Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

HNMswift Creative Commons License 2001.12.17 0 0 1
Sajnos a Mutyukit senki sem veszi autó számba...
Külön nekünk nyitottak egy "...külön állatfaj.." topicok, amire igazán büszke lehet a tulajdonosa...
Egyébként nekem azt az infót adták, hogy csak a Castrol GTX3 és a Shell Hélix olajat fogadja el a Suzuki gyár a garancia megtartásához. Nekem spec. Castrol van benne... Eddig 10.000-ként cseréltettem, de legközelebb majd csak 45.000-nél megyek.
Előzmény: szipusz2 (-)
DarkSide Creative Commons License 2001.12.17 0 0 0
Szia!

Az enyémben is ilyen olaj van full synth. . Viszont akkor már csak full synth. mehet bele.

S hogy miért nincsen "pörgős" topikja a Suzukisoknak? Ez ugye költői kérdés volt!? :) Nem olvastad a többi ilyen témájú topikot? Hiába volt normálisnak nevezhető a társalgás, jöttek azok, akiknek állítólag AUTÓ-juk van és máris elkzdődött a sárdobálás. Hát azt hiszem ezért maradoznak el az ilyen témájú topikok.

Tisztelettel DarkSide

Előzmény: szipusz2 (-)
szipusz2 Creative Commons License 2001.12.17 0 0 topiknyitó
Helló!

Hát gyerekek...Nem vagyok egy szószátyár, de azért azt nem hagyhatom, hogy a létező minden autómárkának van pörgős topoicja, egyedül "az én autómnak" nincs :-(
Nem hiszem, hogy a Suzukisoknak nincsenek kérdéseik, gondolataik, egyéb problémáik.

Szóval itt megoszthatjuk egymással örömünket, bánatunkat stb.

Kérlek benneteket, hogy élesszétek fel a szunnyadó Suzukisokat!

Keztdetenk ez is megteszi:
Olajcsere előtt álok és mivel most vettem a gépet 1.3Gls nem tudom, hogy mi van benne. Szóval szerintetek milyen olajat tegyek bele, ill. mi a gyári benne. A 10w-40w az biztos, de fél, vagy teljesen szintetikus legyek, ilyenek foglalkoztatnak!

Segítsetek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!