Keresés

Részletes keresés

300C Creative Commons License 4 napja 0 0 35956
Focisss Creative Commons License 4 napja 0 0 35955

Igen, összesítésben a második helyen.    

snailSpace. Creative Commons License 4 napja 0 0 35954

Nagyon lassúak voltak az előfutamok, nem volt oka túl sokat beleadni. Korstanje (aki megelőzte) másik futamban úszott.

Előzmény: Focisss (35953)
Focisss Creative Commons License 4 napja 0 0 35953

51:90-el, a második helyen döntős Milák. Gondolom óvatos délelőtti úszás volt ez.        

snailSpace. Creative Commons License 4 napja 0 0 35952

Milák 50 gyorson is indult, 6. helyen döntős.

snailSpace. Creative Commons License 4 napja 0 0 35951

Jó lenne.... nem igazán értem miért fizetős egyáltalán a hivatalos stream.

Előzmény: Isthy1 (35950)
Isthy1 Creative Commons License 4 napja 0 0 35950

Igen, ez az, köszi!

 

Én meg találtam egy ilyet: https://www.youtube.com/watch?v=D6yfiNsWRrg

 

Remélem itt majd lehet nézni.

Előzmény: snailSpace. (35949)
snailSpace. Creative Commons License 4 napja 0 0 35949
snailSpace. Creative Commons License 4 napja 0 0 35948

Keresem de még nem bírtam megtalálni :D

Előzmény: Isthy1 (35947)
Isthy1 Creative Commons License 4 napja 0 0 35947

Valaki belinkelné ide, hogy hol lehet követni a barcelonai eredményeket?

(sajnos ma nincs időm keresgélni)

Isthy1 Creative Commons License 4 napja 0 0 35946

Anno valamikor a múlt év őszén Hubi elmondta, hogy Bob azt mondta neki, most koncentráljanak a hátúszásra. A vegyesúszás fejlesztése majd később következik, benne a mellúszás javításával. Ezért én várnék még azzal, hogy nem javítható a mellúszása. 

Előzmény: snailSpace. (35945)
snailSpace. Creative Commons License 4 napja 0 0 35945

Persze, de azzal nem igazán mondunk semmit, hogy "jó mellúszásból jónak lenni vegyesúszónak". Hubi mellúszása úgy sem fejlődött nagyon, hogy az az edzője, aki Marchandé és Kaliszé is, két kiváló mellúszóé. Ami számomra azt mondja el, hogy az alkata nem kifejezetten alkalmas mellúszásra - ilyenkor a legjobb az, ha az ember napirendre tud térni efölött, és nem stresszel rá. hanem azokra koncentrál, amikben erős.

Előzmény: Patreides (35941)
Isthy1 Creative Commons License 4 napja 0 0 35944

Illetve fáradtságról is beszélt, ami attól lehet, hogy májusban csináltak egy mini alapozást.

Előzmény: Isthy1 (35938)
Isthy1 Creative Commons License 4 napja 0 0 35943

Tudjuk, hogy lenne ilyen valaki, csak a MÚSZ nem foglalkozik vele.

Előzmény: Swimmerjan (35942)
Swimmerjan Creative Commons License 4 napja 0 0 35942

Ez teljesen így van. Viszont ahhoz kéne valaki aki megtanítja a vegyesúszóinkat mellen úszni. 

Előzmény: Patreides (35941)
Patreides Creative Commons License 4 napja 0 0 35941

"Tökéletesen egyetértek - szerintem Zsu életfelfogását kéne magára öltenie a vegyesúszással kapcsolatban: nem kell mellen megváltani a világot. A gyorsúszása kiváló, a pillangója robbanékony, a hátúszását pedig nem kell bemutatni."

 

.

Széchy Tamás ezzel kapcsolatban azt a véleményét hangoztatta anno, hogy mellről a gyorsra fordulva azért kell az élen lenni, mert így az, aki vezet, már gyorson úszhat addig is, amíg a követői még a lassú mellúszással vacakolnak a fordulóig, és ez egy plusz előnyt ad az élen úszónak.

Előzmény: snailSpace. (35933)
Patreides Creative Commons License 4 napja 0 0 35940

Egerszegi a harminckét évvel ezelőtti eredményeivel (4:38,30 és 4:36,54) simán ott lenne most is az olimpián 400 vegyesen. :)

Hosszú Katinka szerintem most adhatta fel, most látta be, hogy ez most nem megy, kevés volt ehhez az idő. (Meg az, hogy most már, anyaként, az energiáit két irányba osztotta meg.)

Előzmény: Isthy1 (35928)
TerryO Creative Commons License 4 napja 0 0 35939

Reméljük az olimpiai falu legendás negatívuma nem éri el őt is (Rióból voltak sztorik bőven). Magas, szép leányzó a Minna, és sok lesz ott a "turista" férfi sportoló, akik nem a versenyzés az elsődleges célja...

 

Ne legyen belőle egy Michelle Jenneke 2.0

Igaz az ausztrál kicsit többet mutatott 2013-as junior atlétika-vb a bájaiból.

Előzmény: Isthy1 (35899)
Isthy1 Creative Commons License 4 napja 0 0 35938

Minna: https://www.youtube.com/watch?v=9FdV6aTm9-s

 

Szóval a több különböző stílusú és hátterű edző kombinációja úgy érzi jót tesz neki.

snailSpace. Creative Commons License 4 napja 0 0 35937

Igen, de ez várható is volt - McDonald egyébként kivétel: belőle lehet is valami, de Indianaba ment.

Előzmény: TerryO (35936)
TerryO Creative Commons License 4 napja 0 0 35936

https://swimswam.com/sun-devils-split-which-swimmers-went-where-after-bob-bowman-left-arizona-state-for-texas/

 

Ahogy látom nem volt ez posztolva. Röviden és tömören, aki akar is valamit elérni az NCAA-n kívül az mind ment Bowmannel, kivétel kb az ukrán-kanadai.

Isthy1 Creative Commons License 4 napja 0 0 35935

Az emberfiában felmerül a kérdés, hogy a kínai illetékesek tesznek-e kivételt az egykori nemzeti hőssel.

Előzmény: 300C (35934)
300C Creative Commons License 4 napja 0 0 35934
snailSpace. Creative Commons License 5 napja 0 0 35933

Tökéletesen egyetértek - szerintem Zsu életfelfogását kéne magára öltenie a vegyesúszással kapcsolatban: nem kell mellen megváltani a világot. A gyorsúszása kiváló, a pillangója robbanékony, a hátúszását pedig nem kell bemutatni.

Előzmény: Isthy1 (35929)
Isthy1 Creative Commons License 5 napja 0 0 35932

Nem ugyanaz.

Pl. Miláknál Barcelonában az első napon csak 100 pille van, a másodikon 100 gyors majd kb. 35-40 perc múlva 200 pille. Monacoban az első napon csak 200 pille van, a másodikon 100 pille majd kb. 40 perc múlva 200 gyors.

Előzmény: TerryO (35931)
TerryO Creative Commons License 5 napja 0 0 35931

A menetrend ugyanaz mindhárom helyszínen? Mivel még neki veszes a menetrend, ha minden számban elindul.

Előzmény: Isthy1 (35930)
Isthy1 Creative Commons License 5 napja 0 0 35930

Közben felkerült a Monacoi nevezési lista és Katka nincs rajta.

 

Senánszky Petra, Ugrai Panna, Burián katalin, Sebestyén Dalma.

Szabó Szebasztián, Németh Nándor, Jászó Ádám, Mészáros Dániel, Milák Kridtóf, Kovács Benedek.

 

Mikor anno megláttam a barcelonai listát, akkor konstatálva, hogy ott Milák 100 gyorson úszik, biztos voltam benne, hogy Monacoban pedig 200-on fog. Nem tévedtem.

Előzmény: Isthy1 (35928)
Isthy1 Creative Commons License 5 napja 0 0 35929

Az elfogyása inkább mentális eredetű lehet, nem hiszem, hogy fizikálisan nem bírná. Az a mell résztáv sztem mindig "lerombolja"...

Előzmény: TerryO (35927)
Isthy1 Creative Commons License 5 napja 0 0 35928

Ha szigorúan a számok logikáját nézzük akkor 400 vegyesen közelebb van. Ahogy korábban írtam is, én egyiken sem látok igazi esélyt a kvalis idő elérésére. 

 

Valahol mintha anno olvastam, hogy Monacoban versenyezni fog, de nem vagyok ebben biztos. Ha igen, meglátjuk ott milyen eredményeket ér el. A Sette Colli túl közel van, addig nem igazán lehet az ő helyzetét tekintve akkora fejlődést elérni. Persze tett már ő "csodát" párszor mindenki véleménye ellenében, de akkor "menetben" volt. Most meg hosszabb kihagyás és szülés után van illetve sokkal idősebben, amikor a test már máshogyan reagál.

Előzmény: Patreides (35924)
TerryO Creative Commons License 5 napja 0 0 35927

Tudom, vagyia sejtettem, én is.

Milák így is hamarabb nyert érmet ezen a távon is :D, de Nándit ez nem zavarta annyira, mint Hubit 200 vegyesen Leon.

 

Pl szerintem Hubi túl lassan is kezd 200 vegyesen, mégis el szokott fogyni teljesen.

Előzmény: snailSpace. (35926)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!