Keresés

Részletes keresés

oldman2 Creative Commons License 2007.07.06 0 0 1830

 Szia!

 Jól áll az a piros, széles öv! Te viseled?

 

Előzmény: Angyalbaby (1829)
oldman2 Creative Commons License 2007.07.05 0 0 1826
 És skizofrénia helyesen. Azt hiszem...
oldman2 Creative Commons License 2007.07.05 0 0 1825

 Szia! Te pedig, ha előkerülsz, és jó kislány leszel, kapsz tőlem egy ajándékot.

 

 Egy fotót rólam.

Előzmény: Angyalbaby (1815)


oldman2 Creative Commons License 2007.07.05 0 0 1824

 Kedves Libressz!

 

 Köszönöm, hogy ennyire aggódsz értem, és hogy hiányzom neked is, meg Angyalnak is.

 Annyiféle gondolat kavarog bennem, nem is tudom, hol kezdjem. Hogy füle-farka legyen a mondandómnak, és kioktató sem legyek.

 

 Nem megy ez ma. Négy pontba szedted a gondolataidat. A második pont sántít. A magánéletemben igenis történt olyan dolog, ami megkérdőjelezi az itteni aktív részvételemet. Jelen pillanatban ugyanis kezd " háttérbe szorulni ez a késztetésem". (Bogarak00 szavaival) De az ok olyan morbid és abszurd, (és intim:-) !) hogy gondolkodom, megírjam-e?

 

 Most egy kicsit a valódi Oldmant is ideengedem a géphez. (hülye skrizofénia!)  Előre is bocs a stílusáért!

 

  Üdv!

  Ilyeneken is hosszasan filóztam például, hogy ez a hölgy, Sandra_b fél év hallgatás után miért éppen most került elő?

 Hogy egy érdekes esetet elmeséljen nekünk, és ez most véletlen egybeesés az itt történő fura dolgokkal? Azt írja, régóta figyeli az eseményeket...

 

 A maga szerény módján így akarta közölni, hogy Bogaraknak nincs igaza, igenis jólesik közreadni ilyen intim élményeket, amik akkora boldogságot okoznak?

 

 Vagy Angyalbabynek vetett fricskát ezzel, megmutatva: ezt figyeld, így ír egy pisiszex kedvelő és művelő ember? (és jól ír!)

 

 Erre Sandra tudna válaszolni, remélem, még olvasgat, és válaszolni fog. Ti szoktatok ilyesmin meditálni, vagy mindenki csak átszalad a sorokon?  

 

Ebből megint valami marhaság fog kisülni :-)))))

Előzmény: Törölt nick (1822)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.05 0 0 1822
Kedves oldman!!!

Ha egy hölgy béke jobbot nyújt feléd,azt nagyonn nagyonn jólteszed ha elfogadod!!
Általábann a béke jobb utánn jön a békepuszi! :=}
Mi már többször is vigasztaltuk egymást,és nekem még mindég segitettek a jó tanácsaid.Emlékszem rá mikor szurkoltál nekem,és vigasztaltál is.
Akkor az nekem nagyonn jólesett,most én teszem ezt veled.[tessék szót fogadnod,öreg barátodnak!!!]
1,Tessék azonnal előbujnod, és válaszolj neki!
2,Semmi olyan dolog nem történt amiért neked távozni kellene e topikból.
3,Nem ez volna az első eset és nem is az utólsó,hogy összeugrotok valamiért!
4,Meg bánta "bűnét,, és bocsánatot is kért tőled.
Lásd Bogark00 al mi is sokat vitatkozunk,nekem még is nagyonn hiányzik,a tanácsait pedig meg fogadom és épitkezem is belőle.Tehát még a rosszban is van jó dolog!!
Az egyetlen fiu vagy ebben a topikban akit névszerint is hiányolt[irigyvagyok ezért rád]
A népszerüséged tehát messze felül mulja a miénket!Ha tehát előbujsz az odudból,ahol most a sebeid nyalogatod,és irsz neki,akkor ki fogtok békülni,és még sok sok kedves élményben lessz részed,[lehethogy mégmeg is láthatod őt valamikor]
Ha továbra is bevágod a durcit,és maradsz a buvóhelyedenn,hát abbólnemsok jó szokott kisülni.
Egy idő utánn mindenki szépen elfelejt,és csak kevesenn fogunk emlékezni rá hogy" vollt egy Oldmanunk,aki valami piszlicsáré ügy miatt itt hagyott minket!Hogy miért is?Már nem is tudom,azthiszem valamelyik csaj beszólt neki,és nem tudott visszavágni ,ép ezért ki is lépett innen,,!Ha ezt szeretnéd maradj ahol vagy.
Ha viszont szertnél velünk továbbra is fórumozni,és Angyalbaby val vitázni,bujj elő.és érvelj vitázz vele,védd meg a nézeteid,kerekedj felül rajta!Győzzd le őt te!
Elvégre is te vagy a férfi!
Elbujsz egy nő elől????Micsoda férfiatlan dolog ez?
Irgum burgum!!!!!
Most jól meg szidtalak:-}}
Remélem vollt értelme, és elő bujsz,és kibékültök,és irkálgatsz,és válaszolsz nekem is
Öreg barátodnak!!
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.05 0 0 1821
Kedves barátom!!
A nők márcsak ilyenek......
Ha bár én ugy érzem,nem hizelgek senkinek,de inkább ezt választanám mint marakodni háborúzni,olyan emberekkel,akik,tuják,ismerik,olyan titkom,melyet csak nagyonn nagyonn kevesen tudnak rólam.
Szép napot neked,és szivből kivánom, hogy találd meg végre azt a kedves hölgyet,ott Baranyábann,akit olynagyonn keresel !
Előzmény: Törölt nick (1820)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.05 0 0 1819
SZIA SZIA!!!!
Hát hogy van az én törött szárnyú[kezű] Angyalkám,anyali ,és majdnem szomszédom??
Szóval mi már lesem vagyunk......
Végül is meg értelek!!!Majd csak előbujik az a "sértődős fiu,,
Ha ebből lagzi lessz,illik meghivni a szomszédokat![csak viccelődöm]
Megne bántódj!
Szia és legyen szép a napod.

UI:azért ha egy picit minket is szeretsz,szivesen vennénk ha leirnád,a sztorijaid.

Irjál, irkálj, irkafirkálj
Én kedvellek mind kettőtöket,és hiányoztok is,és szerintem nem csak nekem.
Előzmény: Angyalbaby (1815)
cselekvés Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1816
Üdv. Kíváncsian várjuk A.baby.
Fellows Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1813
Sziasztok!
Rég írtam már és nem is sokat!
Ma délután isteni élményben volt részem!
Korán végeztem a munkahelyen és siettem haza mert nagyon meleg volt és le akartam fürdeni. Megborotválkoztam és beálltam a kádba tusolni!
Folyt a víz és éreztem, hogy nagyon pisilnem kell. Gondoltam megpróbálom milyen ízű és felfeléirányítottam a számba!
Először kiengedtem folyni belőle aztán benttartottam egy kicsit, közben az arcomra spriccelt. A végéből egy kicsit le is nyeltem!
Finom sós íze volt. Nem is gondoltam, hogy ilyen csodálatos élményben lessz részem!
Jó lenne, ha Szeged környékéről lenne olyan pisikedvelő fiú vagy lány akivel egymást fotózhatnánk, videózhatnánk!
Szívesen vennék egy-két amatőr képet vagy videót is!
Címem: fellows@freemail.hu
Sziasztok! István
kivi100 Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1810

Húúúúúúúúúú! Szomszédok vagyunk?!

Előzmény: Törölt nick (1809)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1809
Üdv neked is![semmi baj] Én pl web kamoztam egy csajjal!
Ma kertészkedem!gerblyézek,locsolgatok,egyszál boxerben!
Most pisiltem be kb tizedszer,senkisem vesz észre semmit,pedig oda oda kiabálunk egymásnak,mármint a szomszédokkal.
Dumálumk forgolódunk,és ha ép nem figyelnek,már csorog is a pisim végig a combomonn,lábamszáránn és picit meg pihen a pacskeromban!
Irtó klassz érzés,lépkedni a pisis papucsban,és a forró majd később hűvös,nedves boxergatyámban!
A fő fő szomszédom nemtudom merre jár! Az Angyalibb.
Ő tuti kiszurná mit csinálok,és átmosolyogna a keritésenn.jelezvén tudja a titkom!
Én pedig az övét![ő plussz még meztelenkedni is szokott a kerjében!]
Itt is lehetne nálam,senkisem látná!
Előzmény: cselekvés (1808)
cselekvés Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1808
Üdv Lib. Éjjel inkább cseteltem egy kicsit. Fene se akar marakodni... inkább élményekről számoljunk be. Kellemes napot neked és mindenkinek.
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.02 0 0 1805
Én nem szeretem!!!!!!
Pisis bugyi,pisis nadrág,pisis lepedő,szex szerelem erotika!!!
Ez az én világom!! A marakodás már nem fér bele!!
Azért kössz neked!!Irtó rendes pasivagy![bár ezt már azthiszem az első "találkozásunk kor is leirtam!,,]
Nedves és szép éjszakát neked,ám ha nem tudsz aludni,maradj itt és fórumozzunk!
Előzmény: cselekvés (1804)
cselekvés Creative Commons License 2007.07.02 0 0 1804

Nyugi Libressz... a topicban (egy kicsit) a fikázás is benne van :-)

Don't give it up!

Törölt nick Creative Commons License 2007.07.02 0 0 1803
Szevasz testvér!!! Nyugodj meg nem szurtál el semmit![ha igyvolna sem haragudnék rád]
Nem bántottunk meg senkit,és nem is telepedtünk rá senkire!Mi is történt?
Az, hogy én játszom egy gondolattal,játszottvelem egy gondolat.
Igen játszadozom a gondolattal,hogy találkozom valakivel,az itt fórumozók közül.
Na és akkor mi van??[olcsóbb lessz a tej?] Meg irtam azt is,hogy a diszkréciómra mindenki számithat.Azt is elmondtam,ha taliznék valakivel,nem azzal kezdeném,[lehet felsem hoznám] hogy naaaa léccci léccci pisiljbe!!!Az otthonom is felajánlottam,egyközös ismerkedési délutánra!Angyalkával jól szórakoztunk,mert
ELKÉPZELTÜK és majdnem el is JÁTSZOTTUK,hogy találkozunk,egy rendezvényenn,és
le is irtuk kb kire milyenhatássalvolna ez.Sokann komojan vették ezt,és szurkoltak nekünk!
Ezmeg nekem esett jól,és ugyvoltam vele,miért is ne?Azonnal le is irtam.
Mindenkitől csak annyit kérek,ami semmilyen törvényt nem sért!Majd jöttek a szépszavak.
Anyalbaby ezt pontossan ugy értette,ahogy én is.Le is irta:kicsit ki van spilázva,de jól
esik!Nekem pedig az esett jól hogy örömöt okoztam neki!
Persze hogy kivan[volt]spilázva!!Kérdezem én,melyik hölgynek nem esik jól egykis
bók?Ha valaki betartja a lovagiassági szabályokat,miértne udvarolhatna egypicit?
Ez esetben,az is mindegy hogy ki férjezett és ki hajadon.Azthiszem mindég hozzátettem jöhet mindenki a párjával is![ha nem akkor itt most pótolom] Igaz is!
irja már le nekem valaki,miért is olyan egetverőenn nagy baj,az ha mondjuk találkoznánk,és rendszeresenn?Mivolna ha volna mondjuk egy club ahová rendszeresen el el látogathatnánk??[valszeg össze dőlne a világ,] Ezt onnan veszem ahogy itt egyesek felhördülnek!Angyalka,minden normális pasi tudja,amit te leirtál,miszerint,mindég a nő választ,és ő is irányít,de van olyan bölcs hogy ezt az érzetet,meg hagyja a pasinak[az a fiu full buta aki el is hiszi]
Nem gondolom hogy valaki e fórumot társkeresőnek használná,de,,,,,
Azt viszont nem értem miér ne találkozhatnánk,barátkozhatnánk egymással akár családostól is?
Menekülünk egymás elöl,durva dolgokat vágunk egymásfejéhez,sokszor süt egyesekből a gyülölet,miközben eláruljuk egymásnak a legesleg mélyebb titkainkat,olyan titkokba avatjuk be egymást,amelyekről sokszor még az sem tud,aki ezer éve velünk él,velünk alszik velünk ébred!
KI ÉRTI EZT?? Mert én nem!Marakodni viszont nem akarok,[arra van más topik]
A sztorijaim mindég lesavazzátok.[egyesek]Nem is tudom érdemes e tovább irkálni,,,
Olyan szépen le irtam:ezek a gépek képesek,a lélektelen forditásra!Miértnem viszünk mi lelket ebben a kedves nem mindennapijátékot kedvellők fórumába,közösségébe???Szia mindenkinek,és legyen nedves+szép napotok!
Előzmény: oldman2 (1767)
cselekvés Creative Commons License 2007.07.02 0 0 1802
Üdv Sandra b. Érdekel, hogy neked nadrágban, szoknyában vagy bugyiban izgalmasabb bepisilni? S ha egy pasi vizeli össze magát, az is inkább farmerban legyen? Végül: ha látod, hogy egy férfi visszatartja és szorong, legszívesebben te is rögtön bepisilnél? Vagy néznéd és közben masztiznál?
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.02 0 0 1801
Unatkozol szomszédkám??Mit tehetek érted? Értetek?
Ha irsz valamit ismét megpróbállak el szórakáztatni!!
Előzmény: Angyalbaby (1790)
sandra_b Creative Commons License 2007.07.01 0 0 1800
sziasztok "újra"
az az érdekes, hogy én nagyon szeretem nézni azt ha valakinek nagyon kell, vagy esetleg be is pisil (mostanában a férjemet próbálom rávenni erre)
viszont én nem nagyon merek...
nem tudom miért... például az utcán, a munkahelyemen, vegy hasonló nyilvános környezetben sosem tudnám megtenni direkt...
de a történetek olvasása közben, vagy egy ilyen jellegű video alatt össze szoktam csurgatni itthon a széket... :)
ez nekem mindig a maszturbálással kötődött össze...
fantáziálni is a látottakról szoktam, vagy arról hogy én pisilek be
cselekvés Creative Commons License 2007.07.01 0 0 1798
... és érdekes, mekkora különbség van ülve és állva bepisilés között.
cselekvés Creative Commons License 2007.07.01 0 0 1797

(szandinak)

ami a masztizást illeti, legtöbbször én is álló farokkal pisilek be....

sandra_b Creative Commons License 2007.07.01 0 0 1796
szia!
magát a bepisilést nem éreztem kellemetlennek, sőt!
inkább a hazaúttal volt problémám... ugyhogy mivel a helyszín nem volt megfelelő
a pisilés utáni masztizás ezúttal elmaradt :)
sandra_b Creative Commons License 2007.06.30 0 0 1794
sziasztok
egy ideje rendszeres olvasója vagyok a topiknak, és nagyon élvezem olvasni a hozzászólásaitokat... a bepisilést mint tevékenységet én is szívesen űzöm (megint)...a páromat szerencsére nem zavarja a dolog... eddig nem igazán éreztem késztetést hogy másokkal is megosszam az élményeimet...
de ami tegnap este történt velem, az azt hiszem említésre méltó, bár a helyzet szülte nem én találtam ki...
tudni kell, hogy egy kis üzletben dolgozom teljesen egyedül, van amikor késő estig.
napközben rengeteg kávét szoktam inni, és mert mostanában nagyon meleg van egyre több folyadékot.
olyan este 6 körül elkezdtem érezni az ingert, de mivel a wc a bolt leghátsó felében van és ott nem hallom ha jön valaki, csak a legszükségesebb esetekben megyek hátra...
akkor még nem tudtam hogy ez az (lesz)...
Szóval kinn maradtam, ültem a székemen és keresztrelytvényt fejtettem...
nagyon a végére akartam érni, úgyhogy nem hagytam abba, inkább keresztbe tettem a lábam és megpróbáltam összeszorítani a puncimat... úgy gondoltam pár perc múlva úgy is ki fogok menni...
ám ekkor több vendég is bejött, ezért abbahagytam a relytvényfejtést és fölálltam hogy fogadjam őket, ám ettől a hirtelen mozdulattól éreztem hogy pár csepp pisi a bugyimban landolt... kirázott a hideg, és a legnagyobb baj az hogy nem az ijedtségtől hanem az izgalomtól... úgy döntöttem beengedek még egy kicsit... lassan enyhítettem a szorítást, amitől még pár csepp becsurgott... mivel fekete szabadidőnadrágban dolgozok, ami elég bő ezt mások nem tudhatták... viszont észnél kellett lennem, nehod tulságosan szabadjára engedjem a "fantáziám"...
Kb. 5 perc mulva mindenki elhagyta a helységet, és én rájöttem, hogy ogazából muzdulni sem bírok... a lábaim szinte megmerevedtek és remegtek a visszatartás erőfeszítésétől....
tudtam hogy be fogok pisilni...nagyon nem akartam....
utolsó erőfeszítésemként tettem pár apró, totyogás szerű lépést az ajtó felé és akkor megállíthatatlanul elkezdtem pisilni, lerogytam a székembe, széttettem a lábam és csak csurgattam.... a nadrágomon át előtört a kis patak ami már előtte eláztatta a fenekem, és most láttam hogy alattam a párnát is...
úgy éreztem legalább fél óra eltelt mire abbamaradt, de csak pár perc volt az egész...
felhívtam a főnökömet, hogy haza kell mennem előbb ugyhogy bezárok...
mivel amugy sem volt sok zárásig elengedett... a párnát elvittem kimosni...
azt mondtam a kávé ömlött rá....
szerencsére közel lakunk ugyhogy biztonságban haza tudtam menni... a folt nem is látszott annyira....
cselekvés Creative Commons License 2007.06.30 0 0 1792
Üdv A.baby. Nem haltunk ki, legalább is én nem....Nemrég meséltem el neked (nektek) egy valós történetet, s nem volt viszonzás.... Írjunk, társalogjunk és csereberéljünk :-))
oldman2 Creative Commons License 2007.06.30 0 0 1787

    1787 - a Bounty elindult Tahitira kenyérfáért.

 off

oldman2 Creative Commons License 2007.06.30 0 0 1786

 Akkor ez most macska-egér játék? Én tudom, hogy a nőknek megvan a magukhoz való eszük, és mindig ostobának tartottam és mélyen lenéztem azon férfitársaimat, akik fennhangon hirdették, hogy a nők buták.

 Nem is buták. Csak másra vannak programozva. És tökkelütött az, aki ezt nem fogja fel. Azonkívül a nőkkel is csak bajlódni fog egy életen keresztül.

 

Előzmény: Angyalbaby (1785)
oldman2 Creative Commons License 2007.06.30 0 0 1783

 Hát rögtön nem tudtam válaszolni, de most igyekszem.

 Tehát: megtetszettek itt a jobb szélen a sorszámok, én imádom a hajózást, és az 1492. számú hsz pont nekem jutott, ami Kolombusz híres felfedezőútjának éve.

 Szerettem volna az 1519. számú hsz-t, de az pont a Tied lett, Magellan ( Fernao Magalhais) Föld körüli útja kezdetének évszáma. Enyém ugyan a befejezés évszáma, az 1522, de sovány vígasz.

 Most közeledik 1787, amikor a Bounty elindult Tahitira kenyérfáért. 

Előzmény: Angyalbaby (1779)
oldman2 Creative Commons License 2007.06.29 0 0 1782

 Köszönöm a dicséretet!

 Ugye, hogy kintről jobban látszanak azok az összefüggések, amit itt benn senki nem vesz észre? :-)

 

 Írhatnál gyakrabban! 

Előzmény: Higgadtagyú (1781)
Higgadtagyú Creative Commons License 2007.06.29 0 0 1781
Látom, beszéled a nők nyelvét ... ;)
Előzmény: oldman2 (1773)
cselekvés Creative Commons License 2007.06.29 0 0 1780
Szevasztok. Olvasgatom a vitát,ami nyilvánvaló félreértésből alakult ki. Örülök, hogy a vihar a pohár vízben csitul.... Így, vagy úgy, mindannyiunkat izgat a bepisilés. Ez a topic erről szól. Pár valós történetet hozzátettem én is. Inkább olvasgassuk egymást, ki-ki mesélje a magáét... sok minden kialakulhat ebből. Egy dolog biztos: társak vagyunk és ismeretlen jóismerősök. Kellemes estét!
oldman2 Creative Commons License 2007.06.29 0 0 1777

 Szia!

 Bogarak szerint nincs is kapcsolat, nem szakad hát meg semmi. Ismerőseim sincsenek, mondjuk mi azon munkálkodtunk, hogy legyenek. Bezzeg ha lávos szkófildnek meg hetkliffnek beköszönnék a köcsög topikjukba, fingjuk nem lenne elsőre, ki vagyok. Itt  a tagtársak (PISISTÁRSAK) tudják, mi vagy ki következik, ha megszólalok. És én is tudom, és várom más ISMERŐS  hozzászólását. Egy idegenét? Ki nem szarja le? 

 

 Kedves gesztus Tőled ez a bocsánatkérés. És írhatsz bármit. Szeretünk minden mennyiségben. Remélem, Neked fontos(abb) a szex?   

Előzmény: Angyalbaby (1774)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!