Keresés

Részletes keresés

Lektor Creative Commons License 2007.09.06 0 0 2724

Felhívom az úri közönség figyelmét, hogy a szexuális ízlésről ugyanúgy nem érdemes értékvitát folytatni, más más ízlésekről. Aki beszólongat vagy otrombáskodik, itt ugyanúgy szankciókra számíthat, mint más topikokban.

Alfrédi Creative Commons License 2007.09.06 0 0 2720
"Számodra ez a tökéletes"......? - Tehát nem csak nekünk szeretnél ezzel a videóval örömet okozni? Talán tetszik Neked is? Hiszen Te lány vagy! Minő érdekes!
Tényleg, mit váltanak ki belőled az ilyen videók? - Mert valamit kiváltanak, ugye?
Előzmény: Törölt nick (2711)
Nívopálca Creative Commons License 2007.09.06 0 0 2715

Fantáziámban szerepelt a pisilés, egy kapcsolatomban eljutottam addig a pontig ,hogy megkérjem a lányt ,hogy elöttem pisiljen ,és a dolog a valóságban már nem is műnködött.

azóta kevesebb az ilyen irányú fantáziám.



oldman2 Creative Commons License 2007.09.06 0 0 2714

  KÖSZÖNÖM!!!

A markáns kiállást, és a videót!

Előzmény: Törölt nick (2713)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.06 0 0 2713
Elnézést, valamiért nem működik a link. Így is egyszerű: itt le kell görgetni, az alján lesz a tréler.
Előzmény: Törölt nick (2711)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.06 0 0 2712
Ez a topik _nem azért_ jött létre, hogy magas-nem magas szinten "vitatkozzunk" arról, hogy ez jó-e vagy rossz, és kinek miért rossz vagy jó. Meggyőzni úgysem fog senki senkit, a szexuális irányultság (ami ugye legtöbbünkben kora gyermekkorunkban alakult ki) nem vitatéma. Én inkább annak örülnék, ha sztorimesélés, fotók, videók stb.-k megosztása menne itt, és nem szócséplés. Mert szerintem ez a topik igazi célja.
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.06 0 0 2711
Vérgáz lett ez a topik mostanában.:|

1. Akit nem érdekel a téma, mi a frásznak jön ide? Én sem megyek oda a lábimádós-lábraélvezős topikokba fikázódni, pedig nem tartom túl gusztusosnak azokat a dolgokat... Ha meg valaki hülyegyerek, és az okoz neki örömet, hogy beszalad egy topicba, "fújdeundorító, betegperverzdisznók"-at mond, aztán kiszalad, az örüljön magának, bár valószínűleg sose fogja meglépni az iq 80-at.:D

2. Vanessa szerintem egy szórakozó hímnemű. Mi más magyarázat van arra, hogy itt riszálja magát, holott ez az egész - saját bevallása szerint - nem érdekli...?

Na jó, legyen már ontopikság is itt: ez a legdurvábban jó dolog, amit mostanában csináltak ebben a témában. Számomra ez a tökéletes minden szempontból. Tessék azonnal megnézni!:)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.06 0 0 2700

Ez a két mondat mondott a legtöbbet:)

Köszönöm a véleményed.

Előzmény: oldman2 (2697)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.06 0 0 2699
A probléma az, hogy nincsen igazad. A fórum közösség nem egyben vélemény közösség is.
Előzmény: oldman2 (2697)
oldman2 Creative Commons License 2007.09.06 0 0 2697

 Amit mondtam, megmondtam.

 Nem foglalkozom tovább a témával, és aki ugyanezt gondolja, mint én, az sem fog.

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.06 0 0 2696

A ruha, illetve annak hiánya miatt más a stílus? Komolyan kérdezem!

A felső kifejezetten taszító..az alsó meg...lássuk csak..hm..ami kapásból eszembe jut, ha ránézek, amolyan kislányos pisiltetés..vagymi:)

 

Oldman-nek meg csak annyit írnék, hogy ha Neked azt mondaná itt valaki, hogy cumizd le a kakis faszt (bocs a stílusért), mert olyan kurva jó érzés majd meglátod...Megtennéd??? Csak azért, mert más azt mondja, de Téged taszít! Hm?

 

Azt hiszem ezzel mindent le is írtam Neked!

 

Ha ide téved egy egyén, aki valamilyen formában a témához szól, de nem kultiválja amit ti csináltok, azt miért kell támadásnak vennetek? Ezer dologról az emberek véleménye különbözik, s íme egy hely, ahol meg lehet vitatni. Te írod miért jó, miért izgat, Én írom, hogy szerintem meg miért Nem, és Engem mi izgat.

Libressz és Peelotaval érdekes módon jól el tudok beszélgetni még egyéb témákról is.

 

Nem hiszem, hogy az Én hibam lenne csak és kizárólag az, hogy van pár ember, akivel egyáltalán nem megy, mert csak a negatív minősítés és hogy mi a szart keresek itt téma folyik.

 

Nem fogok elmenni, csak majd ha Én úgy akarom! S igenis fogok beszélgetni embeerekkel akikiet kulturáltnak, normálisnak tartok erre, mégha nem is végeztek főiskolát! van amit nem tanulni kell, hanem vagy hozod otthonról, vagy nem.

Köszi..

Előzmény: Törölt nick (2694)
oldman2 Creative Commons License 2007.09.06 0 0 2691

 Szia, Vani!

 Mostanra meggyőződtem róla, hogy még csak egy halvány erőfeszítést sem teszel, hogy kipróbáld az általunk kért dolgokat.

 

 Tehát azt kell, hogy mondjam, (Peelóta barátommal ellentétben) örülök, hogy eddig figyelemre méltattál minket, különösen sajnálom, hogy már nem tudsz itt lenni tovább, de igérem, mikor hiányzol, mindig írok majd neked a "Csevegés..." c. topicodba!

 

Hogy félre ne értsd: Nem az a gond, hogy van egy halk szavú ( egyébként gondolatszegény) kritikusunk, hanem az, hogy utánadjönnek máshonnan a barom, primitív, zsigerből mindent fikázó rajongóid, és mindenről folyik a szó, csak a témáról nem...

 Csak nemrég tapasztaltam meg, milyen az, mikor egy minden topicba orrát beleütő és beszóló fórumozó itt üti fel tanyáját! Köszönöm, ebből mégegyszer nem kérek! Úgy gondolom, aki ide beír, legyen pozitív hozzáállása! Vagy legalább érdekelje a bepisilés... 

 Szia! 

Előzmény: Törölt nick (2690)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.06 0 0 2690

Valahogy erre számítottam, hogy nem tud róla..Kérdés, hogy a párod miért nincs ilyen dolgokba beavatva? Ciki? Szégyenled? Hm?

 

A kérdésed az jó!

Olvastam, hogy számotokra mi az ami izgató benne..Ami Nektek izgató, az Nekem rossz érzés. ha pisilnem kell, az Nekem valahol egy olyan érzés, ami nem jó, és gyorsan meg kell tőle szabadulni. nem hogy még órákig tartogassam, hogy már szétreped a hólyagom...stb. Nekem kellemetlen érzés az, ami Nektek jó. Ha a tehertől megszabadulok, az valóban jó érzés, de csak azért, mert vége a kínnak.

 

A feltöltött képek számomra: igénytelen, undi látvány.

Ne vegyétek magatokra, ha kérhetem.

Előzmény: Törölt nick (2683)
oldman2 Creative Commons License 2007.09.05 0 0 2681
Nehéz Veled zöld ágra vergődni... Jó, nem sürgős, reggel frissen, kipihenten gondold át újra az ajánlatunkat. És valósítsd meg! Jó mulatást!
Előzmény: Törölt nick (2680)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.05 0 0 2680

Olyan Drága vagy, de tényleg:)))

 

Előzmény: oldman2 (2679)
oldman2 Creative Commons License 2007.09.05 0 0 2679
Ezt elutasításnak vehetem? Alaposan átgondoltad?
Előzmény: Törölt nick (2678)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.05 0 0 2678

Te Libressz!

A kis puncisomat hagyd békén, ne molesztáld, mert kihúzod Nálam a gyufát!!!:)

 

Oldman...nemááááá' :)

oldman2 Creative Commons License 2007.09.05 0 0 2677
 Szerintem ő sem tudja!:-))))
Előzmény: un uomo onesto (2676)
un uomo onesto Creative Commons License 2007.09.05 0 0 2676
bocsánat, nem ensemertem, hanem ensemtudom...
un uomo onesto Creative Commons License 2007.09.05 0 0 2675
Sziasztok! Tudom, ritkán szoktam írni (olvasni szinte mindennap), de most indíttatva érzem magam. Időrendben szeretnék reagálni. Először vanessa-nak: Tehát, tény, hogy kevés lány van errefelé, de nem feltétlenül elutasítoók ezzel a témával kapcsolatban. Jó, lehet, hogy elsőre igen, de ha kipróbálják, sokaknak tetszik. Pl a barátnőm, eleinte szintén furának tartotta, mikor erről meséltem neki, de miután egy éve jártunk egyszer megkértem, hogy pisiljen be a kedvemért. Ez nekem is jó, és ő is kipróbálhatja. Először csak bugyiba, később másba is pisilt, és nagyon izgatta őt is, most már együtt játszunk. Csak ő nem ír ide. De olvasgatni ő is feljár, igaz csak hébe-hóba.
ensemertem-nek pedig a legmélyebb tisztelettel mondanám, hogy ha csak gúnyos megjegyzései vannak, akkor takarodjon a jó francba. Lehet, ő pl a hármas felállást szereti (akármilyen felállásban), ami viszont engem taszít. Mérhetetlenül. Mégsem gúnyolom ki azt, aki ezt szereti. Ismeretségi körömben is van nem egy ilyen ember, egy szót nem szólok, legfeljebb, ha megkérdezi a véleményem elmondom, hogy engem taszít. Ennyi. Cserébe annyit kérek, rajtam se gúnyolódjon senki, pláne nem ismeretlenül, betévedve egy topicba, mely egy olyan témát taglal, amelyet legutóbb négyévésen élt meg! Ez sértő és, ami még nagyobb baj, primitív viselkedés.
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.05 0 0 2674
Ráadásul mamég rá foghatod a kisbabádra,hogy Ő volt
Tehát nem is te pisiltél be!
A kisbabókát meg majd elfenekeljük hamajd elő bújt!
Szegénykém nem is tudja hogy gyűlnek a rosszpontjai! :-}}
oldman2 Creative Commons License 2007.09.05 0 0 2673

Pedig ezt az érzést csak úgy tudod megérteni, ha Te is kipróbálod! Hiába mesélné neked bárki is, milyen érzés számodra pl. az orgazmus, ha át nem élted legalább egyszer, a világ összes szép szava kevés hozzá.

 

 Tessék tehát Peelóta tanácsát megfogadni, és közben figyelni a saját érzéseidet, hogyan hat rád egy ilyen beléd nevelt , erős tabut átlépni? Hogy nem szabad bepisilni? Felnőttként meg pláne ciki, még véletlenül is? És Te mégis leküzdöd a gátlásokat, és a hideg borzongást, és megteszed? Felnőtt nőként direkt bepisilsz?

 

 Gyerünk, ha túlvagy rajta, megbeszéljük. Oké? 

Előzmény: Törölt nick (2665)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.05 0 0 2672

:DDD

 

Ez egyre cifrább:) Titta kényszerképzet:))

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.05 0 0 2671
én bele szoktam pisilni :) oda bele a wcbe :)
bár már tudom, ez beteg dolog, de nekem mégis a wc a perverziom :)
Előzmény: Törölt nick (2670)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.05 0 0 2670
Pisilés, vagy bepisilés..mert nem mindegy:)
Előzmény: Törölt nick (2668)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.05 0 0 2668
mikor 4-5 éves voltam még nekem is érdekes volt a pisilés.. de mivel naponta többször is pisilek ma már nem annyira különleges :)
Előzmény: Törölt nick (2667)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.05 0 0 2666
ne értetlenkedj :)))))
Előzmény: Törölt nick (2665)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.05 0 0 2665
Nem vitának szántam, csak olyan vagyok aki kiváncsiskodik, és próbálja megérteni azt, amit nem ért::)) Jól megmondtam.
Előzmény: Törölt nick (2664)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.05 0 0 2663
Lehet..nem tudom:)
Előzmény: oldman2 (2662)
oldman2 Creative Commons License 2007.09.05 0 0 2662
De amelyik nő ráérez, le sem tud róla szokni. Saját bőrömön tapasztalom.:-P
Előzmény: Törölt nick (2660)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!