Keresés

Részletes keresés

1234bumm Creative Commons License 2016.09.09 0 0 2205

Sziasztok !

Ha valaki  Csepelen keresne egy korrekt Samsung szerelőt , szívesen átküldöm az elérhetőségét!

Nekem már a második készülékem támasztotta fel , amiről már  a márka szerviz  lemondott.

tudatos fogyasztó Creative Commons License 2016.09.07 0 0 2204

A Samsung Galaxy Note7 felrobbanó akkumulátorai után megérkeztek a friss hírek: a Galaxy S7 edge akksija is robban? Mi a fene van itt?? Ezt a szériát is visszahívják?!

 

http://reddit.ddns.net/news/samsung-galaxy-s7-edge-catches-fire-while-charging

 

http://news.softpedia.com/news/samsung-galaxy-s7-edge-catches-fire-while-charging-507925.shtml

 

http://www.phonearena.com/news/Galaxy-S7-edge-buirns-while-charging_id84946

Csizmaőrült Creative Commons License 2016.09.02 0 0 2203

Sziasztok!
Nagy gondom van, talán tudtok segíteni! A páromnak van egy samsung galaxy trend plus telója, és mostanában olyat csinál (főleg teljes kikapcsolás utáni bekapcsolásnál) hogy nem talál mobilhálózatot, segélyhívásra sem használható. Van amikor pár óra eltelik és magától megtalálja a hálózatot, és működik.
SIM kártyát kipróbáltam másik telóban, abban tökéletes.
Viszont ebbe a telóba bármit rakok azokkal is szórakozik.
Gyári resetet csináltam, nem lett jobb. Lecseréltem a full szoftvert rajta (most csak angol a nyelve), ez sem segített. Töltöttségi szint sem változtatott, sőt töltőre csatlakoztatva sem jobb.
Viszont ha nem kapcsoljuk le, vagy repülőüzemmódba, többnyire jól megy.
Mi a búbánatos baja lehet?

vajozs5490 Creative Commons License 2016.08.31 0 0 2202

Helló!

A következőhöz kérek tanácsot:

A Jegyzet tartalmát szeretném az SD kártyára másolni (visszaállítható módon, mert eredeti állapotra szeretném állítani lassúság miatt a telefont)

Samsung GT-I9100

Android 4.1.2 van rajta, de az eredeti talán 2.3 volt

Köszönettel: Vajozs

Brickhead Creative Commons License 2016.08.07 0 0 2201

Sziasztok 

 

Valaki esetleg tudja, hogy mikor lesz grand prime -ra android 6?

Mert lefrissítettük 5 -re és az borzalmas.

Lassú lett a telefon. 

szanszan2 Creative Commons License 2016.06.01 0 0 2200

Valaki esetleg ismer Samsung szakszervizest, aki kicserél egy repedt NOTE 4 üveget?

Segítsetek!

szanszan2 Creative Commons License 2016.05.31 0 0 2199

Valaki esetleg ismer Samsung szakszervizest, aki kicserél egy repedt érintőt?

Segítsetek. 

Máthé85 Creative Commons License 2016.04.29 0 0 2198

Volna egy kérdésem, a régi Galaxy S3-as telefonom elkezdett rendetlenkedni, volt, hogy nem működött az egész kijelző, volt, hogy csak az alsó érintő gombok, volt, hogy be se kapcsolt. Észrevettem ,hogy az aksi kissé meg van dagadva, és ha nem pattintom rá teljesen a hátlapot, akkor működik gond nélkül. A kérdésem, hogy lehet ebből baj? Gondolom, hogy nem túl egézséges az aksi, ha meg van egy kicsit dagadva, és gondolom, hogy ez okozza a képernyő bajait is.

latex2 Creative Commons License 2016.04.26 0 0 2197

Sziasztok!

 

Eladó Samsung Galaxy S4 i9505-t keresek Lehetőleg nagyon jó állapotban kártyafüggetlen vagy Telenoros.

 

Ha van rá mód képet kérnék a teló állapotáról.

bipet Creative Commons License 2016.04.16 0 0 2196

Sziastok

 

Tud valaki ajánlani egy ügyes samsung szerelőt? (Budapesten)

note 4 kikapcsolgat.

AndrasFlu Creative Commons License 2016.04.15 0 0 2195

Sziasztok! Akkumulátor felhasználással kapcsolatban lenne egy kérdésem. Miért van az, hogy a telefonom fő fogyasztója a Google play szolgáltatások? Samsung Galaxy J5. Nincs rootolva. A Google hely ki van kapcsolva és az asszisztens kártyák is. Kikapcsoltam az állandó szinkronizálást és a biztonsági mentést a Google szervereire. Ennek ellenére, mint a képeken is látszik, 16 óra alatt a play szolgáltatások több mint 6 órányi kapcsolati időt bonyolított. Van ere valami ötletetek?

 

Köszi szépen előre is!!

waters Creative Commons License 2016.04.08 0 0 2194

Sziasztok!

 

S6 edge-em van, kb két hónapja használom, ma kikapcsoltam napközben, már akkor gyanús volt, hogy a szokásos egyszer rezeg helyett kétszer rezzent meg. Bekapcsolás után csak segélyhívást enged. Kiszedtem a SIM-et, újraindítottam, hálózati beállításokat megnéztem, vodafone-t hívtam, náluk minden ok....

 

5let, hogy mit nyomhattam el?

 

Előre is köszi!!!!

mzoly Creative Commons License 2016.03.27 0 0 2192

Sziasztok !  

Segítséget szeretnék kérni .  Frissen vásárolt Samsung Galaxy S6 edge  telefonom minden fiokkal SZINKRONIZÁL csak a Facebook-kal nem. Letöröltem, ujratelepítettem, kikapcsoltam a telefont, kiléptem a facebookbol,ujra beléptem ezt mind végig teszteltem.  De a probléma nem szünt meg :(  beállítás --- fiokok--- facebook-- szinkronizáláskikapcsolva ???  

   Szerény véleményem a Facebookon kellene valamit állítanom.   a kérdésem szeríntetek mit?? vagy mi a megoldás??

 

joky7575 Creative Commons License 2016.02.20 0 0 2191

Sziasztok kérdésem galaxy s2 wifi nem kapcsol be. Wifi bekapcsolás 0 ról 1 re kiirja hogy bekapcsolás és visszaugrik 0 ra. Mi lehet a probléma oka??

Détáridöme Creative Commons License 2016.02.08 0 0 2190

Samsung Galaxy telefonnál tapasztaltam a következőt:

autó kihangosító szetthez (Mycar) hozzápárosítottam.

bejövő híváskor jelez, felveszem az autó kihangosítóval, de mégis a hangot nem a kihangosítóval, hanem a telefonnal hallom.

ugyanez egy Windows Phone-s telefonnal párosítva tökéletesen működött.

 

valami beállítás lehet a telefonnál, hogy elsődlegesen mégsem a headsetet használja, de nem jöttem még rá...

Topfive Creative Commons License 2016.02.04 0 0 2189
Portib Creative Commons License 2016.02.01 0 0 2188

Van egy régi samsungom. A pontos tipusát nem tudom, remélem ebben az esetben nem is fontos.

 

Következő a problémám: beraktam sd kártyát, amit (gondolom) nem csatolt rendesen. Erre fájlokat helyeztem át( nem másoltam).

 

Ezután az sd kártyán a PC csak .tec fájlokat lát.

 

Visszaraktam a kártyát telefonba, immár kikapcsolt állapotban tettem bele, mostmár rendesen látja de:  szintén tec fájlok.

Nem tudom megnyitni

 

Mit tegyek, hogy megint lássam a családi meg egyéb felvételeimet?

 

VB0526 Creative Commons License 2016.01.26 0 0 2187

Elvitte már Samsung szervizbe? Ha a készülék(J1) gyári garanciás, elvileg ingyen megjavítják. Szerintem érdemes lenne, gondolom, tanácsot is adnak! 

Előzmény: nemeterika511 (2186)
nemeterika511 Creative Commons License 2016.01.26 0 0 2186

Sziasztok! Kérnék egy kis segítséget! Vettem használtan üzletben egy Samsung J1 telefont, még pár hónapig garanciás. Azóta párszor lefagyott, kicsit lassú, nagyobb játékot meg se nyit, megnyitott oldalakról ledobál. (Kicseréltem a régi SIM kártyámat egy új micro kártyára...azóta csak 1x fagyott le, de a többi változatlan.) 2 hét cseregarancia van rá az üzletben. Van bent egy Samsung Ace 4 teló is ugyanebben az árban, viszont azon már nincs garancia. Kérdésem: Melyik teló éri meg jobban? A lassabb garanciás, vagy a sokkal jobb garancia nélküli? Csütörtökig van időm eldönteni..

 

unomma Creative Commons License 2016.01.20 0 0 2185

Ugyanez a készülék nekem is csinálja, de csak néha. Úgy gondolom köze lehet a térerőhöz.

 

Előzmény: bt74 (2143)
unomma Creative Commons License 2016.01.20 0 0 2184

Szevasztok! Új vagyok itt, és szeretném megosztani egy tapasztalatom, hátha más is így jár..Nemrég vettem egy Galaxy Grand prime telefont. Minden szép, minden jó, de a számítógép nem ismeri fel a telefont, hiába dugom össze őket. A Kies-el meg ugye így nem is kommunikál..Többször beszéltem szakemberekkel, mi lehet az oka, mert náluk természetesen csatlakozott, és felismerte a gép az eszközt. Arra fogták, hogy XP-m van, azért nem..Már meguntam, és nem foglalkoztam vele, de nagyon nyűgös dolog állandóan kivenni a memóriakártyát ha valamit rá akarok tenni. Aztán a sokféle kábeleimet rendezgetve találtam egy ugyanilyen fajtát, csak nem ilyen rövidet, mint amit adnak hozzá..Bedugtam, és láss csodát, abban a pillanatban minden működött..! nem hiszem el..Olyan kábelt adnak hozzá, ami nem százas!! Pedig még valahol láttam, hogy azt ajánlják, hogy csak gyári kábelt szabad használni..Vicces..

 

T Man Creative Commons License 2016.01.18 0 0 2183

Sziasztok!

Samsung galaxy A5 dual simről érdeklődnék, az mennyire jó teló, mik a hibái, egyáltalán van-e? :)

Telefon vásárlás előtt vagyok, samsung legyen minden féle képen ennél a márkánál maradnék számomra stabil, megbízható és ebben a 60-80e forintos kategóriában legyen.

Még milyen típust ajánlanátok?

Prézlivagány Creative Commons License 2016.01.16 0 0 2182

Sziasztok!

Legyetek szívesek segíteni.

A feleségem megkapta a lányom kis fos pocket neo telefonját és sajnos nem kapja meg az OTP-től az sms-eket.

Először a voánál javasolták az üzenetközpontba írjuk be a voda számát. Benne volt, másodszorra azt momndták, hogy készülékhiba és töltsek le egy aplikációt a playáruházból,ami segyteni fog.

Nem mondta a nevét hiába kértem, a neten meg nem találtam.

 

Legyetek szívesek segíteni.

 

KÖszi

Fiatalxxx Creative Commons License 2016.01.16 0 0 2181

Sziasztok!

Van egy Samsung Grand Neo Duo telefon! Mit lehet vele tenni? Nem fogad Messenger es hasonló internet alapú üzeneteket.

Küldeni küld. de fogadni semmit.

 

Csirke28 Creative Commons License 2016.01.16 0 0 2180
Sziasztok. Samsung Galaxy Grand Neos telefonon a Google Play Áruházból miért nem tudok letölteni? Elindul a töltés, de meg is áll, fent a nyil sem jelenik meg, hogy töltené! Már töröltem az alkalmazás frissítéseket, újra indítottam, de semmi változás. Tudna segiteni valaki?
kimi1012 Creative Commons License 2016.01.08 0 0 2179

okés 

köszönöm !

Előzmény: Alfika (2178)
Alfika Creative Commons License 2016.01.08 0 0 2178

Nem. Csak netes rádiót tudsz vele hallgatni.

Előzmény: kimi1012 (2177)
kimi1012 Creative Commons License 2016.01.07 0 0 2177

és a root-olom a telót? spirit radio akkor se fog menni ?

Előzmény: sjohn (2174)
süket és nagyothalló néz Creative Commons License 2016.01.07 0 0 2176

Dehogynem! Rászigszalagozod a Sokol zsebrádiót, és már kész is.   :D

Előzmény: kimi1012 (2171)
csericsapás Creative Commons License 2016.01.06 0 0 2175

Sziasztok!    Segítséget szeretnék kérni.2 hetes Samsung j5-ős telot vettem és az a problémám,hogy telefonálás közben elmegy a hang az általam hívott telefont én hallom ,de ő engem nem.Ez a jelenség elég sokszor elöfordul telefonálás közben.Nem érintek meg semmiféle gombot a készüléken mégis sajna sokszor elöjön ez a hiba.Különben oksa lenne a készülék.Elöre is köszi a segítséget.Ja aksit kivettem már es visszatettem ,de mind hiaba.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!