Keresés

Részletes keresés

Mackó Creative Commons License 2001.01.19 0 0 10
Hello!

Hát nem tudom, ki írta a cikket az index főoldalán az Operáról, de szégyelje magát amiért össze-vissza írt mindent, anélkül, hogy egy kicsit is ismerkedett volna a programmal előtte.
Én tavaly július óta használom, engedtessék meg pár észrevétel.

Mért körülményes átmenteni a Bookmarkokat ha 3(!) egérkattintással megtehető. (Hot list ablak,Bookmarks, harmadik kis ikon>File>Insert...???
Levélkezelés???
Tetszőleges postafiókokat kezel egymástól teljesen független beállításokkal, amik között legördülő menüből lehet váltani. Pl egyik fiókra beállítom, hogy 2 percenként nézze a leveleket, a másikra meg csak óránként, erről a sterverről törölje a leveleket, a másikról meg ne stb...
+ - gombokkal villámgyorsan zoomol a dokumentunban... hmmm
Beépített keresősor, ahol még az egy oldalra kért találatok száma is beállítható előre... hmmm
F11-re teljes képernyős mód, ami _tényleg_ teljes képernyő...hmmm
Profi cookie-szűrés...hmm
Profi file letöltő ablak (Transfer window), ahonnan közvetlenül egyből tudom futtatni a letöltött dolgokat például...hmmm
ja és megszakadt letöltést(!) is tud folytatni,
Beépített Messaging szolgáltatás.
Ajánlom kipróbálni a Ctrl+Shift-el való kattintást bármely linkre egy dokumentumban. Baromi hasznos dolog.
Java nélkül 4 mega felinstalálva, a Javat meg tetszőlegesen installálhatjuk a programhoz telepítés előtt vagy után vagy bármikor ki is "húzhatjuk az Opera alól.
ja és automatikus oldalfrissítés beállítása, a megnyitott ablakokra _külön_külön...hmm

Mást most nincs kedvem írni, pedig még biztos tudnék.

Lyókedvet!
Mackó

u.i.Nem is csúnya!

avassy Creative Commons License 2001.01.19 0 0 9
Bar meg csak most kezdtem el hasznalni, nekem is nagyon tetszik.
A Linux-os nem mindig stabil, a Win-es elegge stabilra sikeredett. Ott az a problemam, hogy nem lehet hozza user-eket definialni, igy csak egy fajta belallitas lehetseges egy gepen. Ha valakinek sikerul tobbet is letrehozni, irja meg hogyan.
Tenyleg jo, probaljatok ki.
BZoltan Creative Commons License 2001.01.19 0 0 8
Nekem bejon az Opera (ebben irom ezt a szoveget is). A 4.0b5 verziojat hasznalom linux alatt.

A sebessege valoban megnyero, viszont elegge zavaro, hogy naponta 2-3 alkalommal tol egy segfault-ot es egyes oldalakat nem nagyon jelenit meg rendesen.
tetszik, hogy kicsi meg az, hogy nemkell nyolcvan ablakot nyitva tartanom, hogy nyolcvan site-et nezegessek. Viszont a memoria igenye huzamosabb hasznalat utan elegge riaszto (nem ritka, hogy 60-70 megat is elragcsal

Mindenesetre varom a folytatast.

z

Kistel Creative Commons License 2001.01.19 0 0 7
www.operasoftware.com

Kistel

Előzmény: rayn (6)
rayn Creative Commons License 2001.01.18 0 0 6
Nekem jelenleg az az elso gondolatom rola, hogy nem tudom honnan kell letolteni. :)
Schoz Creative Commons License 2001.01.18 0 0 5
Megjelent (egy ideje) az 5-ös verzió. Van tapasztalatotok. Én most töltöm lefelé, aztán beszámolok a tapasztalatokról.
MGperY Creative Commons License 2000.10.12 0 0 4
csekkolom :)
Előzmény: Cybercat (3)
Cybercat Creative Commons License 2000.10.12 0 0 3
Talan ha bekapcsolnad.... :)
Előzmény: MGperY (2)
MGperY Creative Commons License 2000.10.12 0 0 2
izé gélveteszem hozzá, de pl a wines 4.02 verzió nem ismeri a background image-eket :(
azért az nem ritka az interneten...
Kistel Creative Commons License 2000.10.12 0 0 1
Ízlések és ficamok. Ezt a szöveget speciel Opera alól írom, nekem többnyire bejött. Ettől függetlenül pillanatok alatt rá lehet venni egy elszállásra... :)

Ja, és Javascript van, de nem teljesen kompatibilis egyik böngészővel sem. A rendering engine sincs még készen: a táblázat-hátterekkel kicsit hadilábon áll még (4.0)

Viszont a zoom funció király ötlet! :)

Üdv,
Kistel

MGperY Creative Commons License 2000.10.12 0 0 0
hát nem 0 erőfeszítést van a swben, de pl nekem 0 perc alatt segmenta faultal elszál ha php3 filet szertenék megtekinteni ill ha fel akarom venni a nézhető kiterjesztések közé .
miért kell egyáltalán a brozerba ilyen ficsör hogy mit nézhet meg mit nem ? imho ez a websezrver dolga, de hát én csak használni szeretném, nem értek hozzá
m.
Előzmény: netizen (-)
netizen Creative Commons License 2000.10.12 0 0 topiknyitó
Nekem nagyon +dobogtatta a szívem. Nem kressel mint a többi szar (Netscape, konqueror),
stiluslapokat rendesen csinálja, cool dokument rendering, valóban működő javascript (Java még csak ígéret)
Ha rendesn megcsinálják a zoomot az lesz a csúcs.
Netscape/gecko reszkess! :>>

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!