Keresés

Részletes keresés

foto-k Creative Commons License 2015.12.08 0 0 3310

Eladó egy EIZO FlexScan S2331W monitor 45e Ft-ért

SN 43569078

 

Info itt: http://www.eizoglobal.com/support/db/products/model/S2231W

Magyarul: http://prohardver.hu/teszt/22_huvelykes_eizo_monitor/a_kakukktojas.html

 

Mail publikus vagy Telenor 934 1O59

 

 

 

flacheva Creative Commons License 2015.09.19 0 0 3309

LG 24MB67PY-B

Van valakinek tapasztalata erről a monitorról? Fotokidolgozáshoz használnám.

Mokshamann Creative Commons License 2015.04.10 0 0 3308

Én is hasonlót néztem ki, de a LED IPS-t nem ajánlották munkára  a szakik. Még nem kiforrott technológia szerintük és nem színhelyes a cucc. Ennyit tudok. :P 

Előzmény: davidrs (3307)
davidrs Creative Commons License 2015.04.09 0 0 3307

Sziasztok!

Dell p2715q fotós/grafikai munka felhasználásra szerintetek milyen?

Nem a legolcsóbb kategória, megéri ilyet venni, vagy van olcsóbb vagy jobb megoldás szerintetek?

 

Kb ez lenne a max amit kiadnék érte!
Válaszokat előre is köszönöm!

OPi Creative Commons License 2015.04.05 0 0 3306

ha végignézed a reklámhsz-it, akkor egy albérletben lakó diák és kezdő grafikus egy asztmás kisfiúval :-)

Előzmény: mckmester (3300)
OPi Creative Commons License 2015.04.05 0 0 3305

jé, és tényleg Medi Marktos reklámnick vagy, ez tetszik a legjobban: "Sajnos asztmás a kisfiam, ami miatt sokat küzdünk, főleg éjszakánként. Azt hallottam a párásító tud segíteni, könnyíteni a helyzeten. Ezért kinéztem egyet a Media Marktban: Sencor ultrahangos párásító."

Előzmény: kareszfos (3296)
zohan Creative Commons License 2015.04.02 0 0 3304

Nézz körül itt:http://prohardver.hu/temak/monitor/listaz.php

 

Jobban pörög.

Előzmény: Csacsiterelő (3303)
Csacsiterelő Creative Commons License 2015.04.02 0 0 3303

Igazából az adott mérethez ideális felbontást kéne megtalálni.

Én most 23-24 körüliben gondolkodom, felfelé akár lehet kicsit nagyobb is. Szóval ebben a méretben mi érdemes és mit nem választani?

Előzmény: Csacsiterelő (3301)
zolacko Creative Commons License 2015.04.02 0 0 3302

Ekkora egy tróger boltot :D

Előzmény: mckmester (3300)
Csacsiterelő Creative Commons License 2015.04.02 0 0 3301

Kb én is itt tartok, mint akinek válaszoltál.

Mitől használható egy IPS? Mire érdemes figyelni?

Nálam még kicsit a felbontás kérdéses. Mekkora kéne?

Előzmény: zohan (3292)
mckmester Creative Commons License 2015.03.03 0 0 3300

Bedőltél egy reklám nicknek :-(

Hidd el, nem vár választ. A hsz csak arra kellett, hogy a boltot megemlíthesse. 

 

Előzmény: KTTech (3297)
KTTech Creative Commons License 2015.03.03 0 0 3299

Tökéletesen jó hozzá, gyakorlatilag ez egy i1 Display Pro kiherélve (kb. 5-7x lassabb, de a pontosság kb. azonos).

Előzmény: lendvaizs71 (3293)
KTTech Creative Commons License 2015.03.03 0 0 3298

Ha tényleg komoly monitort keresel, akkor nézz szét az Eizo CG szériájánál. Az való grafikusoknak :) (meg a Dell-nek, HP-nek és NEC-nek is vannak megfelelő modelljei).

Előzmény: KTTech (3297)
KTTech Creative Commons License 2015.03.03 0 0 3297

Nem igazán jó erre a célra...

Előzmény: kareszfos (3296)
kareszfos Creative Commons License 2015.03.03 0 0 3296

Sziasztok!

 

Kezdő grafikusként dolgozom és hobbi fotós vagyok és ehhez keresek minél jobb monitort. Mit gondoltok a samsung ívelt WQHD monitorja megfelelő erre a célra? A Media Markt oldalán, a magazinban ezt ajánlották a "fajtámnak". Ti is egyetértetek ezzel?

 

Előre is köszi a válaszokat!

Bogi

zohan Creative Commons License 2015.02.21 0 0 3295
Előzmény: lendvaizs71 (3293)
zohan Creative Commons License 2015.02.21 0 0 3294

Teljesen jó hozzá,én is ilyet használok.

A gyári szoftvere kicsit lebutított,de működik a dispcalgui programmal is. (ehez majdnem pilóta vizsga kell:) )

Előzmény: lendvaizs71 (3293)
lendvaizs71 Creative Commons License 2015.02.21 0 0 3293

Sziasztok!

 

Monitor kalibráláshoz milyen berendezést ajánlanátok?

Az X-Rite ColorMunki Display-t néztem. Mennyire jó laptophoz? (Asus Aspire V3 771G)

 

Köszönöm

zohan Creative Commons License 2015.02.15 0 0 3292

Van két db ilyen monitorom:http://www.arukereso.hu/monitor-c3126/lg/22mp55hq-p-p218992608/

Kb itt kezdődik a használható ips-monitor.

Ha feljebb szeretnél lépni kb 50-55 nél kezdődnek a Dell ips -ek.

Előzmény: Guinness-Gives-Strength (3291)
Guinness-Gives-Strength Creative Commons License 2015.02.15 0 0 3291

Sziasztok!

 

50e-ig bezárólag mit ajánlanátok fotószerkesztéshez? Tudom, hogy nem sok, de eddig 10éves laptopon nyomtam, úgyhogy már ez is előrelépés lenne:)

 

Előre is köszi!

Béla Bakó Creative Commons License 2015.01.30 0 0 3290

Új, éppen csak kipróbált Dell U2713HM (AH-IPS), 2560x1440 (WQHD), 178°/178°, 1000:1 - 2000000:1 kontrasztarány, 15 tűs analog VGA / DVI-D (HDCP) / HDMI / DisplayPort / 4x USB 3.0, max.350 cd/m2 fényerő, 8ms (G-G), SecurityLock slot & StandLock, forgatható és állítható magasságú állvány, EPEAT Gold & ENERGY STAR 5.1.

Grafikusoknak, videósoknak ideális.

3 év garancia a Pcland-nál, de a hivatalos Dell Magyarországhoz is lehet fordulni garancia ügyben, gyorsabbak.

Nettó áron adom, 132000(176000 most a pclandon)

Nem postázok, személyes átvétel Budapesten, 6 kerület.

06303402584

antaland Creative Commons License 2015.01.22 0 0 3289

Eladnám csak kipróbált DELL 3214Q rev. A02-es 31,5", 4k monitorom. Windows 8-cal, HDMI-n nem tudtam 4k-n használni (nem találtam megfelelő drivert a videókártyához), egy másik gépen linux-szal display porton szépen működik. A gond csak az, hogy a képfeldolgozást a windowsos gépemen csinálom...

 

Ára: 390eFt (e-bay-en vettem, gyári csomagolásban érkezett, de számlám nincs róla, azért ennyi az ára)

somblero Creative Commons License 2014.12.29 0 0 3288

Sziasztok !

 

24”  RGB monitor HP LP2475w H-IPS panellal, kalibrálva, kiváló műszaki és esztétikai tulajdonságokkal dobozával eladó. Bővebben:http://www.tftcentral.co.uk/reviews/hp_lp2475w.htm

Sn: CNC02901YS / 45e Ft

 

horvath.balazsistvankukacchello.hu

/ 20.51.99.26három / Szombathely, de postázom is ha kell.

 

Monitor-TV-Projektor kalibrálás, ingyenes diagnosztikai felméréssel, x-rite Display Pro1 műszerrel. Csak a kalibrálásért kell fizetni: 5eFt. Szombathely és környékén.

 

Köszönöm!

Erinaceus Creative Commons License 2014.12.17 0 0 3287

mail ment

Előzmény: hokk (3281)
somblero Creative Commons License 2014.12.15 0 0 3286

Sziasztok !

 

24” Grafikai RGB monitor HP LP2475w H-IPS panellal, kalibrálva, kiváló műszaki és esztétikai tulajdonságokkal dobozával eladó. Bővebben:http://www.tftcentral.co.uk/reviews/hp_lp2475w.htm

Sn: CNC02901YS / 60e Ft

 

horvath.balazsistvankukacchello.hu

/ 20.51.99.26három / Szombathely, de postázom is ha kell.

 

Monitor-TV-Projektor kalibrálás, ingyenes diagnosztikai felméréssel, x-rite Display Pro1 műszerrel. Csak a kalibrálásért kell fizetni: 5eFt. Szombathely és környékén.

 

Köszönöm!

 

 

BNSfoto Creative Commons License 2014.12.12 0 0 3285

köszönöm, kedves vagy, közben már meglett samsung S27A85

Előzmény: ktamas2 (3284)
ktamas2 Creative Commons License 2014.12.12 0 0 3284

Szia. Dell 2412M

Előzmény: BNSfoto (3278)
swarc09 Creative Commons License 2014.12.12 0 0 3283

az a program elég egyértelmű, nyugodtan próbálgasd, igen szép eredményt lehet vele elérni! bár tény, hogy kell egy kis idő, próbálgatás hozzá az elején.

Előzmény: Konstansvalue (3279)
swarc09 Creative Commons License 2014.12.12 0 0 3282

vidd el bekalibráltatni (ha fővárosi vagy, több helyre is lehet, ha nem, akkor neccesebb), azok az optimális beállítások! a gyári kalibráció nagyon fals is tud lenni, és szerintem magadnak ne állítgasd. 5e ft egy kalibrálás, annyit megér, és ajánlott kb félévente újrakalibráltatni, mert elmászik a szín.

Előzmény: Törölt nick (3280)
hokk Creative Commons License 2014.12.11 0 0 3281

Ha valakit esetleg érdekel, egy x-rite ColorMunki Smile monitorkalibráló eladó.

21e

mail pub.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!