Keresés

Részletes keresés

bintamas_matek Creative Commons License 2017.05.06 -2 0 74

Újabb próbálkozó.

 

Dodona_ Creative Commons License 2017.05.05 0 0 73

64

 

az

 

 

(kölcsönös számszimpátia esetén esetleg 69 ... )

 

Előzmény: aivaek (71)
Dodona_ Creative Commons License 2017.05.05 -1 0 72

Egy nőnek a sörhas nem igazán áll jól ... Az egyenjogúságnál van fontosabb.

 

 

Előzmény: aivaek (70)
aivaek Creative Commons License 2017.05.04 0 0 71

Aláírás 68

Előzmény: aivaek (70)
aivaek Creative Commons License 2017.05.04 0 0 70

60-90-60   !!!!

Előzmény: Dodona_ (58)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.04 0 0 69

Játékos társam ,napra pontosan egy hónap múlva évfordulónk lesz . Remélem készülsz rá :) 

Előzmény: bintamas_matek (68)
bintamas_matek Creative Commons License 2017.05.03 -1 0 68

Újabb próbálkozó. :)

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.05.02 0 0 67

Ok, kösz a kép törlést :)A doktori disszertációz tartogasd másokra.

Előzmény: Dodona_ (66)
Dodona_ Creative Commons License 2017.05.02 0 0 66

Már miért lenne vagy-vagy??

Nézd a jó Arthurius Pendragont. Hitt ő Merlinnek is, meg a keresztnek is. A Tó Hölgyének is, meg a Grál kelyhének is. Tízévente megfilmesítendő Legenda is lett belőle! Akár tán még szarmata is. :)

 

Amúgy meg, a jobb pogány helyeken bizony már márciusban-áprilisban is kergetik ám a mellénytelen lyánykákat.

Igaz, ők nem sörivó barbárpogányok, hanem borivó kultúrpogányok. :PPP 

(Ama komisz Kumiszról meg szót ne ejts, ha jót akarsz, bizony nálam a Győző buzogánya!!!)

 

A te cuvée-d van olyan jó mint Arthuriusé? :D

Előzmény: Törölt nick (65)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.02 0 0 65

Persze az ha nem hagyod ki a  inkább szót az idézetből már is értelmes lesz a gondolat .Hogy értsd vagy-vagy :)Köszi a törlést, bár tudom neked ez fáj :)

Előzmény: Dodona_ (63)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.02 0 0 64

Mondtam már Istenkirály vagy :)

Előzmény: Dodona_ (62)
Dodona_ Creative Commons License 2017.05.02 0 0 63

(Amúgy miért énekeltetek zsoltárokat - tőled idézem: - pogány hagyomány okán? Nem vagy te ideológiailag kicsit megkavarodva? :)  Bintomi legalább matematikailag következetes. :P )

Előzmény: Törölt nick (61)
Dodona_ Creative Commons License 2017.05.02 0 0 62

Ugyanmá'! Azt akkor még nem osztogathatták ingyé'! Még a faludba se!

Kőbányai vót az, vagy Kinizsi, vagy Borsodi,. Esetleg Balatoni.

Régi szép idők, még mellytartó se igen vót az akkori lányokon! Azt az jujjdeerkölcsöstelen hippi életérzésit az nekijjük! Pláne, ha tán NDK-sok is keveredtek! No meg szép lengyelkék!!! (A már sörhasasodott jó CÖF-ösök is efféle nosztalgiábul híjják ám őket újra-újra, még ha a polánykák eléggé meg is asszonyosodtak azóta. :D)

 

Te meg itt holmi vastag posztómellényekkel májusoltatnád őket. Hát milyen szemes férfi vagy te? Vagy ennyire féled az asszonyt??? :PPP

Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.02 0 0 61

Aha :)Már emlékszem mikor kis falum templomában felcsendül a (idézem tőled )- 

Itt van május elseje, énekszó és tánc köszöntse! -zsoltár :) Kösz az említett fotó törlését .Amúgy csak igazi Csíkit iszom:) 

 

Előzmény: Dodona_ (60)
Dodona_ Creative Commons License 2017.05.02 0 0 60

Ha éppen csak egy cseppnyit figyelmesebben olvastad volna, láthattad volna, h semmiféle politikai állásfoglalást nem tettem, viszont erős hitet tettem az ingyen sörhas mellett. Melynek szépségversenyén neked is módodban áll indulni.

 

A topik bezárását majd kéri a nyitója, ha akarja ...

 

 

A hosszú, békés élet eléréséhez, amit őszintén kívánok neked, pedig ajánlom tanulmányozásra

Nguyen Giap életművét ...

Előzmény: Törölt nick (59)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.02 0 0 59

Én is üdvözöltek Munkás Szent József ünnepén . Bár azt hittem inkább a pogány hagyományainkat ,a május fát részesíted előnyben . De te inkább politikai állásfoglalást tettél :(Elég divatos ma újra , egy jó tanács gyakoroljátok még a Himnusz éneklését :) Az idézetért cserébe én is küldök egy kedvencemet : A legtöbb ember kiállja a sorscsapásokat , de ha próbára akarod tenni a jelemét , adj neki hatalmat .(igazmondó juhász ) 

 

Újra jelzem a közölt képen látszik a megalázni kívánt játékos neve . Ami modemrációs irányelvet és zacc/ kimondott kérése ellen van . Kérem a kép törlését és a topik bezárását .

Előzmény: Dodona_ (58)
Dodona_ Creative Commons License 2017.05.01 0 0 58

Itt van május elseje, énekszó és tánc köszöntse!

 

valamint,

 

64-96-64 és Világbéke!!!

 

!

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (56)
bintamas_matek Creative Commons License 2017.05.01 -1 0 57

Lehet versenyezni, kinek ad gyengébb tippet a papagája. A lenti eset esélyes. :)

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.05.01 0 1 56

Gratulálok a pártatlan és korrekt modemrációhoz. Bintamásról fotót felrakni  nem lehet ha látszik az a nick neve . Bintamás ellenben bárkiről tehet fel név szerint fotót . Ez így frankó :)Persze ki kinek a vamzre ez a kérdés . 2 órája volt itt modi és nem cselekedett . Miért nem ?

Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.01 0 0 55

Zárja már be valaki ezt a kócerájt! 

Előzmény: Törölt nick (54)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.01 0 0 54

Meg persze tök véletlenül olvasható a név :)

Előzmény: bintamas_matek (52)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.01 0 0 53

Menjél inkább felvonulni :) Most ingyen sört és virslit adnak .

Előzmény: bintamas_matek (52)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.28 0 0 51
Előzmény: bintamas_matek (50)
bintamas_matek Creative Commons License 2017.04.27 -1 0 50

Újabb nagy hehe. :)

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.25 0 0 49

Hát ha kell ,hát kell :)Szia !A nagy honfi király mindannyiunkra haragszik , míg haragja nem csillapszik némaságra vagyunk ítélve mint ama szerzetesek .Bánjuk meg hát bűneinket :)

Előzmény: isokati (48)
isokati Creative Commons License 2017.04.25 0 0 48

 

pauli vagyok, nem működik a játék közben a chat, le van állítva, miért, vétettem valamit?

Kellemetlen, mert köszönni kell.

 

Morningstar17 Creative Commons License 2017.04.21 0 0 47

Bocs, hogy nem értem, de mit értesz itt hekkelés alatt?  Az olvasás nélküli papagájozást? Az ember azt gondolná, hogy egy olyan szintű játékos, mint Te is vagy, már nem nagyon olvasgatja,  inkább csak felismeri a már jól megszokott (betanult) kérdéseket. Vagy akkor minden éljátékos csal, aki nem olvassa végig a kérdéseket akkurátusan?

 

Egy kevésbé rutinos játékos pedig mit tehet egy ilyen "kérdésfelismerő/gyorsgépelő" ellen, mint hogy megpróbálja pl. gyorspapagájjal kivédeni a tematikus várazást?

Előzmény: bintamas_matek (45)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.21 0 0 46

Rólad valaki nem kis vehemenciával azt állította,  hogy magasan kvalifikált művelt ember és játékos vagy . Párhuzamba állítva pl. velem az alul iskolázott  bunkóval  . Szerintem tevédet, de áss tovább van még lejjebb is :) 

Előzmény: bintamas_matek (45)
bintamas_matek Creative Commons License 2017.04.20 0 0 45

DE igen, etikailag súlyosan kifogásolható. Ugyanis a játék hekkelése. Azaz: csalás.

Előzmény: Morningstar17 (42)
Csanád,a Csapos Creative Commons License 2017.04.19 0 0 44

Higgy nekem, kedves Alma, az XP az égvilágon semmit sem számít!

 

Annál ezerszer többet ér az a sok-sok új ismeret, hasznos információ, amikre a játék közben szert tehettek. :)

Előzmény: Törölt nick (37)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!