nem is rossz választás! :O)))

Előzmény: dr_strange (247)
dr_strange Creative Commons License 2000.03.03 0 0 247
Most mit aggódsz, a szőkeséget sokféleképpen el lehet érni...

:-))

Izé, akkor rosszul emlékeztem. Ez is mutatja, mennyire más kép él mindenkiben ugyanarról... Talán azért gondoltam sötét hajúnak, mert annak az egész résznek annyira sötét a hangulata...

Előzmény: Alice (246)
Alice Creative Commons License 2000.03.03 0 0 246
Dehogy volt Eowyn-nek sötét haja, pont, hogy szőke volt ("Arca nagyon szép, hosszú haja aranyzuhatag"), most erre biztos azt mondod, hogy mit aggódok, elvégre a szőkeséget sokféleképpen el lehet érni... :O)))
Előzmény: dr_strange (245)
dr_strange Creative Commons License 2000.03.02 0 0 245
Dehat Eowynnek sotet haja volt, nem? Vagy csak rosszul emlekszem?
Egyebkent biztos segitett a dologban az, hogy ausztral szinesz mindketto, a forgatas meg ugye Uj-Zelandon folyik (ott kell lenni honapokig stb.)
Előzmény: Alice (244)
Alice Creative Commons License 2000.03.02 0 0 244
Szia Macska,

Hát igen, én is ma láttam ezt a hírt, aztán percekig nevetgéltem azon, hogy Smith ügynök lesz Elrond, te jó ég, miért döntöttek így??!? :O))) Aztán meg egy csomót keresgéltem, hogy képet találjak Miranda Otto-ról (mindig is kimondottan kíváncsi természetem volt :O), ő is ausztrál és már sok filmben játszott. A külseje nem tetszik, legalábbis amilyen képeket láttam.... És elég sötét haja van, kíváncsi leszek, hogy mutat majd a filmben, mert nem vagyok elragadtatva. Még egy filmjét se láttam, ellentétben a legtöbb szereplővel, ami lehet, hogy nem is baj, minél ismeretlenebb a színész, annál jobb....

Előzmény: Masek (242)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!