Keresés

Részletes keresés

ja69 Creative Commons License 2008.04.07 0 0 1343
Nem lehet,hogy túl nagy a mérete az avinak. A Yamada 6700-em is csak kb 1 gb- ig olvassa az avit . El kell vágni és akkor tökéletesen müködik. De ez csak egy tipp.
Előzmény: haedhu (1332)
ja69 Creative Commons License 2008.04.07 0 0 1342
Szia

Az általad említett Yamada Chilli lejátszóval kapcsolatban lenne olyan kérdésem,hogy kell-e frissíteni a készüléket( lehet-e), illetve magyar menü van –e benne? Ha lehet frissíteni akkor esetleg tudsz-e oldalt ahonnan ez lehetséges.
Még annyi meg vagy-e vele elégedve?

Köszi ma segitséget.
Előzmény: LoLkA (1335)
Salijozsi Creative Commons License 2008.04.06 0 0 1341
Én köszönöm!
Előzmény: Pipacsvirág14 (1340)
Pipacsvirág14 Creative Commons License 2008.04.05 0 0 1340
Köszönöm, megkérdezem.
Előzmény: Konrad (1338)
Salijozsi Creative Commons License 2008.04.05 0 0 1339
JAMO DVR 50-ES A LEJÁTSZÓ Ahoz kellene távirányító!
Előzmény: Konrad (1338)
Konrad Creative Commons License 2008.04.04 0 0 1338
Azt érdemes lenne ideírni, mégis melyik típusú cucc...
Előzmény: Pipacsvirág14 (1336)
Salijozsi Creative Commons License 2008.04.04 0 0 1337
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. Már nagyon régen keresek a JAMO DVR 50-es dvd lejátszóhoz távirányítót. Ha valaki tudna segíteni megköszönném. Vagy az is elég lenne ha valakinek van és a hang bénítást megszüntetné.

Előre is köszi sziasztok!
Pipacsvirág14 Creative Commons License 2008.04.03 0 0 1336
Sziasztok!

Tudtok nekem segíteni, hogy honnan tudnék szerezni sony dvd-lejátszóhoz magyar nyelvű használati utasítást?

Egy ismerősöm vette használtan a szüleinek, és nekik még az alapdolgok sem egyértelműek. Szóval nagyon kéne.
Írt a sonynak, de 4000 ft-ért küldtek volna. (5e volt a lejátszó). Ami röhej, tekintve, hogy e-mailben, pdf formátumban küldték volna.

Na, a lényeg, hogy van ötletetek?
Vagy esetleg valakinek van sony dvd-je? (tudom, hogy több típus van abból is, de az alapdolgok, gondolom, egyformák)

Köszönöm!
LoLkA Creative Commons License 2008.03.26 0 0 1335
Nekem Yamada Chilim van. Nem merevlemezes, de mindent megeszik. Lehet van HDD-s változata is.
Előzmény: Justicica (1334)
Justicica Creative Commons License 2008.03.26 0 0 1334
Sziasztok!

Merevlemezes DVD lejátszót szeretnék venni, de olyat ami mindenféle lemezt megeszik és lejátsza a másolt, nem eredeti lemezeket is. Más szempontom nincs.
Kapható ilyen egyátalán?

Ha valakinek van hasonló, kérem mondja meg a típusát!

Előre is köszi!

Justicica :)
Előzmény: LoLkA (1333)
LoLkA Creative Commons License 2008.03.10 0 0 1333
Minden filmnél ezt tapasztalod?
Előzmény: haedhu (1332)
haedhu Creative Commons License 2008.03.10 0 0 1332

Sziasztok!

SOS segítséget szeretnék kérni!

Mindegy, milyen gagyi, de van egy Tamashi DVD lejátszóm, ami eddig tök jól működött. Most valami nyűgje lehet- nem tudom, hogyén állítottam-e át rajta valamit. Ami nevetséges, hisz alig van rajta állítási lehetőség. Simán játssza az avi-t, de most kb. 110 percnél leáll és kész. A film pedig végig rajta van, gépen működik.

Tudnátok segíteni, mi a fene baja lehet????

t.fel Creative Commons License 2008.03.05 0 0 1331

Helo mindenki!

Az én problémám megoldódott, de még nem tűnt fel senkinek, hogy itt mindenki kérdez, választ vár, de segítség:00

Ez van.

THT Creative Commons License 2008.03.04 0 0 1330

Üdv!

 

Nekem is tanácsra lenne szükségem..

 

szeretnék venni egy kompakt házimozi szettet, de valami olyat, ami normálisan tudja kezelni a jpg-ket is..  Ez alatt azt értem, hogy nem ártana ha felismerné az elforgatott képeket, és nem tartana 2 percig mire megnyit egy 3megás file-t.. az eddigi tapasztalataim elég rosszak e téren, pocsék képminőség, lassúság stb...

 

Kérdésem az lenne, hogy számíthatok e élvezhető képminőségre, ha HDMI-n csatlakozok a tévéhez (samsung LCD) és hogy milyen típusoknál érdemes keresgélni, mert az mindegyikre rá van írva hogy tud jpg-et, csak hogyan.....

 

Ajándékba lesz, ezért szeretnék valami kompakt megoldást. Ára nem modnom hogy nem számít, de nem akarom feltétlenül 30ezerből megúszni, inkább legyen drága, de jól használható...

 

Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni!

ferpeteee Creative Commons License 2008.02.23 0 0 1329
Szeretnék venni hordozható DivX DVD-t. Rengeteg ven a piacon nekem is volt már.
Az a bajom velük, hogy 1.5 - 2 évnél többet nem nagyon bírnak amikről eddig hallottam.
Az lenne a kérdésem, hogy valakinek van olyan márka ami mindent visz és már legalább 2 éve megy gond nélkül?
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.08 0 0 1328
Sziasztok!

USB-s asztali DVD lejátszót akarok venni, mert az RW írogatásból elegem lett. Kérdésem az, hogy ezek a készülékek felismerik-e az USB-s külső házba tett vinyókat? Mert ha igen akkor nem vennék pendrive-ot, hiszen van egy 80 gigás noti vinyóm.

Várom a tapasztalatokat!

t.fel Creative Commons License 2008.02.07 0 0 1327

Hello!

Lehet, hogy rossz helyen járok, mert úgy nézem itt profi gépek tulajai vanak, de hátha tudtok segíteni. Van egy olcsó ORION dvd lejátszóm. Kb 2 éves.

Az van vele, hogy elkezdett két-három hónapja szarakodni. Nem akarta kiadni a lemezt, vagy csak nem nyílt ki a tálca. Kis nyomkorászás után, vagy fizikai segítséggel (benyúltam kis csavarhúzóval és rásegítettem) beindult.

Aztán egyre rossabb letta helyzet, mígnem úgy állunk, hogy végleg KO. Bekapcsoláskor pár mp.-ig kigyullad a zöld, aztán piros. Mintha valami letiltana. Már a fizkai rásegítés sem használ. A különböző gombok nyomogatásával, különböző számokat ír ki.

Valaki azt mondta ez szoftvergond, állítólag újra kell kódolni, vagy valami ilyesmi.

Az az igazság, hogy lendületből nem akarom kidobni. Tudom, hogy ilyen színvonalú gépet lehet 8-10ezerért venni, de ha javítható...

Előre kösz, ha valaki tud valami okosat.

Lionking01 Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1326

Ezt a kérdés passzolom. Nekem nem volt fontos a hang. Csak zörögjön. Nem vagyok vájtfülű, és amúgy sem szeretem, ha a dobhártáymat kiszakítják a tankok, hajók, fegyverek, vagy miegyebek. :)

Nekem a virtual dolby is elég. :)

Előzmény: LoLkA (1324)
lukics Creative Commons License 2008.01.23 0 0 1325
üdv!találkozott már valaki,vagy hallott valamit egy bizonyos orion 5000 tipusu gépezetröl?9000-ért vesztegetik a Metroban
LoLkA Creative Commons License 2008.01.20 0 0 1324
Köszi! megfogadom. Nekem még a philipset is ajánlották. Van remény arra, hogy 20 ezerig 5.1 hangkimenettel találok márkásat?
Előzmény: Lionking01 (1323)
Lionking01 Creative Commons License 2008.01.20 0 0 1323
LG. legalábbis nekem bevált. Félem tőle, hogy nem mindent játszik le, de kellemesen csalódtam. Mindent lejátszik. Jó keresgélést!
Előzmény: LoLkA (1322)
LoLkA Creative Commons License 2008.01.19 0 0 1322
Üdv! Én két filmet tudtam megnézni az Orion DVD lejátszón. Utána semmit sem játszott le.

Bevittem a szervízbe, ültek rajta egy hónapot majd azt mondták, hogy inkább visszafizetik az árát! :-)

Úgyhogy most keresek 15-20 e Ft körül valami márkásabb DVD lejátszót. Ilyen árkategóriában milyen márkát és típust tudok ajánlani?
Előzmény: LeslieBraun (1306)
Lionking01 Creative Commons License 2008.01.16 0 0 1321

E-MAX AS602-es Asztali DVD lejátszóhoz keresek vezérlő panel-t.

Akinek esetleg van, kérem, írjon, vagy hívjon.

email: radiosklub kukac tvn.hu

mobil: 06-70-284-9597

 

 

pasa_ Creative Commons License 2008.01.02 0 0 1320
A scarton 2 hangvonal van. a dvd jatszonal (talan) lehet allitani, hogy az 5.1 eseten mi menjen arra a ket csatira. Alapbol lehet hogy a 6 csatornabol ketto -- a FL es a FR megy ki, igy aztan enyhebszolva hianyos amit hallasz, foleg ha a beszed nagy resze a centeren szolna. Keress "downmix" vagy hasonlo beallitast.

De leginkabb fel kene szerelkezni egy rendes 5.1-tudo rendszerrel, es egybol megoldodik minden problema.
Előzmény: heninfan (1318)
liberator67 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 1319

Sziasztok!Van1 thomsonDTH220 E tipusu lejátszom,a gyermekeim valami uton beállitottak rajta bizonyos "dealerlockon "feliratot pici piros lakatta,azota nemlehet kivenni a gépből a lemezt,a filmet ellehet inditani,csak kivenni nemlehet tud valaki megoldást?

heninfan Creative Commons License 2007.12.25 0 0 1318
üdv! Az a problémám, hogy a dvd lejátszó nem játsza le az audió sávot a bolti dvd-ről. legalábbis a tv hangszóróiból csak a háttérzaj, illetve az audiókommentár szól. Az a fura, hogy csak 5.1es hang esetén ez a helyzet. szóval valamiért ezt a fajta audiósávot nem képes felfogni a tv, ami márkáját tekintve samsung, és nem régi darab (pipes, virtual dolby szal nem a technikával van a baj...)
A dvd scart csatlakozóval an összekötve a tv-vel, de s-video csatival is ugyanez volt a probléma.
Próbáltam a tv audió beállításai közt babrálni, de ott semmi érdemleges nincs ( true sorrund, ál-stereo...), a bejövő jelforrásnál is csak azt lehet beállítani, hogy melyik csatiból olassa a tv a jelet...
sajnos ötletem sincs továbbindulni, ezért minden jó gondolatott szívesen fogadok.
További boldog karácsonyt!
zebulónia Creative Commons License 2007.12.25 0 0 1317

Sziasztok!

 

Kérlek segítsetek nem tudom mi történt a DVD-vel? Szerettünk volna megnézni egy filmet, de azt írja, hogy no disc.Mi lehet vele a gond?? Nem tudtok egy jó megbízható szerízt, vagy szerelőt Pesten, ha házilag nem megoldható a hibajavítás??

Köszi Kati.

Babetta72 Creative Commons License 2007.12.21 0 0 1316
 

Sziasztok!

 

Bocsi ha nem idevaló, van egy eladó Pinnacle PCTV távirányitóm, 1500ért! Bővebben mailbaképet is... fhoksz@freemail.hu

 

Üdv!

LeslieBraun Creative Commons License 2007.12.18 0 0 1315
Hat eleg halott ez a topic.
Azt latom, hogy mindenki csak kerdez, de valasz sosem jon. Az en problemam kozben meoldodott. A menuben kell atallitani a hangott 5.1-rol sztereora es minden oke.
Udv
Előzmény: LeslieBraun (1306)
downer Creative Commons License 2007.12.17 0 0 1314
Vagy másik lejátszóval vagy pl. ConvertXtoDVD-vel átkonvertálva.
Előzmény: Balee385 (1312)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!