Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.06.05 0 0 123
...ha ismersz még szibirnyákot, hozd el ide!!!
Előzmény: Törölt nick (120)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.05 0 0 122
...a kalap nekem is megvan, s valahol a költözésünk cuccai közöt van egy gépelt névsor is :-)
Előzmény: Törölt nick (120)
grisin100 Creative Commons License 2006.06.04 0 0 121
Üdv, a topikban!:-)
Előzmény: Törölt nick (120)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.29 0 0 119
...jegyeztem...
Előzmény: grisin (118)
grisin Creative Commons License 2006.05.29 0 0 118

Szibirnyákok!

 

Június 24-én, 30 éves tali Balatonfüreden, még pontosítás kb 2 hét múlva!!:-))

Előzmény: Törölt nick (117)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.19 0 0 117
Kösz...
Előzmény: grisin (116)
grisin Creative Commons License 2006.05.18 0 0 116

Lesz tali!

Valszin Veszprembe!

Mayd írom a pontos időpontot! (junius)

Előzmény: Törölt nick (115)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.02 0 0 115
...lya: no akkor BÚÉK minden vén szibirnyáknak :-)
Előzmény: grisin (114)
grisin Creative Commons License 2006.02.02 0 0 114
Nem járkálnak a szibériai medvék errefelé!!!!!!!!
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.23 0 0 112

Hasonló jókat Mindőtöknek :-)

Előzmény: grisin (110)
grisin Creative Commons License 2005.12.23 0 0 111

A kiutazás attol függ, mivel lenne

Ha repülővel -jó szervezéssel akár 1 nap alatt is, de maradjunk a 2 napba

Vonattal, tuti 1 hét

Hogy mikor lenne, azt nem tom-szerintem nyáron (ami nekem nem jó)

Kellemes Karácsonyt és B.U.É.K! 

Előzmény: anetttt (109)
grisin Creative Commons License 2005.12.23 0 0 110

Kellemes Karácsonyt és-B.U.É.K !

Neked, családodnak s mindenkinek akik kint voltak velünk!

Előzmény: Törölt nick (108)
anetttt Creative Commons License 2005.12.19 0 0 109
Nah, itt vagyok...
Elnyomott, semmi akadálya, ha úgy van idő és energia, csak nyugodtan! Egész nyugodtan meg lehet látogatni.
Mennyi idő lenne Tréri a kiutazás? Mikor lenne?
Na minden jót emberek, ha addig nem találkoznánk, mindenkinek KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.16 0 0 108
...én az egyemista csapattal voltam, s csak két hónapot, közületek személyes ismeretség nem alakult ki, így akikről én tudok, azok az én hajdani egyetememről rajtam kívül ottjárt 5 emberke... egy ebből fiatalon letudta az életét, a többiből egyről tudok, tanárember lett, nagy családdal, őt már keresem... van még egy jogász fiú, akivel a legtöbb kapcsolatom maradt, Őt is meg tudom keresni, csak az időm engedje meg...
Előzmény: grisin (107)
grisin Creative Commons License 2005.12.15 0 0 107

Ha tudsz neveket írni-légyszi

Hátha ismerem őket!

Előzmény: Törölt nick (96)
grisin Creative Commons License 2005.12.15 0 0 106

Szívesen segítettünk!

Gyere többször is erre az oldalra, hátha valaki még betéved!

Előzmény: anetttt (104)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.06 0 0 105
Kedves anetttt, lélekben én is ott leszek... de olyan feladataom van, amitől nem érhetek oda... ha tehetem, meg is látogatom a sírhelyét... ha nincs ellene kifogásod... ha tudtam volna, hogy ennyire súlyos az állapota elmentem volna szívesen hozzá... megismerkedni és emlékezni a közösen látott helyekre...
Előzmény: anetttt (103)
anetttt Creative Commons License 2005.12.06 0 0 104
Tréri, semmi sem véletlen, nem véletlen hogy beszélgetnünk, beszélgetnetek kellett... a 3. mondatodban viszont 1 szót kijavítanék: nem éreztem, hanem érzek...egyébként ahhoz képest kb.6...8 hónap alatt nagyonsokmindent intéztem, mert pénteken a nyugdíjfolyósítónál egy bácsival beszéltem, aki 5 éve intézi a németben eltöltött munkáját, sőt van akinek 23 éve meghalt az apukája kint volt anno a Don-kanyarban...
de persze ha nem találok rátok meg a levéltárosokra, nem jutottam volna én sem ide, tehát éppen ezért nagyon-nagyonszépen köszönök mindenféle segítséget!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anetttt Creative Commons License 2005.12.06 0 0 103
Köszönöm szépen a segítséget, megnyugtatást... így a fórumon keresztül ismeretlenül, neked Tréri az összes segítséget, mindent.
Tréri, most pénteken lesz a temetés Tiszaújvárosban vagyis Sajószögeden, mert ott van a város temetője ha jól emlékszem 12.00-kor a mise, 13.00-kor pedig a ... :(
Tudom hogy nem fogsz tudni jönni, de szólok. Tréri, küldj légyszi mailt, mert nem tudom a címed, tudod a multkor a levelezésemnek annyi volt...de már jó
Az viszont, hogy Apum az összefogásról, összetartásról beszélt, nem véletlen - nem tudom mondta e hogy mivel, mikkel foglalkozik - mert ő lélekgyógyász, léleklátó, csontkovács, reinkarnációs visszavezetés...kel foglalkozik. Nagyon sokmindent tanultam tőle, de az a baj, hogy tanulhattam volna többet is, de engem inkább a lelkek érdekeltek/nek, mint a szerveink... de hogy ezek a dolgok tényleg léteznek, ezekrea kórházban az "utolsó" beszélgetésünkkor jöttem rá, csak sajna akkor az idegtől, szomorúságtól nem figyeltem tutira, de nem sok idő után - percek - rájöttem, csak azt sajnálom még, hogy nem értettem mindent, hogy mit akart közölni, de az angyalkát, a fehér angyalkát hallottam és értettem!!!És ekkor jöttem rá, hogy igenis van.
Láttam én előtte lelkeket, ilyen-olyan foltokat, melyekkel nem teljesen voltam tisztában, de ez a perc volt életembe, amikor megbizonyosodtam hogy van valami és Apukám miről beszélt, mikre tanított évekkel ezelőtt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És Apa nem halt meg, a teste visszamegy, ahonnan lettünk, a lelke viszont itt van és hazamegy, az igazi otthonba, ahová egyszer mindenki eljut, és ő így sokkal többet tud velem lenni, figyelmeztet, halja amit mondok, olvassa, amit írok...És tudom, hogy mindig a jóra tanított, és a legjobban szeretett még most is, és én is őt. A szakmáimra ő tanított, támogatott, a mostani munkámban is sokat segített és fog is, mert ő tanított meg rajzolni és nagyon sokmindenre.
Lehet, hogy hülyének tartasz, de nem vagyok az - tudom miről beszélek és sokmindent még ezután fogok megtudni, amikre Apa még ezek után fog megtanítani és azt mondta a képességei vagy rám vagy az öcsémre "átszállnak"...de a lényeg, hogy NAGYON-NAGYON SZERETEM ÉS KÖSZÖNÖK SZÉPEN NEKI MINDENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.05 0 0 102

OFF

...bocs, az Anettka, nekem nem annyira kedves, mint anettt...

Előzmény: grisin (101)
grisin Creative Commons License 2005.12.05 0 0 101

Kedves Anettka!

Nincs rá szó, nem is lehet, mélyen megrázott édesapád elvesztése, de nem veszett el hisz itt van, itt lesz velünk!!

Te is maradj velünk, hisz most te képviseled édesapádat

Azt hogy mindent megtettél az kiderül aggodásodon, amit édesapád iránt éreztél.

Ne fájjon nagyon az hogy nem tudtad elintézni az Uszty -Ilimszki dolgot,mert képzeld ha simán ment volna a dolog, nem ismerkedtünk volna meg, édesapáddal nem tudtam volna beszélgetni, mert Ő is örült hogy beszélgettünk!

Mindig az összefogást emlegette s ezt jó volt nekem is hallani.                Reménykedett a találkozásba,- TITKON OTT IS LESZ!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: anetttt (98)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.05 0 0 100

Kedves anetttt... fogadd őszinte együttérzésemet így ismeretlenül is: nagyon sajnálom, hogy ilyen fiatalon le kellett tudnia az éltetét :-(((((((((((((((((((((((((

Sok erőt kívánok Neked is Édesanyádnak is, Édesapád szeretteinek!!!

Előzmény: anetttt (98)
anetttt Creative Commons License 2005.12.05 0 0 99
Tisztelt Elnyomott!
Nos sajnos azt kell mondanom, hogy ketten vannak már, akik fiatalon letudták :((((((((
Apukám a másik illető, de ő nem halt meg , sőt senki sem hal meg - hanem hazamennek!!! És higyje el, nekik sokkal jobb mint nekünk, ott nincs harag, düh, stressz, betegség, csak békesség boldogság, nyugalom, minden ami jó. Ott nem él az a tudat, hogy pénz beszél, kutya ugat...ilyen nincs, itt csak azért vagyunk, mert tanulnunk kell hibákból
anetttt Creative Commons License 2005.12.05 0 0 98
Hát Tréri, én nem tudom...nem tudom hova megyek...passz! De az biztos, hogy Apukám most bárhol is van, ő mindenhová 1 pillanat alatt el tud jutni, és remélem hogy nem haragszik rám, amiért nem értettem, hogy mit mondogatott nekem az ágyán, ugyanis én voltam ott vele nap, mint nap; és hála a jó égnek a barátaink támogatnak, erősítenek, hogy amit tudtam megtettem (de persze a sok jót nem tudtam neki visszaadni, hiszen fiatalon távozott), de nem!!! A kint eltöltött idejét nem tudtam neki 100%-ban elintézniés ez fáj - nagyon fáj, megígértem és nem tudtam teljesen véghez vinni...De az biztos, hogy Apukám a mennybe jut, hiszem amíg félig itt volt, félig már máshol ő mondta nekem, hogy itt van az angyalka...fehér angyalka - és ez tudom, hogy jót jelent, ő jó helyre jut, mert neki a jók között van a helye, mert nagyon sok embert meggyógyított!!!!!!!!!!!!És nekem kellett a fülébe súgnom, hogy: Apa, pihenj békében, nyugodj békében, de én mindig szerettelek, most is szeretlek és örökké szeretni foglak!!! ugyanis amikor itt is és ott is volt, akkor volt az a pillanat, hogy neki menni kellett, de mi ketten fűződtünk egymáshoz a legszorosabban és már csak én marasztaltam itt, tudom hogy hallotta, mert a fül az utolsó szerv, aminek a működése leáll!!!!!!!!!!!!!!!!!
De az biztos, hogy Apukám sokat velem van és velem is lesz, sőt így még többet tud velem lenni, mint amikor a fizikai testével a Földön élt; de ez a földi élet az egész életünknek csak 1 töredéke egy rövid utazás, ugyanis az igazi életünk az ODAÁT van, ahol nincs pénz, nincs harag, nincs gyűlölet,...csak szeretet, békesség, boldogság...ahol előbb vagy utóbb újra együtt leszünk, ahol én is megérinthetem őt, nemcsak ő engem, ahol hallom mit mond nemcsak ő hallja amiket én mondok! És Ő most is olvassa, amit írok, és így szeretnék neki üzenni, hogy: APA, TE CSAK PIHENNI MENTÉL, HAZAMENTÉL, MERT TE NEM HALTÁL MEG! APA TE ÖRÖKKÉ ÉLSZ ÉS ÖRÖKKÉ SZERETNI FOGLAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ÉS AMIKOR ELJÖN AZ ÉN IDŐM REMÉLEM TE LESZEL AZ ANGYALKÁM, AKI ÁTVEZET A FOLYOSÓN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ÉS TUDOD APA, HOGY ÉN VAGYOK A LEGJOBB GYEREKED, AMIT MINDENKINEK MONDTÁL, ÉS MONDJA NEKEM LOLANÉNI, MARIKANÉNI..............!!!!!!!!!!!!!SZERETLEK APA! NETTI
anetttt Creative Commons License 2005.12.01 0 0 97
na hi!
én is itt vagyok emberek..... :O felnézek néha-néha a 182 cm-mel.....:P
Nos, Apum nem tudom fog-e tudni menni...de én megyek :P vicca se jövök; megnézem hol élt & dolgozott Apukám!
Na majd még RE!
pápá
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.01 0 0 96
...ok... összeszedem, akit ismerek, akiről tudok... ketten biztosan vannak, s rajtuk keresztül talán lesznek még... van olyan is, aki sajnos fiatalon letudta :-(
Előzmény: grisin (95)
grisin Creative Commons License 2005.11.30 0 0 95

Most erősítették + a hírt hogy lesz tali!!

Már nem csak 1 ember fogja intézni az ügyet

Ha tudsz v.kiről aki kint volt-szólj neki légyszi!

Előzmény: Törölt nick (94)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.23 0 0 94

Ez SZUPER LENNE! Nem tudom, mennyiből jönne ki - ráadásul a családot nem tudom ki lehet-e ebből hagyni -, de nagyon szívesen benne lennék!

 

Kép: alul van itt egy sor, amiben ez van Új kép:, mögötte egy mező, s egy Tallózás: na ezzel keresd meg a gépeden, a Feltölt gombbal töltsd fel, s ha fenn van, látsz majd egy beszúrás linket, na ha ezt megnyomod, felkerl a kép :-)

Előzmény: grisin (93)
grisin Creative Commons License 2005.11.23 0 0 93

Jövőre szerveznek 1 talit-még nem tom hol, de mayd +írom

Májusba lenne és úgy tervezik hogy junius-juliusban, kimenni Uszty-Ilimszkbe!

Akár vonattal is:-))

Előzmény: Törölt nick (89)
grisin Creative Commons License 2005.11.23 0 0 92

Légysz írd+ hogy lehet képet beküldeni, ide

Köszi!

Előzmény: Törölt nick (91)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!