Keresés

Részletes keresés

riminyák Creative Commons License 2014.08.05 0 0 1001

http://www.egyutt2014.hu/az_egyutt_2014-rol_hirek/168_millio_forint_uszott_el_biatorbagyon.html

 

Na! Szóval itt van a gond! A rendőrség, az ügyészség nem minden ügyet vizsgál ki, lehet mondani ..

Van akit láncra verve, van akit soha még meg sem igen kérdezve. Egy ország így müködésképtelen! Jogállam?

 

Hát persze?!

 

Ismerős valahonnét. Nem párt, nem emberikapcsolat csupán a törvényesség kérdése! Ilyen egyszerü! (lenne)

A végtelen bizalom, elnézés védelem  a "jó" emberekkel szemben...tudd hová húzod az X-et!

NaLáÉ Creative Commons License 2014.07.19 0 0 1000

Csak jelzem, a hivatkozott hsz idején még -a mértékadó elégedetleneknek- úgy tűnhetett a nagy "Összefogás" majd elhozza a szebb jövőt/nagyobb minimálbért, stb Senkit nem szeretnék kizökkenteni a boldog demagógiából, de az ilyesmi nem csak elhatározás kérdése.

Előzmény: X ANTI (999)
X ANTI Creative Commons License 2014.02.21 0 0 999

Magyarországon a nettó minimálbér :

2002-ben 110 euró volt,
2010-ben 255 euró,
2014-ben 210 euró!!!

 

No erre varrj kokárdát Matolcsy!

riminyák Creative Commons License 2014.02.21 0 0 998

http://www.mfor.hu/cikkek/2_251_milliarddal_nott_a_magyarok_vagyona_2013_ban.html?

 

Csókolom Érdi bulikból mennyi az annyi? Hol lehet kérni az egyfőre eső lóvét?

 

Magyarország jobban teljesít! Már ugye az igazi magyarok!

NaLáÉ Creative Commons License 2014.02.19 0 0 997

Vigyázat!

Minden MÁS PÁRTI-nak is van felesége, gyereke, közelije, cége...

S jelen állás szerint pénzügyekben nem a kormányoldal áll rosszabbul.

Ehhez képest igaz, de soványka ez a telefonálás.

Több kell!

Pl. az érdi összefogásos jelölt is kereshetne/találhatna valamit....

Csak ugye minek?!...

Vagy se ő, se csapata nincs annyira beágyazva, hogy akár egy ilyen csipetke telefonos ügyet is felmutasson. Ezt is egy kéretlen támogatónak kell bedobni.

Akit ugye már nem kell/lehet meggyőzni semmiről....

bugadoktor Creative Commons License 2014.02.18 0 0 996

Én azt gondolom, hogy az ismert emberek, és családtagjaik igen is legyenek példamutatók!

Ők akik élvezik, élvezhetik azt ismertséget, - és ennek előnyeit, hátrányait - amit a családjuk hoz.

Tudniuk kell, hogy az elkövetett szabálysértések jobban irritálják az embereket, mintha ugyanazt, Gipsz Jakab követné el.

Előzmény: NaLáÉ (994)
riminyák Creative Commons License 2014.02.18 0 0 995

Természetes igazad van! Azonban van egy arogancia ami jellemzi pont Orbánékat. Itt a lánya a vétkes. Ez önmagában elmenne, de beugrik az a törvénytelen de pökhendi hozzállás amely a fakivágást, az elszenvedettek megbirságolását jelenti. Az esküvő tárnoki útépítőcsapata (Fidesz közeli cég, nálunk itt komcsizott a hasonló pökhendi fönökük amikor utat építettek), a kiscsaj kioktató nyilatkozata apucit védve...stb.

Arról nem beszélek beszéltem a lenézett kisemberekkel akik örültek még a lekezelő bánásmódjukat elviselve!

 

 

 

 

 

Előzmény: NaLáÉ (994)
NaLáÉ Creative Commons License 2014.02.18 0 0 994

Csak  gondold végig: mi lenne, ha mindenkit, aki vezetés közben telefonált már elszámoltatnánk...

De nem ezért, hanem, mert valakinek a valakije, vagy ebből következtetnénk erre...

Következik-e ebből, hogy csak a balosok/jobbosok ilyenek?

Szóval se Orbánt, se a másik társaság prominenseit nem ilyesmikért kell szeretni/utálni.

Persze lehet, caK AZ OLYAN MINT A mÓRICKA...

aKINEK MINDENRŐL az jut eszébe

Előzmény: riminyák (992)
riminyák Creative Commons License 2014.02.18 0 0 993

Szótagolok...

 

Igen tőlem még minden kurzus megkapta a magáét, én örülnék a legjobban ha nem kellene mindig morognom. 

Azt már nem is említem minden választásnál a viszonylagos szempontok érvényesülnek, például nálam..

riminyák Creative Commons License 2014.02.18 0 0 992

Bocs! Senkinek soha nem kívántam halálát! A rokoni és "baráti" (nem feltétlen párt alapú) maffiák megszüntetését, felszámolását és főként törvényes kereten belüli elszámoltatását  azt igen!

 

Annak idején a boldog (már akinek) kádári időkben a gittegylethez a párttagsági csak olyan sallang volt.

Jó ha volt, de nem lőtek vele...azt hiszem ma sem!

 

Előzmény: NaLáÉ (991)
NaLáÉ Creative Commons License 2014.02.18 0 0 991

Azt, hogy ki dögöljön meg/tűnjön el családostól, már -tőled is- tudjuk.

De ki és főleg, miért érdemelne -szintén szerinted- bizalmat?

(Megjósolom: megkapja majd ő is a magáét...)

Előzmény: riminyák (989)
riminyák Creative Commons License 2014.02.17 0 0 990

Mi lesz a forint gyengeségével? Kakiban hagyott magyar választók, lehetetlen helyzetben hagyott hitelesek. Néma sunnyogás Orbán részéről!

 

Magyarország ha majd megfújja a kürtöket a tömeg? Orbán merre is? Hová?

riminyák Creative Commons License 2014.02.17 0 0 989

 

Az egyenlők között az egyenlőbbek! Nehéz az élet!

NaLáÉ Creative Commons License 2014.02.15 0 0 988

Miért, hogy minden választáskor előkerül eza téma, ez a személy?

 

kronikas10 2010.09.08 22:38:34 © 271

A 2030 érdiek vagyunk párt egy civil mozgalomból nőtt ki. Mondja a jó haver a Heti Hetesben Hajós A. Jó trükk Lacika, vissza az SZDSZes gyökerekhez?  Passarétről ezt is elérted, de a biciklisek megint biciklizhetnek az érdi útakon  önkoris támogatással.

Az alpolgármester Úr mindig szolgálja azt a polgármestert aki őt kinevezteti, a választáskor pedig hagyományosan indul az ellen akiből addig élt.

kronikas10 2010.09.07 23:34:27 © 270 Csőzik nem szólal meg, sem a maga érdekében, sem másért. A biciklisek összehozták a cetliket, újabb négy év semmittevésért jöhet a sarzsi. Neki is és Annácskának is a kabinetben. Ezek az igazi életművészek. Egyszer ide, másszor oda. A Passarétről nézve teljesen mindegy mi történik Érden. A haverok /SZDSZ/ bemondják a Heti Hetesben is ha kell. Ez a tökéletes Fidesz-SZDSZ koalició.  A Témészárosnak semmi sem drága. Előzmény: Törölt nick (269)

civilkontroll.erd 2010.07.19 22:59:12 © 265 Még mindig kérdés.... Előzmény: civilkontroll.erd (263)

sélliagrav 2010.06.19 12:26:29 264 Micsoda duma volt! A kormányzati korrupciót szüntetik meg. A többivel nem foglalkoznak ... Előzmény: vz55 (262)

civilkontroll.erd 2010.06.19 11:10:03 © 263

A fideszes alpolgármestert ugye nem érdemes a korrupciós ügyekről kérdezni, mert tudtával ilyenek nincsenek is..

A KDNP-s alpolgi már csak országos ügyekre figyel...

De itt van nekünk Csőzik Laci a harmadik alpolgármester! Ő akár beszélhetne is..

Vagy ezek ígyegyütt csak a pártokrácia érdi képviselői?!...

Kizárt! Nem erre tettek esküt.

Hanem mire?!...

 

 

Csak nem azért lépett most -2014-ben- vissza, hogy ne kelljen kellemetlen ügyekkel kampányolni?!..

Kíváncsi vagyok az utód -azaz dr. Dorosz- lefordítja-e helyi ügyekre a nagy összefogásos megtisztulásos dumákat. A Simon-ügy persze ellenemegy ennek...

riminyák Creative Commons License 2014.02.15 0 0 987

 

 

Fideszes humbuk és a valóság! Európa gazdasági csodája. 

Nem röhög, sír!

riminyák Creative Commons License 2014.02.14 0 0 986

http://444.hu/2014/02/14/folyamatosan-hullanak-vissza-orbanra-evekkel-ezelotti-felfele-iranyitott-kopesei/?

 

Na b.meg! Ha én illen hanta lennék azé kapnék a pofámra! Na jó én az asszonyt nem úgy kezelem mint a vakkomondoros magyar.

riminyák Creative Commons License 2014.02.12 0 0 985

riminyák Creative Commons License 2014.02.11 0 0 984

Most már tudom, megértettem!

Annak idején a nagy testvér (a már megint), olyan árúcikkeket amelyet nem kaphatott meg a haldokló nyugattól, mi magyarok szállítottuk .

Tudom látom most újra éled ez a közvetítő szerep. A Paksi és még ki tudja mifene titka rajtunk keresztül érkezik majd a még most is haldokló nyugatra. A jószivünk az amely ezt a bátor tettre sarkall minket, legyen már nekik is tiltott kokom technológiából.

 

Titkos értesüléseink szerint az olimpia létesítményei főként a félig készültek doksijait másoljuk, majd a terveknek megfelelően továbbitjuk. Igaz belecsempésszük  a magyar favorit milliárdosaink munkáinak csinját-binját hogy lehet többstzörös áron építeni homályos minóséget.

riminyák Creative Commons License 2014.02.08 0 0 983

http://www.napi.hu/nemzetkozi_gazdasag/ket_ev_nyomorusag_es_deflacio_itt_az_uj_joslat.575807.html

 

Be szoktam rakni megszívlelendő cikkeket. Országos sőt, ezen felül érdi is.

 

Ebből szomorú dolgok látszanak! Tudom sok révületbe esett hivő, kormánypárti és ellenzéki nem foglalkozik azzal a helyzettel ami Magyarországon zajlik. Kis szeletét, néhány mozzanatát ragadják ki elsősorban elferdítve a választás a köznép butitására!

 

Az ellenzék pedig....nem írom le. Egy normális országban már rég összeroppant volna az Orbán rezsim..

riminyák Creative Commons License 2014.02.07 0 0 982

Nézem a téliolimpia megnyitóját.

 

Arra gondoltam vajon egy kisország diktátora milyen eséllyel veszi fel a versenyt egy nagyhatalommal, milyen pocakos totyogással tud pávatáncot lejteni  amelytől Putyin elalél. Révületében úgy fog táncolni mint egy orosz medve porázon rángatva? Öreg hiba!

 

Felcsúti mese, meskete!

riminyák Creative Commons License 2014.02.06 0 0 981
riminyák Creative Commons License 2013.12.30 0 0 980

Fideszes handa-bandázás 2.

 

 

 

Ébresztő!!!

riminyák Creative Commons License 2013.12.28 0 0 979

"Tisztelt Lakótársak! A Kormány kötelezővé tette, hogy kifüggesszem az értesítést, hogy Önök az ide...i évben 17.468 Ft-ot takarítottak meg a rezsicsökkentésnek köszönhetően. A Kormány ugyan azt nem mondta, de én azt is közlöm, hogy a bankok megsarcolása és emiatti költségek növekedése miatt, a számlavezetés és utalások költségei 28.468 Ft-ra rúgtak. Emiatt Önöket a Kormány - végül is - 11.000.- Ft-al rövidítette meg. Ebbe nem számítottam bele az egyéb költségnövekedéseket sem. Sem azt, hogy a földgáz piaci ára idén 23 %-al csökkent. Jó gondolkodást... Az Ön közös képviselője"

 

 

Szemelvény....

riminyák Creative Commons License 2013.12.19 0 0 978

http://www.atv.hu/belfold/20131218-szegyelld-magad-angyan-kiosztotta-utodjat/hirkereso

 

A hatökrök kormánya! Bocs a gazembereké!

 

Azt elfelejti vaz új bérenc államtitkár az új bérlők nem a biógazdaságot fogják müvelni! Ugyanis arra már nincs esze a hazudozó kormánynak!

 

Hová vezet ez a módszer amely a Rákosi elvtáar korában volt igaz, bár azok nem zárták be az üzemet csak pártkatonákra bízták, oszt haza is vágták!

 

Igaz Orbán elvtárs!

riminyák Creative Commons License 2013.12.15 0 0 977
riminyák Creative Commons License 2013.12.14 0 0 976

http://propeller.hu/itthon/2839716-simicska-kover-cegei-nem-fizettek

 

Szerintem nem ideológia, pártérdek az amikor büncselekmények történnek!

A számtalan ügy amelyet elkezdett egy vakmerő NAV revizor firtatni nem újkeletüek!

Mennyi feljelentést, feltárt ügyet söpörtek szönyeg alá!

Ezek nem kizárolagosan adó ügyek!

A túlszámlázások, a mutyik, az el nem számolt pénzek mind átszövik a gazdaságot!

Ki bizott abban pont ez a katyvasz fog rendet tenni, az amely forradalom égisze alatt

kiterjesztette az állami visszaélések rendszerét!

 

Tiszta gazdaságot, tiszta közéletet!

riminyák Creative Commons License 2013.12.03 0 0 975
Szilágyi.István Creative Commons License 2013.11.17 0 0 974

Üdvözlet Fórumozók!

 

Tudom, nem a témához kapcsolódik, de sajnos sokunkat, vagy sokunk családját, rokonait, ismerőseit érinti a devizahitel.
Kérem, akinek környezetében devizahitel csapdahelyzetben levő ember van, szóljon neki, hogy keressen meg minket, az Érdi Fogyasztóvédelmi Egyesület-et.
Bővebb információ itt:
www.erdifogyved.lapunk.hu 

Szilágyi István
titkár
Érdi Fogyasztóvédelmi Egyesület
+36 70 703 4115 (számkijelzős telefonról történő hívás esetén mindenkit visszahívunk)

riminyák Creative Commons License 2013.11.12 0 0 973

Olvasom a kormány kompenzálná az Angol béren tengődő magyarok bérét!

 

Azannya!

 

Gyere haza magyar! (angolországból)

riminyák Creative Commons License 2013.10.15 0 0 972

Orbánt és a haverjait nem szeretem. Félreértés ne legyen nem szeretem a mai baloldalt sem, dolgoztam életemben, nem here-veréből éltem mint ahogy azt igenjól teszik sokan. Sógor-koma, cetligyüjtő szájtépő...

 

Ma amikor már nyugdíjas az ember, ma amikor az idén munka távolról sem látszik, nem csak nekem az ismerősőknek sem, akkor jőn egy 

zsebforgató, ember és vállalkozóbarát gittegylet.

Egy hatalom aki jutalmaz egy jó X-et, korrumpál osztogat, igyanakkor fosztogat!

Jobboldal amely a züllésfelé vette az irányt, jobboldal amely még azokat is lekommunistázza aki dolgozik, vállakozik esetleg jobboldali.

Előzmény: riminyák (971)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!