Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.08.26 0 0 2367
1szer-2szer kipróbálnám, de tuti nem mernék bemenni a boltba s kérni. Óvszerrel semmi gond, de ezt nem merném...
Előzmény: ZS45 (2362)
Alfrédi Creative Commons License 2007.08.26 0 0 2366
Szia Mriya!

Még én is versenyben vagyok. Igaz, hogy reggel 6-kor feküdtem le és akkor pisiltem utóljára, így nem annyira sportszerű. Jelenleg úgy 2-3-ra kell pisilnem a 10-es skálán, vagyis még nagyon sokáig fogom bírni. Kár, hogy a kaki is incselkedik, remélem az el fog múlni, mert ha nem, akkor az elronthatja az egészet.
Ez egy rövid helyzetjelentés volt. Harosan jelentkezem még.

Ja, és Mriya. Te hol tartasz? Birod még? De izgi! Kiváncsi vagyok.

ZS45 Creative Commons License 2007.08.25 0 0 2362

Szia!

Fiú vagyok és én is imádom a pelust és a gumibugyit.

Egészségügyi segédeszköz boltban lehet műanyag nadrágot és Tena nadrágpelenkát kapni. Budapesten a Margit körúton a Margit Med-nél régebben volt igazi guminadrág, meg kellene ott próbálnod. Ezeket az otthoni elindulás után is egy mosdóban felveheted és egész nap rajtad lehet.

Szia

Előzmény: Törölt nick (2351)


cselekvés Creative Commons License 2007.08.24 0 0 2361
Oké Mriya. Szombaton úgyis vacsival összekötött buliba vagyok hivatalos. Lesz, ami lesz.
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.24 0 0 2360
Én is benne vagyok!
bár az eredményt már most el árulhatom!
Játszottam már töbször is ilyent és a vége mindég "baleset,,és maszti![utána]
Tehát beneveztem magam a vasárnapijátékba!
Előzmény: Törölt nick (2358)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.24 0 0 2359
Higiénia mindenek felett..
Előzmény: Törölt nick (2355)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.23 0 0 2353
Hát, világosabb farmerban én sem mertem volna, de azért látszódott rendesen.
Előzmény: Törölt nick (2352)
ZS45 Creative Commons License 2007.08.23 0 0 2350

Kedves "Pelóta".

Egy kis csemegét szeretnél, íme.

A bepisils örömét nagyban fokozza, ha előtte egy kicsit még jobben felizgatod magadat. Vegyél fel két igazi gumibugyit, fő a biztonság. Tegyél bele a kedvenc testápolódból egy negyed flakkonnyit és sétáljál, üljél a metrón, buszon, villamoson. Én harisnyanadrágot is veszek fel erre, persze csak a hideg idő beálltával. Kiváncsi vagyok, hogy mennyire fog tetszeni Neked. Ezután jöhet a pisi is! Remélem tetszeni fog, írjál a tapasztalataidról, vagy ha hasonló ötleted van.

Előzmény: Törölt nick (2348)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.22 0 0 2349
Sziasztok!

Régen jártam errefelé, mivel nem történt semmi. Ám tegnap szerencsésen bepisiltem. Szépen apránként engedtem be először vásárlás közben. Oltári jó érzés, ahogy a melegség alul szétterjed. Majd utána még egy kis utánpótlás, majd megint. Aztán beültem megenni egy fagyit, de közben csak-csak el-elengedtem a pisit. Jól melegített alulról. Kicsit még vártam, hogy azért jól magába szívja a farmer, s ne csurogjon, ha felállok a székről. Aztán megpróbáltam elbattyogni a wc-be, hogy ne ázzak teljesen el, de mire odaértem szépen apránként a maradék pisi is elfogyott. Egy páran biztos észrevették, ez utóbbi extra feszültséget/izgalmat okozott.
oldman2 Creative Commons License 2007.08.21 0 0 2347

 Nekem úgy tűnik, az általad említett lap régen kipurcant...

 Semmi életjelelet nem mutat.

Előzmény: Törölt nick (2346)
Alfrédi Creative Commons License 2007.08.21 0 0 2344
Én is hasonlót tapasztaltam.
Ezúttal a tűzijátékon egyetlen egy lánynak sem kellett pisilni.
Máskor viszont a sor szokott még kígyózni is.
Most nem, hogy sor nem volt, de egyetlen wc-be sem ment be senki sem.
Én legalábbis nem láttam.
Hogy mik vannak???!!!

Fel tudnék tenni egy videót kárpótlás-képpen. De nem tudom, hogy kell.....
Előzmény: Törölt nick (2343)
cselekvés Creative Commons License 2007.08.17 0 0 2341
Üdv Mriya. Történeted olyan kézzelfogható, hogy szinte láttam. Eszméletlen ilyen elhúzódó feszültséget érzékelni. Élveztem, hogy a popsid is megvizsgáltad, pisis lett- e? Láttam már társnőmet végső szorultságában leguggolni és a nadrágján keresztülpisilni... iszonyú erotikus látvány. Már előtte hatalmas várakozás volt bennem, hogy végül hogy fogja megoldani? Szeretem a történeteidet, hiányolom is, ha nem írsz.... s majd és is mesélek új dogokat. Bugyin, nadrágon keresztülfolydogáló pisi... oda vagyok érte!
cselekvés Creative Commons License 2007.08.16 0 0 2338
Ebben a bepisilésben volt némi tudatalatti készülődés is, ha már 1/2 3 óta tartott...
cselekvés Creative Commons License 2007.08.16 0 0 2337
Üdv mindenkinek. Jó történet Mriyától. Magam elé képzeltem a pisis nadrágját és szanaszét izgatott. Ha ott lettem vona, megpuszilom a pisifoltját. Hát még ha előtte volt pisitánc is....
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.13 0 0 2334
Így legyen!!
[amen]
nincs nekem ekkora szerencsém...........
Előzmény: Angyalbaby (2333)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.13 0 0 2332
Huuuúúúúúú
Azannnyaaa
Most aztán rendesen sebességbe raktál!!!! :=}}}}
Szivecsücske még úgysem voltam senkinek!
Főleg egy Angyalnak nem!!
Már csak egy kééévánságoooommm vaan!!!!
[ne engedj ki onnan soha!!!sohasohasohasohasohasemmmm!!!!!
Előzmény: Angyalbaby (2331)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.12 0 0 2326
Deeee örülööökk.....
[Bár nem igazán értem a kérdésed]
Hát persze hogy nem örülök!!![pláne ha ilyeneket írsz] :{{
>átkarol
>belecsókol
>belenyúl
>érezni akarja+ilyenek!
De bocsáss meg nekem!
Érett férfivagyok
Üzekedő hím!
Írígy kan!
Bár semilyen igéretet sem kaptam itt senkitől semmire,és jogomsincs kisajátítani senkit
Ám én még is úgy érzem bántja piszkálja a nózim a MÁSIK!!
A férfi márcsak ilyen!ŐŐŐ szeretne ott lenni a MÁSIK HELYÉBEN!
Szivesen látnék inkább egy bikinis balatoni képet,középen apró nedves foltocskával! :-}
A francba! Vedd tudomásul igen is irigyelem azt a "pancsert,, aki belecsókolhat belenyúlhat érezhet,simogathat stb stb
Igen is essen le a bugyogója!!
Előzmény: Angyalbaby (2321)
oldman2 Creative Commons License 2007.08.11 0 0 2325

 Szia!

 

 Megkönnyezted? Csak nem belement valami a szemedbe? ;-)

Előzmény: Angyalbaby (2319)
oldman2 Creative Commons License 2007.08.11 0 0 2324
 Úgy vélem, tőlem kérdezted, mármint a mókusokat, de ha alább elolvasol, látod, hogy a dolog nem túl bonyolulu! :-)
Előzmény: Törölt nick (2317)
oldman2 Creative Commons License 2007.08.11 0 0 2323

 Gondoltam hogy egy ilyen semmitmondó, ártatlan mondatban már csak nincs semmi sértő?...

Előzmény: Angyalbaby (2319)
oldman2 Creative Commons License 2007.08.11 0 0 2322
  Áááá,  nálam sem volt pisis kaland... A legnedvesebb kalandom az, hogy a  játszótéren halakat fogtam, miközben a mókusok ugráltak a fákon. Elnézést, hogy értelmetlenségeket írkálok, de a halak finom illata, amit egész nap éreztem, elvette az eszem. Szóval mostanában ez a legnedvesebb, és legkedvesebb egyben... :-)     
Előzmény: Angyalbaby (2315)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.10 0 0 2316
Itt most sámli
Más dolgom van.....
De azért örölök neked! :-}}
És nálad?? mizu...?
Kikötők,éjszakaibárok,estiséták a mólón,WC sehol,a víz csobog,a dolog egyre sürgetőbbé vállik
Meg ilyenek....
Mesélj An baby
Előzmény: Angyalbaby (2313)
oldman2 Creative Commons License 2007.08.10 0 0 2314
 Sosem gondoltam, hogy a világ legcsodálatosabb dolga a mókusok ugrándozását figyelni... :-P
Előzmény: Angyalbaby (2313)
hepphecc Creative Commons License 2007.08.09 0 0 2312
Igen, azt gondolom, az összeolvadás úgy is lehet tökéletes, ha "csak" a vágyak, az érzékiség fűt a forróságig. Hiszen a szerelem, ugyanúgy, ahogy a vad ösztönök is, a hormonok kémiája (még akkor is, ha ebbe néha egy picit illúzióromboló belegondolni), ahol a ferromonoktól mámorító pisi illat a legtökéletesebb katalizátor! :-)
Előzmény: Angyalbaby (2195)
oldman2 Creative Commons License 2007.08.09 0 0 2310
 Eleinte én sem ismertem egyet sem... Más: a lányok általában szandiban járnak nyáron, az nem telik meg vízzel... :-)
Előzmény: Törölt nick (2309)
oldman2 Creative Commons License 2007.08.08 0 0 2307
 A kedvencem! :-)
Előzmény: raszilka (2306)
raszilka Creative Commons License 2007.08.08 0 0 2306
Világoskék szűk farmer halásznadrág.
Előzmény: oldman2 (2304)
oldman2 Creative Commons License 2007.08.08 0 0 2305
 Világosban meg szerintem a fehér anyagon látszik kevésbé a folt. Fényképen legalábbis alig észevehető. Fekete farmert még nem próbáltam.
Előzmény: cselekvés (2303)
oldman2 Creative Commons License 2007.08.08 0 0 2304
 Még egy kérdést, ha szabadna: milyen színű/anyagú/fazonú nadrág volt rajtad tegnap? Mert nekem is egyre jobban tetszik az ötlet... :-)
Előzmény: raszilka (2301)
cselekvés Creative Commons License 2007.08.08 0 0 2303
Üdv emberek! Raszilkának: volt ilyen szeremem, aki imádott esőben a farmerjába pisilni (persze vele együtt én is) Sőt... koncerten a Pecsában a tömegben állva is. És persze sokszor megpisiltettük egymást. MIndenesetre iszonyúan izgatott az ölétől lefelé létrejövő szeszélyes alakú pisifolt.... hatalmas szeretkezések követték. Még valami: szerintem sok nő pisil be vidáman esőben, mert csak nagyon éles szem fedezi fel. Még egy homályos borozóban-sörözőben se könnyű egy nő nadrágján észrevenni a pisifoltot, csak ha kifejezetten azt nézzük. Ha velem történt ilyesmi, pláne fekete farmerban, kutya se vette észre.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!