Keresés

Részletes keresés

Házas Ember Creative Commons License 2019.09.27 0 0 1902

És miért kellene a HiSec ajtónál jobb ajtót vennie egy kertes házba?

 

Szerintem ilyen helyre már a HiSec is teljesen felesleges, ilyen házakba nem a bejárati ajtón keresztül mennek be hívatlan látogatók.

 

Teljesen elég egy műanyag ajtó és egy kutya.

 

A biztonsági szintet nem úgy lehet fokozni, hogy a műanyag ajtó helyett biztonsági ajtót tesz be, hanem úgy, hogy a műanyag ajtó mellett két kutyát tart a háznál :-)

Előzmény: Törölt nick (1901)
Törölt nick Creative Commons License 2019.09.26 0 0 1901

Hagyjuk . ugyis hi-sec et vesz. nem fogja hogy egy rakás szar papirral kitömve.majd rájön  mit vesz. csak akkor meg jön majd a sirás rivás :)

Előzmény: suitup (1900)
suitup Creative Commons License 2019.09.26 0 0 1900

Te adatlapokat nézegetsz én pedig tudom milyen a normális biztonsági ajtó hő és hangszigetelése pl a HS ajtóhoz képest. Ha neked műanyag ajtó kell akkor vedd meg. (az is volt nekünk sajnos)

Előzmény: pataslogeza (1898)
pataslogeza Creative Commons License 2019.09.25 0 0 1899

Koszonom a reszletes valaszt! Eleg meggyozo amit irsz, valoszinuleg ilyet fogok venni :)

A 40-50 kilos suly szerintem eleg jo muanyag ajtonal.

A gyengebb szigetelest az ajtoban levo ablakokra erted, vagy az egesz ajtora?

Te honnan rendelted es mennyiert?

Előzmény: Házas Ember (1897)
pataslogeza Creative Commons License 2019.09.25 0 0 1898

Onnan veszem, hogy nincs odairva, es ami nincs odairva, az nincs. Sokszor meg az sincs, ami oda van irva, de ami nincs odairva, az teljesen biztosan nincs.

 

A kerdesem meg nem az volt, hogy mit vegyek hisec ajto helyett, hanem az, hogy milyen szigeteles van a hisec ajtoban, de erre nem kaptam valaszt, csak megy a szarozas hogy miert szar a hisec ajto.

 

Amugy valoszinuleg nem hisec ajtot veszek, de nem azert mert allitolag hulladek anyagokbol van.

 

Kivancsi lennek egy statisztikai adatra arrol, hogy ezer betoresbol hanynal volt az aldozat hisec ajto. Abbol mar lehetne kovetkeztetni a hisec ajto minosegere.

 

Előzmény: suitup (1895)
Házas Ember Creative Commons License 2019.09.25 0 0 1897

Nekünk Temze műanyag ajtónk van, de üvegekkel szerelt változat (illetve nem fehér, hanem dió színű, de ez most mindegy). Eléggé stabil, bár a beépítés után elég sokat kellett állítgatni, hogy minden jó legyen a záródásánál. Ha fontos neked a súly, akkor ez közepesen jó, kb. 40 - 50 kg. súlyú az ajtólap.

 

Ez nem biztonsági ajtó, ugyan 3 leemelésgátlós zsanérja van és 5 ponton záródik a szerkezet, de csak kulccsal működtethető, semmilyen gyors zár, vagy kallantyú sincs rajta. Tényleg kertes házba való, ahol nem az ajtó jelenti a legkritikusabb védelmi pontot (ellentétben mondjuk egy 7. emeleten lévő panellakással, ahová csakis az ajtón lehet bejutni).

 

Szóval egy Temze színvonalú műanyag ajtó egy kertben rohangáló kutyával kiegészítve nálunk teljesen megfelelő biztonságot nyújt :-)

 

A hőszigetelése persze gyengébb mint az ablakoké, hiába kértünk az ajtóba is 3 rétegű üvegezést.

Előzmény: pataslogeza (1889)
merQree Creative Commons License 2019.09.25 0 0 1896

Kertesházba minek biztonsági ajtó? Beqrják az ablakot, autóemelővel szétfeszítik a rácsot, és bent vannak....

Előzmény: pataslogeza (1889)
suitup Creative Commons License 2019.09.25 0 0 1895

"Ezt a 20 kilot sajat tapasztalatbol irod, vagy csak a netes rossz velemenyek alapjan?" Hi sec ajtónk volt amikor beköltöztünk a lakásba szóval tudom milyen "minőséget" képvisel. Nyilván nem mértem le, csak tippeltem a 20kg-t, de 100kg biztos, hogy nincsen. Hulladék acél(?) lemezből van, spiáter alkatrészekből. Ha neked nem fontos a biztonság akkor vehetsz akár műanyag ajtót is. A HS ajtóban a zárak is hulladékok, 1000ft-os kínai vacak. Honnan veszed, hogy nem jó a hőszigetelése a 130k-s nívó ajtónak? a belépő kategória is biztosan jobb mint bármelyik kínai.

Előzmény: pataslogeza (1893)
pataslogeza Creative Commons License 2019.09.25 0 0 1894

Na, mostmar biztosan tudom, hogy a hisec ajto joval tobb mint 20 kilo.

Felhivbtam ujra az ugyfelszolgalatot, es azt mondtak 70 kilo az ajto. Azon kivul parom ott volt amikor beszereltek neki, es mondta, hogy ket ember vitte fel a lakasba es latszott rajtuk hogy nem 20 kilot cipelnek, ezert odament megnezni az ajtot, de meg sem birta mozditani.

 

Az valoban nem fedi a valosagot, amit a honlapon irnak, hogy 2.5mm acel lemezbol van az ajtoszarny, mert ezen tablazat szerint, egy 1m x 2m-es tabla 2.5mm-es lemez kb. 40 kilo, amibol ketto van egy ajtoban (az mar 80 kilo) plusz az oldala, a zarszerkezet, ajtopantok meg a szigeteles, egyutt tobb mint 100 kilonak kene lenni. A tablazat adatai szerint a hisec ajto kb. 1.25-os vagy max 1.5-os lemezbol lehet.

Szerintem az mar eleg eros.

 

En elhiszem hogy vannak sokkal erosebb ajtok mint a hisec, de milyen aron? Felesleges kifizetni haromszoros arat azert, hogy a konzervbontos betorok ne tudjanak bejonni. A betorok inkabb a zarat piszkaljak, minthogy vagjanak egy lyukat az acel ajton konzervbontoval, meg a videoban nem hisec ajto van, hanem valami mas.

 

Szoval engem tovabbra is a hisec ajto szigetelese erdekel inkabb.

Előzmény: suitup (1891)
pataslogeza Creative Commons License 2019.09.25 0 0 1893

Ezt a 20 kilot sajat tapasztalatbol irod, vagy csak a netes rossz velemenyek alapjan?

Azert kerdezem, mert parom lakasaban is hisec ajto van, es felmereskor azt mondtak, hogy a 3. emeletre mar plusz 20ezer ft lenne a beszereles, mivel oda fel kell cipelni a kozel 100 kilos ajtot. Szoval elvileg a hisec is kozel 100 kilo, de en nem probaltam megemelni, igy fogalmam sincs, hogy ez igaz vagy sem. Esetleg lattad szet szedve is a hisec ajtot? Milyen szigeteles van benne?

 

A legolcsobb 125ezer ft-os nivo ajto szigeteletlen, az nekem egyaltalan nem jo. A szigetelt ajtojuk 235ezernel kezdodik, plusz a beszereles, ami mar nem kicsivel tobb kiadas, foleg hogy nekem ketto kell, mert van elso es hatso bejarat is. Valojaban emiatt keresek olcsobb kategoriat, mert dupla koltseg lesz csak az ajok, plusz a felulvilagito megintcsak plusz ktsg, ami a nivonal fel millional is tobb lenne beszerelessel, nekem meg osszesen van 250 a ket ajtora.

Nekem a szigeteles fontosabb mint a biztonsag.

Előzmény: suitup (1891)
pataslogeza Creative Commons License 2019.09.25 0 0 1892

Mi az amiben ezerszer jobb?

 

Az oldalukon nem talalom hogy milyen szigeteles van abban az ajtoban amit ajanlasz.

A kukterihez (ami 235ezer ft-nal kezdodik) egyertelmuen oda van irva hogy 5cm kozetgyapot es 1 centi purhab szigeteles, de amit ajanlottal (99.900+áfa) ahhoz nincs irva szigeteles, igy meg hiaba biztonsagosabb, mert ha szigeteletlen, akkor nekem egyaltalan nem jo.

A szigetelt ajtojuk meg nagyon draga.

Előzmény: Törölt nick (1890)
suitup Creative Commons License 2019.09.25 0 0 1891

Ahogy alattam is írták nagyon felejtős a hisec vagy bármi egyéb kínai ajtó (műanyag ajtót kinyitni kb 10sec). Inkább adj ki egy kicsivel többet a nívóra és nem lesz vele gondod. Nagyságrenddel jobb hő és hangszigetelés. A hisec ajtó kb 20kg, egy nívó vagy bármelyik hasonló ebben a kategóriában 100kg+. Ezek után el lehet képzelni, hogy a HS ajtó miből készülhet...

Előzmény: pataslogeza (1889)
Törölt nick Creative Commons License 2019.09.25 0 0 1890

A hi-sec et nagyon gyorsan felejtsd el. a nivó legolcsóbb ajtaja is ezerszer jobb ami 99.900+áfa

https://biztonsagiajto.hu/ajtoinkrol/

Előzmény: pataslogeza (1889)
pataslogeza Creative Commons License 2019.09.23 0 0 1889

Sziasztok.

 

Bejárati ajtót akarunk cserélni a házunkon, de az anyagi keret szukos (125000ft).

Az ajtó kultérre nyilik, de fedett terasz alatt van, szoval nem éri sem napfény, sem eso vagy hó.

Legfontosabb a jó hoszigetelés és biztonság.

Kinéztem két ajtót, az egyik a hisec acél biztonsági ajtó, de ezt lépcsoházba ajánlják, a másik a temze nevu muanyag ajtó.

 

Én inkább az hisec acél ajtó mellett vagyok, mert a neten olvasott lehuzó vélemények ellenére, még mindig biztonságosabbnak gondolom mint egy muanyag ajtót, csak a hőszigetelés miatt aggódom. Beszéltem az ugyfélszolgálattukkal, és állítólag a lépcsoházi ajtóban is ugyanolyan kozetgyapot szigetelés van, mint a kultéri változatban, és az egyetlen kulonbseg, hogy a kultéri változaton UV álló bevonat van. Ez mennyire fedi a valóságot? Valóban rendes kozetgyapot szigetelés van a lépcsoházi ajtóban is?

Szuleim panel lakásán hisec ajtó van vagy 10 éve, sosem volt vele gond, emiatt elég megbizhatónak tartom, de én nem szedtem szét hogy megnézzem a szigetelést benne.

 

Van itt valaki aki lépcsoházi hisec ajtót használ kultéri ajtóként?

 

Másik kérdésem, hogy ezzel a temze nevu muanyag ajtoval van itt valakinek tapasztalata? Abban milyen szigetelés van?

Van egyáltalán szigetelés a muanyag ajtókban, vagy csak a légkamrák a szigetelés?

M4NTR4 Creative Commons License 2019.09.18 0 0 1885

Hali! 

 

Hörmann? http://www.doorco.hu/

Előzmény: kata 03 (1886)
Törölt nick Creative Commons License 2019.09.18 -1 1 1884
A nivó megnyitott debrecenben is immár.
kata 03 Creative Commons License 2019.09.11 0 0 1886

Szia. Én is Szegeden keresnék, prémium minőségű biztonsági ajtót,de nem találok.

Neked sikerült?

Üdv.:Zsolt

Előzmény: Bridge't (1872)
Okrimatina Creative Commons License 2019.09.05 0 0 1885

Sziasztok,

 

az alábbi kérdéssel fordulok hozzátok, hátha van aki hasonló helyzetben volt.

 

Bejárati ajtó csere előtt állok. Biztonsági bejárati ajtót szeretnék, nem kínai ajtókat néztem, hanem a fórum alapján a nagy cégeket kerestem / nézegettem (példát direkt nem írok).

 

A cserélendő ajtó panel lakásban van, mint kiderült a régi ajtó tokozata vas, beöntve a panelbe.

 

Már a második cégtől kapom azt a visszajelzést, hogy ezt a tokot nem tudják kiszedni, ilyen ráépítéses vagy hozzá építéses megoldásokra kapok javaslatot, de ezzel vagy az ajtónyílás vagy a lakás beltere csökken és szerintem nem is lehet túl esztétikus.

 

Volt valaki hasonló helyzetben, milyen megoldás született, melyik gyártő, stb... bármi infó segíthet :)

 

köszi

 

 

saabee Creative Commons License 2019.09.02 0 0 1884

Ez megtörtént...

Telefont továbbra is hébe-hóba veszik fel...(de többnyire úgy sem...)

 

Ma viszont történt egy óriási pancserség részükről. Felhívtak, hogy hozzák az ajtót (összekeverték a számokat és tévesen az enyémet tárcsázták...). Ezért elmondtam a bánatomat. Gyorsan le is akart pattintani Galgavölgyi Lajos.

Majd közölte, hogy "gyártás alatt van" a takaró léc. 1 hónap múlva jönnek beépíteni, mert "nem olyan egyszerű eljutni Paksra" (Ember! 3-4 óra munkával együtt az út. A problémámat már 07.30-án jeleztem feléjük...egészen egyszerűen nem foglalkoznak vele.)

 

Hiába említettem neki, hogy már elindítottam a Fogyasztóvédelemnél az ügyet. Azt mondta jó, majd írnak egy levelet bla-bla-bla.

 

 

A fenti eljárás alapján mindenki döntse el, hogy akar-e ezektől ajtót venni, vagy sem.

Előzmény: suitup (1878)
suitup Creative Commons License 2019.08.27 0 0 1883

Sajnos +1. Max 5-6 ezret éri meg költeni rá a felső zár cserére, hogy addig is legyen valami.

Előzmény: Törölt nick (1882)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.27 0 0 1882

hisec ajtóban hiába akarsz zárat cserélni ....ha megsértödsz ha nem az egész hisec egy rakás semmirevaló szar 2 lemez közt pappir és szigetelö gyapot tömités. szerkezetileg is ..khmm....szóval inkább egy uj ajtóba tedd azt a 35 ezret. nekem is az volt tudom miröl beszélek -ugy baszattam ki ahogy volt. .....

Törölt nick Creative Commons License 2019.08.27 0 0 1881

hát ne haragudj de... egy hisecben hiába cserélsz zárat egy vagyonért-szerkezetileg egy rakás szar-2 lemez papirral kitömve.......

Előzmény: mailroy (1880)
mailroy Creative Commons License 2019.08.26 0 0 1880

Sziasztok! Megkérdezem itt is, témába vág.

 

7 cm vastag Hisec bejárati ajtómban (az új fajta modern megjelenésű, nem a kazettás változat, de a zár bennük szerintem ugyanaz) szeretném kicserélni a zárbetéteket (45x45 mm). Maximum 35 000 Ft-ot szánnék rá és fontos lenne, hogy az alap védelmeken túl mindkettő törésvédelemmel, kulcsütéses nyitás elleni védelemmel és kódkártyás kulcsmásolással legyen ellátva, illetve az egyik legyen vészfunkciós.

 

Kinéztem a Titan K66 ASC 46x46 és a Mauer RedLine Elite 2 46x46 zárbetéteket. A kérdésem az lenne, hogy van valakinek tapasztalata a Hisec ajtóval és ezekkel a zárbetétekkel? A +1 mm nem akadály, rámegy még a pajzs? Arra is gondoltam, hogy venném a 41x41 mm változatokat, de akkor meg lehet, hogy a kulcs lesz rövid és nem ér át teljesen a törésvédőn.

 

Köszönöm.

Törölt nick Creative Commons License 2019.08.23 0 0 1879

Sziasztok!

 

Ilyen Elzett régi, ovális foganytús nyerskulcsokat, vagy 700-as zárakat keresek ilyen két tollú kulcsokkal:

 a publikos mailemen keressetek!

suitup Creative Commons License 2019.08.15 0 0 1878

Fogyasztóvédelemnél ezt mindenképp jelenteném majd onnan esetleg továbbmegy a békéltető tesület felé. Mi anno a upc-t jelentettük egy miatt, nekünk adtak igazat plusz meg is büntették őket szóval nem szabad annyiban hagyni. Írsz nekik (nívó) egy rendesen megfogalmazott (káromkodástól és egyebektől mentes :) ) emailt, hogy te ezennel jelented őket a hatóságnál. (és ne csak blöff legyen hanem ténylegesen tedd meg). Mindenesetre szép kis sztori :/

Előzmény: saabee (1877)
saabee Creative Commons License 2019.08.14 0 0 1877

Folytatódik a történet sajnos :(

 

NÍVÓ-t soha, senki ne vegyen!

 

A lenti probléma rendeződött (röviddel a bejegyzés után) cserélték a kilincset...

Viszont, most, hogy a hőszigetelésnél tartanak a munkálatok egy újabb, ezúttal garanciális, probléma merült fel. Az ajtó külső, borító lécezése hihetetlen silány minőségű. Ezek (az egyébként rétegelt lemezből készült elemek...nem is értem...) hosszanti irányban egészen egyszerűen szétváltak (a szigetelő emberünk fedezte fel, elsőre csak azt hitte meg van karcolva...de nem!). Momentán még csak hajszálrepedések, de az ajtó alig pár hete van a helyén. Ha ezt víz éri, menthetetlen lesz...

Így néz ki:

 

Lehet, hogy egy szimpla rossz sorozatot fogtunk ki, és csak egy egyszeri gyártási hiba. Momentán nem is ez a lényeges, hanem a hozzáállás.

A problémát több, mint 2 hete jeleztem e-mailben. Arra még csak reakció sem érkezett. Elkezdtem telefonálgatni. Eljutottam a Petz Viktor nevű jóemberhez, akihez a garanciális ügyek tartoznak. Ő megnézte, látta, hogy mi a bibi, mondta küld egy embert, aki a helyszínen orvosolja  dolgot, igaz, azt nem tudja mikor lesz ez. Mondtam neki, hogy ettől tekintsünk is el. Ez az egész egyértelmű cserés, mert most viszonylag könnyen ki lehet cserélni (nincs kiképezve a spaletta - igaz, csak kívül ugye...- stb.) Jójó, megbeszéli a főnökével és visszahív.

Azóta is...mindezt úgy, hogy naponta, kétnaponta hívom (de mindig a start mezőre kell visszaugrani, mert fogalma sincs ki vagyok, mit akarok stb.). FELHÁBORÍTÓ! Amikor mondom, hogy minden nap számít, mert áll a szigetelés/színezés emiatt, akkor azzal takaródzik, hogy lássam be, nem 2 perc elutazni hozzánk (segítek, Paks, 110km...pályán 1h, nagyon max 1h30m...).

EMBER! Ugyanannyit fizettem, mint, ha hibátlan lenne!!! Most már sok esetben fel sem veszi a telefont...Egészen egyszerűen eszköztelen, tehetetlen vagyok/kezdek lenni... Ha valakinek van tippje, hogy hogyan lehet érdemben hatni rájuk, akkor szívesen fogadom! És/vagy a főnök úr telefonszáma is jól jönne!

 

Ne vegyetek NÍVÓ-t véletlenül sem. Nem gondoltam volna, hogy 2 hibátlanul beépített ajtó után ezt mondom valaha is. Ez, amit az ügyfelekkel tesznek/megtehetnek mindennek a legalja. Gusztustalan egy banda.

Előzmény: saabee (1860)
nona88 Creative Commons License 2019.08.12 0 0 1876

Kedves suitup!

 

A Mabisz nem darabszámú zárhoz ragaszkodik hanem a minőséghez!Én rendelés előtt elmentem kulcsokkal foglalkozó szakemberekhez akik mind nagyon dicsérték a CISAzárakat.Magas MABISZ besorolású ajtóknál pl:egyedi gyártású trezorzárású ajtóknál elég egy zár is elvégre acélajtóról és széfzárról van szó!Ez a CISA® kéttollú kulcsos biztonsági ajtó trezor­zár­-rendszer egy 15perces zár. Tetethetsz fel 3db zárat is ha ha az nem olyan minőségű pl:5perces.Egyébbként a szakemberek elmondták ha nincs a zárak között 40 de a legjobb ha 50cm távolság akkor semmit nem érnek.Nyilván minél több jó zárral látják el ajtónkat annál jobb ,de a minősítéshez 1db kitűnő minőségű is elegendő.Egy kicsit akkor még a DTP ajtóról,mert az is fontos hogy a zárat hogyan védi az ajtó többi része:A CISA trezorzár-rendszert amellett, hogy speciális fúrásálló fémötvözetű pajzzsal rendelkezik egy 5 mm vastag edzett acél páncél védi. Ennek elülső felére egy különösen biztonságos, 2 milliméteres mangánacél védőlemez is került. A mangánnal ötvözött acél olvadáspontja jóval nagyobb, mint az ötvözetlen acéloké. Egy fúrási kísérlet során a fúrószár hamarabb lágyul meg, mint a mangánacél lemez, így a fúró éle egyszerűen kicsorbul.A támadási oldalon a nyíló rész idomacél keretéhez oldhatatlan kötésekkel hegesztett, az ajtólap teljes felületét beborító, legalább 1,5 mm vastag acél páncéllemezzel látjuk el. A páncéllemez mögött, az ajtólapban továbbá egy 10×10 mm-es tömör négyzetacélból készülő, 10×30 cm-es osztású rácsszerkezet, illetve egy 40x20x2 mm-es merevítőborda helyezkedik el.Az ajtólapban elhelyezett, 10×30 cm-es osztású, 10×10 mm-es négyszögacélból készülő rácsszerkezeten felül, a DTP acél biztonsági ajtó­t a támadási oldalon a nyíló rész idom­acél keretéhez oldhatatlan kötésekkel hegesztett, az acél biztonsági ajtó teljes felületét beborító, legalább 1,5 mm vastag acél páncél­lemezzel látjuk el. Ez nem alapkövetelmény az acél biztonsági ajtó­kkal szemben, hiszen a fa ajtó­burkolatokat is időigényes megbontani, viszont e nélkül nem érhető el az a fokozott biztonsági szint, melyet termékeinkkel szemben megkövetelünk.

Az acél biztonsági ajtó CISA® trezor­zár-rendszere a támadási oldal felől speciális ötvözetű pajzzsal lett ellátva.
A teljes ajtó­felületet beborító páncél­lemezen kívül pedig egy, szintén az idom­acél szerkezethez hegesztett, 5 mm vastag edzett acél­ páncél található, amelynek elülső felére egy különlegesen biztonságos, 2 milliméteres, mangánacél védőlemez is került. Ugyanis a mangánnal ötvözött acél keménysége és olvadáspontja is nagyságrendekkel magasabb, mint az ötvözetlen acéloké.

Kedves suitup nekünk a kényelmi zárral 2 zár lesz az ajtónkon ,de én úgy gondolom a minőség fontosabb mint az hogy hány darab van rajta.

Mindenki maga dönt mit csináltat,ez az ajtó nekem és a családomnak megfelel.Nem olcsó de a minőséget meg kell fizetni.

Előzmény: suitup (1875)
suitup Creative Commons License 2019.08.12 0 0 1875

A legtöbb képen amit látok a dtp-nél, hogy 1db zárral szerelik. Amennyire tudom a mabisz ajánlás szerint 2db egymástól függetlenül működtetett zárszerkezettel kell/ajánlott szerelni az ajtókat. Nem véletlen, hogy a pl. prs, nívó, knapp, andre's, stb cégek minimum 2 (különböző fajta) zárral árulják az ajtóikat.

Előzmény: nona88 (1874)
nona88 Creative Commons License 2019.08.10 0 0 1874

Kedves Bridge't!

Itt mindent megtudsz nézni: https://dtp.hu/

A 299 000tf bruttó-ban benne van  minden a szigetelést kell még rátenni .Persze sok +kérhető még hozzá felárért.

Ilyen a kényelmi zár, valaki itt kérdezte mi az  hát amikor belülről nem kulcsal zárod a zárat hanem csak egy gombbal amit csak el kell fordítani,                   nekünk azért is kellett még  ráfizetni mert nagyobb a bejárati ajtónk a szokásosnál.

Zár az egyik legjobb trezorzár amit manapság forgalmaznak CISA® kéttollú kulcsos biztonsági ajtó trezor­zár­-rendszer ,nem véletlen ez a dtp ajtó a Mabisz legjobb minősítését kapta,az ajtó felépítése is magáért beszél!Itt olvashatod:https://dtp.hu/biztonsagi-jellemzok/az-acel-biztonsagi-ajto-szerkezete/

Igaz nekünk Budapesten van  a lakás de hívd fel őket szívesen elmondanak mindent .06 1 445 2818

Mi elég sok dolgot kértünk még hozzá,digitális kitekintőt,ajtószámot,és a hozzá járó zárat lecseréltettük kódolható de ugyan olyan gyártmányú zárra,

marást kértünk az ajtólapra .És a legjobb az egészben hogy a végösszegből10% kedvezményt adnak!!!

Előzmény: Bridge't (1869)
suitup Creative Commons License 2019.08.10 0 0 1873

A többsége sajnos Pest megyei v épp budapesti cég. A km díjuk valóban magas, de körbe kell nézni a környéken árulnak-e esetleg ajtót és elmenni megnézni milyenek.

Előzmény: Bridge't (1872)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!