Keresés

Részletes keresés

Boszorka Creative Commons License 2015.10.06 0 0 54450

Nagyon like.

Előzmény: nagypapi51 (54449)
nagypapi51 Creative Commons License 2015.10.06 0 0 54449

a legjobb nekrológ

 

Előzmény: Boszorka (54448)
Boszorka Creative Commons License 2015.10.06 0 0 54448

Ő azért már elég idős volt. Még nem is olvastam, hogy elment.

Előzmény: nagypapi51 (54447)
nagypapi51 Creative Commons License 2015.10.06 0 0 54447

Ha már az elmentekről van szó, mostantól Göncz Árpád is ide tartozik, még ha nem is fórumozott.

Bár, ki tudja?

Előzmény: Boszorka (54446)
Boszorka Creative Commons License 2015.10.06 0 0 54446

Valami leukémia változat.

Előzmény: nettomazsola (54445)
nettomazsola Creative Commons License 2015.10.06 0 0 54445

nezem az "ismet kevesebben lettük"-et es most latom, h meghalt Kerub.

tudjatok, h mi törtent?

nettomazsola Creative Commons License 2015.10.06 0 0 54444

az

 

 

Előzmény: ZsuR (54443)
ZsuR Creative Commons License 2015.10.05 0 0 54443

...13 ev... hihetetlen...

Előzmény: nettomazsola (54442)
nettomazsola Creative Commons License 2015.10.05 0 0 54442

honapokig nem jelentkeztem be az indexre es milyen jol tettem!

Mogorva halalanak 13. evforduloja miatt jöttem csak vissza.

 

SPÖ impotens, semmi fiatalsag nincs bennük, semmi ujdonsag elnek a multbol. mellesleg aze Häupl eleg jol csinalja. Becs sok sok eve a legelhetöbb varos a vilagon.

nem mondtam, h rajuk szavazok, meg akkor se, ha most Strache ellen tan azt kene. sok sok eve a zöldekre szavazok, bar nem ertek egyet mindennel, de meg az ö " szellemisegük" az ami a legközelebb all. borzalmas hülyesegeket tudnak ök is mondani ... de eddig semmi sunyi, korrupcios botranyba nem keveredtek, messzemenöen kiallnak az emberi jogokert, környezet vedelem ... ehhez tudom adni a szavazatomat.

( tölem Gürtelen belülröl meg az autokat is kitilthatnak ... sok sok eve nincs autom a varosban es elvagyok, ha kell akkor ott a gyereke, de igazabol az se kell. bicaj + öffi)

 

Strachet, FPÖ-t hagyjuk, mert sosem fogjuk meggyözni egymast.

nekem nazi, horror, hanyinger, undorodok töle.

 

Conchita ... gondolom pontosan tudja, h azon a tajekon elevenen megnyuznak es ezert ertekelem duplan, h fellepett. ( egyebkent is szeretem)

pontosan ezert fantasztikus, h a zsinagogaban volt gyüjtes a menekülteknek es ismerek nagyon vallasos zsido csaladokat akik szir menekülteket ( nem kereszteny) fogadtak be.

szerintem ez annyira szep!

 

a környekemen rengeteg menekült el.

egeszen közel van egy menekült szallas ami evek ota müködik. joreszt feketek elnek ott. soha semmi kellemetlensegem nem volt pedig a metrotol a kanalparton este sötetben millioszor jövök haza egyedül.

mellesleg pont a 9. kerületbe helyeztek el rengeteg uj menekültet. megmondom öszinten, h nem is ertem, mert nem latni öket v nem tünnek fel.

ami undorito az a J-T Plzon a rengeteg osztrak, magyar, lengyel homeless, alkoholista akik összehuggyozzak a villamos megallokat, vasarnap a Billat nem lehet megközeliteni, a környekbeli parkok teleszarva. mondjuk ez se az ö szegyenük, hanem, h betegek es ezt kene vhogy kezelni, de az akaratuk ellenere nehez.

 

hat te is elgondolkodhatnal azon, h demokratikus partok miert zarjak ki, h egy lapon emlegessek öket az FPÖ-vel.

h megtagadtak a reklamot az nekem erthetö, en se szivesen reklamoznam öket, söööt ...

sajnos ez az uszito, ostoba, nyalas szövegük igy is mossa az emberek agyat eleget.

jol jött neki ez a menekültaradat ...

 

es hidd el, h tudom, h a menekültek hatalmas problema!

igen, segiteni kell rajtuk mert senkit nem lehet ehezni, fazni hagyni, de TUDOM, h a többsegük jövöje teljesen remenytelen itt, h fogalmuk nincs, h itt mennyi penz kell egy csalad megelhetesehez egy lakas berlesehez, h egeszen kevesen fogjak csak schaffenozni ... h ebböl meg drama lesz es feszültseg.

ezert kene nekik OTT ahonnan jönnek segiteni, de ugye ez nem olyan problema amit az ember habos kave mellett delutan 5 perc alatt megold.

nekem volt lakasom, munkam, penzem ( sosem lesz annyi, mint mielött kijöttem Mo-on volt) , es ennek ellenere eljöttem, mert ugy gondoltam, h jövötlen az eletünk. föleg a gyerekeime.

ehhez kepest ök ugy jönnek, h se lakasuk, se munkajuk, se jövöjük es meg vissza se tudnak menni, mert nincs hova!

 

ok. epitsünk egesz EU köre keritest!

es akkor mi lesz? a keritesek töveben millios menekülttaborok.

lehet, h az konkretan a becsi prolikat nem fogja zavarni, de akkor sem megoldas a problemara.

evek ota megvonnal milliardokat a török, stb menekülttaboroktol. tessek, itt az eredmenye!

 

hja

es amikor az FPÖ kormanyra került az hogy volt?? megnyertek a valasztast?  a fenet! pontosan tudod, h mi volt.

hat lehet, h most a fagyi visszanyal.

feketek - hal istennek - a feledes homalyaban ... marad a többi es azok közül senki nem fog velük összeallni. ( remelem)

 

 

 

 

Előzmény: asx (54439)
nettomazsola Creative Commons License 2015.10.05 0 0 54441

az a Stronach volt.

szegeny bolond ... a lanya egyebkent eleg jofej. szintem politikus Canadaban.

 

Strache ... OrbanTorgyanCsurka stb fiatalos, marakaninek jokepü kivitelben.

https://de.wikipedia.org/wiki/Heinz-Christian_Strache

 

engem ( es meg azert eleg sokunkat) a hideg raz töle. nagyjabol semmi mas mondanivaloja nincs, mint, h Ausztria összes kinja a menekültek / ausländerek miatt van.

korrupcio, stb az nem szamit! abban vastagon benne vannak.

az összes politikusuktol hanyok. ezzel sem vagyok egyedül.

( mondjuk ugy altalaban teljesen mindegy milyen part nem szeretem a politikusokat csak nagyon elvetve biznek meg parban, de ugye valasztani kell es akkor a legkisebb rosszat)

Előzmény: Boszorka (54440)
Boszorka Creative Commons License 2015.10.04 0 0 54440

Ez a Strache az a gazdag kanadai, aki hazament politizálni? De mintha megbukott volna és vissza is vonult. Vagy ez egy követő? Világosits már fel egy kicsit! Sajnos nálunk is ez a szélsőjobbos primitiv duma hódit.:-(((

Előzmény: nettomazsola (54438)
asx Creative Commons License 2015.10.04 0 0 54439

Nem nagyon kell körülnéznem, hallom mikor leszáll a heli a szigeten, meg mikor villog a kékfény az ablak előtt...
Ha valóban száz menekült élne a szomszédodban akkor nem így beszélnél! Mondjuk olyan török-kurd meg siita-szunnita keverék akik még itt is egymást gyilkolják. Akkor meg minek jönnek ide? Öldökölni egymást otthon is tudnák...
Aki valóban menekült az teljesen más dolog, de ezt tudod te is! Tegnap kintvoltál az ingyen Tote Hosen koncerten? Jó volt?  :))
Az nem tudom az a szőrös díva mit keresett ott, de talán ha olyan jóban vagy a muszlim menekültekkel akkor kérdezd már meg a szomszédaidat, hogy mi a véleményük a buzikról. Csodálkozni fogsz majd, de nagyon! Ez a félnótás meg értük énekel...
Még a nyolcvanas évek végen volt szerencsém (?) magyar menekültekkel beszélgetni. Bármit hoztak másnap féláron annak aki vevő volt rá! Olyan elektronikei dolgokat ami a Herlangonál az üveg alá volt bezárva!!! El nem fogod hinni, hogy miként csinálták! Szerszámokat, cipőket, ruhákat (méretre!) meg mindent! De a menekültek nem lopnak...


Az FPÖ-t a proli tanulatlan férfiak választják leginkább? Ez most a legújabb liberális mantra?
Nézd meg Wels választási eredményét! Aztán gondolkozz el ezen egy kicsit. Linz is csak a Voestalpine miatt maradt vörös...

Ha a bécsi SPÖ szerinted is "egy vegtelen impotens banda" de ennek ellnére rájuk szavazol akkor ez egy normális dolog? Mert szerintem nem!
At FPÖ egy legális párt Ausztriában! Ha nem lehet az országnak vállani akkor be kell tiltani! Ilyen egyszerű a megoldás!

Ha meg mégis polgármester lesz és belebukik akkor lehet tapsolni! De ha nem, akkor qrva nagy a baj mert jövőre meg fogja nyerni a választást is! Ez az igazi gond amitől retteg az SPÖ bagázs. Ezért plakátolják ki a demokrácia nevében, hogy SPÖ-ÖVP-zöldek meg a rózsaszínű párt együtt az FPÖ ellen? Az ATV, Plus4, RTL Austria megtagadja a reklámidőt az FPÖ-től. Ezek után még mindig tele a gatya nekik! Vajon miért? Ezen gondolkodtál már?

 

"remelem Strache sosem lesz elsö, de ha bekövetkezne ez a szegyen akkor se fog vele összeallni senki!"

 

Miért mi lesz akkor? Összefog az összes párt ellene, talán akkor meglesz nekik a többség?
Roppant demokratikus, nem?

Előzmény: nettomazsola (54438)
nettomazsola Creative Commons License 2015.10.04 0 0 54438

figya! nem lehet, h te nem Becsben elsz?? nezz mar körül, lehet teged elraboltak a mudzsahedinek!

 

Becs az egyik legbiztonsagosabb varos a vilagon.

persze van bünözes, van nagy ritkan kis csetepate, de inkabb 100 menekült legyen a szomszedom, mint 1 naci!

 

tegnap a demonstracion es utana a 150ezres szolidaritasi konzerten azonnal megerezte az ember, h " Wien is anders"

sajnos a primitiv, ostoba emberek felelmeivel könnyü jatszani. eletükben esetleg meg egy menekültet sem lattak, de ök nagyon tudjak, h egy menekült az biztosan lop, öl csal, hazudik ...

kurvaStrache is eddig többször kiirta, h itt ott menekültek loptak aztan mikor az üzlet tulajdonosa közölte, h nem igaz akkor törölte ...

 

sajna az itteni szocdem SPÖ egy vegtelen impotens banda, es egyszerüen nem tanulnak az eddigi valsztasi vesztesegekböl.

igazabol egyetlen parttol sem vagyok elajulva, mert a zöldek is csinalnak, mondanak olyan baromsagokat, h elakad a lelegzetem, de a Strache  tarsasaga az egyetlen ami nem vallalhato ami szegyen Becsre, Ausztriara, Europara.

Strache nagyon jol jatszik a foci-szurkolo stilusu osztrak proli reteg felheccelesevel. ( tanulatlan osztrak ferfiak valasztjak leginkabb)

katasztrofa!

 

remelem Strache sosem lesz elsö, de ha bekövetkezne ez a szegyen akkor se fog vele összeallni senki!

 

 

 

Előzmény: asx (54435)
asx Creative Commons License 2015.10.02 0 0 54437

Arra most én is nagyon kíváncsi lennék!

Azok után amit ez az alk. a várossal művelt legutóbb...

Előzmény: Boszorka (54436)
Boszorka Creative Commons License 2015.10.01 0 0 54436

Nem élek ott, csak figyelem a dolgokat és nem vagyok lelkes. Igy aztán kiváncsi lennék Mazsi véleményére is.

Előzmény: asx (54435)
asx Creative Commons License 2015.10.01 0 0 54435

Én a legutóbbi választás eredményében kicsit csalódtam, Bécsben van esély, remélem ki lesz használva.

Most úgy áll a helyzet, hogy a jelenlegi polgármester józan állapotban (még délelőtt) kijelentette, hogy Bécsben nincs migrációs probléma, utána kiplakátoztatta a Westbahnhofot angolul és arabul, hogy immigrants welcome majd benyomott egy Dopplert és elkábult tőle.

Napi szinten dúlnak a bandaháborúk, késelik, lövik egymát a grúzok, csecsének, kurdok, ukránok meg az arabok de ez már Bécs kultúrájához tartozik a polgármester legnagyobb megelégedésére. Szerinte Bécs tökéletes és ezt szeretik az emberek. Majd rájön...

...remélem!

Előzmény: Boszorka (54433)
nagypapi51 Creative Commons License 2015.09.30 0 0 54434

Most találtam a Lájkon, tökéletes!

Örkény Pista, ha élne, sárgulna az irígységtől :)

 

Boszorka Creative Commons License 2015.09.30 0 0 54433

Pedig itt lehetne beszélgetni. A  facebookon csak kirakni lehet dolgokat. Nekem személyteken. Ha már itt vagy mit szólsz a legutóbbi választásokhoz, na meg a bécsi esélyekhez???

Előzmény: nettomazsola (54431)
nagypapi51 Creative Commons License 2015.09.30 0 0 54432

legalább látjuk, hogy létezel még.

Előzmény: nettomazsola (54431)
nettomazsola Creative Commons License 2015.09.30 0 0 54431

en mar honapok ota be sem jelentkeztem. ujra lett rakva a gepem azt se tudtam mi a jelszo, nev.

teljesen atszoktam a facebookra.

annyira nem erdekel ez mar valahogy ...

nagypapi51 Creative Commons License 2015.09.23 0 0 54430

Jól elszkanderozok itt magammal :)

Fukusima ma

Tényleg megrázó képek.

Volt egy film, amiben a koma egy atombiztos laborban éli át a világot elpusztító "röntgentámadást", az azt követő helyzetre hasonlítanak a fotók.

nagypapi51 Creative Commons License 2015.09.23 0 0 54429

TGM-t lehet szeretni, vagy nem szeretni, de hogy ne gondolkozzunk el azon amit ír, azt nem lehet.

 

nagypapi51 Creative Commons License 2015.09.04 0 0 54428

Nem kell Genfig utazni, jet d'eau a Kolosy térnél :)

 

nagypapi51 Creative Commons License 2015.08.25 0 0 54427

???

Előzmény: GetCloser (54426)
nagypapi51 Creative Commons License 2015.08.15 0 0 54425
Előzmény: Boszorka (54424)
Boszorka Creative Commons License 2015.08.14 0 0 54424

Ez jó, de mi volt ennek az előzménye?  Annak a linkjét is betennéd?

Előzmény: nagypapi51 (54423)
nagypapi51 Creative Commons License 2015.08.14 0 0 54423

Kis politikai gazdaságtan

Ha humor lenne, röhögnék is rajta.

Nem az.

nagypapi51 Creative Commons License 2015.08.11 0 0 54422
nagypapi51 Creative Commons License 2015.07.31 0 0 54421

Végre egy hír, ami jókedvre derít :)

 

Boszorka Creative Commons License 2015.07.30 0 0 54420

A magam részéről hiányolom (minden téren) a fegyelmet, az ingyen utazást, a bliccelést meg az egész sunyi világnézetet. Szivesen fizetném a nyugdíjas bérletet, mert az én szememben az a rend, hogy semmi sincs ingyen.

Az már csak at elmult 2-3 év hozadéka, hogy boldog lennék, ha nem látszana 50 méterről, hogy már, a hazai rend szerint, nem kell fizetnem.:-)

Előzmény: nagypapi51 (54418)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!