Keresés

Részletes keresés

liquid Creative Commons License 2002.01.25 0 0 22518
christina-g: estee, fabe, én

OFF
EURO-2004
GROUP 4
Sweden, Poland, Hungary, Latvia, San Marino
ON

christina-g Creative Commons License 2002.01.25 0 0 22517
oké
Előzmény: BBEA (22516)
BBEA Creative Commons License 2002.01.25 0 0 22516
Éjfélkor gyere a shop elé,fél 1-ig biztos mindenki tiszteletét teszi.
Előzmény: christina-g (22511)
noizz Creative Commons License 2002.01.25 0 0 22515
én is...
szokás szerint egyedül :(, de jó hangulatban
BBEA Creative Commons License 2002.01.25 0 0 22514
meg én
Előzmény: sick (22513)
sick Creative Commons License 2002.01.25 0 0 22513
+én, de én már du ott leszek.
Előzmény: christina-g (22510)
Fineas Creative Commons License 2002.01.25 0 0 22512
Én
Előzmény: christina-g (22511)
christina-g Creative Commons License 2002.01.25 0 0 22511
Jaj, nem klubban hanem a klubba:)
A múltkor sem találkoztam az itt írogatók közül senkivel.
christina-g Creative Commons License 2002.01.25 0 0 22510
Ma este ki jön le a klubban?
Kucced Creative Commons License 2002.01.25 0 0 22509
Hello mindenkinek!

Nos, ahogy ígértem: akit érdekel a Black Celebration keletkezésének körülményei, az ugorjon el ide: DEPECHE MODE / Insight, majd kattintson a cikkek menüpontra. Ugyanitt Recoil-anyagok is vannak. Jó nézelődést!

K.

SEDI Creative Commons License 2002.01.25 0 0 22508
Köszi a tippet.Mondjuk nem tudom, hol van a Metronom, pedig illene..De legalább oda is ellátogatok.
G****: CD megérkezett, thanx.
Előzmény: Fineas (22507)
Fineas Creative Commons License 2002.01.25 0 0 22507
Szerintem az Assimov-könyv boltban. Komolyan viszont járd végig a Múzeum krt. összes antikváriumát. Szerintem fogsz találni. Ja a Metronom fele menet ha feljösz az aluljároból is van egy regi könyvekkel foglalkozo bolt, ott láttam régi Galaktikákat is.
Azért remélem MS Bigyó nem sértődött meg rajtunk és odajön a bolt elé dél körül, mert ott fogunk ma is gyülekezni. Ja én öltönybe leszek. :-) Na nem a S and S miatt.
Előzmény: SEDI (22504)
CENSOR Creative Commons License 2002.01.25 0 0 22506
en is ezt lattam, ebbol van meg par klippem nekem is.

viszont az NSK-s movie az erdekelne! ;-)

Előzmény: sick (22505)
sick Creative Commons License 2002.01.25 0 0 22505
Volt a királyi 2-esen is egy műsor a Laibachról, Laibach-koncert címmel. Koncerthez köze nem volt, egy vitaműsor volt pár klippel megtűzdelve. A műsorvezetőn kívül volt, 1 szlovén csákó, meg néhány magyar értelmiségi.
Vita:
magyar értelmiségiek: A Laibach náci meg fasiszta, pl azért mert a Live Is Life klipjében felfelé folyik a vízesés...
szlovén csákó: de..
magyar értelmiségiek: kuss maga nem ért hozzá!
Végülis csak azt nem hagyták szóhoz jutni aki talán tud valamit a témáról. A Laibach náci - ekkora baromságot!
Ugyhogy a klippek kivételével letöröltem a kaziról.
Előzmény: Fineas (22500)
SEDI Creative Commons License 2002.01.25 0 0 22504
Egy off kérdés még, mert szerintem vannak itt scifi fan-ek: Pesten hol tudnék nagy eséllyel Asimov könyvekhez hozzájutni?
Köszi
Mike Bungle Creative Commons License 2002.01.25 0 0 22503
Skywalker: Oreg, vettem a lapot. Nalad tenyleg lejottek a smiley-k is, de Bigyo (bocs ha nem ;-)) mintha komolyabban vette volna magat. Egyebkent tema lezarva, de en bantonak talatam, pedig nem vagyok negative erintett.

Useless: Kedves volt a torteneted. Foleg amiket a legvegen irtal. Segit nekem is jobban megerteni ezt a dolgot. Egyszer nagy ahitattal nezegettem egy igen bozontos kepet a Robert
Smith-rol egy angol ujsagban, amit az angoltanar osztott ki a suliban. Mikor eszrevette, veszjosloan odaszolt: Jart ide regebben egy ILYEN , de kirugtak.... #:-) Nekem meg Martensem se volt, otthon megnyuztak volna ;-). A kivulallok az utcan is vadul szoktak vigyorogni az ilyesmin. Asszem neked se lehet mindig konnyu, de gondolom jobban szereted ezt annal, hogy ez zavarjon. Hazi gyartasu poloim persze voltak & vannak es regen Bonanza jelek is fityegtek rajtam ;-).

Liquid: Nagyon komoly volt az az orrfujos Enjoy kep ;-).

MarK Creative Commons License 2002.01.25 0 0 22502
Hozsóék márciusra mondták, vagyis jó, ha nyárig kijön... Nemtom, kik lesznek rajta.
Előzmény: SEDI (22501)
SEDI Creative Commons License 2002.01.25 0 0 22501
Hello! Tud valaki valamit a 2. tribute albumról, ill. kik lesznek, akik szétcincálják :) a jó kis DM számokat ezúttal?
SEDI
Fineas Creative Commons License 2002.01.25 0 0 22500
Censor: A királyi 1-en volt A tűz megjövendölése címen egy 90 perces műsor az NSK-ról. Benne sok Laibach cuccal. Koncert részlet riport stb.
Skywalker: Ezt vittem Artifex-nek a topictalira.
Előzmény: CENSOR (22485)
MarK Creative Commons License 2002.01.25 0 0 22499
Halo!
calt: üdv itt újra! :) Sky már kifejtette, hogy a film megnézése már némiképp az előitéleteim sutba dobását jelentette :). A köny olvasását egyelőre nem tervezem... A New Order biza engem is egyre jobban érdekel, bár a Patrona által is említett klip nem igazán fogott meg.
A "múltból felbukkanó, zenei megvilágosodást hozó lemez", hm tavaly kevesebb volt, mint általában: Néhány Texas, Suzanne Vega és Etienne Daho lemez. Valamint most készülök neki komolyabban (némi sokat ígérő ismerkedés után) a The Creatures 99-es Anima Animus lemezének (by G----).

Useless: várjuk a köv. részt! :)

Fabe: hozol Shape promo képeket tonight?

Skywalker&calt: hááát max én is csak a hangjukat kedvelem a feka női buláknak :).

liquid Creative Commons License 2002.01.25 0 0 22498
Depeche Mode für "Echo 2002" nominiert 24. Januar 2002

--------------------------------------------------------------------------------
Depeche Mode sind für den Deutschen Schallplattenpreis Echo 2002 nominiert. In der Kategorie "Beste Gruppe International" tritt die Band gegen Bon Jovi, Destiny’s Child, R.E.M. und Westlife an. Der "Echo 2002" wird am 7. März im Berliner ICC verliehen.

Videopremiere von GL bei MTV 24. Januar 2002

--------------------------------------------------------------------------------
Am Freitag (25.1.2002) feiert das Video zu "Goodnight Lovers" seine Deutschland-Premiere. Zu sehen sein wird der Clip bei MTV in der Sendung "Brand:Neu" um 19 Uhr,und zwar gleich als erstes Video.

Forrás: DM.de

liquid Creative Commons License 2002.01.25 0 0 22497
Aeolus2000: Húúúú, jöhetne mán a SoftCell. Milyen német banda lesz márciusban? Ismerjük szerinted?

Skywalker: A Devotional videó több koncertből összevágott munka, s úgy látszik nem figyuztak oda rendesen. :D

patrona Creative Commons License 2002.01.25 0 0 22496
Ha már New Order: Pnt most men nemrég a vivaminuszon a 60 MPH klip, és kétszer akad benne a hang. Azért ez milyen gáz már, nem?:-))))) Amúgy tényleg qrva jó az új Nex order, bár én nem pont ilyet vártam.
recoil.disp.hu Creative Commons License 2002.01.24 0 0 22495
calt: hey, welcome back maaan!:) végre valaki aki nálam is cinikusabb...:) asszem túl sokat időztem a SHUNT-on. ott lettem ilyen cinikus gecó...na meg alapba is az vagyok...:)

Aeolus2000: csak most ugrott be hogy te ki is vagy...:) (thanx to calt) vagy még a SHUNT-on? (voltál 1általán?) ha tudnád hogy 1es csajok miket fantáziáltak rólad ott...:)))

recoil.disp.hu Creative Commons License 2002.01.24 0 0 22494
sideline-os cucc: tegnap felraktam az interjút a SHUNT lev.listára is - bernard, aki a sideline-ot készíti, szintén SHUNT-os gyerek - így kerültünk fel oda...(bár már nincs ott a news-ba, de van 1 másik, hosszabb interjú ott most amiben alan "copy&paste-ezet"...sebaj, én hamarabb csináltam az indexes interjút...bee-bee!:-)
CENSOR Creative Commons License 2002.01.24 0 0 22493
az nekem is megvan, vagyis van egy onnan
"How the west was won" cimmel.
de az csak kb 15-20 perces.

nekem meg megvan az
Occupied Europe NATO Tour 1994-95
ebbol egy kis izelito letoltheto innen
Alle Gegen Alle
http://www.ottava.plus.com/media/lvidalle.mpg
[kb 4MB az egesz. megeri leszedni!]

CENSOR.

Előzmény: Skywalker. (22491)
calt Creative Commons License 2002.01.24 0 0 22492

disp-
En eloszor az audiogalaxyrol szedtem le a New Order LP-t teljes egeszeben, majd miutan belezugtam, megvettem a hagyomanyosan bevalt fizesd-es-vidd modszer szerint; megerdemlik a penzemet Bernie-ek. Amennyiben az idokozben felajanlkozott Dr.Alan nem tud segiteni, akkor nagyon szivesen atveszem Neked CD-re es egy ures CD-R mediumert cserebe odaadom. Irj privat, ha erdekel.

Skywalker-
LOTR kapcsan a kulturkommandot akkor a Szigihez atiranyitom. :)
Eszrevetted, altalaban minel jobban gyozkodsz valakit, annal jobban no ez ellenallas. Ez biztos valami olyan az embereknel, mint a fizikaban az Ohm torvenye. Vegulis nekem tokmindegy, hogy ki mitol fosztja meg magat; nem Amway gyulesrol volt itten nagyba szo...
Stereo MC's-t meg tenyleg sajnalhatod, szerintem. En ugy voltam vele, hogy
1) soha nem jartak itt
2) majd 10 ev utan most jott ki uj albumuk
3) aznap volt az ocsem szulinapja es gondoltam jo ajandek lesz neki a jegy
4) tuttam, hogy lesznek fekete nenik
5) ...es szeretem a zenejuket :)

Amugy meg a '93-as budapesti U2 fellepesre nem volt hangulatom elmenni es azota banom, hogy Marty es a prof. autoja csak filmen van. Na, a kimaradt Zooropa show utan fogadtam meg, hogy soha tobbe nem hagyok ki egyetlen olyan magyarorszagi koncertet sem, amelynek eloadojara csak egy kicsit is kivancsi vagyok. Mert mi van, ha felbomlik, ha nem jon tobbet, ha silanyabb performansszal all ki, vagy ha kivalik belole a kedvenc tagod...?

Engem is Isten mentsen a noi reinkarnaciotal (no offence, girls!), de en arra gondoltam, ha megis muszaj lenne, akkor mar legyek valami buja, feka noci. Meg az sem baj, ha oreg nyanya koromra elhizom es a csocseimtol nem latom a labujjaimat, csak addig legyen olyan hangom, utemerzekem es mozgasom, mint a fekete bulak egy reszenek. Naszoval, legyen benne a veremben a boogie, eh!

Az elso Prodigy gig tenyleg verhetetlen. En koncerten azota nem tomboltam annyit, mint ott kint, a Pecsa szabadteren. En is elso sor, jobb hangfal elott. Bemelegiteskent(?) Elod bena Exotronja (vagy mi), majd iszonyatos kontrasztkent a Prodigy pumpalasa. A vegere teljesen kivoltam, de nalam azota is az a numero uno koncert egy bizonyos szempontbol. A dM devotional '93 is #1, ugymint katartikus ahitat, ludbor, mennyek kapuja, miegymas, de a Prodigy '95 tiszta XTC, energiarobbanas es onkivuletig tombolas. Na ilyet vartam ra egy evre a Szigeten is, de az mar csak so-so. Majd a harmadik koncert a BS-ben (RIP) bukta. Kislanyok a dizsibol, felhaz (sem), unott profik a szinpadon. Puke!

Gruppo Atletico-
Nehogy man Te sem voltal Sztereon?
Volt Hooverphonic Becsben par honapja, ugy terveztuk, hogy megyunk, de aztan vizsgak baratnonel kozbeszoltak, igy maradt megint a bazmegolas, hogy ujra egy banda, aki csak Becsig mert jonni.
Graffity demos on the way soon...

G----, Aeolus2000, vagy barki BL-hez kozelallo szemely-
Kerdezzetek meg a Lajost legyszives, hogy fontolgatja-e meg a Garbage Magyarorszagra torteno elhozatalat koncertugyileg. Legalabbis valami ilyesmit olvashattam tole egy-ket eve itt a forumon, asszem... Kosz elore is!

calt

Skywalker. Creative Commons License 2002.01.24 0 0 22491
Épp most nézegetem a devotional videot. A WIME-nál látom, Dave haja hol vizes, hol meg nem. Egyszer ki van gombolva az ingje a hasáig másszor nem! :-) Laibach: Anno a 120Minutes-ben volt róluk vmi. dokumentumfilmféleség, Nem arról van szó? Lehet, hogy még nekem is megvan valahol...
Előzmény: maxika (22488)
maxika Creative Commons License 2002.01.24 0 0 22490
Akkor mindenkivel találkozom majd Pecsában!!!
maxika Creative Commons License 2002.01.24 0 0 22489
Mi a helyzet a túrnéval kapcsolatban????
Hamburgra gyűjtünk már!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!