Keresés

Részletes keresés

brazil_8 Creative Commons License 2003.03.27 0 0 7
http://www.elad-lak.hu/?action=search&megye=14
4-5 szóba jöhető. Címek nincsenek.

brazil_8

brazil_8 Creative Commons License 2003.03.27 0 0 6
Most látom, hogy a mai elöző hozzászólás kimaradt.

--------------
Szia!

Szivesen.
Egyébként reggel arra felé jöttem dolgozni. De sajnos nem tudtam biztosra venni, hogy melyik az. De ami késik az nem múlik. Egyébként az utca a falu széle felé van, ha átmegyünk a kissorompón akkor az Iskola u.-ra jutunk (egyébként itt lakunk mi), ezzel párhuzamos a Gyöngyvirág u. csak köztük van a Pozsonyi u. (itt van az a kis ház amit említettem, de az csak ~35 m2, bár nagy a telek).
Találtam egy másik házat is 90 m2, 3 szoba, újszerű állapotban, garázs, 10,5 mFt, de nem nagy telek.
Tényleg mekkora helyre van szükségük a kutyáknak és milyen típusúak?

Üdv.: brazil_8

brazil_8 Creative Commons License 2003.03.27 0 0 5
Szia!

Új találat:
http://www.cs-elan.hu/info_only_one_elado.php?id=150
Dunavarsányban 300 nöl telken 2 szoba konyha, fürdőszoba 70 m2 alapterületű ház 7,9 MFt irányáron eladó.
Cím sajnos nincs, kép elvileg van gyakorlatilag nem jön be.

brazil_8

Amalfi Creative Commons License 2003.03.27 0 0 4
Szia!

A Gyöngyvirág utcát én is láttam az oldalon, amit javasoltál. Érdekelne is, csak nem tudom merre van az az utca. Légyszi, ha arra jársz, és ráérsz nézd meg, és írjál, hogy milyen.
Nekünk kb. elég lenne ekkora ház és a telek is jól hangzik, meg az is jó, hogy új építés...
Az a kis ház is érdekes lehet, amit írtál.
Nagyon köszi, hogy ennyit segítesz(a feleségednek is), remélem megismerkedünk majd személyesen is.

Előzmény: brazil_8 (3)
brazil_8 Creative Commons License 2003.03.26 0 0 3
Szia!
Azért akad 1-2 10 alatt is, pl:
Ingatlan adatai
Ára: 9400000
Szintek száma: 1
Alapterület: 65 m2
Utca, házszám: Gyöngyvirág
Megjegyzés: Dunavarsány, Gyöngyvirág utcában eladó 900 m2–es telken lévő egy szintes, 1 + 2 félszobás 65 m2–es, 2002-ben épült családi ház.30 m2–es terasz, vízellátás jelenleg hidroforról történik. Az épületre a lakhatási engedély még nincs megkérve a szocpol., ill. hitel miatt.

Ingatlan adatai
Ára: 11700000 (na jó ez nincs alatta, de alkudni azért lehet és kell is)
Megjegyzés: DUNAVARSÁNY KÖZPONTJÁBAN 1108 nm-es, összközműves, gondozott telken 130 nm alapterületű, felújított ház 11.700.000 Ft-ért eladó. SIMON Ingatlanügynökség, Dunavarsány: 06(30)202-3975, 06(24)483-351

Az első az após telke felé van, megprobálok mostanában arra járni es megnézni. + van egy pici ház egy utcával beljebb, 300 4szögöl telekkel 6 mFt.

Még nézelödök, de azt hiszem majd az asszonyt is meg kerem, hogy erdeklödjön (a nőknél mindig gyorsabban terjednek a pletykák).

Üdv.: brazil_8

Előzmény: Amalfi (2)
Amalfi Creative Commons License 2003.03.25 0 0 2
Szia!Köszi a segítséget és az infókat.
Az ingatlanosokat ismerem, de eddig nem találtam semmi olyat náluk, ami árban és minőségben is jó lett volna. Inkább csak 15 mill. feletti házakat kínálnak.
Engem olyan érdekelne, ahol nagy a kert. Ez a legfontosabb, mert kutyát tenyésztünk és azért költöznénk, mert kinőttük a lakást.
A ház nem annyira lényeges, legyen lakható min.2 szoba. Ha költeni kell rá, nem baj.
Cserélnénk a pesti lakásra(8,5 mill.értékben) vagy kb.10 mill-ig vásárolnánk. Persze minnél olcsóbb annál jobb, inkább fokozatosan költenénk rá. Épülőfélben lévő új ház is érdekel, ami már olyan állapotban van, hogy be lehet költözni.
Légyszi írj, ha tudsz valamit!!
Előre is köszi mindent!
Előzmény: brazil_8 (1)
brazil_8 Creative Commons License 2003.03.24 0 0 1
Szia!

A http://www.ingatlanexpressz.hu-n is van rengeteg ingatlan.
Ahogy neztem egy telek 4 mFt-tol indulnak felfele.
Ja es ha jol tudom, akkor az apos telke melleti tavaly epult haz is elado, csaladi okok miatt, ezt meg tudom kerdezni.

Udv.: brazil_8

brazil_8 Creative Commons License 2003.03.24 0 0 0
Szia!

En Varsanyban elek es szivesen segitek ha tudok neked. Csak par szo a falurol (ha konkret kerdesed van, akkor valaszolokra.
~ 6000 fo a nepesseg es 2 fo belterulete van Duna- nagyvarsany es -kisvarsany (persze a Kisvarsany a nagyobb) A 27-es km konel talalhato az 51-es ut mellett, reggelte (7 korul) es este a Lagymanyosi hid tul fele ~35 perc autoval. Van termeszetesen busz es vonat kozlekedes is. A vonat reggelente 1/2 orankent megy, delutan orankent. A buszok szinten,de azok delutan is ~30 percenkent jarnak. A menet idejuk ~45-50 perc. A kozsegben megtalalhato szinte minden (ovi, suli, orvos, posta, minden fele bolt, tornacsarnok, uszoda, tavak ..., kiveve rendorseg, de azert nem rossz a kozbiztonsag.
Hat a haz helyzetben most nem vagyok eppen kepben (decemberben lett kesz a mienk, na jo azert nincs teljesen kesz, de mar alakul;) ). Ezert inkabb azt javaslom, hogy nezz korul a kovetkezo ingatlanos laponkon: www.deak69.hu, www.leeb.hu, csigahaz.freeweb.hu. Itt azert jo szazalekban elo szoktak fordulni varsanyi ingatlanok. Bar most jut eszembe, hogy van egy a foutcan is egy, ezt tavaly epítettek, pici telek, ~110 m2, garazs, arat nem tudok. A falu hataraban most parcellaznak foldeket a szennyviztelep mellett, itt is lehet vasarolni es van egy lakopark a Nagyvarsanyban is es ugy tudom, hogy vannak meg elado osszkozmuves telkek ott is.
Phu, azt hiszem egyelore ennyi, ha van kerdesed akkor keres meg.

Udv: brazil_8

Előzmény: Amalfi (-)
Amalfi Creative Commons License 2003.03.24 0 0 topiknyitó
Dunavarsányba szeretnék költözni Pestről.
Tanácsokat, ötleteket, véleményt várok a községről, a ház kínálatról, vásárlásról, eladásról, cseréről!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!