Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.06.04 0 0 17646
Eddig csak figyeltem, de...

"Azt susogd meg légyszi, hogy ki az a dunaújváosi vagy a "focit Dunaújvárosban hagyni szándékozó" természetes vagy jogi személy, akinek most jut eszébe mentőövet dobni, amikor már késő. Ha van ilyen miért nem lépett akkor amikor még az első osztályért folyt a harc?"

Háát elég sokan, csak...
Ők a focira akarnak pénzt adni, és nem a Dunaferr SE-nek. Többek között azért, mert a DSE alkalmazottjait ők nem akarják fizetni. Meglepődnél, ha tudnád hányan élnek vígan ebből a csődbe ment egyesületből...Ezért összefogással, új néven megveszik a jogot, ha minden a terv szerint megy ;-)

És adalékként, ha minden igaz akkor a DSE keretin belül, csak két csapatsport marad, a női és a férfi kézilabda. A többieknek "sanyi". A korongozókat a papírgyár fogja segíteni, és talán a volán, a többieknek...passz...

Azonban az utánpótlásnevelés megmarad...ez legalább jó! gondoljatok bele hol fociznak a tízenévesek ekkora stadionban...:))))))

Előzmény: Wixer (17645)
Wixer Creative Commons License 2003.06.04 0 0 17645
"- Ezutan jöhet a masodik lepes. Valaki(k), akar te vagy en is jogunkban all valahol egy Kft.-t vasarolni. Tehat megveszünk pl. egy Kft.-t egy nb1/b-s joggal valahol."

Azt susogd meg légyszi, hogy ki az a dunaújváosi vagy a "focit Dunaújvárosban hagyni szándékozó" természetes vagy jogi személy, akinek most jut eszébe mentőövet dobni, amikor már késő. Ha van ilyen miért nem lépett akkor amikor még az első osztályért folyt a harc?

Előzmény: Hütte (17644)
Hütte Creative Commons License 2003.06.04 0 0 17644
Msrj!

Szolj, ha rosszul mondom!
-A Dunaferr Labdarugo Kft. bejelenti a csödöt - azaz megszünik. A 200 millios tartozas nem szünik meg. Azert a Dunaferr SE-nek kell majd a felelösseget vallalnia. Pl. az SE ügyvezetö elnöke vagy a Labdarugo Kft. volt elnöke, esetleg mas. Azon majd hazon belül elvitatkozhatnak.
Tehat a csöd kimondasaval megszünik a labdarugo Kft.!
- Ezutan jöhet a masodik lepes. Valaki(k), akar te vagy en is jogunkban all valahol egy Kft.-t vasarolni. Tehat megveszünk pl. egy Kft.-t egy nb1/b-s joggal valahol. Annak müködesi helyet pedig athelyezzük Dunaujvarosba. Adunk neki valamilyen nevet es kesz!
De semmikeppen nem lesz köze Szazhalombattahoz!

Hajra DUNAUJVAROS!!!

Előzmény: msrj (17643)
msrj Creative Commons License 2003.06.04 0 0 17643
Hivatalosan nem lehet játékjogot venni! Akárhogy szépítjük a dolgot, a 200 milliós tartozás eltűnik, veszünk egy másik kft-t, amelyiknek nincs vagy minimális tartozása van, áttesszük a székhelyét, és minden oké! Hát...

Hajrá Újvárosi Százhalombatta FC!

Hütte Creative Commons License 2003.06.04 0 0 17642
A jogszabalyokat nektek jobban kene ismerni mint nekem. De en a következökeppen latom a dolgot:
- Perjamosi arrol beszelt, hogy felszamoljak a labdarugo szakosztalyt. Ez egyet jelent a csödeljarassal. A 200 millios tartozas ezzel a Dunaferr SE-t (Dunaferr Rt.-t?) terheli. Vagyis azert, hogy ki volt ezert a felelös, majd ezutan lesz igazan tema. Perjamosi, mint az SE 9-10eve hivatalba levö ügyvezetö elnöke mindenkeppen. De ide sorolhato Grof Andras a labdarugo Kft. volt ügyvezetöje.
Tehat nem a Dunaferr fogja megvenni!
Hogy vegül is ki lesz az, az most lenyegtelen. Illetve erröl gondolom idöben tajekoztatva lesz a közvelemeny.
- A liga ebbe nem fog beleszolni, mert nem az adossaggal rendelkezö Dunaferr SE veszi a Kft.-t, hanem egy masik jogi szemely. Az uj Kft. szekhelye lesz Dunaujvarosban.
- Egyebkent teljesen mindegy, hogy kinek a jatekjogat vesszük. A lenyeg, hogy a 2.-ik osztalyban indulunk. Több eshetöseg szoba került, igy Szazhalombatta is. De nem roluk van szo.
- Sokminden függhet es befolyasolhat a jövö heti miniszteriumi megbeszeles is.

Tehat varjunk türelemmel. Meg az is lehet, hogy valami jo (jobb) is kisülhet belöle mint amire jelenleg szamitunk.

Hajra DUNAUJVAROS!!!

msrj Creative Commons License 2003.06.04 0 0 17641
Mindörökké Dunaferr!

Bár az is lehet, hogy hajrá Százhalombatta???!!!

Szomorú dolog, hogy a felelősséget senki nem vállalja a tartozásokért, a fedezet nélkül kötött szerződésekért, a szurkolók becsapásáért!

Gróf is elhúzott végre, most már csak jobb jöhet elméletileg!

Csakhogy: a liga még beleszólhat ebbe a kft-vásárlásba. Ugyanis nem kötelesek engedni indulni a bajnokságban egy közel 200 milliós tartozást eltüntető csapatot! Ha most kezdik el a rendcsinálást, akkor nekünk lőttek!

Szebb jövőt!

Wixer Creative Commons License 2003.06.04 0 0 17640
De ki veszi meg, ha nem a Dunaferr?

egy aggódó szurkoló :)))

Előzmény: Hütte (17639)
Hütte Creative Commons License 2003.06.04 0 0 17639
Harras!
Ha nem lennek optimista, akkor nem is erdekelne különöskeppen a labdarugas. Optimizmus nelkül ez nem megy.

Mancs_d!
Latod, nem kellett sokaig varni, hogy megtudd az uj felallast. Jakab Elek menedzser/edzö, mig Lengyel edzö, Bita pedig kapusedzö lesz.
Ami a futtballszakosztaly felszamolasat illeti, ez igaz. Ez egyben azt is jelenti, hogy a labdarugok a jövöben nem Dunaferr neven indulnak majd. Tehat nem a Dunaferr SE-hez fognak tartozni.
Egy labdarugo Kft. megveteleröl/atveteleröl van szo. Ez a Kft. pedig Dunaujvarosban fog müködni.

beppe10 Creative Commons License 2003.06.04 0 0 17638
Csak azt nem értem, hogy honnan lesz pénz, ha fúzionálunk a Battával?
Előzmény: Mancs_d (17637)
Mancs_d Creative Commons License 2003.06.04 0 0 17637
Tegnap a ujvárosi tv ben volt szó a focisták hétfői évedzárójáról.
Perjámosi is beszélt. Kb ilyesmit mondott:
Nem kell tovább áltatni az embereket. A közel 200 milliós tartozás kezelhetetlen. A football szakosztály fel lesz számolva.

Én ugy tudom valamelyik másik nb1/b-s csapat jogán, fúzionálással vagy egyéb módon akarnak indulni.
Lengyel Feri edző, és jakab Elek vezető, igazgató szereposztással.
De, hogy a jövő mit hoz? Az egy másik kérdés.
Az biztos, hogy nb1/b-ben több csapat is megszűnés határán van és szivesen visszalépne.
(pl a legközelebbi a Százhalombatta)

Hütte Creative Commons License 2003.06.03 0 0 17635
Feltörték az nb1.hu-t

június 3. 21:44
[MTI]

Számítógépes hackerek feltörték a magyar és nemzetközi labdarúgás híreivel foglalkozó internetes honlapot, a http://www.nb1.hu-t, amelynek szolgáltatásai ezért várhatóan napokig szünetelnek majd. Az illetékesek dolgoznak a probléma megoldásán, s remélik, hogy csütörtökön vagy pénteken újraindíthatják az oldalt.

Hütte Creative Commons License 2003.06.03 0 0 17634
A masodosztalyban (nb1/b-ben) biztos, hogy elindul a csapat. Abban is biztos vagyok, hogy a leendö szakvezetes kialakitja azt a jatekszerkezetet amelyre a csapat a legjobban alkalmas.
A jelenlegi helyzet szerint a cel, egy stabil nb1/b-s csapat kialakitasa es az utanpotlas nevelese. Termeszetesen, amennyiben megfelelö tamogatok erkeznenek, akkor a celokat is lehetne (felfele) korrigalni.
A junius 17.-ei nevezesi hataridöig marad azert meg munka böven.
msrj Creative Commons License 2003.06.03 0 0 17633
Majd az új edző kialakítja a csapat új arculatát, mert ha nem, akkor még a másodosztály is húzós lesz, ha egyáltalán el tud a Dunaferr ott indulni.

Dunaferr mindörökké!

msrj Creative Commons License 2003.06.03 0 0 17632
Megy a szokásos cirkusz a zöldeknél! Senki nem öltheti magára az 55-ös mezt. Lehet, hogy bepókhálósodik az a mez:))

Wixer Creative Commons License 2003.06.03 0 0 17631
De gyanítom, hogy az újvárosi öregfiúk csapatára gondolt, amikor kb 40-50 éves lesz...

Wixer Creative Commons License 2003.06.03 0 0 17630
Ma pl azt mondta hogy nem zárja ki hogy visszatér a Fradiba.
Ha jól emléxem újvárosi időszakában meg azt mondta, hogy nem megy a Fradiba.

Erről ennyit.

Előzmény: Mancs_d (17626)
msrj Creative Commons License 2003.06.02 0 0 17628
Nem akarom feszegetni az edző munkáját, lehet hogy ő ennyit tud, vagy ennyit tudott kihozni a csapatból. Kérdés, hogy a csapat mennyit tud. Szerintem ennél többet! Láthattuk a harmatgyenge Kispest és Békéscsaba edzőváltás utáni látványos feltámadását, és láthattuk a Dunaferr váratlan összeomlását. Jó, voltak bundameccsek, ez is ellenünk dolgozott. A Videoton visszavágott, amiért a Dunaferr egy pár éve kiejtette ( vagy hagyta kiesni ) őket. A Sopron gyanúsan gyengén játszott a Békéscsaba ellen, ellenünk meg meghaltak a pályán. Biztosan semmi köze nem volt ehhez annak a ténynek, hogy Supka, Csaba edzője ezer éve Sopronban lakik....

Danikk, ha nem láttam volna már ugyanezeket a fiúkat többször is jól játszani, akkor én is azt mondanám, hogy nem tudnak focizni, persze a legjobbjaik nagyon kevés lehetőséghez jutottak, majd jövőre ( Csehi, Rompos, Lajtos, Nyúl)

msrj Creative Commons License 2003.06.02 0 0 17627
A Tököli üggyel kapcsolatban annyit: korábban írtam, hogy megüzenték Tökölinek, hogy eltörik a lábát. Nem légből kapott híresztelés volt, hanem biztos információ ( nem Tökölitől, hanem a vezérszurkolóktól). Ahogy elnéztem ma Tökölit a tévében, félelme nemcsak a pénteki események miatt van, egy folyamatról van szó, hétről-hétre félelemben lépett pályára az eredménykényszer miatt. Még a családját is féltette! Úgy gondolom, hogy ez is egyik oka volt az elvadulásának. Remélem, hogy elmegy külföldre, és megmutatja, hogy mire képes, ha nem terrorizálják.

Mancs_d Creative Commons License 2003.06.02 0 0 17626
Tököli dobbant a fradiból. Nagyon jól teszi.
(Kár volt odaigazolnia, nem odavaló ő)

DH-ban van egy egész oldalas cikk a botrányról, amely cikk végén Éger Laci ezt mondja:
"S ha már összejöttünk, azt irja meg: Visszatérek én még Dunaújvárosba!"

remélem lesz hova visszatérnie.

danikkk Creative Commons License 2003.06.01 0 0 17625
Én sem tudom milyen taktikát gyakoroltattak a srácokkal, viszont én nem ebben látom a problémát. Nekem úgy tűnik, hogy nem tudnak focizni. És ez nagy probléma.
Mancs_d Creative Commons License 2003.06.01 0 0 17624
A korábban említettek közül választottak edzőt?
ennyit azért elárulhatnál.

Előzmény: Hütte (17623)
Hütte Creative Commons License 2003.06.01 0 0 17623
En sem lattam a merközest, de mint irod nem sokat vesztett vele az aki nem latta. Hogy Galhidi mit gyakoroltatott velük azt nem tudom.
Nem akarom Galhidi nyakaba varrni a kiesest, mert nagy csoda lett volna ha bentmaradunk.
De az biztos, hogy nem tudta azt kihozni a jatekosokbol amit lehetett volna, ami esetleg megis csodat eredmenyezett volna.
Tudom, hogy mindjart lesz valaki aki azt mondja, hogy mit szövegelek en, amikor nem is latom a merközeseket.
Nos vannak egeszen megbizhato infoim, köztük szakemberek velemenye. A bekescsaba elleni hazai 0:4-et elöben lattam. A kispest elleni hazai vereseg utan szo volt mar arrol, hogy Galhidinek menni kellene. Vegül is maradt. A Csaba ellen egy nagyon rossz taktikaval, gyamoltalanul jatszo csapatot lattam.
Na de az ismert körülmenyek miatt ugysem szamithattunk többre, jobbra.

Egyebkent eldölt, hogy a jövö szezont az nb1/b-ben folytatjuk. Ehhez szükseges anyagi feltetelek biztositva lesznek.
Az edzökerdes is eldölt. Egy angol szisztemaju menedzser/edzö + edzö, kapusedzö felallas lesz. Neveket nem kivanok emliteni, ez az egyesület feladata.
Az en megitelesem szerint, a körülmenyek ismereteben ez a legjobb megoldas.

Előzmény: msrj (17622)
msrj Creative Commons License 2003.06.01 0 0 17622
Nem sokat veszítettél vele, nagyon gyámoltalanul játszottuk, támadásban előrejáték helyett visszafele adogattunk, vagy elindultunk keresztbe.A széleket meg nem tudjuk lezárni! Gálhidi biztos nem ezt gyakoroltatta velük, na mindegy. Jobb is, hogy vége ennek a bajnokságnak.
ATI-FERR Creative Commons License 2003.06.01 0 0 17621
Későn értem haza a vizsgáról, így már nem tudtam elmenni!

Sajna kikaptunk...

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!

Előzmény: msrj (17619)
danikkk Creative Commons License 2003.05.31 0 0 17620
Reméljük Kispesten nem lesz komolyabb balhé, bár ebben nem nagyon hiszek... csak megússzuk ólcsón..
msrj Creative Commons License 2003.05.30 0 0 17619
Egész pontosan inkább azt nyilatkozta, hogy nagyon jó dolog, hogy mindenki nekünk szurkol. Mekkorát tévedett! Nem neki szurkoltak, hanem a Fradinak.

Kíváncsi vagyok mit lép a Westel.

beppe10 Creative Commons License 2003.05.30 0 0 17618
Amikor a Tököli eligazolt tőlünk, akkor azt nyilatkozta, hogy még soha nem szerették annyira, mint a Ferencvárosnál. Hát furcsa módja a szeretet kifejezésének...
msrj Creative Commons License 2003.05.30 0 0 17617
A válogatott meccsen valószínű, hogy nem fog játszani az Attila, ha " alapos munkát" végeztek. Én Sanyi bá helyében átkérném az MTK-ba. Úgyis szükségük lesz egy jó csatárra a BL selejtezőkön!
Hütte Creative Commons License 2003.05.30 0 0 17616
Mancs_d!

Nincs erre most semmi szükseg, hogy egymast b...ogatjuk. Szerintem minden jo erzesü Fradi szurkolo eliteli a törtenteket.
Ami törtent az elsösorban a Fradi szegyene, amiert az egesz magyar labdarugasnak szegyenkeznie kell.
A jo erzesü labdarugo szurkoloknak es annak az egy-ket remelhetöleg meglevö vezetönek kellene összefognia es elzavarnia a jelenlegi tehetelen vezetöket.

Előzmény: Mancs_d (17614)
Mancs_d Creative Commons License 2003.05.30 0 0 17615
ezek a csürhék nem érdemelnek meg ilyen játékosokat. remélem lelép onnan a Töki.
A fradi pályát meg bezárják.
Előzmény: ATI-FERR (17613)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!