Keresés

Részletes keresés

tüzes fal Creative Commons License 2004.10.27 0 0 134

"Sokan arról írnak,hogy Cini luxusautóval jár és luxuskörülmények között él!
Nos én ezt nem így tudom!
Ha jól sejtem azért jár Mercédesszel,mert évek óta reklámszerződése van a céggel,ami azt jelenti,hogy miondíg kap egy új modellt a cégtől amivel járhat!"

 

 

A hülyék a túloldalon laknak.

Szerintem a Merci cég vastagon leszarja Zalatnay munkásságát meg sztárságát.

Már csak azért is, mert nem kifizetődő, ugyanis egy ilyen verdát max azoknak szoktak osztogatni akik jelentős vásárlóerőt generálhatnak az adott termék irányába.

Attól hogy Zalanaynak adnának egy Mercit, még nem rohannának mercit venni azok az emberek akik megvették a lemezeit, meg valamilyen okból figyelemmel kísérték munkásságát, mivel nem a lóvés társadalmi csoportok felkapott sztárocskája.

Azonkívül jóval kissebb "sztár" volt a rendszerváltás után már csak korából kifolyólag is.

 

De felvetnék ismételten egy kérdést, Zalatnay amikor jól ment neki, vajon jótékonykodott-e?

 

Előzmény: cicakutya (115)
Mágika30 Creative Commons License 2004.10.27 0 0 133

Házhoz fodrász?! :))

Majd leszokik róla...

Előzmény: Gabiiiiii (130)
gyuzsi Creative Commons License 2004.10.27 0 0 132
igen, de ha valaki ennyire naív, akkor vállalja érte a felelősséget, és ne az országot hibáztassa, hogy cserben hagyták őt. Elfogadná-e, vagy visszautasítaná-e azt a pénzt, amit az ország népe adna össze neki (ha annyira naiv lenne mindenki, mint ő), az olyanok pénzét, akik a maguk kis 70-80 ezer nettó fizetésükből élnek havonta ( a nyugdíjasokról nem is beszélek), fizetik a rezsijüket, esetleg albérletet, az életüket, és próbálnak egyik hónapról a másikra megélni? Sajnos, szerintem igen, mert akkor "nem hagyná cserben az ország népe". Hát nem! Hülyeséget csináltam? Vállaljam már érte a felelősséget!
(Ha én gyorsan megyek, és megbümtet a rendőr, akkor kifizetem a büntetést, mert bizonyíthatóan gyorsan mentem)
Előzmény: cicakutya (115)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2004.10.27 0 0 131
OFF: Akkor lógasd csak melléjük a teljes FITYISZ vezérkart is, mert remélem nem gondolod hogy ők a maguk idején nem kaptak...
Előzmény: Törölt nick (128)
Gabiiiiii Creative Commons License 2004.10.27 0 0 130

mert az RTL-en nevelkedett magyar ember ezt is elhiszi,mint mast is,ami abbol a moslekbol kijon.

 

Eletemben nem volt meg nalam haznal a fodrasz jegyzem meg.....Ez is reklamfelajanlas,mi?

Előzmény: Csokis (121)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2004.10.27 0 0 129
Már van neki de pssszt :))) *

* - matchboxban :)))
Előzmény: Gabiiiiii (123)
rali Creative Commons License 2004.10.27 0 0 127
Upsz, egy újabb demagóg...Hordót neki!
Előzmény: cicakutya (115)
Mágika30 Creative Commons License 2004.10.27 0 0 126

Nem én kapom a karót, hanem a Figyelőnet:)

Onnan van a hír...

Előzmény: Fáradt Vándor (118)
Mágika30 Creative Commons License 2004.10.27 0 0 125

Akkor én is elvarázsolt művész leszek, és szemrebbenés nélkül kifosztom a bankszámládat. Elveszem az utolsó forintodat is...

Kapok érte 3 évet, de ugye nem haragszol rám?

Hiszen én egy elvarázsolt művészlélek vagyok...

 

Ezzel csak azt akartam leírni neked, hogy volt akinek az utolsó fillérjeit csalta ki...

És tudatosan!

Tudta, hogy a büdös életben nem fogja visszaadni.

Előzmény: cicakutya (115)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2004.10.27 0 0 124
Ahogy lejjebb valaki Cs. ELődke kapcsán megfogalmazta, nem az a baj hogy Cini ül, hanem az, hogy ő (és persze ennek kapcsán sok mindenki más) meg nem... Ez azonban NEM MENTESÍTI Zalatnayt az alól amit elkövetett!!!!!!!!!!!
Előzmény: cicakutya (115)
Gabiiiiii Creative Commons License 2004.10.27 0 0 123
ha a kiszabadulasod utan vennel neki egy Ferrarit,akkor nem biztos:)
Előzmény: Fáradt Vándor (118)
zz9pza Creative Commons License 2004.10.27 0 0 122

Szerintetek van a börtönben tévé? (/me nem tudja)

Kiváncsi vagyok, hogy ha ezt a már bent lakók látják, hogy mekkora hajcihő van az ő bevonulása/megmentése körül, akkor hogyan fogadják azok, akik már bent vannak...akiket nem kergettek a fotósok "beköltözéskor"...akik "utolsó" szabad napjait nem közvetítette a tv.

 

Szerintetek a benti életére milyen hatással van/lesz?

Csokis Creative Commons License 2004.10.27 0 0 121
Én azokat a naívakat nem értem, akik azt mondják, hogy "kár volt neki kártalanítani", meg "szabadlábon összekaparta volna". Miért gondoljátok, hogy egy percre is megfordult a fejében? Hogy tényleg akarta? enyót 120-at, ebből 20-at félretett "kártalanításra", és persze "őszinte megbánást" tanusított, mert ezek jól mutatnak. valamennyi biztos elment ügyvédre, meg sajtóra (bár azt meg visszakeresi a "valóságsójával", meg biztos ír róla könyvet), leüli a három évét, és a százasból él szépen, amíg tart. Persze így majd telik egy kis zsírleszívásra, mellplasztikára, új pébojra férjnek, stb. Egy nagy büdöst akart ő bármit is visszafizetni a sok, szerencsétlen baleknak. (Egyébként kíváncsi lennék, Benkő Péter vajon most rántott levest eszik egy csepeli panelban, hogy vissszafizethesse a hasonlóan összejött "tartozását"?)
dokibácsi Creative Commons License 2004.10.27 0 0 120

Zalatnay jó helyen van!

Minden szélhámos, csaló oda való ahol most cini nagysága lopja a napot.

Előzmény: Cavalcanti (-)
Gabiiiiii Creative Commons License 2004.10.27 0 0 119
nosza...a masik felerol meg nem tudunk:(
Előzmény: Mágika30 (117)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2004.10.27 0 0 118
OFF: Matekból kapsz egy karót, mert már most 5400 forint egy bérlet, úgyhogy a 6000 az semmiképp sem 55%... ;-)

ON: Tudjátok, mához egy hétre lesz egy éves a kisfiam, de most gondolkodtam azon, hogy biztosan szemenköpne nagyobb korában, ha hasonlók miatt (meg egyáltalán bármi miatt) börtönbe kéne vonuljak...
Előzmény: Mágika30 (113)
Mágika30 Creative Commons License 2004.10.27 0 0 117
Akkor fél Magyarország ülhetne...
Előzmény: Gabiiiiii (116)
Gabiiiiii Creative Commons License 2004.10.27 0 0 116
Inkabb arra szovetkezzunk,hogy csukjak le a tobbit is:))
Előzmény: Valentina (112)
cicakutya Creative Commons License 2004.10.27 0 0 115
Sziasztok!

Kicsit furcsának találom,hogy itt mindenki ítélkezik és véleményt alkot olyan dolgokról,amikről szinte semmit nem tud!
Szerintem egyikünk sem olvasott semmi konkrét dolgot Zalatnay Cini ügyéről,csak amit a bulvárlapok írnak!
Az meg mint tudjuk sosem fedi a valóságot!
Sokan arról írnak,hogy Cini luxusautóval jár és luxuskörülmények között él!
Nos én ezt nem így tudom!
Ha jól sejtem azért jár Mercédesszel,mert évek óta reklámszerződése van a céggel,ami azt jelenti,hogy miondíg kap egy új modellt a cégtől amivel járhat!
Attól még nem az övé!És egy zsúvolt lyuk mióta számít luxuslakásnak?
Azt,hogy ki hogyan miért adott pénzt neki azt sosem fogjuk megtudni!
Maximum információ töredékeket kapunk róla!
Miért pont Cinin van minenki felháborodva?
Miért nem azokon,akik milliárdokat vittek el a mi pénzünkből,amit majd nekünk kell hosszú évek munkájával kicsöngetnünk?
És biztosak lehettek benne,hogy ők sosem fognak felelni a tetteikért!
Mert ugye pénz beszél,kutya ugat!
Amúgy simán el tudom képzelni,hogy Cini a naívsága áldozata lett!
A művészek mind elvarázsoltak,másképp látják a világot!
Sok dologban nem túl dörzsöltek.
Én sem értek egyet a büntetésével...
Sok olyan ember van ebben az országban aki Cininél sokkal nagyobb bűnöket követett el és nem kapott érte bűntetést,pont azért mert okosan csinálta!
Szerintem ezzel példát akartak statuálni....
pasa_ Creative Commons License 2004.10.27 0 0 114
Ugye te mar eladtad a hazadat, a kocsidat, az ingedet es mindenedet, es a kapott penzt felajanlottad a karosultak kifizetesere?

Vagy megsem? Pont most ez a nagy buzgosag? Az ugy evek ota huzodik, ha a csalas aldozatai megkaptak volna a penzuket, akkor megszubt volna a tenyallas, es nem is itelik el.
Előzmény: Cavalcanti (-)
Mágika30 Creative Commons License 2004.10.27 0 0 113

Na csak még valami, hogy tényleg örüljünk:

A BKV január 1.- től várhatóan 55(!) százalékkal emeli a bérletek és a jegyek árait.

(kb.6000 Ft. lesz egy bérlet).

Nem baj, a lényeg, hogy Aba Botond megkapja azt a 20millát ami szerinte jár neki...

 

Valentina Creative Commons License 2004.10.27 0 0 112

Persze én sem úgy értettem, hogy azért kellett volna megúsznia, mert más is megúszta... csak ez annyira érdekes.

 

Előzmény: Gabiiiiii (108)
Mágika30 Creative Commons License 2004.10.27 0 0 111

Erre gondoltam én is...

Ez most a menő dolog, lopni, csalni, hazudni...hajrá!

Csak az a baj, hogy ennek a levét is a "kisemberek" isszák meg, nem a "nagykutyák".

Előzmény: tüzes fal (110)
tüzes fal Creative Commons License 2004.10.27 0 0 110

Ez kb úgy néz ki, hogy reklámot csinálnak a csalóknak.

 

évi negyven millát az emberek 95%-a nem keres magyarországon.

 

napi 110 000 forintért ülni jó üzlet, legtöbb ember havi fizetése kétnapos ülésből kijön.

 

Szerintem olyan 10- éveket kéne az ilyen csalókra rásózni, mert 3 év nem tétel ekkora volumennél.

Régen 3 évre vitték a komcsik a katonákat, csak ők nem kaptak érte lófaszt se és nem volt olyan jó dolguk mint a zalatnaynak a dutyiba.

Vicc ez az ország, hogy egy bűnözőt kezdenek el sztárolni, megmutatva, hogy igenis megéri a joggal szemben csalónak lenni.

 

Sajnos az egészben a lányának lehet a legrosszabb.

Előzmény: Mágika30 (97)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2004.10.27 0 0 109
Utólag ne törlesszen, sikítani nem kellett volna....
Előzmény: Cavalcanti (105)
Gabiiiiii Creative Commons License 2004.10.27 0 0 108

az osszes ellenpelda jo,es meg en is tudnek hozzatenni parat,ennek ellenere nem gondolom,hogy Zalatnaynak azert kellett volna megusznia,mert mas is meguszta.

 

Az is lehet,hogy vele peldat akartak statualni,megsem gondolom,hogy artatlan lenne

Előzmény: Valentina (102)
Janibacsi Creative Commons License 2004.10.27 0 0 107

Ott az igazsag!

 

JAno

Előzmény: bullseye (75)
Cavalcanti Creative Commons License 2004.10.27 0 0 105
Egyetértek ezzel,szabadon legalább keresett volna pénzt Zalatnay és tudta volna törleszteni az adósságot,így meg hogyan tudja visszadni?
Előzmény: Valentina (102)
Mágika30 Creative Commons License 2004.10.27 0 0 104

Princz, Kulcsár, Császár...mi a közös bennük?

Ugye nem kell leírni?!

Az a baj, hogy Zalatnay túl keveset lopott, túl kevés közokiratot hamisított.

Többet kellett volna, és akkor most ő is otthon lehetne...háziőrizetben, vagy szabadlábon védekezhetne.

Ordas Creative Commons License 2004.10.27 0 0 103
Osztán minek?

Művész volt, egy ingyenélő, társadalomra hasztalan "munkával" :)

Hibázott, bűnhődjö, nehogy azt higgye seggében forog a világ. Nem jó azt hinni, hogyvannak egyenlőbb emberek.

Egy tény: Kulcsár ügy fgv-ben sok a büntetése. Az a vicc, ha nem próbál senkit kártalanítani, ugyeanennyit kap.
Előzmény: Cavalcanti (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!