Keresés

Részletes keresés

gafz Creative Commons License 2003.08.17 0 0 967
Jézus-Mária!
Az én oldalamat valaki egységesnek nevezi?
Milyen akkor valyon egy kusza?
vicroot.hu Creative Commons License 2003.08.17 0 0 966
Kedves Gafz!

Láttam az oldalad, és nagyon örülök, hogy végre Enterprise vonalon is kezd kialakulni egy egyseges weboldal.

A következőket tudnám ajánlani:
1) Először is nézd meg a primo.8bit.hu és tvc.8bit.hu oldalakat.

A célom ezeknél az oldalaknál az egységes, a számítógépre hajazó design, es hogy minden ossze legyen szedve logikus strukturaban. Valami ilyesmit kialakitva a tied is sokkal szebb lenne, ha szukseged van segítségre, szolj, megprobalok kialakitani valamit

2) Felejtsd el az ingyenes szolgaltatokat, mint tar.hu, és kerj egy logint es tarhelyet a 8bit.hu adminisztratoratol. Jo szerver, gyors, es van tarhely.

3) Az oldaladra felrakhato az osszes EP ujsag, tartalomjegyzekkel ellatott pdf-ben is, mert bekonvertaltam oket, es keszitettem tartalomjegyzeket is. Elerheto a 8bit.hu ujsagok reszen. Sőtt ha körbenézel, a zx81 könyvet is megtalálod ott.

Előzmény: gafz (957)
Ep128 Creative Commons License 2003.08.16 0 0 965
Pedig nem... Ahányszor próbálkozom a Log in -el, annyiszor írja ki ezt:
"You have specified an incorrect or inactive username, or an invalid password."
BIZTOS (!) hogy jót írok be.:-) De mondom, már a reg -elésnél is kötekedett ott valamit, hogy szóljak a moderátornak, hogy valamit aktiváljon "rajtam"...
:-)
Előzmény: gafz (964)
gafz Creative Commons License 2003.08.15 0 0 964
Pedig sikerült regisztrálnod, láttam egyszer hogy utoljára regisztrált felhasználó:Garfield. Csak ha jól sejtem, nem volt topic, amibe írnod lehetett volna. Én nyitottam egyet (ekkor azt sem tudtam pontosn mit csinálok) azt hiszem Ebből mi lesz? néven. Oda már lehet írogatni.
Ep128 Creative Commons License 2003.08.15 0 0 963
1) A játékaid jók, de ez egy EP-s fórum!:-)
2) Jártam ott én is, kb. 3x próbáltam regisztrálni magam, és mindháromszor közölte, hogy "nem nyert", és keressem meg a moderator-t a problemmel...
(Ok, ez idő hiányában nem törpént meg, de a szándék megvolt...:-) )
Előzmény: Alsóbbrendű foslény (961)
gafz Creative Commons License 2003.08.15 0 0 962
Nem egészen. Én már jártam arra, sőtt, írtam is valamit próbaképpen, igaz annak nem sok feneke volt.
Alsóbbrendű foslény Creative Commons License 2003.08.15 0 0 961
latom senkit se erdekelnek a jatekaim...
se a forum...
Ep128 Creative Commons License 2003.08.15 0 0 960
Ott nincsen semmi még tudtommal azóta sem... Majd ha esetleg neki áll megcsinálni...:-)
Előzmény: gafz (959)
gafz Creative Commons License 2003.08.14 0 0 959
A www.z80.hu létező szerver? És ha igen, hogy lehet belépni? Azt hiszem azt írta Stoecker valamikor, hogy itt van (vagy lesz) az új és magyar honlapja, de mégsem érhető el.
Ep128 Creative Commons License 2003.08.13 0 0 958
... és mi ennek nagyon örülünk...:-)
Köszi!
Előzmény: gafz (957)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!